Oděský masakr

Featured Image

V době, kdy naší zemí (pohříchu pouze naší) hýbe aféra, která se do českých dějin zapíše jako Vrbětická provokace, lze lehce přehlédnout výročí masakru v Oděse, který otřásl civilizovaným světem před sedmi lety. Světe div se ve stejný rok, kdy byly údajně položeny základy tyjátru dnešních dnů.

Shrňme si fakta: Píše se začátek května roku 2014. V Oděse už několik týdnů stojí na Kulikově poli před Domem odborů stanové městečko, kde se lidé obdobně jako na Majdanu dožadují federalizace Ukrajiny: Nejsou si jisti, že Kyjev prosazuje politiku, která odpovídá jejich představám o soužití s Rusy. Shodou okolností probíhá v Oděse i fotbalový zápas, na nějž se přijela podívat spousta svoloči, ostatně jako kdekoli na světě. Zamíchat do takového davu provokatéry není žádná šichta. A v ten moment začíná stará známá False Flag Operation, která se tak osvědčila v Kyjevě: Jakési komando se svatojiřskými pentlemi začne střílet ostrými do davu. Padají první mrtví toho večera. Dav si to nenechá líbit a začne mela. Svatojiřské pentle zmizí a místo nich se objeví komando se žlutomodrými stuhami. Zlí jazykové tvrdí, že si ti kluci jen vyměnili pásky, ale nejspíš je to jen spekulace. Fakt ale je, že svatojiřské symboly náhle zmizely.

Dav po zázračném zmizení „komanda“ získá převahu a vytlačí odpůrce na Kulikovo pole, kde táboří oni zastánci federalizace. Rozvášněný dav nažene všechny „Moskaly“ (pejorativní označení ukrajinských Rusů) do Domu odborů a začne masakr, který si v dnešní civilizované době neumíme moc dobře představit. Nejsem sadista, pokud ale máte zájem, i přes pilnou cenzuru lze dohledat fotografie a svědectví, ze kterých vám nebude dobře. Já do smrti nezapomenu na obrázek mrtvé těhotné ženy ležící s roztaženýma nohama naznak na stole. Co prožívala před smrtí si nechci ani představovat. V budově bylo po uhašení požáru nalezena spousta osob s ohořelou horní částí těla, z čehož vyplývá, že byli zapáleni zaživa a udusili se plameny. Svědectví o znásilňování a lynčování se nechtěně prosáklo v prvních dnech po události. Celkový počet mrtvých jde do desítek.

Kyjev vše zametl pod koberec. V rozporu se zveřejněnými snímky osob ohořelých výhradně v horní části těla bylo konstatováno, že tyto osoby zemřely v důsledku požáru způsobeného vhozením několika zápalných lahví z ulice do budovy. Ani zmínka o vraždách, znásilnění, upalování zaživa, či dobíjení nešťastníků po skoku z oken hořící budovy. Dokonce i Česká televize, to médium, které má takovou péči o Navalného, se v dané věci nehodlá šťourat. Jakoby se nic takového ani nestalo. A tak jen můžeme sledovat, jak kyjevská vláda nemíní ani po sedmi letech označit hlavní viníky této hromadné vraždy, a současně očití svědkové masakru záhadně mizí. Zároveň jsme svědky blahořečení válečného zločince Bandery, oslav osvobození Ukrajiny Wehrmachtem a dalšími historickými manipulacemi, ze kterých se normálně myslícímu člověku dělá šoufl. Vše za radostného hýkání mainstreamových médií údajně demokratických zemí, která zarytě mlčí o oděském masakru, ale o to víc zaměstnávají plebs pohádkou o naprosto neschopných ruských agentech.

Ukrajina je budoucí nárazníkové pásmo bojů mezi Západem a Ruskem. Mnozí mladí Ukrajinci se nehodlají stát potravou pro kanony a houfně opouštějí vlast v naději, že se jednou budou moci vrátit domů v míru. Můžeme jen doufat, že plány zelených mozků se nezmění v realitu a že zůstane jen u štěkání přes plot. Jen si nemyslím, že se při tom štěkání máme tak vehementně přidávat na jednu či druhou stranu. Občas se totiž stává, že malí ratlíci bývají při rvačce velkých psů obětováni. Jako bychom to už nezažili. Je mi tak trošku líto, že se nechováme jako Rakušani (teď nemyslím toho ichtyla ze Sněmovny). Tak jo, ať si Dukovany postaví krachující Westinghouse, klidně můžeme i zavřít továrny, které vyvážejí své produkty do Ruska, když si to Velký Bratr přeje. Ale nikdo mne nepřesvědčí, že Západu jde v případě Ukrajiny či Ruska o nějakou pravdu a lásku. Jde o zdroje a o prachy.

Pokud by totiž Západu šlo skutečně o spravedlnost, byl by tento masakr už dávno vyšetřován jako akt genocidy.

 


25.04.2021 Pako

12345 (291x známkováno, průměr: 1,56 z 5)
16 893x přečteno
Updatováno: 25.4.2021 — 21:17
D-FENS © 2017