Mišukin a Pičuga v akci

Featured Image

Agenti Pičuga a Mišukin jsou největší lůzři v dějinách diverzních akcí. Nejdřív měli vyhodit do vzduchu zbraně pro Bulhara, aby je nemohl hodný Bulhar prodat hodným Ukrajincům a Ukrajinci je nemohli použít na zlé Rusáky.

Samozřejmě použít pouze v nutné obraně, protože dělostřelecká munice je typická defenzívní výzbroj, používaná například na palebnou přípravu před obranou. Místo toho vyhodili Pičuga a Mišukin do luftu celý muniční sklad, protože bomba prý bouchla předčasně. Pičuga a Mišukin chtěli následně otrávit Bulhara novičokem, ale Bulhar nezemřel. Pak se rozhodli otrávit agenta Skripala zase novičokem, ale ten taky nezemřel. Vzniká otázka, zda se Pičugovi s Mišukinem vůbec někdy něco povedlo, ve srovnání s takovým Mužem s ricinem (hlavní postava minulého dílu sociálnědemokratické bondovky) jsou jako Pat a Mat.

Pičuga a Mišukin náleží k supertajné jednotce 29155, která se specializuje na tajné údery v týlu nepřítele. Její příslušníci pracují v tom nejpřísnějším utajení, což se projevuje tím, že postují na Facebook fotky ze zemí, kde právě vykonávají svoji tajnou podvratnou činnost. Jednotka je natolik tajná, že se o ní píše na Novinkách a v Lidovkách, což jsou specializované servery pro nejuzší okruh špionážních insiderů. Příslušníky této jednotky poznáte na fotce na první pohled, protože vypadají jako dvě buzny na výletě.

Bezpečnostní služby střeží dnem i nocí bdělým okem naši bezpečnost a fízlují každého, kdo je jen trochu nápadný. Nicméně Pičuga s Mišukinem proklouznou jejich dokonalými sítěmi a vydají se nepozorování dávat bombu do Vrbětic. Pravděpodobně mají četné prohlášení na sousedskou výpomoc a smějí cestovat mezi okresy, nepřekračují rychlost a ani jedna ze zhruba 20 bezpečnostních kamer systému Automatická kontrola vozidel, které měli při cestě, nezaznamená jejich Moskviče kombi, kterým vezou bombu do Vrbětic. Tam zazvoní, řeknou že jdou provádět kontrolu a že to bude fakt bomba.

Mise samozřejmě byla přísně tajná, takže její detaily znají jen SeznamZprávy, Novinky a Česká televize.

Muničák nachází na území Vojenského technického ústavu, státní instituce. Ta zajišťuje ostrahu objektu s důsledností státním orgánům vlastní. Pro ostrahu neznamenala návštěva Pičugina s Mišukinem problém i přes to, že měli pussy exotických středovýchodních zemí, s jejichž občany se nikdo nechce kamarádit a hovořili jazykem, který vyvolává pochybnosti sám od sebe. Skutečnost, že někdo nese něco směrem do skladu byla pro ostrahu financovanou ze státního rozpočtu pravděpodobně zcela nová a překvapivá, protože byli dosud navyklí pouze na vynášení předmětů ven, a protože takový případ nepředpokládala jejich podniková směrnice, nechali Pičugu s Mišukinem projít i s jejich bombou.

Pravděpodobně však nepoužívali ty moderní digitální bomby s velkým přehledným červeným displejem, na kterých se zobrazuje čas do exploze, takže si obsluha skladu nepovšimla padárku z Ruska. Bomby jsou vůbec ošemetná věc a není bomba jako bomba. Když shazujete bomby na nevinné lidi z letadla, říká se tomu humanitární bombardování. Když je umisťujete do muničáku, kde suspektně je materiál způsobilý ohrozit vaši zemi, je to státní terorismus.

Pičuga s Mišukinem také dopilovali moderní převratnou technologií zvanou „bombový útok v nepřítomnosti“. První výbuch stačili zorganizovat během své přítomnosti na území ČR, druhý však provedli až o tři měsíce později, zatímco se nacházeli mimo území ČR. Asi nějaká nová forma telepatie.

Sedm let nebyl pachatel znám a věřilo se, že je to nešťastná náhoda. Nikdo se neptal, k čemu je vlastně vojenská munice, která jen tak sama od sebe vybuchne. Taková munice představuje přece větší nebezpečí než nepřítel.

Pičugu s Mišukinem odhaili geniální kriminalisté, kteří se nedávno v rámci vyšetřování kauzy začali zajímat o žádosti o vstup do skladu. To vyšetřování muselo být celých těch sedm let skutečně velm intenzivní, když se teprve teď začali zajímat o tohle. Jsou to skuteční profesionálové, na ty si hned tak nikdo nepřijde. Ještě že je máme, člověk se hned cítí bezpečněji.

Stát a jeho orgány rozjely kolosální vyklízecí akci, kde silové složky z prostředků daňových poplatníků rozjely masivní demonstraci síly včetně patrol těžkých vozidel v lesích. Rozpočty se samozřejmě nafoukly o příslušné stamilionové částky.

Po sedmi letech se odehrají následující akce:

Neochota akceptovat ruskou vakcínu na čínský virus stojí místo ministra zdravotnictví.

Pročínský exponent Hamáček po něčem jako vnitrostranická křišťálová moc nechá zlikvidovat ministra zahraničí, který nebyl dostatečně pročínský, a na jeho místo dosadí vnitráka, který léta fungoval jako čínská spojka.

14.4. tweetuje Hamáček.cn, že nabídne Prahu jako místo pro schůzku Biden-Putin.

Téhož dne tweetuje, že pojede do Moskvy shánět tamty vakcíne.

Pak řekne, že muničák vyhodili před sedmi lety do vzduchu Pičuga s Mišukinem a tváří se, že to celou dobu věděl. To dává perfektní smysl. Po Praze jezdí odposlouchávací vozy jako za protektorátu. Mediální produkce českého 9/11 jede na plné pecky. Připravuje se tuzemská verze patriot actu.

Naši spojenci v NATO se rozhodli důrazně podpořit boj českého vnitra s neviditelným nepřítelem. Bohužel se tak stalo pouze orálně. Můžeme to vzít jako ochutnávku, jak by to asi vypadalo, kdyby se skutečně něco stalo.

To je ale psycho.

A tak si nasaďme čínský respirátor, udělejme si čínský test na čínský virus a odpovězme si na otázku, zda existuje vůbec někdo svépravný, kdo takovým kravinám věří.

 


22.4.2021 D-FENS


Související články:


12345 (622x známkováno, průměr: 1,78 z 5)
33 704x přečteno
Updatováno: 22.4.2021 — 22:56

Reklama

D-FENS © 2017