Lempl a svazák v čele ČNB! - zpět na článek

Počet komentářů: 421

 1. Fenomenální debata Svobodných s klimaaktivisty:
  https://www.youtube.com/watch?v=YPUPpor_SuY

  1. Tak na tohle bych neměl. Normálně bych ten transparent po dvou minutách sbalil a jednou tou tyčkou bych tomu nejaktivnějšímu vyrazil zuby – skrze anální otvor.

   1. Profi politik musi byt klidny a asertivni. Ja bych to taky delat nemohl. Jsem sice naprostej klidas, ale nez mne nekdo totalne nasere.

  2. Vondráček dobře odolává té agresivní smečce nemakačenků. Jen „pravicoví“ bolševici raději volí ODS a nakonec si pětikolka jistě korespondenčně pojistí volby podle vzoru demogratů v USA. Jak to provedli, je odhaleno za pomoci zpracování geolokačních dat z mobilních sítí v tomto filmu https://www.vimo.sk/watch/chHQ3XZywXoF4d4.

  3. Uzasny, jak ti, co zatim o zivote zatim vedi uplny hovno a diky studiu nejakych spolecensky zbytecnych paved si ani necuchli k praci a neodvedli korunu na danich z prijmu, perfektne vedi, co je pro nasi zemi nejlepsi.

   1. Nejlepší bude, když půjdou do roboty a svý mzdy se zřeknou ve prospěch hladovějících Afričanů.

    1. Oni se ale o hladovejici Africany starat budou, v ramci nejake ztratovky a za nase dane.

   2. „To je jen tvoje ego!“

   3. Sysop: mi neříkej, žes jako student taky nebyl nejchytřejší :-)

    Problém není v tom, že student, co ví o životě hovno je chytrej, takovej byl si troufám říct každej (ne nutně tak blbej jako greténi, ale obecně). Problém je v tom, že jsou zneužíváni ve formě užitečných idiotů politiky pro jejich špinavé cíle a i když se jim to časem vymstí, bude zaprvé pozdě a zadruhé většina z nich si to stejně neuvědomí a budou hledat viníka tam, kde jim ho politik ukáže.

    1. Nejchytrejsi jsem byl jeste pred svatbou, samozrejme :-D

     Tak jasne, behem studijnich let moje ego prerustalo realitu, ale nastesti jsem se nesral do zivota druhejm a orientoval se na podnikani. 16hodinovej zaprah v hokne mne dostatecne pribrzdil a vnesl do te reality.

     1. shifty: co jiného by mohli dělat? To přece nemůže nikoho překvapit, tahle sorta lidí existuje v každé době a jen se mění názvy institucí pro jejich uplatnění.

    2. fatdwi: Jako student jsem věděl, že vím a umím hovno, a děsil jsem se okamžiku, kdy se to ukáže. To není tím, jestli je člověk student.

     1. Sandstorm: a to mluvíte i o životě? Jako právníka bych to chápal, ale třeba já byl teda chytrej doma, protože přece už jsem plnoletej a některé postupy a názory rodičů (nebezpečně podobně těm, které mám dnes) mi přišly zastaralé a tak vůbec out. Pak přišel střet s realitou (konec kapesného, nástup brigád a později práce) a na spoustu věcí jsem se začal dívat jinak. Nebyl jsem nikdy založením socan, komanč nebo tak něco (takže jsem nefungoval podle oblíbeného bonmotu „kdo nebyl do 30 komanč, nemá srdce a kdo je komanč po 30, nemá mozek“), ale rozumím, že u každého se ty projevy „vyspělosti“ můžou manifestovat jinak. Bohužel, u některých to vede k velmi špatným koncům (ti hlupáčci na videu vůbec netuší, co vlastně chtějí a pokud toho nedejbože dosáhnou, možná časem zjistí, že se jim to vlastně nehodí, ale to bude jaksi pozdě).

      1. komouš je silný slovo, socialista sedí, lidi přece jenom, dokud žijou za cizí, mají tamto, socy-jálný cítění, víš jak :D

      2. fatdwi: Mluvím především o životě, protože zkoušky a věci spojené se studiem jsem zvládal bez problémů. S realitou jsem se potkal docela brzy, už od 19 jsem žil sám. I tak jsem byl pěkný jelito. Řešení je naprosto jednoduché – nechat každého, ať si nabíjí hubu sám a rozhodne se, jestli mu pořád stojí za to být lempl. Když vídávám občas ty mladé betasamečky, kteří nedokážou nést ani svůj kufr (oni to táhnou na kolečkách!), zastávám názor, že není zdravé obalovat realitu polštářky.

    1. Bude potreba namisto posouvani letniho a zimniho casu otocit rovnou kalendar o tri mesice dopredu, takze doba dovolenych vyjde na podzimek a rovnou se to bude krejt s ockovanim pred virovou sezonou.

     1. Tohle nepochopím. Že se někdo nechal opíchat kvůli práci, nebo když chtěl na jiný kontinent za smrtelně nemocnou matkou, to beru, ale kvůli fotečkám na sockasíti… Nic proti cestování, je dobré zvednout zadek a někam se jet podívat, ale za tohle to nestojí.
      Vrchol byl, když mladí zdraví lidé ukazovali tečku ve fitku. To už bych si radši šel zaběhat nebo se protáhnul na venkovní posilovně.

      1. Souhlas, s tim jsem se nestotožnil vůbec,proto již v naši vesnici do hospy nejdu,par krat to odemne chteli,již mne neuv idi.A dole u vody si mne ziskali,nikdy nic..važim si je.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017