False flag op gone wrong – zaplaťpánbůh!

Featured Image

Asi drtivá majorita čtenářů ví, jak začala druhá světová válka. Dne 31. srpna 1939 napadli příslušníci SS v polských uniformách vysílač v tehdy německém městě Gleiwitz v Horním Slezsku. Škoda byla malá, ale byl to casus beli, který spustil doposud nejrozsáhlejší konflikt v dějinách s 50 miliony mrtvých.

Nyní se zdá, že se historie opakuje, jen z opačné strany hranice. Dne 15. 11. 2022 ve večerních hodinách padly dvě rakety blíže neurčené výroby na traktor a prasečák v polské obci Przewodów na východě Polska při hranicích s Ukrajinou, kde usmrtily dva jeho pracovníky. Polská vláda spolu s evropskými politiky i „spřátelené“ novinářské vonuce začali unisono okamžitě hystericky kvičet a tvrdit narativ o ruské agresi.

Ukrajinci ústy svého ministra zahraničí Kuleby okamžitě z útoku obvinili Rusko, přičemž tvrdili, že se jedná o střelu s plochou dráhou letu KH 101/102, což je jedna z modernějších „air launched stealth missiles“ schopná nést jak jaderné hlavice, tak konvenční hlavice s dostřelem asi 2800 km. Tedy jedna ze střel, kterou Rusové už dávno mít neměli, protože dle tvrzení našich novinářů už je všechny vypotřebovali.

Proběhlo několik rychlých telefonátů mezi polským prezidentem a dalšími převážně NATO-EU potentáty, především prezidentem Ukrajiny Zelenským, dementním gerontem Bidenem, německým reichsfüherem Šolcem, náčelníkem NATO Stoltenbergem a z iniciativy Polska se okamžitě uzavřela hranice mezi Polskem a Ukrajinou. Už přes noc se vytrvale plnil Twitter nejrůznějšími výzvami evropských politiků zdůrazňující potřebu rázně odpovědět na Ruskou agresi vůči Polsku.

Šlo pozorovat jistou geografickou závislost. Čím blíže hranicím Ukrajiny daná členská země NATO byla, tím úporněji její představitelé štvali do válečného konfliktu a jeho eskalace. Nejaktivnějšími byli Poláci, v těsném závěsu čeští politici – notabilně česká bezdětná ministryně obrany Černochová, chlapeček Lipavský, eurokomisařka Jourová, homosexuál Pospíšil, eurohujerský tlusťoch Zdechovský, který se v uniformě situoval do bojovníka Che Guevary  – kromě okamžitého vojenského úderu NATO na Rusko plédovali též pro „zapojení vojsk OSN“ do konfliktu. Bojovník s uhlíkem a dusíkem soudruh Rutte, jinak také holandský premiér, jehož fízlové na jeho rozkaz stříleli na vlastní nevinné famáře, uzavřel, že je v podstatě jedno, kdo raketu vypustil, protože je to stejně vina Ruska, když zaútočilo na Ukrajinu a Rusko musí být zničeno.

Komu se naopak situace pranic nelíbila, byl neomarxista Macrón, který se snažil tlumit vášně svých východních soudruhů a válečné nadšení českých bezdětných feministek, když tvrdil, že by se všechno mělo prošetřit, nedělat jasné závěry a i kdyby se jednalo o raketu ruské výroby, ještě to neznamená, že byla vypuštěna z ruského území.

Ruská reakce přišla až s velkým zpožděním, pročež se jednalo o jednoznačné popření ruské účasti na incidentu s dovětkem bývalého ruského prezidenta Medvěděva, že kolektivní západ chce vyvolat třetí světovou válku, což vzhledem k předchozímu kvičení západních papalášů nebyl úplně unáhlený závěr.

Eskalaci konfliktu do WW3 nakonec utnul dementní geront Biden tvrdíc, že NATO střelu sledovala, jedná se prý o střelu z Ukrajiny, která „čirou náhodou“ a „omylem“ vlétla na území Polska, kde detonovala, což byl prý důsledek nepodařené akce interceptoru S-300, který měl původně sestřelovat ruské rakety s plochou dráhou letu. Nadto soudruh prezident USA potvrdil, že polská vláda a polský prezident měli od prvopočátku veškeré informace. Militantní Pšonci, kteří se už už po vzoru Napolenona Bonaparte chtěli pustit do dekolonizace Ruska stáhli kokardy a smotali prapory a sousedící země aspoň využily potenciál celého incidentu, aby se více mohly utrácet veřejné finance na prostředky protivzdušné obrany ve zkorumpovaných státních zakázkách. Inu zdá se, že zatímco normální obyvatelstvo bude brzy v nastávající krizi lízat zem, v ODS budou mít žně. Proto je třeba udržet soudruha Fialu na místě premiéra za jakoukoli cenu, neboť pro zlodějskou státní chamraď je každá koruna dobrá a každej den dobrej.

Incident nicméně ponechává nezodpovězené otázky:

Raketové interoceptory PVO obvykle na zemi nedetonují. Jedná se o radarově naváděné rakety, které mají v koncové fázi letu navádění IR. Detonátor se obvykle spouští automaticky na základě dosažení dostatečné proximity sledovaného cíle. Při pádu rakety na pozemní prasečák se detonátor nespustí. Protivzdušné S-300, což je zmiňovaná varianta s jakou pracují Ukrajinci, jde přitom „přeřídit“ na cíle pozemní, ale pouze cíleným a úmyslným zásahem jejich softwarového nastavení – tento modus operandi ostatně v určité fázi konfliktu používali sami Rusové, když likvidovali některé ukrajinské pozemní cíle včetně energetické infrastruktury.

Z toho jasně vyplývá, že je vysoce nepravděpodobné, že by americký narativ o zbloudilé střele ukrajinské PVO byl postaven na reálném základě. Naopak, je vysoce pravděpodobné, že zásah polského území byl úmyslnou operací false flag z území Ukrajiny naplánovaný provedený Ukrajinci s vědomím jejich nejvyšších míst. O tom nesvědčí pouze technická nesmyslnost tvrzení soudruha Bidena, ale také zarputilost kyjevského lháře Zelenského, který i přes poskytnutý intel trval na ruském původu rakety a rovněž velká uniformita a rychlost reakce amerických kolonií ve Východní Evropě, která výmluvně svědčí o koordinovaném postupu, jakož i o existenci předběžných informací, že k něčemu takovému dojde.

Pokud přijmeme pravdivost této konspirace, pak to s sebou přináší i další logické důsledky interpretace tohoto incidentu.

Z vnějšího pohledu se zdá, že proxy válka kolektivního západu proti Rusku, do které se Rusko samo namotalo nesmyslnou invazí na Ukrajinu, se pro Rusko nevyvíjí dobře a začíná stále více připomínat analogii konce manželství Josefa a Marie z jednoho staženého článku. Svědčí o tom četná taktická vítězství asi půlmilionové armády Ukrajinců včetně asi 100 000 západních žoldnéřů, která toho času Rusy přečísluje jak v manpower, tak v technice. Ukrajinská armáda je de facto řízena z velitelských stanovišť ze zahraničí, má veškeré zpravodajské informace, nad Ukrajinou létají americké AWACSy a špionážní družice a bez jejich vědomí si nikdo ani neuprdne. Jako cannonenfutter však převažují Ukrajinci jejichž počet mrtvých, zajatých, nezvěstných a inkapacitovaných je asi 3:1 vůči Rusům. Ti ztratili počáteční iniciativu a nyní převážně používají obrannou taktiku, snaží si udržet územní zisky, šetřit personál a techniku a peníze, mimo jiné i z důvodu, že na ně doléhají ekonomické sankce západu a zbytek světa s nimi sice sympatizuje, ale nikdo jim přímo nepomůže vyjma zemí, které nemohou nic ztratit jako je Írán, Sýrie nebo Severní Korea.

Soudě podle false flag operace (která je v období, kdy se karta obrací, tak trochu nelogická) pravděpodobně existují důvody, proč chce Ukrajina konflikt dále eskalovat na globální úroveň. Navzdory taktickým úspěchům na bojišti jim začínají docházet vhodní kandidáti na smrt v zákopech. Obyvatelstvo po útocích na infrastrukturu je bez vody a elektřiny, v zemi v podstatě nefunguje právní systém a soudy, které nahrazují svévolné banderonacistické eskadry vyzbrojené přímo Zelenským, které trestají “petty crimes“ jako například krádeže, ale také používání ruského jazyka, odmítání vojenské služby nebo jen prosté vzájemné animozity, vraždy a znásilňování jsou na Ukrajině mimo frontovou linii na denním pořádku. Jak ostatně lze usoudit z těchto přiložených videí (1, 2, 3), připoutání ke sloupům, vysvlečení do naha a lynčování ale i vraždy se nevyhýbá ani ukrajinským pravověrným soudružkám, dětem i důchodcům. Mezi lidmi roste nespokojenost, která hrozí přerůst v občanskou válku.

Ta by samozřejmě válečné úsilí ukrajinských nacistů mohla významně podrýt, což si uvědomují i nacistické elity, které jsou nyní téměř ze 100% financovány kolektivním západem. Tyto elity nejprve za pomoci amerických financí emancipovaly, převzaly faktickou moc a ekonomické prostředky od oligarchů, kterým protiústavně zrušili ukrajinské občanství (to se stalo příkladmo někdejšímu pasákovi Zelenského mafiánovi Kolomojskému), ale i tyto několikrát ukradené peníze už rovněž došly. Na Ukrajinu míří každý měsíc infuze asi 5 mld dolarů, na kterých jsou vládnoucí banderovci ze 100% závislí (krom kontinuálního influxu zbraní západní provenience za dalších asi 50 miliard), země prakticky nic neprodukuje, HDP údajně poklesl o 79%. Pro kolektivní západ a především pro USA je tato válka asi 5x dražší než válka v Afghanistánu (kde byla spotřeba 1 mld USD měsíčně)

Proto UKáčka potřebují totální úspěch rychle a toho se jim bez přímého zapojení kolektivního západu pravděpodobně nedostane.

Dementní geront Biden poslal po fialovsku Ukrajincům jasný signál, který by srozumitelně mohl znít asi takto: ukrajinští bílí negři – jste tady od toho, abyste chcípali za naše zájmy. My jsme se rozhodli oslabit a možná i destabilizovat Rusko (protože to jsou taky bílí negři, jako vy a jako ostatně celé obyvatelstvo východní Evopy) a k tomu vás prostě použijeme, protože jste blbí a méněcenní. My si vás platíme, tak koukejte bojovat a chcípat, protože jinak se stane, že tu finanční infuzi a dodávky zbraní stopneme a pak si vás Putler opeče na rožni. Protože pravidla tady určujeme my a né ten váš nacistický komedoš, o kterém dobře víme, co je zač a kterého budeme tolerovat jen tak dlouho, dokud nám bude užitečný.

Domnívám se, že pokud by USA označily útok na Polsko za ruský (což by klidně mohly a nikdo by proti tomu nic nenadělal) znamenalo by to ve svém důsledku pravděpodobně třetí světovou válku se vším, co k tomu patří včetně použití strategických jaderných zbraní. O to Američané zájem nemají. Zatím.

Naše mocenské elity jsou ale jiného názoru. Byly ihned připraveny nás do takového válečného konfliktu bez okolků zatáhnout. Takhle se snad nechovala ani protektorátní vláda po atentátu na Heydricha o komunistech nemluvě. Reakce našich papalášů tak vděčně připomínají článek o hulibrcích. Svědčí o tom, že papaláši již ztratili kontakt s reálným světem i vlastním národem, který je z daní živí. Je celkem jasné, že oni sami ani jejich děti na bojištích umírat nebudou a pokud by kolem nás začaly padat jaderné hlavice, nebyli by to oni, kdo by tady pomřeli. Tuhle odpornou neomarxistickou chamraď je třeba vypráskat dřív, než bude pozdě, je to otázka našeho přežití.


Challenger 17.11.2022

12345 (573x známkováno, průměr: 1,95 z 5)
23 011x přečteno
Updatováno: 18.11.2022 — 22:24

Reklama

D-FENS © 2017