Koukej bránit náš stát, ksindle občanskej!

Featured Image

Dobrá zpráva pro ty, kdo mají rádi „boj s imigranty“ zní, že přináší první výsledky. Špatná zpráva pro nás ostatní je, že v tom boji prohráváme ještě dříve, než migranti fyzicky přišli.

Pseudostrana SPD, což je pohrobek Okamurkova hnutí Úsvit, mě z nejasných důvodů zahrnulo do svého spamového rozdělovníku. Tento týden mi nějaký Fiala sdělil:

„Požadujeme zavedení povinného vojenského výcviku pro občany ČR“

a Fiala pokračuje takto:

„Navrhuji zařadit na jednání Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky bod. „Zavedení povinného vojenského výcviku pro občany České republiky.“

Nelze nevidět dramatické zhoršení bezpečnostní situace v Evropě i ve světě. Česká republika za posledních 20 let přišla o obranné kapacity. Je třeba se podívat pravdě do očí a jednat. Nemáme sily ani na prosté uzavření České hranice. Země je odzbrojena dokonale. Nejsme připraveni v situaci, kdy není pochyb o tom, že budeme čelit agresi a to v relativně blízké době.“

Pak následuje jedna jediná věta v celém sdělení, se kterou souhlasím.

„Situace v Evropě se bude zhoršovat díky politice multikulturních šílenců.“

Pravděpodobně ta pověstná nezbytná pravdivá ingredience v každé lži. Pak už Fiala jede, že by Goebbels vejral:

„Potřebujeme připravit zem a národ k obraně a k tomu nestačí malinká profesionální armáda. Budeme kromě toho potřebovat desetitisíce připravených mužů a žen.“

Naše hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura navrhuje zavedení povinného vojenského výcviku pro občany České republiky. Povinnost by se týkala vždy jednoho ročníku zdravotně způsobilých mladých mužů s možností dobrovolného výcviku v případě žen. Každý muž, a zdráhám se tohoto výrazu v tomto případě použit, by se mohl této povinnosti vyhnout tím, že podá čestné prohlášení, že odmítá bránit Českou republiku. Za vhodnou dobu výcviku považujeme 8 týdnů intenzivní přípravy a následně několik dvoutýdenních cvičení do věku čtyřiceti let. Dobrovolně by se tohoto výcviku mohly účastnit i ročníky starší, na které by se tato povinnost nevztahovala.“

No, původně jsem se chtěl pustit do nějaké strategické úvahy, jak hrozně velká je tohle pitomost, případně autorovi vytknout, že si asi nepřečetl ty zákony, aby se dozvěděl, co taková armáda smí a může. Taky jsem mu chtěl připomenout, že Česká republika má délku hranice asi 2300 km, přičemž tady máme 40.000 příslušníků policie nepočítaje informátory, donašeče a udavače, takže si mohou stoupnout každých 60 metrů jeden a v pohodě celou hranici uhlídají a ještě budou vidět jeden na druhého a hlídat se navzájem, aby se jim něco nestalo.

Zejména jsem ale neviděl žádnou hrozivou invazní armádu, která by se hromadila u našich hranic. Okolní země jsou na tom stejně jako my, protože i tam se povedlo armádní rozpočty dílem seškrtat, aby byly prachy na sociální politiku, úředníky a policajty, a dílem rozkrást, aby bylo možné financovat politické strany. Nenapadá mě v Evropě země, která by byla technicky schopná vojenské agrese, a nakonec proč by to dělala. Dnes už se cizí území neobsazuje tanky, dnes se k témuž účelu používají dotace a Hitler by se zastřelil ještě jednou, kdyby viděl, že k ovládnutí cizího území stačí natisknout prachy na pár cyklostezek a relaxačních center pro znuděné manželky podnikatelů s veřejnými rozpočty.

Pak jsem usoudil, že je to nošení dřeva do lesa, a tak se omezím na následující a veskrze osobní odpověď autorovi.

Poslanče Fialo, já jsem muž a na obranu tohoto vašeho státu fakt seru z prdele.

Nevím, proč bych to dělal. Ať si sem klidně přijdou. Když sem vtrhnou, vyrabují úřady, zapálí sídlo vlády a rozeženou parlament, tak pro mě už jen kávičku. Fakt nehodlám padnout rukou nepřítele například při obraně radnice v Rosicích, Říčanech nebo v Dobříši.

Příčinou tohoto postoje je, že před touto válkou už jiná válka probíhá a je to válka, kterou vyhlásily úřady občanům. A znáte to, poslanče Fialo. Nepřítel mého nepřítele… ta válka, co tu má nastat, nebude válka dobra se zlem, ale válka dvou zel navzájem. Dog eat dog war. A to si dělejte sami, já nehraju.

Tohle je možná moje zem, ale nějaký zmrdi mi jí skrytě ukradli ještě dávno předtím, než se obávané invazní hordy stačily vůbec zformovat, aby mi jí ukradly očividně. Byli to úředníci a politici, sebrali mi moji zemi a na její území umístili svůj stát. Rozhodně mě ani nenapadne, abych někde šaškoval s rezatým erárním kvérem a nasazoval krk proto, aby tito „veřejní činitelé“ mohli dál kurvit zákony, utírat si prdele ústavou, utahovat lidem šrouby a rozkrádat tuhle zem nastojato. Možná jsme ani nepostřehli, že jsme dávno vězni ve vlastní zemi a vůbec nemusíme čekat na to, až nás nějaký vnější nepřítel odvleče někam do Abú Ghrajbu nebo Guantanáma. Policie oficiálně odposlouchává čtvrt miliónu telefonních čísel a neoficiálně se odhaduje taky tolik. Nemůžete se jít ani vyčůrat, aniž byste neriskovali, že na vás čumí nějaká kamera. Policie v rozporu se zákonem skenuje espézetky a hromadí data o DNA a never mind. Nikdo neprotestuje, nepadají žaloby, ministr vnitra neodvolává policejního prezidenta, naprosto flagrantní porušení zákona prochází naprosto v pohodě. Už není třeba zavírat lidi do cel, protože cela se buduje všude taky okolo a každým dnem je reálnější.

Za takových okolností mi připadá dokonce nějakým způsobem férovější, když jsem vtrhne nějaká cizí armáda z Tramtárie, na rovinu řekne, že přišli krást a loupit, rozkrade majetek a zotročí lidi tak nějak „na férovku“, než když to samé dělají politzmrdi skrytě a pod pláštíkem svobody a demokracie a maskují to za „projekty“ a „agendu“.

Taky jsem silně na pochybách, že vůbec existuje někdo, kdo by se sem hodlal vypravit, aby nám ukradl naše cyklostezky, relaxační centra a další symboly blahobytu nové doby. Ale zase bych se tolik nedivil, kdyby nás někdy napadl někdo jen tak z principu v rámci ideologické války, protože se naši politici v rámci evropského vlezdoprdelnictví zapojili do různých aktů agrese vůči jiným zemím, prošlo to bez následků a pokud to budou dělat dál dostatečně dlouho, často a intenzivně, jednoho dne se něco stane.

Na jedné straně burcuje poslanec Fiala do zbraně, na druhé straně je vláda zcela pod kontrolou poradců a agentur, které jí navádějí lhát lidem a provozovat obrácenou Topolánkovu politiku „tvrdý obal, měkké jádro“ a skrytě vytvářet podmínky k tomu, aby přece jen nějací ti imigranti přišli, kdyby náhodou chtěli, protože s tím lze spojit další agendy, sociální programy a téměř nekonečně dojit stát. Následně uvalit daně třeba na benzín, jako němečtí soudruhové a otevřít skutečný roh hojnosti pro ty, co se do imigrantobyznysu zapojí včas. Nevím, co by ta těchto okolností ta armáda dělala. Chodila by dělat našim novým islámským přátelům babysitting, zatímco ti by se scházeli a socializovali v mešitách a komunitních centrech, kde by sledovali zábavná videa s dekapitacemi a kamenováním, vytvářeli strany a instituce k budování nového chalifátu.

Nevím, v čem mám vidět ten rozdíl. My se pořád tváříme, že jsme nějaký lepší než oni, že jsme na straně svobody, spravedlnosti a humanity, ale ona už to časem není tak docela pravda, protože denodenně makáme na tom, aby to tak nebylo. OK, možná sem velmi nepravděpodobně někdy přijedou nějaký militanti s Toyotami Hilux v plný kulometný palbě, ale ještě předtím se budeme asi muset vypořádat s militanty od městských policií, jako třeba byli v Lázních Bohdaneč, nebo agresivními policajty, co mlátí lidi pro nic za nic a navíc beztrestně. Když někdy sleduji příslušníky obou policejních složek, jak se producírují po ulicích v těch jejich combat gearech, rukavicích bez prstů a s vizáží rváčů, říkám si, jak se vlastně pozná zločinec a že šaria hlídky ve Vídni jsou ještě docela fajnová parta. Pomalu každý den si někde přečteme, jak si policisté s požehnáním svých nadřízených uspořádali skupinové honění v automobilech, což zpravidla kromě honěného (občas) odsere majetek a zdraví ostatních lidí, takže ono „zhoršení bezpečnostní situace“ vážně vypadá reálně.

Podobných příkladů lze najít mnohem více a svým způsobem je to nekonečná práce.

Takže až přijde obávaný islámský militant a bude chtít vlézt na můj dvorek, tak ho zastřelím a zakopu, a budu to dělat tak dlouho, dokud mi nedojdou náboje, síly, vápno nebo nezlomím rýč. Ale rozhodně si nemyslím, že někdy někdo takový přijde, protože těch uprchlíků sem přišlo všeho všudy pár stovek a většina jich už stejně dávno práskla do bot do země zaslíbené, takže se toho nebojím. Čeho se bojím, jsou lidé jako Fiala, co tuto situaci, která se nás navíc netýká, použijí k extrémnímu posílení státní moci.

 


 

12.03.2016 D-FENS


Související články:


12345 (534x známkováno, průměr: 1,66 z 5)
31 387x přečteno
D-FENS © 2017