Příhoda z Lidlu

Featured Image
Stala se mi příhoda v je dnom areálu supermarketu Lidl. Šel jsem tam nakoupit dva kartony piva a pečivo a když jsem došel ke kase, tak začal houkat alarm.

Nejsem si jistý proč i když ze zkušenosti vím, že k nákupu piva volají ty rádoby uniformované. Nicméně vedle mně v řadě stála skupinka individuí, které bych tipnul na uživatele návykových látek amfetaminového typu.

Vyšel jsem z obchodu poté, co si pokladní ověřila obsah kolečkové kabely a vyšel jsem ven. Asi 100 m od vchodu za mnou najednou doběhl nějaký mladík, který mi dal herdu přes záda a zařval na mě: „Ty mi ukážeš lístek, zmrde!“.
Postavil se přede mě, vytáhl peněženku , rozevřel a v boční kapse měl laminovanou kartičku s nápisem security. Inu, zeptal jsem se ho, co mi to ukazuje a co mi chce. „Půjdeš se mnou zmrde a ukážeš mi lístek od nákupu!“
Tak jsem pustil kabelu, uděla dva kroky vzad, strčil ruku do kapsy a řekl jsem mu, že mám v ruce pistoli a jestli chce, může si zavolat. Zmohl se jen na to, že mi řekl „Tos posral, zmrde!“ a utekl i přes moje ujišťování, že rád vyčkám do příjezdu policie.

Pak jsem dorazil domů a měl dlouhý telefonát s centrálou Lidlu…

Nevím, jestli to byl nějaký ksindl z parkoviště, co to zkusil, anebo idiot z ochranky. To by mě fakt zajímalo!
Tento článek jsem poslal i na FB stránku Liga Libe, kde k současnému datu nebyl zveřejněn.

 


15.02.2020 info.crew

12345 (175x známkováno, průměr: 3,15 z 5)
31 126x přečteno
Updatováno: 15.2.2020 — 23:54
D-FENS © 2017