Slovanská genocida - zpět na článek

Počet komentářů: 1 157

Přidat komentář
 1. Tenhle důraz na „pocity“ vtipně glosovala Maggie ve filmu „Iron lady“:

  https://www.youtube.com/watch?v=GSXYHqs0KPo&ab_channel=TheMerylStreepForum

  1. hezký :)

   jj, už se párkrát diskutovalo, že všecky ty levičácký sběře dost zneužívají slabší povahy, co se bojí myslet, tak hlavně pociťujou

   1. To bylo vidět během nedávného anglosaského obrazoborectví, tedy spíš sochopřevracení“.
    Obvyklý argument byl – ta socha je „urážlivá“! Vpravdě argument.

   2. hlavně je patrný vliv selebrit… všichni ti šaušpíleři kromě těch pocitů zpravidla v hlavě nic jiného nemají. Jo… a důležitým aspektem jejich profese je přetvářka. Proto je můj postoj k názorům herců a zpěváků velmi odtažitý a nesmírně protivná je mi jejich politická angažovanost (typicky Svěrák, Mádl, Gajslerova, Hřebejk, Vetchý…)

    1. Pro mě za mě, za své a mezi sebou, ať se politicky angažují, jak chtějí.
     V okamžiku, kdy to začnou tahat do veřejných vyjádření v mainstreamu, nebo dokonce do tvorby, je to špatně.
     Druhá věc je, že onen mainstream jim dopřává sluchu a nechává prostoru až zbytečně často.
     V každé normální zemi by lidi typu D. Kollera a L. Dusilové byli ignorováni od momentu, kdy by do muziky začali tahat politiku.
     Přišli jsme si za své peníze poslechnout, co umíte – nepřišli jsme za své peníze poslouchat politickou agitku.

     1. To je nielen u vas.. u nas uz nejaky rok funguje obnoveny festival politickej piesne, ina znacka, ale podobne sposoby.

      1. Kdybych vám napsal, co všecko se dalo slyšet na vojně, na soutěžích ASUT, tak byste tomu stejně nevěřili.

      1. Po zběžném proběhnutí YT bych řekl, že dotyčnou a její tvorbu můžeme bez výčitek postrádat.

      2. kdo to je? A píšou že je dcera nějaké Šiškové. To taky nevím kdo je. Ale ve znalosti selebrit jsem dřevák.

       1. Dcera Jara Filipa.. priemerneho muzikanta, ale spravne politicky angazovaneho.. o mrtvych len dobre.

     2. Koler s Udusilovou… jak jen jsem je mohl opomenout….
      politická vyjádření na koncertech či divadlech mi kazí kulturní zážitek. nepopírám uměleckou kvalitu mnohých, např. Dan Bárta má skvělé koncerty, ale jakmile zabrousí do politiky, moje nadšení padá. Nedávno jsem navštívil koncert Laca Décziho. Jeho politické postoje jsou známé, za celý koncert nepadlo o politice ani slovo. Super, tak by to mělo být.

      1. V jednom momentu se to rozdvojuje.
       A jsem si jist, že z toho druhého rozdvojení, kam patří třeba D. Landa, mají dneska mnozí pěkné lufty.
       Jeho slovy „Neznám souvislosti“, ale tipnul bych si, že současná, spíše komorní koncertní šňůra, má své pádné důvody, v neprospěch velkých a regulérních koncertů.

      2. Takhle by to mělo být, ale nebývá a mě to fakt leze silně na nervy. To je nemoc prakticky všech veřejně známých osobností, nejen komediantů a šumařů. To sebestředností a nabubřelostí poháněné puzení za každou cenu zaujmout ten „správný“ postoj a patřičně ho vytroubit do světa, jelikož divák či fanoušek si to od nich údajně žádá. A rovněž patřičně ostrakizovat názorové oponenty, k čemuž jim zhusta dopomáhá tisk, rozhlas a zdálkyčum. Exhibicionistické figurky, které jsou tu apriori pro naše pobavení, takzvané celerity, se často a rády sebeprezentují v různých formách propagandy. Kvalitní umělci jsou v tomhle nebezpečnější, protože bývají všeobencě vážení a uznávaní.

       1. tady jedny máte i s Řeporyjcem… https://www.youtube.com/watch?v=_ReHbxbGU80

 2. Třeba naši politici vsadili na to, že válku vyhrajeme a až se bude porcovat kořist, tak budeme mezi prvními. Stejně, jako jsme mezi prvními s dodávkami zbraní.

  1. V tom případě bych pro ně věděl o příhodné instituci – v Praze jsou to Bohnice, v Brně Černovice.

  2. Problem je, ze medved veselo beha po lese (a asi aj bude) a jeho porcovanie je z rise snov.. ale ano, treba byt strategicky vlezeny do aktualnej prdele (a to hovorim za byvale ceskoslovensko).

   1. My u porcování nikdy nebudeme. Ani jako ČSSR, ani jako ČR/SR. Nedosáhneme ani na ten stůl, můžeme si plivat pod nohy, jak chceme.

  3. i kdyby medvěd zdechnul, tak idea, že ho budeme porcovat, je naprosto naivní. leda tak sledovat, co nám kdo hodí za zbytky. Náš vliv na západní politiku je mizivý, o to víc komičtěji působí štěkání Fialy s Lipavským.

  4. Neslibovali nám něco podobného v případě Sýrie?

  5. No oni nějaký bakšiš jistě dostanou ať už kariérní či nějaký jiný…věrná služba progresivismu a unii se nezapomíná.

  6. píče sou v pozice kanónfutru, co to všecko zaplatí, a za vodměnu dostane náklady k uhrazení (a uprchlíváky k vyživování), nikdo snad při vší soudnosti nečeká, že na tudle prdel by někdo myslel s porcováním?!

 3. ukroši prej zkusili bůhvíkolikátej útok na tamten vostrovek, vypálili nějaký tucty raket a drónů (plus dělostřelecká palba z pobřeží, dost možná moc daleko na standardní munici, tak esli jim náhodou UŠAndi neposlali tu vylepčenou, v rozporu s tím, co tvrdili), podle ruskejch zdrojů všechno sestřeleno Pantsirama a Torama, takže následnej výsadek byl vodpískanej a nádavkem jim rusáci z raketama z Krymu rozbili řídicí budku a hangár s drónama na letišti někde u Oděsy

  tak zatím se ukroši zmohli akorát na raketový útoky na civilní ropný plošiny a naposled kamikazovali dróna na rafinerii na ruským území

  mezitím se jim jednotky na jihu Lisičansku zhroutily a utekly, po ztrátách údajně až 60 %, takže během dne a něco spojenci obsadili už asi půltuctu vesnic a městeček, kde byli ukroši přetím dva tejdny zakopaní a notně utáhli smyčku na Lisičansk

  taky to vypadá na přípravu na otevření novejch front na severu, probíhá už pár dní těžký ostřelování pár vesnic z Kurské oblasti, kde jsou údajně shromážděný ukrošovský jednotky, tak uvidíme, jak rychle se UKčková obrana rozpadne, když budou muset být na tolika frontách najednou

  1. No a tady zrajou třešně.Rajčata taky jdou.Ať se šváby pobijou.Je to tragedie!

   1. češně usem zahlídl, všecko starý aleje, za posledních 30 let se to akorát všude kácí, prakticky nikde nová výsadba

    no šak ať se pobijou, co nejdřív a tady se do toho nikdo nemusí srát, je to jejich problém

    1. V poho, já jen že to tak podrobně sleduješ.Jsou i jiný radosti a starosti na tom světě.Ale zase pokud je ti 17, tak se to dá pochopit….

     1. podrobně? ale dej pokoj :D

      1. Jen to z vzpozdálí pozoruješ.A stromky klidně zasaď nový.Otrháš kalendář a budeš trhat:-)

       1. na áleje mrdám, starat se vo to nigdo nebude

        předběžně sem ale domlóval s majitelem za skladem že by tam neco dal, tak možná letos na podzim, taky na sadu větory dost rozbily švestku a i dyž sem to celá zavoskoval tak to dorazila hóba, tak to bude chcet vykopat, že bych dal češňu?? to tam eště není

        ale normálně mrveniště sem našel u lísky, přemejšlím esli si tam ty svině nebudou pást mšice?

        1. No to budou, to jim jde.Tak to ještě promysli.Ale kluci šikovný uměj taky třeba udělat komnatu pro královnu u trámu v podkroví.Pěkná paseka.Loni jsem to napravoval chemicky a pak tesařsky, bylo mi jich líto ale buď my nebo voni….Zdar!

  2. Stahnem topeni na deset a to se Rusak teprve posere! Vitezstvi je nase.

  1. Tyhlety tlusté čáry za minulostí, mají u nás v kotlince zatraceně špatnou pověst i výsledky.
   Vykulenec mele z posledního a snaží se zachránit, co se ještě dá. Tohle nedáte, hóšové s rypákama od koksu.

   https://www.novinky.cz/domaci/clanek/rakusan-svedomi-mam-ciste-nemam-duvod-odejit-40401230

   1. tos napsal asi nějak nejasně, že udělají tlustý čáry, myslels asi ty s tím koksem, ne?

    1. To teprve, az to nebude jen ciste, nybrz kristalove ciste. To je pak extra cistota.

 4. Český žoldáček vypovídá, prej „… rakety 24/7, dělostřelectvo 24/7…“.
  Jo jo, je to on, ten co prej raboval…

  :OD

  1. Vraždit jako koníček a být vojákem podle pravidel je rozdíl. Domnívám se, že to nezdebilizovaní chápou, starší, co zažili ZVS možná víc, než mladší.

   Bývalý kolega, co se shodou životních okolností nějakou dobu živil ostrahou s despektem a dost s nechutí vyprávěl o některých tamních zjevech, „bijcích“, duševně a morálně vadných.

   Takoví, co jsou hrdiny, dokud se daří, třeba https://www.securitymagazin.cz/defence/cesti-myslivci-lovi-na-ukrajine-ruske-kolony-1404068361.html. A když se nevede, tak se bandita omlouvá „neudělal jsem nic, čím bych si zasloužil popravu“ a Bílý dům je otřesen slyšev o možnosti odsouzení chycených US bijců.

   Bandita profík, domnívám se, se nevzdá a vyhne se šklebení do kamer a „omlouvání“. Prostě to projel, smůla. Dnes ale možná taková kvalita není očekávaná a možná už neexistuje. O to víc platí, že to je póvl par excellence, kterého se dobře fungující společnost ve vlastním zájmu zbaví. Ale ani ta tu vlastně není (představovaná v případě ČR tč. fialovou barvou všech tří složek státní moci), takže vlastně vocode?

   Ulici, náměsti nebo aspoň nějakou alej by po nich mohli v Praze pojmenovat, tady je vedeni ultraprogresivní.

   Už abychom se z tohohle zlého snu probudili, trvá kurevsky dlouho a je otravnej.

   1. prasatko Bobik:
    Jak sleduju, jsou ti žoldáci z ČR většinou povl s opožděnou pubertou. Žádná jich škoda.
    Na „securitymagazin“ pozor, to je typický nekvalitní informační zdroj. Vede to blb Klasna (Klasnová = Věci Veřejné, mocenský pokus před cca 10 lety…).

    .

    1. Děkuji za info. Uvedl jsem to jako přiklad přístupu, jistě je možné najít jinde shodný. Na rozdíl od střízlivého hodnocení, které by se však chcanechca muselo odchýlit od dosud platné linie.

     Veverky, kde jim je konec. Ale aspoň se neukazují, myslím, na rozdíl od jiných. Ti, co už byli u lizu, nemají nárok – neb dokázali, že to dokáží.

     Bohužel to tak pro řadu ovčanů neplatí a třeba zástup teď čekajících na fotku s ing. Babišem je udivující. Byla tam i mládež. Škoda, že nějaké to dítě, toho, co byl vrchní mediální tváří domácího uzavření a krytí mordy venku a během vyučování (a bez ventilu), testování a všeho ostatního – co souviselo s teď 100% občany zapomenutým kovidem – s vědomím své právní nepostižitelnosti neposlalo do prdele.

Napsat komentář

D-FENS © 2017