Měl přijít a přišel (zápis z videokonference)

Featured Image

Soudruzi. Já budu říkat soudruzi, protože jsme na to všichni zvyklí, teda skoro. Ty, co si na to eště nezvykli, ty si rádi zvyknou. A já taky říkám, že ty, co si nezvyknou, tak teda ty budou neradi.

Soudruzi, nesmíme polevit. Je tu epidemie, ale ta jednou bohužel skončí a nám se otevřou oči, narovnají se oči a uvidíme, co jsme přes šikmé zraky neviděli.

Tady soudruh ministr Havlíček navrhuje pro vstup do obchodů respirátor nebo dvě roušky. Já se tedy ptám, proč ne i dva respirátory, když on má i dvě ministerstva a respirátory ne, jestli to není laxnost, nebo co, ale to teď pomiňme. A mě to něco připomnělo, vzpomínáte si, jak jsme bojovali s tím adjsem? To se taky říkalo, že by měly být dva prezervatývy.

Soudruzi, ten ajds je stálá hrozba. V roce 2018 bylo 212 nových případů, předloni 222, vloni 251! To máte o 10, potom o 29 víc, takže letos můžeme čekat asi o devadesát víc a tak to půjde pořád nahoru!

My jsme našli vědce, co to simulovali, tu křivku, a pořád jí ohýbali, až nám stoupala kolmo. Tak jsme jí ohnuli ještě a to bylo překvapení, ona se začala jako vracet v čase zpátky. Ona nám potom vytvořila spirálu! Soudruzi, byl tu hokejkový graf a teď teda vidíte spirálový graf, obrovský úspěch naší statistiky, prognostiky, epidemiologie a virologie! Z toho grafu tedy těžko něco vyčíst, ale pracujeme na tom.

Takže je třeba si říct, co uděláme s tím, abychom tu neměli za deset let půl milionu nakažených a za jedenáct let dalších jeden a půl milionu! To je číslo k…. ne, to vlastně ne, to bude až s tou cholerou…

Já tedy navrhuji zakázat prodej hormonální antikoncepce, ať lidi jako mají motivaci ty prezervatývy používat. Také nařídit prodej po větších baleních a v sudejch počtech, aby se někdo nevymlouval, že mu zbyl poslední a nemohl si vzít dva.

Taky navrhuju na to jít ze všech stran a začít zavírat školky, nebo je zpoplatnit, nebo tak něco, aby lidi věděli, že když budou mít děti, tak budou mít problém.

Taky není možný otevřít diskotéky a povolit zábavy. A omezíme hodinové hotely, pětiminutové hotely a tak. Ubytuj se na tři dni, nebo houby!

Prosím, soudruhu Blatný? Děkuju za otázku. Já bych se k tomu vyjádřil takhle. Přiznejme si, je možné, že jednou nějaké hotely fungovat budou. Ano, není to moc pravděpodobné, ale může se to stát, tak na to musíme být připravený.

No a dál je třeba regulovat seznamky a spousta dalších věcí a dotovat sociální sítě, protože tam se háívé asi nepřenáší, zadali jsme na to studii, ta je fázi pokročilého rozpracování.

Prosím vás, tyhle otázky slyším pořád, jestli pak nebude míň dětí. No, bude, ale proto to snad děláme, ne? Děti jsou problém za týhle pandémie a budou problém i v těch dalších. Je to strašná zátěž sociálního systému a ta vodpadne.

A soudruzi, my i na to máme graf! Tohle je křivka úbytku obyvatelstva bez opatření a s opatřeníma. A vidíte, že bez opatření asi jen tak nevymřeme. Někdo možná řekne, že vymřít je taky takové negativní, ale ať se podívá na ty ostatní křivky. Stárnutí a řídnutí populace, méně kontaktů, méně kopulace, ti lidé nám pak z epidemiologického hlediska umírají vlastně zdraví! Tedy oni nějakou nemoc asi budou mít, ale nebude přenosná, nebudou se vohrožovat navzájem.

Děkuji za otázku. Ne, křivka úbytku obyvatelstva do spirály nepřešla, to by udělala až v záporu. Ale je třeba se zeptat, k čemu taková křivka v záporu bude? Bude tu mínus deset lidí. To je takovej paradox, to znamená, že tu jako deset lidí chybí. Jenomže komu, když tu nikdo není? Já navrhuji oslovit filozofické fakulty, ať to prozkoumají.

Tak to by si bylo všechno. Já chápu, že ta regulace sexuálního chování bude těžká, ale musí přijít už teď.

Úkoly.

Mám tu napsáno, zjistit, kolik je těch šprcek ve státních hmotnejch rezevách, ale to sem zkusil sám. Někdo to zvednul, já se zeptal a on mi řekl, jestli mi jebe. No, nejebe, ale pro případ, že by se mi to obnovilo, tak bych byl rád připravenej.

Ministerstvo zdravotnictví zajistí metodiku používání dvou prezervativů současně, určí minimální sílu tý gumy. Taky bude třeba zajistit povinnost mít licenci na jejich prodej, skladování, vývoj a opravy. Jo, opravy, kdyby jich bylo málo, tak vopravy a ta recyklace.

Ministerstvo spravedlnosti zjistí, zda nějak nejde novelizovat trestní zákoník. Já třeba navrhuji rozšířit skutkovou podstatu sexuálního útisku tak, že se na sebe lidi nesmí tisknout vůbec, tak změnit tu hranici pro tolerovaný sexuální styk a to jako vod do, protože proč by se to mělo šířit mezi důchodcema. Do trestnýho činu soulože mezi příbuznými zanést i soulož s vlastní manželkou. Já si kolikrát říkám, jak by mě to pomohlo.

Ministerstvo pro místní rozvoj zajistí reklamní plochy, kde budeme zveřejňovat grafy.

Vnitro a obrana, to je jasný.

Školství prozkoumá možnosti výuky asexuální výchovy, získejte proto prostor, můžete třeba vypustit Archimédův zákon, nebo fotosyntézu, dřevo plave a kytky rostou, a koho zajímá proč? Kdo to dneska potřebuje vědět, natož kdo to bude potřebovat vědět, až ulice budou porývat mrtví na ten ajds?

Obnovíme ministerstvo informatiky, stačí odbor cenzúry… pardon, máš pravdu, soudruhu, dočasně to voznačíme jako potírání těch fejňůs.

Průmysl a doprava, málem bych zapomněl. Zajistit dostatek mrazáků a jejich operativní přepravu po republice, vod mrtvoly k mrtvole.

Televize a rozhlas si připraví materiály k nahrazení těch mrňavejch číňanů tím ajdsem.

Tak to by asi bylo fakt všechno. Měl jsem přijít a přišel jsem, tak se nevymlouvat a makat.


21.02.2021 LWG


Související články:

12345 (122x známkováno, průměr: 1,52 z 5)
6 251x přečteno
Updatováno: 21.2.2021 — 21:01
D-FENS © 2017