Rok dal – rok vzal

Featured Image

Aneb, jak je důležité nemít debila.

Motto: „…našli tam jen samotářského dědka opakujícího, že nic není pravda, což se ostatně později ukázalo jako lživé tvrzení.“  Douglas Adams – Stopařův průvodce po galaxii

Tak nám začal novej rok. A dějí se věci. Ostatně, děly se hlavně ten minulej a teď koukáme na následky. Tak se můžeme podívat, co máme kolem, co u nás a z toho pak vyvodit co nás to čeká. Odkazy nečekejte, oči a mozek má většina z nás.

Tak především tu máme Německo, které dělá, co může, aby dostálo své tradici mít každé století jako vůdčí osobnost alespoň jednoho debila. Mission accomplished, a to z tohoto století nemáme za sebou ještě ani jeden kvartál. Pravda, sama mutti Merkel se zřejmě pokládá za něco mezi Bismarckem a matkou Terezou, ale takových je i u nás dost. Já nevim, jestli to není nějaká genetická chyba, nebo je to dáno jazykem (tím dorozumívacím, pochopitelně), ale ten, kdo začal starý Germány sundávat ze stromů, ten vopravdu udělal chybu. Ta se pak promítla do tak nějak obecně, po německu, velmi tolerantního Lutheránství a neméně tolerantního Kalvinismu a už to jelo. K ještě tolerantnějšímu nacionálnímu socialismu a úplně nejtolerantnější Čtvrté říši.

Máme-li Německo, máma má mísu a my máme musulmany. Zatím sice za hranicí, ale za to opravdu hodně musulmanů. Že idioti u vesla v Německu nikdy nebyli troškaři a snažili se pro untermensch kolem sebe ponechat nějaké z jejich radostí, tak se samozřejmě chtějí podělit i o ně. A že je o co stát, jsme viděli na Silvestra. Teda, my to neviděli na Silvestra, my to viděli až o pět dnů později, když už počet příspěvků na serverech, ze kterých sluníčkáři nedokázali mazat, přesáhl kritickou hranici a zakazování zmínek o imigrantech od německých redaktorů zpravodajství se minulo účinkem. Proto už víme, že těch měst bylo víc, ne jen tři (zatím je to 12 v několika zemích) po netu se toulají zprávy a fotky od policajtů, frustrovaných tím, že jim primitivové v adidaskách hromadně flusají do ksichtu, svědectví stovek multikulturně obohacených žen, mapky výskytu ukradených telefonů pozoruhodně korelujících s výskytem imigrantů a další zábavná videa. Materiální škody jsou zanedbatelné. Nějaké roztrhané untrhózny a štrumpfhózny a pár telefonů, které nebozí uprchlíci většinou vyhodili, páč byly horší než ty jejich (co si je koupili za jeden dolar denně, který lze v jejich sladké domovině vydělat). Prostě něco, na co by si holky do nepohody (multikulturalismu) měly zvyknout.

Už se samozřejmě začínáme dozvídat, že nemůžeme muslimy házet do jednoho pytle. Ponejvíce to přichází právě od muslimů, od pracovníků NGO, parazitujících na jejich existenci a zblblých zastánců kolektivní neviny. Zde je také možné hledat kořeny úporné snahy o odzbrojení občanů, protože začíná hrozit, že lidé začnou musulmany házet (každého) do jednoho pytle, sice svépomocí, ale o to efektivněji. Mimo respektu k policistům prokázali utečenci i respekt ke vlastnímu náboženství, neb byli ve většině ožralí jak prasata, což koresponduje i s mými zkušenostmi z muslimských zemí. Tolik tedy ke svatým knihám vůbec a vyžadování ohledů pro specifika islámu obzvlášť. Rovněž zasraně zvláštní, a to se snažím vyhýbat expresivním výrazům, je reakce jedné z německých političek, která šmahem zavrhla hledání viníků a rovnou přešla k potrestání nevinných tím, že začala postiženým ženám doporučovat, jak se obléknout a kudy nechodit. Vlastně zrušila volný pohyb osob. Pozitivní na tom je, že slova hidžáb nebo burka zatím nevyslovila, ovšem, nechvalme dne před muslimem.

Věc má ještě tři aspekty, zatím nikde neprobírané:

  • Jednak teda, kde jsou kurva zalezlý feministky? Žádný řvaní o rovnosti pohlaví, nikdo se nevohání harašenim, genderová práva nikde… Nic. Ticho. Že se na to náměstí nejdou podívat, aby si taky užily! Update: Feministky už se našly a je to prej v cajku. Říkala to paní ministrová i paní ministryně.
  • Za druhé, doufám, že různý ty islamofilové a anarchoislamisti už budou držet hubu o kolektivní nevině. V tom Kolíně bylo na náměstí údajně 2000 arabskejch doktorů, inženýrů a dalších potřebných jedinců. Tamtéž bylo podáno (zatím) na 500 oznámení o napadení, znásilnění, krádeži, loupeži a podobně. Je k nalezení video, na němž potřebný jedinec vypráví, jak multikulturně obohacoval jakousi němkyni a nad nimi si dalších šest honilo péro, to vše uprostřed davu dalších uprchlíváků. Tito rozhodně nezasáhli a už vůbec ne ve prospěch obohacované, pouze se zájmem přihlíželi. 500 podobných případů na tom placu! Znamená to, že jsou všichni vinni úplně stejně. Mně tedy 2000 kusů rozhodně připadá jako reprezentativní vzorek stáda a mohu je proto v klidu hodit do jednoho pytle i s jejich zmršenou kulturou (dá-li se to kulturou nazývat). A to prosím žádnej islámskej extremista v dohledu, i když řada z přítomných vypadala, jako by byli vyhozeni z armády IS pro nepřiměřenou brutalitu. Možná, že nějakej zoufalec bude chtít tvrdit, že je to naopak, že právě na tom platzu bylo 2000 extremistů. No, nevim, co je horší. To by znamenalo takovou míru organizace musulmanů, nejen v Německu, ale souběžně v Rakousku, Švýcarsku, Švédsku, Finsku, Francii, Belgii… Vlastně celoevropskou, ze které jde strach.
  • A za třetí, německej jugendamt začal vyhrožovat odebírání dětí rodičům s tím nesprávným názorem, aby je nevhodně nevychovali. To by prej mohlo bejt nebezpečný. Pro multikulturalismus.

Dobroserové přišli na bezvadnou věc. Za vším by prý mohla být Putinova propaganda. Už jsem na to narazil několikrát, vypadá to, že to zatím jen zkoušej, ale přehlídnout se to nedá. Něco jako že když sluníčkářský hovnomety nemají ten správný účinek, někdo za to určitě může. A kdo jiný než Velký Satan, systemizovaný post, po politickém konsensu té nejhorší politické spodiny, aktuálně obsazen Putinem. Ostatně, není nic logičtějšího, než že Merkelová je agent KGB. Stejně jako Cameron, Hollande a jiní.

Nuže, dále tu máme Francii. Sladkou Francii, hrdý Albion. Zemi hrdých nástupů, bleskových porážek, rychlých kapitulací, megalomanství, výroby zbytečných lodí pro Rusy, spotřeby dvaačtyřiceti procent unijních dotací pro své zemědělce a šestirychlostní zpátečky u tanků. Žádná jiná armáda neumí ustupovat tak rychle a tak elegantně jako ta francouzská. Tam už takový poprask není. Na no-go zóny si tam už zvykli, i když v centru jako v Kolíně n. R. to není, odzbrojení je tam skoro tak dokonalé jako v Anglii a návody už vydávat netřeba. Všichni vědí, kam ve vlastní zemi nemají lézt. Ve vzpomínkových slavnostech za mrtvé byli vždy průkopníky, tak proč si je tedy neužít. Také nesmíme zapomínat na slogany. Slogany, to je to hlavní, žádná oslava se bez nich neobejde. Hledáte-li někoho, kdo Vám poradí, obraťte se na Francii. Pečlivě naslouchejte a pak udělejte pravý opak. Cokoliv dalšího je zbytečné ke Francii dodávat. Vzhledem k tomu, že se dle mínění mnohých v podstatě jedná o národ debilů (také jsem kdesi (tuším, že u Roalda Dahla) zaslechl výraz banda ztroskotanců slepená dohromady dvěma sty padesáti šesti druhy sýra) není možné jednoho debila extrahovat a učinit jej zodpovědným. O debilitě politiků svědčí i způsob, jak se dvě (údajně) konkurenční politické strany vypořádaly s nepohodlnými nacionalisty. Tolik much jednou ranou… Jednak názorně demonstrovaly, že je jedno, kterou z nich zvolí a jednak zatížily pojistnou záklopku u kotle. O debilitě elektorátu pak svědčí to, že jim to sežral. Ale co, stejně poslouchají Merkelovou.

Podstatná je i Anglie. Asi nejkonstruktivnější politické dění tam probíhá mezi muslimy a týká se toho, zda po převzetí moci ponechat nebo neponechat královský úřad. Hned druhé za tím je neustálé přetahování o referendum o vystoupení z EU. Buď dopadne jako to skotské (Oliver Cromwell by se smál jako blázen), nebo má EU kurva problém. No-go zóny mají svoje vlastní a pečlivě si je hlídají (na účet Francouzů), aby do nich tunelem nelezly rozvratné živly, protože se pro ně blbě shánějí nezletilá děvčata (jako v Rotterhamu a jinde), která si rodiče už hlídají. Asi nevědí, že imigranti mají své potřeby. Do mezinárodní politiky zasahují jen potud, že jsou zářným vzorem všem ostatním fašistům v Evropě, co se občanských práv týká. Začíná to vypadat tak, že až v Anglii zavládne sharia, lidi si tam docela oddechnou.

Ze zemí pro nás zajímavých na západě je nutno ještě jmenovat Belgii. Zemi proslulou tím, že se v ní schovává – dle nebezpečnosti sestupně – Evropská Komise, europoslanci a teroristé. O zemi se hádají Vlámové a Valoni a je sídlem centrály NATO, aby to tak blbě nevypadalo, že velení je za mořem. Je to tedy asi tak, že lokální debilové se v zemi příliš nevyskytují, import plně zvládá pokrýt poptávku. I když, o jednom bych věděl. Theo Francken, státní tajemník pro exilovou politiku. Ten chce pořádat pro emigranty kursy úcty k ženám a kursy evropských hodnot, kteréžto se s islámem ovšem moc nesnesou. Je to debil.

Ostatní země, jako je Itálie, Španělsko, Řecko a další jsou jen kolorit a prostředek jak banky můžou něco trhnout. Severské chalífáty má cenu zmiňovat jen potud, že transport zbytečné energie z německých větrníků (za dumpingové ceny) do přečerpávacích elektráren na severu a její následný výkup Německem zpět (za drahé peníze) nám kurví přenosovou soustavu. A snad ještě to, že norští muslimové – organizace Ansar al-Sunna – prý vyhlásí džihád, pokud Oslo nebude vyhlášeno jako muslimské město a samostatný stát.

Čímž můžeme obrátit naší pozornost na východ. Začít můžeme Polskem, které díky hypertrofované religiozitě zatočilo se sluníčkáři za použití jejich vlastních metod. Zda je to dobře nebo špatně nechám na Vás. Vyšetřuje a dozírá na něj kvůli tomu EU. Ta samá, která dělá, co může, aby potlačila opoziční názory. Jen uniformy dozorců nejsou tytéž jako před sedmdesáti lety. Zajímavý je i souběžný polský antisemitismus, zejména v souvislosti s tím, že v Polsku takřka žádní Židé nejsou. Inu, tradice je tradice. Pokus o majdan nevyšel, bylo málo červenejch karet a moc sympatizantů současné vlády.

Maďarsko se snaží, aby Poláky dotáhlo, ale na dozor EU to nestačilo. Ani stavba plotu nestačila, ozvalo se jen mručení. Asi to měli nazvat nějak evropsky. Třeba umělá překážka, dočasná stavba, zařízení k usměrnění imigračních toků a podobně. Orbán evidentně není debil a chápe, kdo je imigrantům první na ráně. Na rozdíl od slovenského Fica, který sice je debil, ale zase umí sčítat hlasy. Jinak Slovensko nikoho nezajímá, krom Čechů potřebujících demonstrovat, že jsme vpředu. Stejně jako nikoho nezajímá Balkán, kde stojí za uvedení jen to, že tam jakousi souhrou okolností vznikla jediná (a největší) americká základna na světě, která je zároveň suverénním státem, distribuujícím do světa jen utečence a drogy.

A jsme v Rusku. Ukrajinu vynechávám, tam mají svých starostí dost a za nějakej ten čas budou v Rusku taky. Alespoň zčásti. Mám sice nějaké ty pochybnosti, zda Rusko je ještě Evropa, potažmo civilizace vůbec, ale budiž. Totéž platí o Bílé Rusi, která vlastně z Ruska nikdy ani neodešla. Krym je vcelku jasný, současný stav odpovídá tomu před rokem 1956, kdy na rozkaz Chruščova byl převeden pod administrativní správu Kyjeva. Osobně jsem zvědav, kdy někdo vytáhne mapu Ruska a Haliče z přelomu 19. a 20. století a udělá s Mariupolským hřbetem to samé co s Krymem. Nedomnívám se, že s anexí mělo Rusko na vybranou. V okamžiku, kdy tam americká NAVY začala tendrovat budovy pro ubytování posádek lodí a ponorek bylo rozhodnuto.

Rusko pak proslulo zejména tím, jak srovnalo západní NGO do latě a tím v podstatě eliminovalo jakýkoliv pokus o majdan hned v zárodku a dále zaujalo velmi účinnou kampaní, mající za následek nárůst rusofilie v celé Evropě, za což si ale stejnou měrou mohou evropské elity samy. Úspěšná ruská vojenská kampaň v Syrii je už jen třešnička na dortu, což poznáte podle toho, že se v našem vyváženém zpravodajství nevyskytuje.

Zmínit se dá ještě Čína a to jen proto, že od té doby, co dává s Ruskem dohromady trh (včetně ropy a plynu) nezávislý na dolaru, každou chvíli na jejím území něco vyletí do luftu nebo spadne. Asi náhoda.

Tak. A můžeme se vrátit k nám domů, do kotlinky. Slovo debil ve spojení s elitami je zde poměrně bolavé téma. Pokud nezačneme u sněmoven, a to by trvalo fakt dlouho, můžeme začít u předsedy vlády, majícího poštovní účet na freemailu. Je to bezmozek. Obsah mailů to jen potvrzuje, krom toho že porovnáme-li obsah mailů s tím, co říká na veřejnosti, zjistíme několik rozdílů, z nichž vyplývá, že předseda vlády lže národu víc než Gottwald. Pak máme ministra financí. Můžete mu klidně říkat Duce. Nebo Bureš. Na daně sere, hlavní je fízlování kde koho (EET) a na ty důležité mít složku. V televizi pak vypráví, kolik živnostníků dohnal ke krachu. To není debil, je to dobytek a korporátní fašoun. Máme také ministra vnitra. Vypráví, co všecko chce a co musíme a dělá pravý opak. Chlap na svém místě. Máme taky Kalouska v opozici. Nikdo jinej neudělal Burešovi tolik reklamy jako on. Zbytek těch zlodějů nestojí za zmínku.

Tedy závěrem, na co se můžeme těšit:

  • Teroristické útoky ve Francii, v Německu a v Belgii. Ani Rakousko bych nevyloučil.
  • V Německu na ještě větší průser s uprchlívákama, než je ten aktuální u nádraží. Budou mrtví, zřejmě na obou stranách. Následně vzniknou lágry, kterým nikdo nebude říkat koncentrační a ty zaviní ještě větší průser. Jen není jasné, jestli v nich budou muslimové nebo aktivisti PEGIDy. Už ten první malér bude mít na svědomí Merkelovou. Pozdě.
  • Anglie je na odchodu z EU. Když ne letos, tak napřesrok. Libry neskartovali a akce přechodu je naplánovaná, stačí písknout. Tamní fašismus přetrvá až do vzniku Britského Chalífátu, což je vlastně taky fašismus.
  • Visegrád se udělá sám pro sebe a ploty budou, a né, že né. Sobotka se buď přidá v hrůze z voleb, nebo bude odejit.
  • EET projde a následně se systém nepodaří spustit a bude odložen.
  • EU se rozpadne hned po Schengenu a vzápětí přejde Rusko v očích vohnoutů z pozice záchrance do pozice hrozby. Reálně se nestane nic, ale nepřítel musí bejt.

Nic z výše uvedeného by se nestalo, nebýt té naší, evropské, demokracie podporující debily (ne ve smyslu klinické diagnózy). Tak si užijte tento rok, bude prý průměrný. Horší než ten minulý ale lepší než ten následující.

Yanek

12345 (302x známkováno, průměr: 1,37 z 5)
14 802x přečteno
Updatováno: 20.1.2016 — 23:33
D-FENS © 2017