Jiří Vokeil Čmolík aneb kdo z nás se víc ožral a vážně se tohle stalo?!

Featured Image

O víkendu na mě vyskočila při prohlížení YouTube nějak random reklama, které jsem nepříkládal příliš mnoho pozornosti ani váhy. Nacházel se tam chlapík, kterej vypadal, že se nachází někde v džungli na nějaké luxusní vile. Člověk za vodou, řekl jsem si.

Zcela rozhodným a přesvědčeným hlasem tvrdil, že díky účasti na krátké přednášce se dozvíme zcela kulervoucí informace o podvodu centrálního finačního systému a že všichni jsme jeho součástí a vlastně díky informacím, který nám tahle přednáška předá, se z téhle pasti navždy vysvobodíme.

Tak jsem si řekl: „A vlastně proč ne?“

Buď se zasměju, nebo se vážně dozvím něco novýho a konečně se dostanu ze sraček každodenního světa. Každýmu asi docvakne, jakej byl můj první dojem a že jsem si spíš říkal, že se na to podívám z prdele a ve finále se tomu zasměju.

Na výběr byly tři termíny. Neděle, pondělí a úterý.

Neděle je víkend, to mrdám. Jenže mi asi jeblo. 4 hodiny jsem uklízel celej byt a strašně mě to bavilo.

Asi proto, že jsem nevypil ani kapku chlastu v sobotu a byl jsem nabitej energií jako kdybych si noc před tím prohnal nosem gram nějakýho kvalitního matra. Jo, přesně ten pocit jsem měl a neměl jsem ani blbý pivo.

Tak jsem si řekl, že si zasloužím odměnu a skočil si na 4 točený kousky na zahrádku, co mám dvě minuty pod barákem. Po návratu jsem byl dokrmen ne vlastní vinou Proseccem, kterým mě prolila fotrova přítelkyně. Docela jsem se zliskal a v tom stavu se zaujetím sledoval Svěráka a jeho Vratné lahve. Byla to fakt prča. Ke konci už jsem skoro ani nevěděl, o co jde. Ale bavilo mě to a byl jsem spoko.

V úterý zase začíná Masterchef, beztak vyhraje ta uřvaná hvězda, ale stejně to jako čtvrtina národa trpící demencí sleduju dál a pak budu překvapenej, že to vyhrál někdo jinej. Třeba to dopadne tak, že budu jak kretén sedět u televize a řeknu „Tak to jsem vážně nečekal.“ Bůh ti žehnej, Karle.

V pondělí budu rád, že se vyhrabu z postele, dojedu do práce a budu předstírat, že pracuju. Stejmě to je ale ideální termín. Sice jsem potkal v hospodě fajn známýho, kterej mě chtěl zneužít, abych mu zase pospravoval komp. I když tomu nerozumím pořád toho zvládnu víc než on. Přecejen by to mohl být můj fotr. Samozřejmě, že se vymluvil, že aspoň bude mít příležitost nachladit nějakej chlast a dát si a stará nebude pičovat. Beztak bude. Jeho problém.

S myšlenkou, že jsem si zvolil pondělní termín kulervoucí a dechberoucí přednášky, jsem šel zlitej spát.

Ráno probíhalo docela standardně. Udělal jsem si svoje obligátní kafe, k tomu vyhulil dvě žlutý Camelky a nasedl do svýho, podle některých napůl rozpadlýho, auta. Stejně to dá na prdel minimálně půce dnešní produkce, taky mě sere, ale aspoň ta čubka umí jezdit.

V práci zase tradičně hovno co na práci a neměl jsem do čeho píchnout, nějak jsem to přežil a tak, jak jsem slíbil, jsem šel za svým kamarádem mu pomoct s jeho komp problémama. Jasně že jsem měl dojem, že to spíš byla zástěrka pro jeho starou, aby se mohl zliskat. Nemýlil jsem se.

Před pivem přistál panák. Říkal, že dáme panáka. Napil jsem se a říkám: „Ty vole, to vypadá na kvalitní vodku a ne nějakej shit.“ Taky že jo. „Finská“, z něj vylezlo. Pak jsem mu pár věcí pospravoval, půlka sedmičky padla jak nic a šel jsem dom. Mezitím mně fotr napsal, ať se neožeru. Napsal jsem, že to nemám ve zvyku.

Došel jsem okolo sedmé, dokrmil jsem se s tatysem pivkem, pokecal co novýho v práci a u našeho společnýho kamaráda. Všecko OK, sežrali jsme k tomu nějaký párky, podívali se na Káju Oříška, Markétku Fialovou na CNN Prima News (RIP), zanadávali si na justici a podobně a já se těsně před osmou se škopkem v ruce sbalil ke kompu, abych se šel podívat na hvězdu večera JVC (Č?).

Připojil jsem se asi 10 minut po začátku vysílání. Borec mlel o ne zcela neznámých principech fiančního systému, Bondiho podvodech, důchodech, inflaci, o tom .že peníze dávno nejsou krytý žádnou komoditou a tady těch dávno známých (řekl bych, většině čtenářů dávno známých faktech).

Tak jsem u toho popíjel pivko, pokuřoval cigáro a prostě se smál, že tohle není nic novýho a čekal, kdy přijde to průlomový oznámení a ten kulervoucí způsob, jak se z tohohle zkurvenýuho systému dostat ven.

Stalo se tak…

Asi po půl hhodině začal zcela nepředvídaně Jura mlet o decentralizovaným systému Bitcoinu a jak je to skvělý a jak si někdo objednal dvě pizzy a z 10 dolarů tehdejší hodnoty Bitcoinu udlěal 20 milionů USD. Prostě nesmysly.

Potom začal prezentovat svůj systém a svoje slevy a svou kryptoměnu, která je jediná svýho druhu, respektive jediná svýho českýho druhu a nic jinýho tady nebylo a ani nebude.

Bonusy 20% při objednávce pouze do dnešní půlnoci, marketing typu Horst Fuchs, brainwashing jako pyramidy (o kterých tak s oblibou mluvil jak o letadlech který všechny vždy spadnou a sám je to stejný !!!!!), já tu zase zlitej seděl, strašně se smál a natáčel si to a říkal si WTF, tak tohle vážně ještě dnes na někoho platí?

Asi jo. Jinak by to nedělal, pro mě to byla fakt sranda a zpesření jinak všedního dne.

Výsledek? Každá doba si má svýho Horste Fuchse a JVC je asi dnešní modla pro český ovce (taky jeho oblíbenej výraz) jako byl Horst Fuchs kdysi worldwide (minimálně WS international pro Evropu). Mám ty nahrávky těch jeho nesmyslů a jsem schopen je dodat v případě zájmu.

PS: Omlouvám se za delší intro, asi to vypadá spíš jako můj osobní deniček, ale je to můj první příspěvek a já nějak cítil potřebu sdělit všechny souvislosti než se dostanu k jádru celýho problému.

PPS: Prosím o feedback, vždycky jsem chtěl tvořit blog nebo nějakou psanou tvorbu, tak budu rád za každej názor!!!!!! 😊

Přeju pěknej den nerušenej žádnýma debilníma entitama!!!

 


30.08.2020 Preceptor


Související články:


12345 (243x známkováno, průměr: 3,94 z 5)
13 332x přečteno
Updatováno: 30.8.2020 — 22:14
D-FENS © 2017