Rakušanův Putin v pytli - zpět na článek

Počet komentářů: 1 186

Přidat komentář
 1. Ty to hezky řežeš po palici. Trošku manipuluješ, ale pěkný. Malinko bych to zkrátil a bylo by to ještě lepší. Dík!

  1. ___________________________________________________________
   DFEENSi:
   Rakušan hasí pokutu: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-pokutu-sto-tisic-pro-pilota-z-hrenska-hasi-ministri-kupka-i-rakusan-218177

   Jinak dík za to že sleduješ rouming, teď vím, že to má smysl tam postovat.

 2. Gratulujem bratom Čechom k prevzatiu nášho pojmu „dezolát“, ktorý tu na Slovensku všetci milujeme kvôli jeho úžasnému potenciálu tmeliť spoločnosť. Have fun. :)

  1. Chci tričko s nápisem Dezolát.

  2. Zase si slováci něco přivlastňují. Jako třeba věrozvěsty.
   Pojem „dezolát“ tu zpropagoval klip skupiny Vypsaná fixa v podání herce Trojana. Který už je takovým hereckým prototypem dezoláta, sám o sobě.

   1. OK nevedel som že Fixa to použila už tak dávno. Každopádne používanie tohto pojmu online som v Čechách zaznamenal až teraz, zatiaľčo na Slovensku sa ním na internetoch masovo častuje už dobré dva roky.

   2. Co takhle denaturák?

    1. Nebola to náhodou pesnička Denaturát od kapely Krakatice?

   3. Vypsaná fixa, to je taky případ sám pro sebe. Ubožáci jak Urza co melou sračky.
    Jenže víte co je hroší než Vypsaná fixka?
    Ten kdo ty sračky poslouchá a zná jejich texty nazpaměť, že si na to vzpomene pičo. Kdyby jsi znal Záviše tak pohoda, vím že jsi chlap, ale když napíše že znáš texty Vypsané fixky, tak už jen stačí dopsat ruSSko a jsi jasná zkurvená pražská povelačská kurva.

    1. Obšourník Záviš je tak pro sexuální frustráty. Správný brněnský synek poslouchá Morčata na útěku !!
     To jsou aspoň pořádní chlapi, metloši jak řemen. Yeti je skvělý zpěvák, mimochodem.

     Vypsaná fixa je ovšem taky už legenda. Pravda, měla to být česká Nirvána, ale poněkud jim to ujelo do „emo“ stylu.
     I tak jsou originální, byť jaksi pražsky rozbředlí.

     Takže SkReTe, „píčuješ na špatném hrobě“ :-))))))

     1. Citujem: „Yeti je skvělý zpěvák, mimochodem.“
      Z toho jeho spevu si robili piču ešte aj Kečup s Mikesh-om. Ale dokopy im to ako kapele funguje parádne, takže vôbec nevadí že niektorá súčasť nefunguje optimálne.

  3. To je váš pojem asi jako slovenština převzatá z češtiny, kterou Štůr trošku předělal. Jinak byste tam furt hutorili maďarsky.

   1. Po maďarsky by sme skôr monďokovali ako hutorili. Hutorí sa na Above či na Šariši.

    A k tej slovenčine a odkiaľ sme ju prevzali:
    – Jozef Ignác Bajza -> bohemizovaná slovenčina -> kultivovaný domáci jazyk s prvkami češtiny
    – Anton Bernolák -> bernolákovčina -> na základe kultúrnej západoslovenčiny z oblasti Trnavy
    – Ľudovít Štúr -> štúrovčina -> z kultúrnej stredoslovenčiny
    – Martin Hatalla a M. M. Hodža -> hodžovsko-hatallovská reforma -> reforma štúrovčiny o úpravu pravopisu i gramatiky
    – Samuel Czambel -> vypracoval novú gramatiku

 3. Něco co není vyžádáno zřízením, ať už termín pojmete jakkoliv. :-)
  https://www.pokec24.cz/blog/poruseni-zakona-v-primem-prenosu-na-budove-ministerstva-vnitra/#comments

 4. Sranda teprve začne, až Babiš vyhraje prezidenstké volby.

  Rakušan je už od pohledu naprosto odporná osoba. Přesně jak píše Df, šibenice byla špatně, ale pytel na mrtvoly je dobře. Nevím. Chytré mi to nepřijde.

  1. Rakušan je jen loutka.

  2. Babiš volby nevyhraje.
   Je to zařízeno tak, že Nerudová a generál Pavel dostanou v prvním kole víc hlasů než Babiš a v druhém kole už to bude jedno koho budeš vybírat, protože oba dva jsou loutky z Aspenova institutu.

 5. Což o to, vlajky a pytel s Putinem, ale podívejte se v jakém stavu je ten barák. To je barák Ministerstva vnitra, tedy jednoho z nejsilnějších vládních orgánů a v jakém je technickém stavu. Tomu baráku se v Phe říkalo odjakživa „kachlikárna“ a byla to vždy vizitka na Letné. A tím, že tam pověsil to plátno, jen zvýšil pozornost ne jen nás domácích, ale zejména cizinců, na tu ubohost v jakém stavu jsou vládní budovy.

  1. to Nobody:
   Buď rád, že žijou v ratejnách – měl bys vidět, jako to vypadá o pár set metrů níže v budově na Strojnické, v Kobylisích na „estébárně“ vedle Ládví či ve Zbraslavi, kde si hrajou na kontrarozvědku. Ve všech třech jsem byl a je to čirej ČT3 bizár / film pro pamětníky. Z fleku by se tam dal točit Okres na severu a ušetřilo by se na kulisách.
   Ještě tak, dát jim funkční budovy, ve kterých by se jim líbilo pracovat, to tak.

   1. Nevidel jsem fizlarnu, ktera by na tom byla lip. Zvenku mozna nova fasada, ale uvnitr stav ’70 leta (teda obcas maji na stolech pocitace, to jo).

    1. aspoň je vidět, jakej to tady je potěmkin – a to eště prakticky všecko, co režim za posledních 30 let „zbudoval“ (úplně teď pomíjím kvalitu té práce), tak je na druhé straně odražený v tom megadluhu, všecko je to za virtuální prachy, a von to někdy někdo bude chcet zpátky, to se můžem spolehnout

    2. A i tu fasádu zkurví. V Písku stojí bývalý okresní výbor státostrany, převzatý policií. Budova pro tak malé město předimenzovaná, ale jako úplně špatná nebyla, materíály kvalitní, a co z toho udělali:
     http://www.piseckysvet.cz/zivotni-prostor/budova-byvaleho-ov-ksc-v-pisku-od-vyjimecnosti-k-podprumernosti

  2. Opiová doupata nebývají ani hezká, ani estetický, ani uklizená. Drogové kutlochy odjakživa byl bordel.

 6. Zajímavé mi přijde to, že stejné osoby, které vzývají kde co (od zavedení x-záchodů či manželství po zákaz vpouštění ženy do dveří) neodsoudí symbol přání smrti, ať už to je kdokoliv. Smrt se prostě nepřeje (i když i tady jsou tací, že..).
  Dost často říkáme „já tě zabiju“, aniž bychom to chtěli. Dát to na budovu ministerstva (za peníze z daní, BTW), které má dbát na bezpečnost (checht)…

  To je chucpe na druhou.

 7. A ona ta zrůda co každou noc posílá rachejtle do sídlišť se spícími lidmi do toho pytle snad nepatří?

  1. Cili navrhujes, at je tam tech 100zaru vic a navesi se na ne vsichni politici, co delali nebo delaji tyto prasarny? Jako jo, proc ne, Letna je velka dost.

  2. ale v tom případě je tam špatná fotka. Měl by na ní bejt tvůj zelenej idol.

  3. To jste zřetelně vedle. Tady, teď a zatím nemůže být ten Zelenský ukazován v mrtvolném pytli, byť jen na obrázku.

 8. Abych to moc složitě nemotal má to na styl kdoví proč „co organický akismet mechanického činí tedy administrátor činí dobře činí slovy brutopýra a má tam dva s malým a velkým b poté co kdysi vybanoval 2/3 diskutujícíchz aeoblistů.
  https://www.youtube.com/watch?v=WawGBsbP_j8
  To fakt není pro ty co kašlou na dojmologie možná z inspirace koxování řití a možná pro stejně zážitkové, no a ti co sledují logiku věci aby měli vyvalené bulvy.:-)))))
  https://www.youtube.com/watch?v=KHmrmLPdksg

 9. „Také nevím, zda angažovaná tvorba ministra vnitra a vnitru spřízněných politických neziskovek (jak absurdní sousloví!) povede dlouhodobě k zlepšení pozice České republiky. Ať je to jak chce, je to urážka hlavy státu, kterou nám tady sice nařídili nemít rádi, ale pořád je to pro někoho hlava státu a jak tohle zapůsobí třeba na běžné Rusy, kteří až doteď nebyli vůči naší zemi nijak zvlášť vyhranění?“

  wtf? Tohle pise D-F, ktery par odstavcu pred tim ve stejnem clanku kritizuje ceske hujerstvi, lokajstvi a papezstejsi-nez-papezkost?
  Ta vec si kritiku zaslouzi proto, ze Rakusan je bezskrupulozni hovado. A ne proto, ze by tim nahodou nekoho mohl urazit. Nebo uz pan domaci taky najizdi na vlnu inclusive safe space kde sw netoleruje hate speech?

  1. Njn, holt mít nerad Rusy je bohužel v době vymknuté z kloubů špatné i u těch, u kterých to bylo podloženo vlastními objektivními zkušenostmi.
   Třeba někdo ty Rusáky nemá rád z vlastní zkušenosti (a ví proč) a nepotřebuje k tomu mít návod – přesto je to „vlastizrádce“ bo plyn je drahý.
   Ale domácího bych z toho nepodezíral, ten Rusáky nemá rád právě z osobní zkušenosti, což mimochodem již před lety popsal ve svém článku o letu z Moskvy, popátrej v archivu.
   Přesto, Rakušan překročil čáru, jako každý aktivista.

   1. Mě by jen zajímalo, jak by bylo vnímáno, kdyby v tvém příspěvku nebo jiných bylo slovo „Rusy/Rusáky“ nahrazeno třeba „Židy“ nebo „Ukrajinci“ nebo tak něco.

    Jen jako zkouška dvojího metru a pokrytectví. Jinak já zastávám názor, že nenávist je ubohost těch, co ji provozují, ať je namířena kamkoli. Jsem ochotna ji pochopit u opravdu traumatických a brutálních zážitků, což se netýká gaučových progresivistů s klávesnicemi nabroušenými pazourkem a popíjejících sójové latté.

    1. Ukazal jsem to kolegum z prace a jeden utrousil ‚to rikala moje babka, ze Cesi jsou mistri v zavisti a nenavisti‘.

     1. Ale ten adrenalin!

   2. Clanek o letu z Moskvy si pamatuju. Mne jen zarazila tahle hujerska argumentace coby kdyby. At si ma kazdej k Rusku vztah jakej chce. Z osobni zkusenosti jsou na urovni jednotlivcu Rusaci, Amici i treba Cinani, burani s komplexem obcana supervelmoci, co se vsude chovaji, jak kdyby jim to patrilo. U Cinanu mozna pokrivene tim, ze ti, co cestuji mimo Cinu, jsou tak hornich 10%? 5%? U Amiku i Rusu zase znam exemplare, ktere se vuci svym narodum tak vymezuji, ze jsou opakem nazorove, ale ten puvod z velke zeme tam nekde obcas problyskne. Vsechno emigranti. American co bytostne zboznuje EU, dotace, dane a aktivismus vseho druhu a zivi se jako vyucujici nejakeho obskurniho oboru typu evropska studia, levicak jak prase, chytrej jak radio, pokora nula. Nebo dve Rusky, ktere od zacatku valky na UA dobrovolnici v centrech pro uprchliky, protoze se s nima dokazou domluvit. Fajn holky, ale pak z nich po par panacich taky vyleze, ze se hodne staraj, aby konecne dostaly nemeckej pas. Ale lidi jsou ruzny, nejde to generalizovat, kazdej zna nekoho a ma treba jinou zkusenost.

    1. Kdyby Cechu bylo 200 milionu, to by taky bylo peklo pro zbytek sveta.

     1. Montagna provádí poněkud zběsilou extrapolaci a generalizaci. Určité typy jsou namixováni v každé populaci kdekoli zhruba stejnou měrou.

      Číňané se chovají radikálně odlišně jako jedinci, a když jsou ve skupině.

      Jinak největší burany, na které jsem kdy narazila, jsou Izraelci. To je unikát.

      1. No ono taky v Izraeli žije celá řada potomků těch, co tam utekli z CCCP před takovými jako je Zelenskij.

      2. Vzdyt doslova pisu, ze nelze generalizovat moji osobni zkusenost.

     2. Ale nebylo. Nejsme o nic lepší než ostatní národy, ale taky o nic horší. Ve srovnání s našimi přímými sousedy jsme na tom ještě velice dobře.

  2. A když přijdeš do místnosti tak pozdrav taky považuješ za lokajství?

   1. Ne? A s tim co jsem psal to souvisi jak?

  3. Montagna to náhodou okomentoval dobře, že on čte Yuvala Harariho?
   Oni i muslimští fundamentalisté na Západě neargumentují rouháním, ale že se „cítí uraženi“.

Napsat komentář

D-FENS © 2017