Jak nás státní aparát, politici a firmy šmírují a jak se bránit - zpět na článek

Počet komentářů: 539

Přidat komentář
 1. Jinak, tam ty příspěvky jsou k věci a ne jako tady vy specialisté invektiv osobních útoků z pouhé pustoty vědomí i chápání kromě čechrání si peří exhibicionisti a metrosexuálové bez smyslu pro cokoliv. Nazdar bazar, pozéři. Dávají to tam přes bany a i je dostávají podle prořídlých vláken diskuzí, já ho měl taky. :-))

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/-Kdo-mu-pripravoval-podklady-Tim-chtel-lidi-uklidnit-Expert-opravil-Fialovy-informace-podane-narodu-Zasadni-706551/diskuse/predplatitelu

 2. Citát dne, týdne, roku a možná světa, vizíři a jatí. °!° °!° °!°

  M.Š. 24.6.2022 09:40:25 Odpovědět
  Zbytečné mudrování,jednoduše řečeno,srážka s blbcem je jako nukleární výbuch,všechno zničeno do mrtě …..a co těch blbců všady se vyrojilo…..strany a vlády prý civilizovaného světa,včetně Brusele a korunu všemu dává mainstreamová havět……

  Jenom podotknu že když chci tak mohu být pro dárečky nejblbější na světě až tak že by se okotili jak i jalová kráva, stelnou. :-)))

 3. Tydlifouni :-))) Heléje
  Byl Vám udělen dočasný ban pro porušení Etického kodexu.
  Z tohoto důvodu nemůžete do 15.07.2022 0:00:00 přispívat do diskuse. Prosíme o dodržování Etického kodexu vkládání příspěvků
  A rošťáci.

  1. Bez očí a uší bude systému celkem jedno jak výkonné má servery na vyhodnocování. Stačí napsat že jsou ty kamery z mědi…

  2. Jo, Brno je v tomhletom celorepubliková špička. VUTBr je vysloveně kolaborantský inkubátor pro Velkého Bratra, a je tomu tak nejméně 20 let. Ostravská VŠB tomu zdárně konkuruje.

   Z Brna dělali pro fízly rozpoznávání hlasu, rozpoznávání jazyka, analýzu pohybů občanů z dat mobilních operátorů, několik grantů na rozpoznávání tváří a obrazu, a poslední o čem jsem se doslechl bylo také k zblití, ale už si nepamatuji zda šlo o „dezinformace“ nebo rozpoznání podle pohybu.

   1. Chceš tím snad naznačit, že neziskovkářská neomarxistická Praha je na tom líp?
    O tom bych docela pochyboval.

    CO se týče těch senzorů, tak Náměsti Svobody se za komárů přezdívalo „Felliniho plac“.
    A to z toho důvodu, že tam měli fízlové umístěnou kameru na každém rohu. Bo to bylo tradičně náměstí, kde lidi měli tendenci se srocovat při výročí 17.listopadu apod.
    Beztak na tamní fízlárně sedí ty samé staré struktury či jejich potomci.

    1. V Praze, to tak mám po známých, dělají na informatických oborech spíše projekty od soukromých subjektů, hlavně různé kraviny na téma „AI“. Kdežto brněnská informatika = čeští fízlové.

     1. A není ta slavná AI a big data, vlastně jen nejvyšší forma globálního šmírování, manipulace masami a ovládání lidstva jako takového?
      Vždyť na tomto je založen slavný kreditový systém v číně.

      Šmírovací systémy pro čučkaře, to je jen nižší level tohoto. Jako vždy, pražáci si to lepší a výnosnější nechají pro sebe, a ohlodané kosti předhodí do zbytku republiky, kde se o ně ještě mezi sebou poperou.

      Ale vše dohromady to slouží pro výstavbu celosvětového digitálního koncentráku. I Piráti v tom mají svoji roli, zabezpečují toto ideologicky a politicky.
      Vše je to ale řízeno z jednoho nadnárodního centra. Byť vzdáleně to vypadá že spolu tito nemají moc společného.

     2. Pozor! Přesně to se v tom Brně dělá taky. ;-)

   2. Je to tak. Před třiceti léty jsem to pomáhal rozjíždět jako pomvěd na matematické katedře FS VUT. ;-)

 4. Kousek z vlákna PP, abych trošku snad přispěl k orientaci stavů.

  Jiří Červený 24.6.2022 16:59:48 Odpovědět
  A jsme zpátky u rasismu. A u jeho nezpochybnitelných kladech. Dodnes jsem nepochopil co je špatného na ,,only for white“ existuje-li zároveň ,,only for color „. Každý za své a na svém. ,,vrána k vráně sedá,rovný rovného si hledá. Je to logické. Rovnost jen před zákonem. Jinak každý na co má. Jak mentálně,manuálně tak finančně. A to je problém pro parazitující příživníky. Cikáni,negři,bílý smažky. Nedokáží žít jinak než na něčí úkor. A samozřejmě extratřída tzv. ,,elity“. V reálu vychcaná sebranka jejíž životní strategie je identická s tou negerskou. Najít zdroj, vysát a zahodit. Jen vyšší inteligence jim umožňuje svoje všivárny lépe krýt. Negr vám vykrade byt rovnou. Chytrá svině pomocí inflace ale taky. A ještě to svede na svini co byla ve funkci před ní. Prostě svůj životní prostor si rody,klany,národy musí umět uhájit i za cenu krveprolití. Tak jsme stvořeni, tak fungujeme. Falešná a hlavně jednostranná humanita je sebevražda rasy. NAŠÍ rasy!!!! Vždy budou existovat jedinci i státy kteří budou chtít to co je vaše. A pokud se nebudete bránit tak si to i vezmou. Takhle svět funguje co po něm člověk chodí. A namlouvat se že 100 posledních let z nás vymýtilo předchozí statisíce let je známkou nesmírné arogance a nebo debility. Jsme LIDÉ. Nic víc. Nic míň. Jeden z milionů živočišných druhů které naší planetu obývají. Prý se od těch ostatních odlišujeme inteligencí. Podívejte se na naše ,,elity“. Aktuálně Hnus Fialovej, Prasátko Pekari, Vykulenec, Zděšená Mirka, Odredovaný Hovado nebo Ukrajinský Tchajwanec. A musí být každému jasné že je to lež. I octomilky mají víc inteligence než výše jmenovaní. I charakteru. Vraťme se pokorně k přirozenému řádu a bude dobře. K uzdravení je třeba znát diagnózu. Nemoc která nás sužuje. Teprve potom se můžeme úspěšně vyléčit. Diagnózu už známe. Přemnožení paraziti. Zbavme se jich a uzdravíme se. A ZACHRÁNÍME!!!! Hezký den všem svobodným lidem přeje Červený Jiří,,Jiruna “ :bye:

  Josef Koranda 24.6.2022 19:17:24 Odpovědět
  Zase za jedna. :good:

  sergej 24.6.2022 22:05:24 Odpovědět
  :good:
  Jo, taky jsem někde už utrousil že exoti pominutých kabinetníků?, jsou „zpinokiovaní splácaní plastelíňáci projekce reálných formantů manekýny mentálních píp. Modní vysochaní „ekšn nehodící se do realit v jakémkoliv sektoru pro život a profitu okolí a že jsou koulí na nohou postiženým jejich panovačností a nikoliv službou pro ně a už je to zřetelně patrné.

  1. A ještě vlákno u ae.

   Ninja
   Musk, Roubini a Goldman varují před rostoucím rizikem recese v USA

   https://www.financnininja.cz/l/musk-roubini-a-goldman-varuji-pred-rostoucim-rizikem-recese-v-usa/

   By Enda Curran: Elon Musk, Nouriel Roubini a Goldman Sachs Group Inc. varovali před rostoucí pravděpodobností, že americká ekonomika upadne do recese.

   9 OdpovězČvn 24, 2022 20:05
   Lukaš
   Návštěvník
   Lukaš
   Vtom případě nás to postihne ještě ví,ryby to byl menší stát tak
   se dá zachránit,ale USA těžko.Mám obavu,že budou nebezpečné kopat.

   11OdpovězČvn 24, 2022 20:35
   Ninja
   Návštěvník
   Ninja
   Ano, přesně tak.

   6OdpovězČvn 24, 2022 21:07
   tomax
   Návštěvník
   tomax
   Tam půjde raději o “depresi” doprovázenou stagflací. Recese by byla “brnkačka”.

   1OdpovězČvn 24, 2022 21:32
   ʇɐʞʇo uǝןzǝ
   Návštěvník
   ʇɐʞʇo uǝןzǝ
   Ale nejdřív o odnesou ti pádlující poměrově na pramičkách tahající jejich děravý titanik, roubíky a bubny tempo jak na římské galéře. Jejich trupely máte v uhnii pod knutou globálních lichvářů kteří to spískali na otroky. A už otevřete oči a sundejte růžové brýle, naivové.
   https://www.youtube.com/watch?v=tllqGr6iTCQ

   0OdpovězUpravČvn 24, 2022 22:37

 5. Jan Mrcasik
  24.6.2022 v 22:20

  No všichni, kteří jsou zde na straně Ruska. Tzn. tak 85% současného osazenstva diskusí

  – – –

  Typický „motorkářský“ odhad…

  :ODD

 6. Pakostýr-ři :-)
  Tam ono to vypadá že nám tu jede 30. let školastika hodnení podle pavlovoných reflexu a nikoliv na schopnosti chápání co se proč činí a co z čehoho vyplývá s důsledky. A tak to je asi vypadá jako parodie drezérů klauny v šapitó, tentokrát v manéži tam nahnaného platícího obecenstva – k popukání.
  Pokud je vlastnictví 90% práva jo? Tak se jede „osvícenými švábův great reset tj. – nic nebudete mít budete šťastní. A tedy popírají smysl zastoupení na že jdou místo práce pro vaše zabezpečení opakem bezprizornost obětí a potírají smysl a jednají protiprávně jako „z udělání?
  https://www.youtube.com/watch?v=8fASAbvg9U8
  https://otevrisvoumysl.cz/jp-sears-je-klaus-schwab-nejnebezpecnejsi-clovek-na-svete/
  https://www.youtube.com/watch?v=pOzIwGhwmuI
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2022-06-24-aktuality-s-karlem-svetnickou-36-dil-30-min/
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2022-06-24-hovory-pri-vine-s-karlem-svetnickou-227-dil-127-min/

  A ctrl
  ANTINWO
  Pane VK k tomu streamu, kdyby rodiny nějaké peníze vůbec dostaly. Ono je to tak, že přijdete na úřad, obejdete nejméně 30 úředníků a stejně vám řeknou: Nesplňujete tabulky, oba dva rodiče vydělávají po 14 000, to vám na čtyřčlennou domácnost bude stačit ale cikáni to mají jiný.

  Oni přijdou na úřad a úředník jim dá papír “potvrzení o příslušnosti k rómské menšině” v tom papíru je přímo vypsané na co mají nárok: Proplácení jízdné do školy (individuální papír jim dokonce poskytne i škola samotná), taky plynu a elektřiny, dokonce elektroniky (prostě vezmou papír do datartu, že jim tu pračku proplatí sociálka na plnou hubu) atd. a když to podepíší, tak to úřad pošle na vedení kraje a ta to potom pošle do ministerstva vnitra a potom se následně vyplácí dávky. Takový rasismus tu vládne a otevřeně!

  A jaký to má účel? Když chtějí způsobit hladomor, aby se lidé dobrovolně zbavili majetku ve prospěch globálních kurev? Je to jednoduché, stačí si položit otázku:

  Co se stane, když do oblasti narvete lidi s primitivní na státu závislou násilnou kulturou závislou i na alkoholu, cigaretách včetně i jiných drog a zároveň je necháváte rychle rozmnožovat a potom jim tu potřebu odepřete?

  Ano, začnou se chovat hůře než šimpanzové v pralese. Začnou útočit, vraždit, okrádat, plenit a koho jiného než nás! Protože oni se berou jako rasový kmen doslova: “Ty se nechceš chovat jako my? Jaj ty more ty chceš pracovat, tak běž ke gadžům ty pičo!”

  Proto naši diktátoři chtějí, aby primitivní na státu závislé cikáni okupovali každou obec. Protože normální lidé (do to beru i včetně normálních cikánů, kteří se od těchto kmenů distancují) nebudou mít čas rozvíjet vlastní soběstačnost a budou muset vynaložit úsilí na své přežití kvůli agresivním útokům.

  Tím pádem zabijí několik much jednou ranou. Někdo umře na hladomor, někdo na zimu, někdo na vakcínu, někdo umře na absenci drog anebo během útoků primitivů.

  ———————————————————————

  Proto tady radím několik bodů, některé jsem v minulosti zopakoval ale znáte to “Opakování je matka moudrosti”

  – Nevěřte policii a žádným státním složkám. Jsou to žoldáci, kteří by vás i po rozkazu zastřelili (kord ti naočkovaní covid nanosračkou)

  – Podvádějte na daních (pokud to bude možno).
  |
  -> Všechny peníze z daní nejdou do státního rozpočtu ale do globálního finančního oběhu bank, kteří potom rozdávají státům a jejich občanům peníze podle loajality Novému světovému řádu.
  Nehledě na to, že si ty banky sami ty peníze tisknou.
  Žádný státní dluh neexistuje! Je to jen psychologický podvod na lidi, aby se lidé rychleji vzdali svého majetku. Viditelný důkaz je situace na Srí Lance.
  Čím větší oficiální dluh, tím méně jsou lidé poslušní.

  – Vyberte veškerou hotovost z bank. Bankám nevěřte!

  – Vychovávejte děti v temném světě.
  |************************************************
  -> Nežijeme ve světě, kde škola plní svou úlohu rozvíjení osobnosti a učení základních důležitých dovedností. Žijeme ve světě, kde škola gumuje dětem mozky nesmyslných hovadin (kteří dokonce msm učitelé opodstatňují zvýšení logiky. Pokud se do zvýšení logiky nepočítají taháky, tak jim stres a doživotní trauma logiku určitě nezvýší) a hodnotí je potom pomocí militarizačního systému.

  Ty jsi se nenaučil toto? Špatná známka. Podle čeho si myslíte, že vzniklo tohle známkování? Ano, podle hodnosti vojáků. Kdyby se škola přejmenovala na testovací středisko loajality, tak se vůbec nic nestane. Pokud je nějaká základní škola, kde se opravdu učí víc než testuje, tak gratuluji. To jsou vzácné výjimky.

  + Naučte dítě něco jiného říkat doma a něco jiného ve škole.

  +Naučte dítě to nejdůležitější.

  +A jak začnou ve škole učit nepotřebné kraviny, naučte ho podvádět a vyrábět taháky, stejně ty nesmysly potom už v životě neuvidí.

  + Neprogramujte dítě ke 100% slušnosti. Nic se nemá přehánět. Musíte ho naučit, že ve světě existují grázlové, kteří ho můžou i zabít kvůli slušnosti.

  ****************************************************

  – Pěstujte domácí potraviny, vyživujte půdu přírodními hnojivy, chovejte hospodářská zvířata.

  -Vyrábějte zbraně a zbroje na obranu. I proti státním složkám

  – Udržujte se v kontaktu se stejně smýšlejícími lidmi.
  ¨
  – Udržujte se zdraví pomocí vitamínů, minerálních látek a zdravých potravin.

  – Sázejte stromy po obcích.
  |
  -> Čím více stromů, tím menší dopad budou mít negativní vlivy mikrovlnných vysílačů a dalších škodlivých vlivů.

  -Nenechte si píchnou žádnou vakcínu, která pochází od Židovských farma firem. Jsou to jedy!

  – Nevěřte žádnému politikovi.
  |
  -> Politici mají dost peněz a moci na to, aby mohli ovlivnit dění ve státě. Nepotřebují k tomu volby ani ti co nejsou ve vedení.
  ————————————————————————
  comment image

  55 OdpovězČvn 25, 2022 14:37

 7. Jednu výhodu tohle má. Můžeme v reálném čase sledovat, jak se to vyvíjí :D

Napsat komentář

D-FENS © 2017