Serou mě uprchlíci

Featured Image

Sere mě jedna věc – uprchlíci. Ale serou mě trochu z jinýho důvodu, než ostatní. Díky islámským uprchlíkům, co kamenují ženy, lejou jim do tváří kyselinu a šukají s oslama se začínají objevovat protiEU nálady. Najednou spoustu lidí nesnáší Merkelovou a Sobotku apod.

Sere mě, že se spoustu lidí probralo právě teď. Myslím, že EU měla být nenáviděla většinou lidí už od samého počátku. Divím se, že Lisabonská smlouva, která doslova proměnila státy na otroky EU a Evropu na jeden velký stát, nenasrala hromadu lidí a nešla demonstrovat do ulic a nelítaly dlažební kostky…

Díky Lisabonské smlouvě můžeme naší Ústavou a Listinou základních práv a svobod podložit židli. Dřív v europarlamentu měly všechny státy stejné hlasovací právo – Lisabonská smlouva omezila hlasování podle počtu obyvatel dané země. Finsko, má jen 5 mil. obyvatel, takže jejich hlasování má nulovou váhu. I naše váha s dvojnásobkem obyvatel je jen nějakých 1,2%

Irsko Lis. Smlouvu odmítlo a tak EU vzala prachy, zahájila velkou masivní propagandu a donutila Irsko k dalšímu referendu. A pak hle, už to o pár procent vyšlo. Podobnou propagandu teď čeká UK… zase.

A přitom tuhle zmrdovinu protlačila hlavně Merkelová. Jak to, že tehdy všichni nesnášeli Frau Merkel jako ji teď nesnáší kvůli uprchlíkům? Jak to, že před tím nikomu nevadilo, že ČR musí každý zákon EU přijmout i kdybychom se 10x posrali? A že případné odmínutí zákona by znamenalo velkou pokutu?

Jak to, že jsem před uprchlíkama neslyšel tolik lidí volat po krvi Sobotky? Copak on už nebyl zmetek před tím a nedělal neskutečné zmrdoviny?

Jinak mám strach, že tyhle nálady pominou. O uprchlících se přestane mluvit. V novinách, na internetu, v rádiích, všude. Možná některé alternativnější weby pořád budou informovat o tom, že tamhle nějaká partička muslimů znásilnila ženu a zohavili ji mačetama. Nebo že v zemi X se nějaký muslim snaží protlačit do zákona právo šaria…

Ale mainstream média se na to vykašlou. Podobně jako když bylo zemětřesení na Haiti. Najednou každý mluvil o Haiti, posílal tam DMS, sdílel odkazy na smutné zprávy… A pak to média přestala řešit a lidi najednou taky. Najedou je všem Haiti naprosto u prdele a ani neví, kde přesně leží.

Jak televize přestane řešit uprchlíky, pro lidi to přestane existovat. Problém jakoby zmizí. Všichni přestanou hysterčit, chtít hlavu Sobotky nebo Merkelové a důvěra v EU zase poroste. EU si ještě zaplatí nějakou tu propagandu (z našich peněz), jako TV reklamy a plakáty o tom, jak je super a opět bude mít obrovskou důvěru.

A to mě sere. Prostě to jediné, co masu lidí probudí, jsou uprchlíci. Všechno ostatní jen jim u prdele. To, že nám stále berou víc a víc svobody je všem u prdele. To, že se z Evropy stává jeden velký policejní uzavřený stát je všem u prdele. Jen uprchlíci dovedou vzbudit jejich pozornost…


 

04.03.2016 pipe.maze


Související články:


12345 (305x známkováno, průměr: 1,51 z 5)
18 440x přečteno
Updatováno: 3.4.2016 — 22:37

Reklama

D-FENS © 2017