Dědkovi je to ukradený

Featured Image

Byl jednou jeden dědek. Teda je jednou jeden dědek. Dědek je nějakej marodnej. Jeho crew není schopen transparentní komunikace o tom, v jakém stavu dědek je. Jeden den tvrdí, že je zdravej jako řípa a do nemocnice jezdí jen na rekondiční pobyty, od toho jsou přece nemocnice tady, to dá rozum. Pak řeknou, že je nemocnej.

Havlovci, kteří každému přejí jen pravdu, lásku a slunce a uprchlíka v obýváku, se předhánějí v tom, kdo u dědka na dálku diagnostikuje horší nemoc. Už jim zjevně nejde o to, zachraňovat životy důchodců, až moc okatě je na nich poznat, že tohoto důchodce zjevně zachraňovat vůbec nechtějí. Z toho je pěkně vidět, jaký zmrdi to jsou. Měli bychom si najít milion chvilek na vidle a poskytnout jim vakcinaci proti zkurvenosti třemi až pěti vpichy.

V posledních měsících dochází skutečně k obrovskému rozmachu telemedicíny. Džamila Stehlíková je kráva a sluka, zbytečná neschopná osoba. Neúspěšná ministryně, neúspěšná lékařka a neúspěšné vlastně všechno, přišla svými vysoce odbornými diagnostickými postupy na to, že dědek má prochlastanej pajšl.

A já se ptám: Proč mě to má kurva zajímat?

Co je mi po dědkově pajšlu?

Vždyť je mi to jedno.

Každý by se primárně měl starat o svůj pajšl.

Dědek není nejmladší. Každej dřív nebo pozdějc umře, dědek spíš to první. Všichni jednou umřem. Neumře jen agentka Scullyová, protože to povídal pan Bruckman a pan Bruckman měl vždy pravdu. O dědkovi neříkal Clyde Bruckman nic.

Dědek jednoho dne umře. Když bude ještě ve funkci, tak bude státní smutek a teoreticky by z toho mohl kápnout den pracovního volna. Já ten den natruc půjdu do práce a truchlení za dědka se oddávat nebudu. Toho chlapa nemám rád. Nemám ho rád za to, že leze do prdele cizákům stejně jako Havel, Beneš a další zrádci a kurvy, co byli v tom baráku před ním. Od jeho nástupce očekávám, že prolomí tu národní klatbu, přestane se nahoře hrbit a dole šlapat a zanechá za sebou ten poddanský instinkt zalézt do té největší zadnice, kterou z toho kopce uvidí. Dědek v tomto ohledu selhal.

Dědek léta chlastal. Asi nelil tolik jako Havel, na kterým to bylo víc poznat, ale lil a hulil, a někde se to musí projevit. Jednou to dospěje do stavu, kdy už nepomůže obnovit tovární nastavení.

A co je na tom kurva tak zvláštního, že se o tom musí tak rozsáhle informovat?

I dědek má právo na soukromí a nějakou tu intimitu v době, kdy se mu čas krátí.

Jenže ono to nejde.

Zašlo to moc daleko.

Je to ironie osudu.

Málokdo udělal pro marxisty v této zemi tolik jako dědek. Je to největší marxistický influencer.

Nikdy se jim nepostavil. Jeho blahorodí je nechalo bujet. Umožnil jim prohloubit jejich moc a posílit vliv nad našimi životy. Umožnil čínskou a ruskou ideodiverzi, což vyneslo nahoru všechny jejich kolaboranty. ANO, ČSSD, Piráty a tak. Existují celé oblasti našeho života, které byly potichu zestátněny. Dědek na to koukal, chlastal, moudře kýval hlavou, pronášel bonmoty, koukal na zlo rozlézající se po malostranských střechách a zcela profesionálně nedělal nic.

A tak se mu nyní stalo, že zestátnili zbytek jeho života.

Dělejte to taky tak a marxisti vám ukradnou život.

 


10.10.2021 D-FENS

12345 (478x známkováno, průměr: 2,17 z 5)
31 697x přečteno
Updatováno: 10.10.2021 — 21:19

Reklama

D-FENS © 2017