Solární Jánošíci, co chudým berou a bohatým dávájí - zpět na článek

Počet komentářů: 276

 1. Já myslím, že se tady na to díváte málo třídně. Podívejte tady na soudruha, jak to krásně funguje u sovětských mistrů vysokých výnosů:
  https://medium.seznam.cz/clanek/milan-smrz-hruba-politicka-chyba-ceske-republiky-3650

 2. Jo, pan Smrž to pojal správně ideově. Za dotace postavím FVE. Letní přebytky prodám a zimní deficit nakoupím od výrobce, co mi ty dotace musel zaplatit. Zaplatím mu navíc penězi, které jsem od něj vybral za emisní povolenky….a pak že neexistuje zelené perpetuum mobile.

 3. No fakt, roboti zběsilí. Není jánošík jako (ho ai kaida/ó) :-))) …. tyjátři total.
  https://www.facebook.com/TVSALINGRAD/videos/555399556569000/?locale=cs_CZ

 4. Tak jsem byl po dlouhé době na facebooku a narazil na včerejší video z Řeporyjí. Posudte sami, zda bych já si tohle mohl taky beztrestně dovolit k nějaké libovolně vybrané skupině občanů v naší zemi, co mne třeba nějak momentálně štve nedejbože – https://wsnd.io/v1LryteV/repo1_4TkHwj7y.mp4

  Omlouvám se předem za blbou otázku…

  1. Tak kdyby jste byl se zmrdama jako ten prasopes ve videu,mohl by jste úplně v pohodě..když prošlo veřejně-nechat zemana vykrvit jako svini, tak tohle mě už nepřekvapuje..Ale dost možná porušil podmínku,nevím jistě.

   Každopádně,možná si to některé silnější kusy vezmou osobně a prasopes bude chodit kanálama.Mě nestojí ani za pochcání..Jinak ale souhlas, co jsme za národ zmrdů, když jsme prodali svou budoucnost a svobodu.Jsme nepoučitelní.. tyhle volby, by ale podle mě dopadly jinak, nebýt toho woltru od bolševníka,arcizmrda, soudruha, ochránce demokracie v jedné osobě, že ano..

   A propoo, kdy že nastoupí frau šilerová do tepláků, lízat cigánské piče za výrok:,, Neočkovaným musíme znepříjemnit život,,..?Nevíte někdo? Dle mě na svatýho Polykarpa..

   Inu, být v Aspen Institute vám otvírá dveře od zcela jiného světa..Světa bez mantinelů.Světa, kde můžete vše, když lížete ty správné prdele..Jak prosté..Zkusme si představit, jak by se situace radikálně změnila, říct tohle někde třeba Okamura..Visel by na balkoně MV s cedulí kolem krku.Hnutí SPD by bylo spojenými státy ihned prohlášeno za teroristické hnutí..Odtud ten větříček fouká..

  2. Za větší problém než to, co ta porouchaná bytost říká, považuju tu holou skutečnost, že to někdo mohl dobrovolně volit. Přestože jde o Prahu.
   Mně se jednoduše nezdá, že by něco takového lidi volili jinak, než z recese, z vychcanosti, hlouposti, nebo…nevím.
   A pokud to primárně z té recese není, pak tu máme vážný problém, který může mít zcela nečekané následky, nebo může mít potenciál, způsobit zásadní škody jinde a jinak.
   Vemte si třeba takového rakušana.
   Dáte určitě všichni ruku do ohně za to, že mu jednoho dne ze strachu nejebne, jako denně jebe tomu řeporyjskému – a nenažene třeba fízly na lidi?

   1. 102NU71 a servisok:

    https://wsnd.io/GyEXB9PI/A7O0Pk88yeKlfApT.mp4

    Poslankyně Peštová si všimla vystoupení Novotňáka. Tohle má řešit sněmovna? To už otevírá tu řečnickou otázku, jestli se policie řídí zákony, nebo vůlí politiků…

    1. Vůli politiků nebo spřátelených gangsterů.

 5. Daglberti jánošíkova. 9.3.2023 20:10:33
  https://pravyprostor.net/?p=157277#comment-151715

 6. Výňatek a odkaz.¨
  Uvědomujete si co se děje? Berou nám židli pod zadkem. Chápete to? Budeme cizinci ve vlastní zemi se vším všudy. Víte, jak vypadala Ukrajina před válkou? Víte proč z ní utíkaly miliony lidí k nám a dál do Evropy? Protože se tam nedalo žít! A přesně to si teď zavádíme tady. My jim nepomáháme. My se sami ničíme a zavádíme si tady to, před čím oni ty roky utíkali. Kam utečeme my?
  https://raptor-tv.cz/platime-si-sve-vlastni-obsazeni/

  1. Nebyl laudon na motorcyklystýr? .-)
   https://www.youtube.com/watch?v=BOHTxh7bybw

 7. Kupujte auta na vodík !
  https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/auto/cesko-vstoupilo-do-vodikove-ery-v-praze-se-otevrela-rychla-p/r~4f55d53cbf4511eda25a0cc47ab5f122/
  Protože zatím to vypadá že za těch 6 mld. dotací tu bude víc vodíkových „benzínek“ než vodíkových aut.

  Takže ministři si budou jezdit ve vodíkových autech a důchodci budou žrát odpadky ve zmrzlých bytech.

  1. Do roku 2030 by v Česku mělo stát 28 stanic.
   Podmínkou využití dotací je využití takzvaného zeleného vodíku, tedy vyrobeného bez fosilních surovin či energie.
   Takový vodík u nás zatím není dostupný a zaváží se cisternami z Německa.
   Na Barrandově natankujete kilogram vodíku za 278 korun a je to cena dotovaná.

   Ehm, jak že to bylo s těmi elektromobily? Slibovaná cena 1 kč/kWh, v reálu 3-6 a loni krásných 11. Až půjdu kolem nějaké nabíječky, tak se schválně kouknu kolik je to letos.

   Já jen čekám, kdy dotační podmínky budou obsahovat klausuli, že je na dotaci nárok jen tehdy, pokud bude vozidlo jezdit na prdy tříokého jednorožce, vyskytujícího se výhradně na Madagaskaru.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017