Fact check: generál Míka bohužel prokazatelně nemluví pravdu o F-35 - zpět na článek

Počet komentářů: 248

 1. Sysop, nebo někdo další německoznalý, co je na tom pravdy?
  https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/nemecko-radikalni-islamiste-evropa-zachranny-program.A230526_200854_zahranicni_kori
  Člověk by řekl, že z toho sluníčkářství vyrostli. Jak do zapadá ta neuvěřitelná militantnost vůči Rusku?

 2. Vypadá to, že Aljaksandr Hryharjevič Lukašenka brzy poprvé zemře. Má ostatně co dělat, aby dohnal Putinův náskok; ten podle trockistů zemřel už nejméně pětkrát.
  https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-lukasenko-byl-po-schuzce-s-putinem-hospitalizovan-je-v-kritickem-stavu-tvrdi-belorusky-opozicnik-40432882

  1. Běloruští opozičníci už tvrdili ledacos. Naštěstí to Lukašenkovi šlo jedním uchem tam a druhým ven.
   Jen jednou se trochu víc nasral a nechal neplánovaně přistát letadlo s jakýmsi místním křiklounem, no veliké divení z toho bylo.
   Podle těch křiklounů, má být Bělorusko jeden velký koncentrák, Lukašenko s tím svým knírkem, má být sám umocněný Hitler.
   No je to zajímavé už v tom, že do toho strašného Běloruska, zamířilo i nemálo chochlů. Ti vlastně takto nepřímo potvrdili, co je v chochlistánu za brajgl, když i Bělorusko je lepší..

 3. Ja to vidim tak, ze zeleni mozci proste chteji novy hracky a cekaji, ze se jim na to slozime my i nase deti.

 4. Ja bych s dovolenim nalinkoval https://www.youtube.com/watch?v=d-VFZcpC1xk&t=261
  pro nase ucely zajimave to zacina byt https://youtu.be/d-VFZcpC1xk?t=1721
  Jakozto laika me pak zaujalo nekolik veci, predevsim to, ze skutecne manevrovatelnost a rychlost nalozeneho/plne vyzbrojeneho letadla 5 generace je nekde uplne jinde, nez generaci predchozi, ktere take muzou dosahovat slusnych parametru, ale jak se to plne nalozi, tak se to na ty letadla 5 generace vubec nechyta.
  Rikam, jsem laik, a docela hodne je to prekvapilo, protoze neustale nekdo tvrdi, jak vlastne ty letadla jsou v parametrech strasne podobny atd…
  Btw, co se tyce ty fuze senzoru, tak je to imho taky nekde uplne jinde, nez ty predchozi generace, takze to srovnavat na podobnou uroven je docela nesmyslne….

 5. Hele Mrcasíku: Už ten začátek, s arkumenty samozřejmě. Piču po prvním vzlétnutí. Takhle bys mohl dohledat Apollo, starej krám, už v 33 Herbert testnul motory, no starej krám po 45 letech vzlétnul k měsíci. Naši Sovětští přátelé dobrovolníka Lajku tam narvali, pravda vinou kolchoznice Nataši nažrat ji nedali, ale už visí, no ne ta Laika,ta Nataša samozřejmě.
  Takže tak ta nějak mi připadá tvůj internetovej výplod. Ty kluku neser se do války a zbraní.
  Se mnou nejvíce otřáslo video, Mrtve tank krouží v bahně. Vyskočí ohořelej, hluchej šťastlivec v podvlíkačkách a pantoflích a místo toho aby dálkovej bojovník zakroužil, se slovy orel mouchy nelapá odlítl za rozumným cílem, na hlavu mu pustil granát.
  …a lid jásá.
  Jasné vot technika, Byl to přece Rusák… .

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017