Muž s velkou brašnou nesmí projít!

Featured Image

Po kompletním selhání fízlů u Filozofické fakulty, kde byla policie konfrontována s reálným masovým vrahem a ne s nějakým obyčejným bezmocným vohrndírou, kterého je snadné beztrestně týrat a vylévat si na něm zlost a posilovat pokleslé fízlí ego, tu máme další fízlí blamáž.

V pražské Tróji na Matematicko-fyzikální fuckultě UK se hysterické oznamovatelce nelíbil týpek, co měl na její vkus příliš velkou tašku, a tak alarmovala fízly. Reakce fízlů byla, mírně řečeno, rovněž hysterická. Na místo se sjelo několik desítek goril v černých pyžamech z různých fízlích útvarů s plnou polní včetně pyrotechnické služby, fízlové snad poslali vše, co měli. Celou budovu fuckulty násilně vyklidili a prohlédli, jestli v ní není bomba. Doprava kolem fuckulty stála. Jaké k vyklizení měli indicie a jaké konkrétní podezření je vedlo k tomu, aby si mohli reálně myslet, že někdo instaloval nástražný výbušný systém, nikdo neví, ale nejspíš to byla jen jejich vlastní divoká fantazie a touha jejich nadřízených se narcistně předvádět a zastrašovat nevinnou veřejnost.

Když stáli tváří v tvář ozbrojenému střelci, zdaleka tak stateční nebyli.

Nejvíc to samozřejmě odnesl kluk, kterého několik fízlích goril brutálně zakleklo, sebrali mu tašku, ve které byly knihy. To je kurva teda krajně neobvyklé, mít na univerzitě knihy, to věřím, že řada z těch černých fízlích goril tolik knih pohromadě nikdy neviděla. Je zajímavé, že přestože se fízlové přesvědčili o zcela nevinném obsahu předmětného zavazadla, nadále pokračovali v protiprávní činnosti a bez věcného právního důvodu dál vyklízeli budovu fuckulty a omezovali lidi v jejich zákonných právech.

Že by po tom všem, když byla tahle verbež konfrontována s ozbrojeným střelcem někdo prošetřil přiměřenost zásahu a vyvodil z toho personální důsledky, neočekávám. Fízláci jdou ode zdi ke zdi a když jim nic nehrozí, jsou najednou represivní a stateční, až to bolí.

Nejvíc omezený zakleknutý týpek byl značně rozrušen, a proto byl odvezen násilně na psychiatrii. No to je přece jasné, že mít knihy v tašce je jasná známka podezření z psychického onemocnění, a proto je nyní potřeba týpkovi ještě přišít nějakou tu psychiatrickou diagnózu a udělat z něj blázna, pokud by si na tu fízlí chamraď chtěl náhodou stěžovat nebo se nedej bože soudit o odškodnění občanskoprávní cestou. To jsou normální policejní praktiky.

Inu, soudruh megazloděj Dozimetr Rakušan nám ukazuje, jak nehraje při zdi.

Soudruhu Rakušane, nechcete si místo toho, abyste si dělal sprosté a laciné PR na partičce hospodských povalečů v Karviné, udělat PR tím, že ty svoje gorily aspoň trochu edukujete? Tak aspoň na úroveň toho hospodského ožrana. Teda člověk nečeká zázraky po všech těch zkušenostech s tím, jací primitivové se v policii koncentrují a jací psychopaté tomu velí, a když vidí, jak policie nemá absolutně žádnou míru sebereflexe na svoje průsery, čeho je moc, toho je příliš.


23.1.2024 Challenger

12345 (494x známkováno, průměr: 1,39 z 5)
25 853x přečteno
Updatováno: 23.1.2024 — 19:40
D-FENS © 2017