Je sranda číst noviny, fakt, vole!

Featured Image

Anodrejkovidovo děcko Agrofrc, svěřené z důvodu opozičního řevu bechyňského pantáty Kalouska a dalších kavárenských sráčů do starostlivé náruči jeho zlatokopecké choti Monpičinky, je stále přisáté na bruselský cecek! A to se ta multikulti a multipohlavní dojná svině brání, seč může.

To píšou, vole! Fakt!

Brusinka se mu snaží vyrvat kozu ze chřtánu, na čemž však profitují pouze vykladači práva obou stran, kteří si z bohatých bakšišů pořizují excelentní modely automobilek. Dříve, než bude koupě povozu se spalovacím ústrojím mnohem dražší, či zhola nemožná.

Chudina, plebs a jiný ksindl, nechť pořídí si vozítko na baterky, stačí ještě bruselská příšera povykovat, za stálého vytrhávání své byrokraticky zbobtnalé bradavky z držky Agrofrcu.

Srát na to, že slabý dráty skrz Evropu ty baterky nenakrmí, leda by nám tu ti prý negramotní rusáci a čínští rákosníci postavili atomku u každej vsi. Navíc nám tu ekoteroristi serou do převodů rypadel v Bílině a pinděj si hoňoury nad větrníky a solárními plackami, poněvadž nechtějí slyšet, že jsou nám v kotlince české jaksi k hovnu!

Ale Anodrejkovid se stále směje, má ještě figurky v šachovnici a esa v rukávech. Je trochu upocenější a šedivější, ale směje se. Je to jen hra, hra o prachy, a takovou hraje celej život. Figurky vyměníme, karty potutelně do hry podstrčíme!

Figurka Ken se z důvodu týrání a bití od taťky posral do pemprsek. Po zprvu vítězné bitvě byl uchlácholen taťkou, že se nepřítel již nevrátí, a když už, dostane opět přes držku. Vymáchejte se v Mácháči, vy sráči a jeďte klidně i k moři a užijte si lážo plážo a vln! Tady už žádný vlnobití nebude, prisahám bačku! Jezte, pijte, hodujte a rouškami si klidně vytřete prdel!

Ale vrátil se a je ho mnohem víc, zmrda jedneho.

Tedy nastoupil těžký kalibr, eso prima plukovník!

Ale plukovník, jest důstojníkem ve frontové linii, potřeboval se po čase nutně napít stakanu vodky, aby posílil bojového ducha v boji s nepřítelem. Však vyšehradskou lahví pobryndal sobě natolik lampasy, že ztratil před mužstvem a částí štábu veškeré úcty a šel se zastřelit do týlu. Počkat! Nikoliv! Není to cé a ká důstojník, je to moderní voják, tak se jen do týlu uschoval, nikoliv se zastřelil, jak by velela správnému vojáku čest!

Odkudsi ze Štatlu vyhrabán je jiný, tituly oplývající vzdělanec, a tak postaven je v barvách strany a v zájmu lidu na pole válečné vřavy. Makej vole Blatnej, ať si nám tu platnej! My makáme!

A tak štěká barevnej ratlík, ale to taky není ono! Lidi si z jeho umu psovoda dělají vyloženě prdel a navíc vrhá po lidu nesmyslné letáky, které neschválil Mára, a to je průser jak sviňa!

Anodrejkovid mírně tratí, ale nevadí, část lidu se koblihy podrží, jak hovno košile. Kovid nekovid, vo tom žádná! Teď se dokonce dočítám, že ten zmrd má šanci stát se prezidentem! Aspoň podle bůkmejkrů ve Fortuně. Spolu s pánem, jenž nechal rozkrást v devadesátkách půl vlasti, byl už u válu a nakonec stvořil institut sebe sama. A kde je, kurva, Ken? Dyť byl dobrej, řvou prej lidi!

V Calais už Frantíci špuntujou Eurotunel, protože to svinstvo prý mutuje, až se z toho Anglánům kroutí palce u nohou! Ještě že mají, jako tradiční špuntovači flašek, hromady korku skladem!

No fakt, vole, vejcuc ze zpráv!

Ty vole, proč já to vůbec čtu? Dyť tam, kde není důchodce, tam neprodá ceptr hrnec!

Proč jen neposlouchám, co jedna bába kovídala?

No nic, zase jsem něco zkonzumoval a pobavil se! Jdu na cigáro. Je po půlnoci a všude je mrtvolný ticho. Vedle baráku je silnice, hlavní tah, potáhnu si z vajgla a špicuju uši a neslyším vůbec nic! Vůbec nic, ty vole! Nikde nic, absolutní ticho!

Už tuhle jsem starej řekl, ať se učí cizí řeči, poněvadž ještě chvilku a prodám chalupu a latifundie a zmizíme do Indočíny, kde se skováme do mísy s rejží! Jsem rád na kaši, ale ne v kaši, milí braši!

Mám skvělou ženu, ještě chvíli a nebude to prdel!

 


21.12.2020 Rum

12345 (129x známkováno, průměr: 3,32 z 5)
6 220x přečteno
Updatováno: 27.12.2020 — 21:30
D-FENS © 2017