Rozplétání Kuřimského uzlu – pokus I.

Featured Image

Nemohu si pomoci, ale v Brně Kuřimi žádný trychtýř nemají. Mají tam uzel a není vyloučeno, že uzel kuřimský dosáhne slávy uzlu gordického.

A jelikož jsem magor nejen přes auta, zkusím od stolu za klávesnicí uzel trošičku rozmotat. Rozmotávání to bude sice delší, ale pevně doufám že ne úplně nudné. Minimálně proto, že se spoléhám pouze na veřejně dostupné informace a šedé buňky mozkové – mohu se tedy rychle a kvalitně zesměšnit.

Kapitola 1 – Tápání aneb jak to určitě nebylo

D-Fens provedl ve svém článku velice podrobný timing zpráv, která média zveřejňovala o případu. A doplnil jej analýzou – cituji: „Kauza Aničky je jen krycí operací, na jejímž konci bude obětování Maurerové. Bude shledána psychicky nemocnou, obviněna z toho, že doma držela Škrlovou proti její vůli a odklizena do ústavu. Dámy a pánové z hnutí Grálu si budou moci zamnout ruce, jak se z té šlamastyky dostali a vydají metodický pokyn pro současné věřící, aby při svérázné výchově věřících budoucích nepoužívali chůvičku s kamerou. Škrlová se po čase objeví na světě s jinou identitou, kterou jí hnutí a jeho přátelé ve státní správě vytvoří“.
Analýza je to ale podle mého soudu špatná a svědčí pouze o tom, jak si na takovémto případu může vylámat zuby i velice inteligentní, informačně gramotný člověk. Ne ne, takhle to určitě nebylo…

Kdyby to totiž takhle bylo, pro Hnutí Grálu a jeho přátele by bylo nejlepší držet hubu a spolupracovat. Mauerová by se k týrání přiznala (pokud ne, nebyl by velký problém ji ve vazbě ovlivnit) a šikovný obhájce by to následně uhrál na hlavu. Děti by časem dostali do péče příbuzní, kteří by se sice od Kláry nahlas distancovali (tak, aby jejich reakce byla co nejnormálnější), ale ve výchově ala Grál potajmu pokračovali. Akorát už bez babysitingu. Policie a soud by pak sklapli akta, odfajfkováno, šup do kolonky vyřešené, všechny rozpory by se smetli ze stolu a vzhledem k neofilii našich médií by se záležitost rychle vypravila za Románkem
.
Paní Mauerová by tak roku 2009 opustila potichu blázinec a tím by se celá smutná záležitost uzavřela. Vzhledem k chronickému vohnoutismu policie a médií by kauza Kuřim tedy pro Hnutí Grálu (jehož jméno by v médiích ostatně ani nemuselo padnout) byla jenom drobná vnitropodniková nehoda.

Takže jak to tedy bylo? Už vím – Mauerová zavraždila Škrdlovou a teď to chce…….Stop.
Tudy přátelé, cesta nevede. Jde o krok špatný.

Kapitola 2 – Co víme

Jediný způsob, jak rozplést tenhle Rašomon, je podle mě chladná, věcná analýza těch cca pěti fakt, které jsou z veřejných zdrojů k dispozici. Abych já, a se mnou každý, kdo by se pokusil na mě navázat, nedopadl jako sedláci u Chlumce, je nutné nejprve odplevelit informace o případu od toho, co nám říká Mauerová a spol.

Co tedy víme bezpečně?

a) Klára Mauerová brutálně týrala malé dítě

b) Sestry Mauerovy jsou svině. Klára je svině, Kateřina je svině, ba i Gabriela je svině. Člověk, který bestiálně týrá dítě – na což jsou výše uvedené evidentní a nezpochybnitelné exaktní důkazy, se jinak nazvat nedá. Stejně tak člověk, který to kryje a obhajuje. Mezi svině nutno tedy ještě zahrnout p. Jakuba Patočku.  Jsou to inteligentní svině. Klára vysokou školu studovala a Kateřina je Mgr. Ani další přímí aktéři kauzy Jakub Patočka a Radek Coufal nebudou žádní blbci. Apropo pan Coufal: Brňáci, prosím, nevíte někdo, jestli je totožný s advokátem Coufalem z kanceláře Coufal & Georges ? Pokud ano, leckteré otazníky by vymizely, ale jiné, možná daleko závažnější, by se objevily.

c) Jde z valné většiny, o humanitně vzdělané lidi, pracující například s mládeží  nebo v NGO sektoru. Tito lidé mívají často blízko k různým alternativním životním stylům, neb jsou co se týká majetku relativně nenároční a práci se nepředřou. Mají tedy dost času meditovat o tom, jakou barvu má hovno a jaký je smysl života.

d) Tito lidé zcela prokazatelně minimálně jednou lhali – jednou tvrdili státním orgánům, že Anička je dcera jakýchsi feťáků, podruhé, že jde o slečnu Barboru Škrdlovou. Vzhledem k tomu, že se tyto verze navzájem vylučují, minimálně jedna (ne li obě) je lživá. A kdo lže jednou…..

Takže tu máme partičku – možná sektu – velice inteligentních kriminálních asociálů, která dlouho a systematicky páchá trestnou činnost. Nebudu zatím spekulovat, o jakou trestnou činnost jde – ale nejspíš jde o trestnou činnost velice závažnou, když její aktéři riskují léta vězení, jenom aby nevyšla pravda najevo.

Souhlasíte? Tak dál

Kapitola 3 – co ještě víme

Trestná činnost vypluje napovrch naprosto náhodou. Jenom proto, že nikdo z humanitně vzdělaných pachatelů neví, na jakém principu vlastně funguje babysiting (Až tedy budete páchat nějaký zločin, pro jistotu to zkonzultujte s někým, kdo má technické vzdělání).

Odhalení se pachatelům samozřejmě vůbec nehodí. Buď nemají plán B, a nebo ho někdo má, ale přímí aktéři o tom neví – Kateřina Mauerová totiž při zásahu 7.5. 2007 ječí u dveří do „přístěnku Haryho Poterra“ a pere se s policajty.  To je činnost, která se od jejích pozdějších chytrých lumpáren  maximálně liší.

Mimochodem: Kdyby systém, který si draze platíme z daní, fungoval tak jak má, nemusel bych si tu cucat pentli. Policie by odvezla obě Mauerovy do báně, každou do jiné cely, aby se nedomluvili a všechny tři děti (nebo „děti“) na dětskou psychiatrii. Tam by všechny odborníci dokonale prohlédli, tudíž bychom věděli, jesli máme co do činění s třináctiletou dívkou s identitou, bez identity nebo s téměř čtyřicátnicí s identitou. Navíc by to jedna ze sester s největší pravděpodobností „položila“, takže bychom se teď bavili třeba o reformě veřejných financí. No nic….

Bohužel, vohnoutismus naší policie opět zapracoval, takže zmrdi měli plné čtyři dny na to, aby vymysleli řešení. Do centra Klokánek totiž přivezla rodina Mauerova v doprovodu bývalého poradce bývalého premiéra Špidly osobu, o které tvrdila že je to Anička, právě o čtyři dny později. Pro státní správu jsou sice čtyři dny doba akorát tak na vyřízení jednoho mailu, ale někdo z vyšší produktivitou práce, během nich zvládne daleko víc – tady se pořád ještě nechci pouštět do spekulací.

V Klokánku se nepodařilo zmíněnou osobu identifikovat tak dokonale, že policie si není jistá dokonce ani pohlavím. Času na to bylo poměrně dost, cca 1 den během kterého se v Klokánku asi všichni hromadně šťourali v prdeli. Například  nikoho nenapadlo zjistit, zda je ten člověk zdravý a zda jim tam třeba nezkolabuje. V noci z pátku na sobotu pak, jak známo, ona osoba zmizela.

Je tedy neodiskutovatelný fakt, že v Klokánku byla nějaká osoba, kterou se nepodařilo identifikovat a která posléze zmizela. Nic víc, nic míň.

Kapitola 4 – Mha předemnou, mha za mnou

Hned poté se začala v médiích objevovat kouřová clona:
12.5.2007 – Anička je mentálně zaostalá, Ondřej je hluchý.
14.5.2007 – V médiích se objevuje výpověď týraného Ondřeje, který už hluchý být přestal. Najednou je zdravý a hyperaktivní.
16.5.2007 Anička je mentálně zaostalá, potvrzuje vedoucí Klokánku . V médiích se objevuje fotografie Aničky, chystající se sjet na lodi řeku. (Tudíž být mentálně zaostalá nemůže)
17.5.2007 Anička má znalosti vysokoškolské matematiky. Vyplývá to alespoň ze skici, kterou prý nakreslila v Klokánku. V mezičase se objevuje svědectví, že prý Mauerová nosila „Aničku“ na zádech a přikrytou dekou.
22.5.2007 Anička nikdy neexistovala, jde o Báru Škrdlovou.

K tomu nutno přičíst, že informace, že má Anička skautský výcvik nebo že Škrdlová byla dlouhodobě nemocná……

Ze zmrdí mlhy ale vyplouvá jedna zajímavá věc. Zainteresované státní orgány (bývalá zástupkyně ombudsmana Šabatová, soudkyně Rezová) se ve svých výpovědích poněkud liší výpovědi sami se pak poněkud liší od toho, co říká policie. Poněkud hodně. Vysvětlení jsou možná tři – buď jsou součástí spiknutí, nebo „Aničku“ v životě neviděly a v tom kvapíku se nestihli domluvit na společné výpovědi. Třetí možnost pak je, že jim rodina podstrčila pokaždé někoho jiného a úřady spolu nekomunikují. Nějak nevím, co je horší.

Z toho nám plyne – „Někdo“ cíleně zahlcuje média co nejbizarnějšími informacemi o případu, které jsou ve vzájemném rozporu. To může mít jenom jeden cíl. Zařídit, aby se věc stala totálně nesrozumitelnou a mohl se utajit pravý stav věcí.

Takže souhrně:

Partička velmi inteligentních a práci s médii znalých asociálů provádí nejméně půl roku velice složitý kriminální manévr, ve kterém hraje roli identita dvou lidí. To se provalí jenom náhodou, v souvislosti s jinou trestnou činností, kterou si pachatelka nepochopitelně monitoruje babysitingem. Policie ji zatýká a od toho okamžiku doba šílí vymknuta z kloubů. Veškeré události, o kterých celý národ tak zaujatě diskutuje, jsou tedy pouhá ZMRDÍ OBRANA.
 

Kapitola 5 – Začínáme s analýzou

Vynechme určité znechucení, které nám toto zjištění způsobilo, a podívejme se na události předcházející 7.5.2007. Tehdy ještě zúčastnění zmrdi neimprovizovali  a jejich kroky tudíž vedly k nějakému konkrétnímu cíli.

Načasování událostí:

1996 – Klára Mauerová se provdala po roční známosti za Radka Coufala. Důvodem bylo neplánované těhotenství.

Říjen 1997 – Narození prvního syna Jakuba.

Září 1999 – Narození druhého syna Ondřeje. Rodina po celou dobu žije v Brně ve dvoupokojovém bytě v Juliánově.

2000 – Bára Škrdlová nastupuje do DDM Paprsek na poloviční úvazek. Její nadřízenou je Kateřina Mauerová.

2001 – Škrdlová ukončuje JAMU. Stále pracuje na částečný úvazek a působí ve skupině hrajících skladatelek Hudbaby.

2002 – Mgr. Kateřina Mauerová začíná občas říkat, že je Škrdlová těžce nemocná.

2003 – Coufal se stěhuje od rodiny, začíná rozvodové řízení. Příčinou jsou „neshody mezi manželi“. Klára Mauerová v září nastupuje do zaměstnání na pedagogické fakultě v Brně, kde jsou s ní spokojeni.

2004 – Klára Mauerová začíná studovat sociální pedagogiku a přitom stále pracuje. Nikdo o ničem podezřelém neví, Mauerová se všem jeví jako bezproblémová.

Únor 2006 – Ondřej jde k zápisu do první třídy. Mauerová, která není blbá, musí logicky předpokládat, že tam malý Ondra nic podezřelého nevybreptá. To má jenom dvě racionální vysvětlení – buď nic neví, nebo se ještě NIC NEDĚJE

Léto 2006 – Končí rozvodové řízení – U Jakuba odborníci zjišťují dysortografii. Mauerová každého ze synů přehlašuje na jinou školu.

Září 2006 – Kvůli vadě sluchu povolují úřady Ondrovi domácí výuku. Jeho učitelkou je starší sestra Kláry Kateřina. Ondřej přitom žádnou vadou sluchu netrpí, domácí vyučování v rodině zaměstnané matky dvou dětí musí mít logicky jiný důvod.  Skutečný začátek celé kauzy nutno hledat podle mě tady.

Říjen 2006 – Mauerová dává na fakultě náhle výpověď kvůli vážným osobním a rodinným důvodům – zřejmě má najednou práce nad hlavu

Říjen 2006 – Tehdejší zástupkyně ombudsmana Anna Šabatová se dozvídá o případu záhadné, prý třináctileté Anny, která žije v rodině Mauerových. Dohodne se s Patočkou a radí rodině, jak dítě bez identity legalizovat. Mauerovi tvrdí, že se k nim dívka dostala před třemi roky, předtím se o ní starala jejich babička. Ta dívku prý hlídala lidem, kteří se pro ni nevrátili. Šabatové toto přinejmenším vachrlaté vysvětlení bohatě stačí a začne pomáhat Mauerovým v legalizaci trestného činu.

Prosinec 2006 – Klára Mauerová žádá o svěření Aničky do své péče a rodina se stěhuje do řadového domku v Brně -Kuřimi.

9. 3. 2007 – O existenci Aničky se dozvídá odbor sociální péče brněnského magistrátu.

19. 3. 2007 – Sociální pracovnice navštěvuje rodinu Mauerové na brněnské adrese – vše je v pořádku.

Březen 2007 – Škrdlová dává výpověď v zaměstnání. Od té doby je nezvěstná.

26. 3. 2007 – Svině soudkyně přidělila Anně jméno a datum narození, svěřila ji nepravomocně do péče Kláry.

23. 4. 2007 – Mauerová nastupuje do zaměstnání v Brně.

30.4.2007 – Škrdlové dobíhá dovolená a přestává být oficiálně zaměstnancem DDM. Do té doby je zřejmě ze zmrdího hlediska všechno v nejlepším pořádku.

7.5.2007 – Chůvička ataktále – celý případ vyplouvá na povrch….

Myslím tedy, že celý tenhle zamotaný případ začíná poměrně nedávno – na přelomu srpna a září loňského roku. Tehdy se náhle objeví Anička, tehdy se začíná Klára Mauerová chovat divně. Zajímavé by bylo zjistit, kdy přestala Škrdlová SKUTEČNĚ chodit do práce. Já osobně jsem v jednom DDM nějakou dobu pracoval a vzhledem k chaosu a bordelismu tam vládnoucím by mě vůbec nepřekvapilo, kdyby v Paprsku Barborku od konce srpna 2006 už neviděli. A pokud by se krylo zmizení Škrdlové s objevením „Aničky“, tak…..

A jelikož je v nejlepším třeba přestat, pokračování přístě.
 


22.05.2007 Shackall

PS: Pokud by chtěl někdo na článek navázat, není problém!
 

12345 (2x známkováno, průměr: 1,00 z 5)
547x přečteno
Updatováno: 28.11.2015 — 0:04

Reklama

D-FENS © 2017