Jak nás státní aparát, politici a firmy šmírují a jak se bránit - zpět na článek

Počet komentářů: 472

Přidat komentář
 1. Tyjoretici. :-)) schtung, šnél, los
  ctrl
  Nojo 22.6.2022 14:20:12 Odpovědět
  … když něco řekne, či napíše cyp, je to cypovina, když něco řekne, nebo napíše 3,14ča, je to 3,14čovina a když něco řekne fiala je to signál. Přitom to vyjde nastejno.

  sergej 23.6.2022 07:50:05 Odpovědět
  Nešel za něco podobného učitel národů do exilu? Vlastně byl akčnější. Prohlásil že by jal bít holí nezbedné palice učitelských sborov. :mail: A byl -no jo- nato tata v exilu. Tihle ovšem kárují děti zeslintanými tlamolepy vydušením na třetinu imunity nejzranitelnějších s odepřenou péčí „odborníků s kyslíkovým dluhem zpětným vdechováním toxických metabolitů „neočisty z vegetování organismů a patrně s válkem na podzim zrepeteují „opičiemi kliahniemi“ i bez větrání okny bez paliv na otop ve vymrzlém mordoru.

 2. Autor v listopadu 1989 čural do plínek a hovno ví o šmírování. Něco si někde přečet, zbytek si domyslel, a ejhle, další sračka je na světě. Rozlišovací schopnost mnoha lidí je děsivě nízká.

  1. Oproti komancum ma aktualni garnitura daleko lepsi nastroje.

   Kuprikladu Clearview.ai se s tim nesere a dela svoji databazi pro oblicejove rozpoznavani nad vsemi obrazky z internetu. A ted si clovek rekne – me se to netyka, ja mam profil na fejsbuku dobre osetrenej. Naja, jenze ono staci, aby cloveka otagoval nekdo jinej, ani na tom fejsbuku nemusite bejt. A zatimco vsechny ostatni firmy mely jakes takes vyhrady k nabizeni teto technologie statnim aparatum, Clearview se s tim nesere. Vlastnik teda sliboval, ze by to neprodal osklivym mucitelskym statum.

   A to je technologie stara 2 roky, od te doby uteklo mnoho vody ;)

   1. Na Clearview je hlavně zajímavé, že provádí zjevně nelegální činnost – extrahovat fotky ze sociálních sítí strojově je proti licenčním podmínkám, tzn. obchodněprávně nelegální za gigantické sankce. A zpracovávat je bez souhlasu osob je nelegální v řadě státu USA a v kompletně celé EU.

    Ale jaká to náhodička a překvapení, Clearview to prochází a nikdo je nezažaloval, nikdo trestně nestíhá ani zakladatele, ani řadové zaměstnance kteří se prokazatelně dopouští krádeží dat…

 3. S tím co jsem zbystřil se rád podělím, protože to nejsou plky mainstreamu. (2-3 majitelů oligarciády)
  https://zvedavec.news/nazory-9234.htm

 4. Chtělo by to nový formát, něco jako black sabbath, pardón €bryndici. :-)))))))))))))))
  https://www.youtube.com/watch?v=-FAmnsKsAcI&list=PLeuEt3xD9ag59styLjpUTpqyQbnUM6fu0&index=11

 5. Hola. Já teda nemám nějaké zásadní problémy s vývojem a modernizací webů ale tahle nově přidaná funkce, to „sergej“, mně přijde docela otravné a ani nemůžu přijít na to proč to sem přidali. Nedá se to nějak vypnout?

  1. 1) o ignore jsi slysel?
   2) porad se citim vice intelektualne obohacen sergejem, nez hovnomety typu Jacq apod. Na TheRegisteru kdysi davno postoval jakysi amanfrommars1, coz bylo jeste o neco lepsi, jen v anglictine.

   1. 1- Jo, slyšel. A na ty nešťastníky neregistrované jsi myslel?

    2- „intelektualne obohacen sergejem“ Aha. Raději už toho nechám, mám trošku strach abych náhodou nebyl také obohacen.

    1. já se tím zatím jenom bavím, ale do ignore časem půjde. Neregistrovaný nešťastník… holt má neštěstí.

     1. Myslím, že pan domácí to pojal jako testovací mulu. Dělá v automotive a tam je to přece běžné. :D
      Každopádně – v tomto stadiu vývoje, bych tomu nesvěřil ani rozsvěcení světel, nebo stěrače :D

    2. Podívejte, když se tu diskuse staly nečitelnými kvůli Zergovi a jeho crew, také jsem se zaregistroval abych dosáhl na funkci ignore.

     …No a podívejte, co z toho vzniklo :D

     1. Přesně to popsal Sandstorm – Rudý DFENS Vol.2. A tentokrát vážně sofistikovaný.

     2. větší zátěž na chudáka webservera? :D

 6. Ó, aby nám autisté nedostali plakani záchvat vzteky s třískavým pláčem kopání a mlácení pěstičkami, že to není správná demokratická inkluze dementy, korektně.

  1. Nechcete se navzájem uhladit v „nóblese? Vřískani. :-))

   Už jsem to psal že kvůli „postižené zlaté miliardě (12% planety?) plakat nebudu ale mnozí pod jhem a ani jich tolik s nevolníky nebude ?! great resetu, asi ano.
   https://www.badatel.net/nato-verzus-rusko-co-sa-stane-dalej/

  2. tvl ten bot „sergej“ se jim nějak pokazil, čím dál častěji postuje náhodné slova beze smyslu :D

   1. Některý z příslušně zaměřených kolegů doktora Challengera, by to možná upotřebil.
    Mohla by z toho být docela zajímavá kazuistika na nějaké psychiatrické fórum. Zařadit někam na konec dopoledního bloku, před obědem a pro obveselení přítomných. Možná i nějak interaktivně propojit s tipovačkou, který preparát je schopen tohle způsobit, nebo o jakou závadu se jedná.

    1. Je jasné že bez své kultuty a průmyslu nemůžete žít, každý máte jiné barvy prášků, že jo. :-)) Pochlubte se, nebo vám dnes jebe sockám jenom z horka bez klimošky? Máte adminovy poručit že muséte mít uzavřenou společnost jinak vyšilujete s existenčnímí problémy. :-)) Akutně

    2. praktickou aplikaci vidím že se tomu dá na vstupu řádný podání, a na výstupu z toho vyleze třístránkovej blábol, kterej bude oruad luštit půl směny :D

   2. https://twitter.com/amD4qa/with_replies

    když jsem chodil na twitter bylo tam tohle, jistý antonín malina. Velmi mi to připomíná projev sergeje.
    Na TW jsem to trošku chápal omezenou délkou znaků a snahou psát ve zkratce, ale i tak jsem tam nic podobného nepotkal… :-)

    Holt každý jsem unikát… :D

    1. Bez urážky kluci, tohle je jen pro ty z fungujícím mozkem a ne třeba pro alkoholiky ve čtvrtém stádiu s použitelnou osminou mozku děsných dřístavých problémejkrů z nemožnosti rozluštit sdělení. :-)))
     ctrl
     Emil
     Bloomberg: Katar dnes oficiálně předložil svoje podmínky k dodávkám LNG do EU.
     Podmínky Kataru jsou pro EU skutečně tvrdé – dlouhodobá smlouva s garancí objemu odběru na minimálně 20 let. Německo se takto dlouhému kontraktu brání, protože věří, že již za pár let budou schopni fungovat zcela bez plynu. Zajímavé je na této situaci především to, že smlouva s americkou Venture Global LNG na dodávky plynu po dobu 20 let přitom nebyly pro Němce žádný problém a smlouvy s Američany již podepsali.
     Bloomberg k tomu dodává, že smlouvy s Američany “jsou údajně velmi flexibilní” – co to reálně znamená ale nebylo oznámeno.
     Další důvod, proč Německo se smlouvou s Katarem stále váhá, je “přísný zákaz přesměrování katarských dodávek plynu do jiných zemí a regionů”.
     Proto EU z těchto důvodů hodlá finančně a technicky podpořit zdvojnásobení kapacity Jižního plynového koridoru, kterým plyn do EU proudí z Ázerbájdžánu.

     1 OdpovězČvn 23, 2022 16:41

     Návštěvník
     ʇɐʞʇo uǝןzǝ
     Nepotřebují šmelináře s překupníky typu intrik kafe od žida. Tam ty potomci a levobočci banksterů bez možnosti arogance a korupce moci jsou flexibilní v deviantních akvizicích bez hranic.

     0OdpovězUpravČvn 23, 2022 17:25

     1. A ěšťě spameři, in ivektivci. :-)) Vjetrníka si shlédněte na ejronetu.

      4fun
      Taková trochu delší “fotoesej” 🙂

      Je to dělaný na šířku 700px ale zmenšilo se to, asi to bude chtít prokliknout a zvětšit 😐

      comment image

      11 OdpovězČvn 23, 2022 15:01

      Návštěvník
      konzerva
      A v Bruselu se s ním nikdo nebaví. https://t.me/neCT24/8086

      3OdpovězČvn 23, 2022 16:23

      Návštěvník
      ʇɐʞʇo uǝןzǝ
      Že by věděli co jim cia vybrala za “partnera typu dosazeného pol pota jako v bangladéši?

      0OdpovězUpravČvn 23, 2022 17:38

      1. Vím že jste dutohlavové někteří asi zmítaní záští nemožnosti orientací v tématech a informacích ale učit se o čemkoliv můžete kromě pitomých urážek, pokud máte nepromrhanou kapacitu a jen „plnými hrnečky a víc se holt nevejde.
       Tak třeba time 24:07
       https://www.svobodny-vysilac.cz/2022-06-21-pokrivena-zrcadla-tohoto-sveta-s-hostem-ludkem-ruzickou-222-dil-120-min/
       Tohle téma nám patrně rozjedou lockdownisté na podzim pokud jim všichni nezatnete tipec s kovidtůrami.
       https://otevrisvoumysl.cz/steve-kirsch-mladi-lide-stale-casteji-umiraji-ve-spanku/

      2. Jsi se rozjel!Gratulace:Bereš?Nebo jsi vysadil?Třeba je tam něco, ale forma únavná a časožroutská.

       1. Aby sis nezasexoval, ploide. :-) Viagru máš viť. Už vás tady nechám „vegetit, humus. Třeba hromady. Ale fakt je ten že nebejvám takový rypák ale jak je to přísloví a tedy na mne platí – jak se do lesa volá tak se z něho ozývá. A jdu bumbat, protože jsem rychlodračce před 2. hodinami dal misku s vodou a teď nemám vodu ani na kafe a nějak ji nehodlají pořád pustit. Páček soráček °!° °!° :-))

 7. Tak jsem ráda, že se nám zmodernizovalo zdravotnictví a v psychiatrických léčebnách už mají pacienti trvale přístup k internetu. Viz tadyhle „sergej“ třeba. Ono je možná lepší, když se ze své vypolstrované cely vyventiluje psaním inkoherentních nesmyslů než aby utekl a někde pak zapaloval baráky nebo prznil zvířátka. No a já si ho dám do ignoru abych ty bláboly nemusela číst a všichni jsou spokojení :)

  1. Dobře hlupačko natvrdo, když jsem chodil kolem počítaču na run-in technologie dvouvláknových 4nano poloviny křemíku tak se opravář divil jak to dělám že z červených obrazovek errorů naskakovali zelené schopných žádných funkcí ty zrůdná smrdutá kundo a běž se převložkovat ty pouhá nositelko života od dárců svině smr, bylo to možmá krutý, fakt to ale ode mne nebyl záběr. Nic a že antický gen je i ve scifi což není tedy nereálná utopie bylo i ve sci-fi hvězdná brána tak se zařaď a nedržkuj sprostá svině. :-)))

   1. No sláva!Serža píše civilně!Takže je to „osoba“.Žádnej bot.Kdepak.Obyčejnej zmrd z masa a kostí.

    1. Dokonce i ta jednodušší verze AI, používaná pro tvorbu reklamních ploch, běžně vykazuje schopnost „poučit se z předchozích chyb“ a schopnost napodobit vyjadřování svého protějšku-člověka.
     Pokud ale má osekány přístupové kanály informací na minimum, resp. jsou regulovány programátorem, může to potom vypadat i takhle :D
     Vyskytly se údajně i případy, kdy dokonalejší druhy AI, začaly vykazovat tzv. rasistický přístup a model nepřístojného „chování“, odporujícího všem kodexům, běžným u lidí.

     Tohle co tu vidíme, stvořil nejspíše autistický ajťák a kromě sosání prachů to nebude dobré k ničemu.

     1. servisdok: A teď otázka za milion: Jak rozeznat čistě podle psaného projevu autistického ajťáka od výtvoru toho samého autistického ajťáka? :)

      1. Technické omezení. Autistický ajťák bude mít v hlavě informace, které svému výtvoru nikdy nedovolí získat :D

   2. sergej: Dej si prášky a bude to dobré :D

  2. A tak pro mě byl nešťastník užitečnej, díky onomu jsem se ve své noční alkoholizované internetové bloumavosti oklikou dozvěděl o zajímavém motoru.
   https://www.cdnostalgie.cz/depozitar-olomouc/nase-exponaty/-33868/
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Dvoudob%C3%BD_spalovac%C3%AD_motor_vzn%C4%9Btov%C3%BD

 8. Hmmm, jste se hodně znudili, tajtrdlíci. Skoro jak poblitici, spíš ale jak služební drábové parchantů s amulety na hypnózu z kabinetu.
  Běžte tůrovat motorky. :-))
  https://www.youtube.com/watch?v=eqqdL8NN46A

 9. Obrutopýrovali jste se jak nechápavý výhek gramatik slabikář bossingostalkingový kádrovák organického akismeta mechanického / tam si dotčené oplivané odpojí a tak tam ze dne na den byla třetina diskutujících a vesele si cintá s „výběrovými lízači prdele/ a je po jakémkoliv smyslu diskuse o čemkoliv a jedete si podobně jako on jeho pitomou představu stalinismu za kterou by je samozřejmě nakopal do zadnic.
  Ale budete se moci hřát v houfu, když vám prozíravě zabezpečí nedostatek energií vládně na zimu.
  https://www.youtube.com/watch?v=mjF1rmSV1dM 1:55 :-)

Napsat komentář

D-FENS © 2017