Proč?

Featured Image

*Média rozhodují dnešní válku o občany.*

Poslední dobou se začaly na alternativě objevovat úvahy o smyslu článků proti koronafašismu či vůbec aktivit na toto téma. Proč je dál psát, když se vše vyvíjí pořád k horšímu? Nebylo už vše řečeno? Pomohly vůbec nějak?

Souhlasím, že mnoho slov bez potřebné akce v praxi je v krizové situaci často k ničemu a taky mě to štve.

Já sám jsem na tohle téma napsal už asi vše podstatné a přenechal pole dalším ctěným kolegům.

Jenže v moderním věku se válka vede na více frontách a jedna z nejdůležitějších je ta mediální a informační.

Někteří lidé úplně nepochopili, pro koho se ty články vlastně nejvíc píšou.

Nejsou to primárně už přesvědčení lidé proti koronafašismu ani přesvědčení koronafašisté.

Nejdůležitějšími příjemci jsou nerozhodnutí a neinformovaní.

A o to tady bojujeme. O mysl běžného občana a voliče.

O tu masu dobrých lidí, kteří se poctivě plouží každý den mezi domovem, prací a bankou, aby nějak přežili a uživili sebe a své děti. Oni nemají čas ani sílu vyhledávat složitě informace ani o něčem hluboce přemýšlet.

Pustí si prostě televizi, koupí si noviny, načte se jim startovně seznam.cz a jejich dětem facebook/instagram.

A je jen naše práce, alternativních médií a autorů, abychom k nim ty informace nějak dostali a abychom je přesvědčili. Protože bez téhle mlčící většiny skončíme právě my jako první ve společenském nebo v klasickém koncentráku.

Není vůbec na místě vést rezignované řeči, které občas slýchávám. Protože si dovolím tvrdit, že tuhle mediální válku alternativní média a jejich autoři vyhráli na celé čáře. Zvláště, pokud si uvědomíme dosah i finanční možnosti mainstreamu vs alternativy. Mainstreamová média už byla zcela zdiskreditována a alternativa obrovsky posílila. Počet nově získaných lidí, kteří byli před nástupem koronafašismu klasickými ovčany a dnes sledují alternativu, přijímají alternativní informace, nad věcmi přemýšlí jako občani a zvažují volby protisystémových stran, je obrovský. Co těmhle lidem a nám všem chybí aktuálně nejvíc, je skutečně autentické vlastenecké hnutí s charismatickým lídrem, které by okamžitě dostalo obrovskou podporu.

Ta práce tedy měla a má velký smysl. A já za ni všem kolegům s úctou děkuji.

Každému, kdo na lidi kolem sebe působil články, reakcemi, či soukromě tam venku.

Nejhorší, co se při nástupu totality dá dělat, je mlčet a nedělat nic.

Proč píšou whistlebloweři své články?

Především šíří informace a posouvají Overtonovo okno.

Někteří krom popisu situace nabízejí i její řešení či k němu lidi motivují.

Občas radikalizují ostatní rétoricky i prakticky, když je to třeba.

*Proč má smysl psát články proti koronafašismu (nebo jakémukoliv svinstvu) na stejné téma pořád dokola i po roce a půl?

Protože paměť průměrného voliče je 14 dní až půl roku.

Protože se aktualizují informace a data. Protože se hledají a vyvíjejí řešení situací.

Protože stále existuje možnost ovlivnit někoho nerozhodnutého nebo dostat informace k dalším, kteří je ještě neměli. Protože mnozí, kterým se předchozí údajné konspirace potvrdily v osobní praxi, už budou věřit i dalším informacím. Protože z těchto alternativních článků a médií čerpá i část politiků, úředníků, policistů a soudců.

Protože se posiluje váha alternativních médií pro původně mainstreamové publikum.

 

Proč je nesmysl nadávat lidem za dodržování vládních nařízení

Předem všeho – kdo dusí vlastní děti venku na ulici nebo je nechá očkovat nebo jim nevybojuje aspoň neinvazivní testy, tomu na místě nadávat je.

Ale jinak si, vážení, uvědomte realitu.

Režim dal v úvodu jasně najevo, že je připraven brutálně v ulicích zmlátit i maminky s dětmi – nedotknutelný subjekt, na který v naší zemi nesáhli ani nacisté a komunisté. A protože se muži v tento kritický moment absolutní ztráty lidskosti, důstojnosti, cti a ústavnosti jaksi nezvedli do celonárodní generální stávky a režim nesvrhli společně s politiky do Vltavy, tak přitvrdili dál a dál.

Chtít pak po někom jako po jednotlivci sundávat hadr, když venku ho většina dlouho nosila a uvnitř ho nosí skoro všichni dodnes, je úplně mimo. Proto já jsem ve svých článcích apeloval, aby tak lidé činili ve skupinách.

Povšimněte si, ke komu se policie, natož ochranky obchodů apod. nedovolí ani přiblížit.

Mnozí si myslí, že je to proto, že jsou barevní a nepřizpůsobiví. Nebo ožralí či jinak mluvící.

NE – je to hlavně proto, že jsou ve skupině více lidí. A to vzájemně loajální a připraveni bránit při napadení jeden druhého FYZICKY. Takže jde vždy o hubu a do toho se nikomu logicky nechce. Proto silové složky státu i jejich poskoci či fanatici všude možně útočí jen na bílé osamocené jednotlivce nebo na jejich ženy s dětmi.

Nebojí se jich. Nebojí se fyzické odvety. Nebojí se přesily. A to se musí změnit – musí se začít oprávněně bát.

Jděte si sundat roušku s pěti až deseti kamarády kamkoliv a můžete si být jisti, že riziko problémů bude blízké nule. A pokud už konflikt nastane, tak riziko fyzického útoku na vaši skupinu bude nulové. Zvláště, pokud dáte jasně najevo, že se budete všichni společně bránit.

Když to samé udělá jedinec, tak bude čelit lynči fanatického davu nebo policistů či ochranky. To od běžných lidí vůbec nelze chtít. To je práce silných i právně vzdělaných chlapů, kteří se do toho nebojí jít a dodávat všem okolo odvahu, sami i ve skupinách.

A tyto happeningy dodávající lidem odvahu měly být opět práce alternativy, která v tomto až na výjimky selhala.

 

Co se povedlo

-rozšířit důležité informace mezi většinu lidí, kteří se k nim z mainstream médií nedostanou

-nastolit veřejnou diskusi o dřív nediskutovatelných tématech a faktech

-oslabit mainstream média a posílit alternativní

-posílit mediální pozici opozičním odborníkům

-dostat pod tlakem mnoho původně „konspiračních teorií“ do mainstream médií a do povědomí většinové populace jako fakta

-dát šanci do voleb už 3 volitelným a mediálně viditelným politickým subjektům stojícím proti koronafašismu (SPD, Trikolora, Volný blok)

 

Co se (zatím) nepovedlo

-pravidelné happeningy většího počtu lidí se sundáváním roušek/respirátorů resp. nedodržováním nesmyslných nařízení tam, kde byly nařízeny

-spustit silné vlastenecké hnutí s ambicí vyhrát volby nebo převzít moc jinými cestami

-vyvolat generální stávku

-ovládnout mainstream média

-ukončit koronafašismus a zrušit během něj zavedené opatření i zákony

-stíhat a odsoudit všechny přímé organizátory koronafašismu

 

Co se aktuálně děje ohledně koronafašismu?

Šáhli rodičům na děti. Dusí je, invazivně testují, chtějí je naočkovat jedovatými látkami. Odebrali jim na dlouhé měsíce možnost normálně žít. A připravili je už skoro o dva roky normálního života. Netají se, že s tím nemíní skončit.

Co dělá většina rodičů? Podvoluje se a v rámci své zbabělosti nebo hlouposti ohrožuje životy svých vlastních dětí. Kdykoliv v historii zatím platilo, že když někdo zaútočil mužům na jejich ženy a děti, nastala válka nebo revoluce. Ne sametová, ale krvavá. Poprvé v historii to neplatí.

Když vás někdo napadne venku na procházce s vašimi dětmi, co jako táta a chlap uděláte?

Budete s ním diskutovat, napíšete mu dopis, sepíšete proti němu petici, uspořádáte protestní pokojnou demonstraci, zavoláte policii s dojezdem 5+ minut, budete v příštích volbách volit jinou stranu … nebo proti němu zakročíte okamžitě fyzicky či zbraní všemi prostředky a v rámci sebeobrany své i svých nejbližších ho v případě nutnosti i zabijete?

Násilí, revoluce, i válka jsou až krajní prostředky a nikdo normální je nechce, pokud je jakékoliv jiné řešení.

Ale přehnaný pacifismus či absence nutné sebeobrany jsou stejně nebezpečné a sebedestruktivní jako zbytečné násilí, podvodné převraty a zločinné války. Když je to nutné, je nezbytné a správné se bránit. A to všemi potřebnými prostředky, kterými ochráníte sebe, své blízké a svůj národ.

 

Co je chronicky špatně

Z letákových kampaní, ze švejkování, i z pokojných jednorázových demonstrací má vládnoucí třída i její politici akorát prdel. A to zcela právem.

Stejně tak ze soustavně malé podpory teoreticky problematickým stranám kolem 1-10%.

Politici mají několik možností přístupu k občanům: a) vážit si jich, b) bát se jich, c) nebát se jich a opovrhovat jimi. Náš současný stav je samozřejmě varianta c.

Je na nás občanech, abychom docílili varianty b, protože té se politici i jejich sponzoři bojí nejvíce.

A když se nás budou bát, budou si nás i chtě nechtě vážit a podle toho se chovat .

 

Jak volit?

Chodíte k volbám?

Hoďte to tzv. radikálním či antisystémovým stranám. Bez ohledu na to, co si o nich a o jejich lidech myslíte.

Hlavně to neházejte zavedeným parlamentním stranám.

Chcete mít šanci na konec koronafašismu a na zrušení všech fašistických opatření?

Chcete mít lepší strany a lídry na výběr?

Tak musíte do parlamentu dostat SPD, Trikoloru, Volný blok apod. A vykopat několik zavedených stran.

Tím posunete Overtonovo okno pro další pronárodní strany, které se tam dostanou příště, až vykopnete další zavedené. Pak si nebudete vybírat dokola menší zlo, ale menší a větší dobro.

Jde o to posunout standard. Nejdřív tam dostanete pseudovlastenecké jako standard a díky tomu pak vlastenecké strany. Proto je tak důležité, že tam aspoň ta nedokonalá SPD s nedokonalým lídrem je. Nastoluje témata, která by jinak vůbec nastolena nebyla. Zastupuje pro systém rizikovou část lidí a to pak musí reflektovat i ostatní strany a režim jako takový.

Bylo by krásné mít tady jedno velké, silné vlastenecké hnutí s min. 40% podporou. Ale buďme realisté, nejsme v předválečném Německu ani v Polsku ani v Řecku ani tady zatím nejsou miliony bezdomovců, „jen“ statisíce.

Takže cílem je aktuálně naopak dostat do parlamentu co nejvíce méně či více vlasteneckých uskupení a politiků.

Máme unikátní situaci, kdy si můžete strany a politiky vytřídit jedinou otázkou – chcete zrušit všechna opatření ohledně covid-19 nebo ne? Kdo chce být důsledný, může se zeptat i na zrušení zavedených koronafašistických zákonů.

Jak za této situace může někdo stále volit ods/stan/top/kdu/piráty/čssd/ksčm/ano a zároveň nadávat na koronafašistická opatření, jest otázka. Ale jde na alternativě kupodivu o častý schizofrenní jev. Všechny tyto strany mají stejný program – koronafašismus. Kdo je volí, volí logicky pokračování všech fašistických opatření a následně covid pass, apartheid a povinné očkování.

Bohužel, ať už jsou další volby předem spočítané nebo ne, dá se předem odhadovat drtivé vítězství koronafašistické koaliční kliky. Řešit se bude dle všeho jen pořadí na prvních třech místech, až pak budou příp. protifašistické strany. Pokud přistoupíme na premisu, že volby nejsou zfalšované, bude to nejhorší voličské vysvědčení za 30 let od sametového podvodu. Za aktuální situace by měla při alespoň průměrné svéprávnosti voličů správně volby drtivě vyhrát SPD, následovaná Trikolorou a Volným blokem, ať už si o nich myslí kdokoliv cokoliv. Jak si tam navolíte kohokoliv jiného, kdo sestaví vládu, koronafašismus bude pokračovat, donekonečna a stále hůř. Cílem není a ani nemůže být reformovat zavedené strany, protože to nejde a je to jako naivní snaha o reformu Evropské unie. Nelze změnit něčí podstatu.

Kdo to dokola hází zavedeným parlamentním stranám a to dokonce i poté, co tu předvádějí poslední rok a půl, tak škodí nám všem i sám sobě. Samozřejmě, volební systém je účelově nastaven tak, aby se tam ty zatím menší strany a rizikoví lídři nedostali. Ale politický resp. volební systém opět nezměníme, dokud je tam i v jeho rámci nedostaneme.

Jiné řešení je opět jen to méně či více násilné, ale rychlejší a účinné…

Ale už těm zločincům, prosím, neposílejte žádné protestní dopisy, nemusí si pak kupovat toaletní papír.

Kdyby Afghánci posílali americkým a ruským politikům dopisy místo kulek, tak už jejich země a národ dávno neexistuje.

Jako rovný s rovným s vámi jedná jen ten, kdo se vás bojí nebo si vás váží, na to nikdy nezapomínejte.

 


08.08.2021 Alien

12345 (187x známkováno, průměr: 1,60 z 5)
9 182x přečteno
Updatováno: 8.8.2021 — 22:24
D-FENS © 2017