COVID 19: se sprosťáctvím a buzerací na věčné časy a nikdy jinak! - zpět na článek

Počet komentářů: 203

 1. „Pokud máte někdo nějaký nápad, jak z toho ven, vyjádřete se v diskusi.“

  – ja som pravidelný preorávač internetu, čítam furt, čo sa šustne vo svete, takže som obstojne informovaný, ……. ale už som vzdal nádej, že sa čosi zlepší. Terajší stav považujem za dôsledok ABSOLUTNEJ DEBILITY väčšiny (80 – 90%) ovčanov europy a spriateľenej ameriky.
  Vzhľadom na svoj vek si môžem dovoliť tento názor bez toho, aby som z neho zošalel.

  1. Ja by som k tomu dodal toto. Je to z druhej polovice 90’rokov a stále platné:
   https://www.youtube.com/watch?v=08d74lMBSZU

   1. Vidíš, a to na devadesátky vzpomínáme jako na zlatá léta…

    1. To budou mozna ty zlaty retezy okolo krku ruznych individui a ostatnich Jonaku :-)

  2. ktosi:
   Tak už asi vím, odkud máš tu rétoriku. Ty tvoje šialenstvá, absolútne debility 80-90% ovčanov európy a další podobné expresivní floskule. Společně s vyjebaným nomadem si je souběžně narvěte do prdele a jděte tamtéž.
   Jsi vymrdaná palice, neschopná se vyjádřit konkrétně a na každou novou skutečnost reaguješ prefabrikovaným hýkáním o debilizovaných ovčanech.
   Nechceš si kurva hledět svého na Slovensku?
   A občas jen podat nějakou zprávu, co tam ti vaši pičusi zase vymysleli nového? Takhle to bude mnohem přínosnější, než to tady vysoce otravně tapetovat různými sračkami – obměnami téhož vykřikování.

   1. Tebe něco kouslo, strejdo?

 2. Jediná možnost je nekompromisní fyzická likvidace těchto sviní, aspoň z každého páru tři včetně zabavení veškerého nakradeneho movitého i nemovitého majetku. Zidacka kreatura estebak kůže by přispěl nezanedbatelným majetkem … Další případní korytari by si současné svinstva setsakra rozmysleli, když odměnou za „práci“ by mohla být i vcelicka.

  1. Není zase tak jednoduché, (pro necvičeného bělocha) zamířit a ustřelit mu palici. Zeptejte se bývalých sloužících v PS, jaký to je, jen tak odprásknout jiného člověka.
   Tím nechci ani sebeméně zpochybňovat skutečnost, že dobrá polovina vlády by tu kulku zasloužila.
   Jen poukazuju na to, že to vůbec není tak jednoduché, někoho střelit, byť by to prokazatelně byla škodící kreatura, co by si to zasloužila ještě 2x pro jistotu. Dokáží to dělat bez jakýchkoli pochybností, zaváhání apod. pouze za tímto účelem trénovaní lidé takřka bez emocí, nebo na druhé straně velmi zkušení frontoví vojáci.
   Kolik z nás, kdyby měli tu beztrestnou příležitost, by dokázalo bez jediné pochybnosti zastřelit prokazatelně škodící fízly, třeba ty dva z UH?
   Řeči se vedou a voda teče.

   1. Souhlas, onehdá jsem byl dva měsíce špatný z toho jak jsem musel na vánoce usmrtit kapra a oddělit mu hlavu od těla. Od té doby si to radši nechám udělat od lidí v tom stánku u kauflantu, už několik let.

  2. Mě se na tom tvé postu nejvíc líbí to jak boří zažitá schémata. Aneb, obrazně, jak se pravičák komunistou stal.

   1. startere, jestli to bylo na mě – tak z čeho se to prosím dá vydedukovat?

 3. Práve som našiel info o príprave – „vládní plán na novelizaci Zákona o ochraně veřejného zdraví.“ .
  Ak toto prejde, bude to dôkaz, že môj názor napísaný horevyššie je plne oprávnený.

 4. Ackoliv jsem mimo velke mesto a informace mam jen ruzne zprostredkovane, prijde mi znepokojive, jake je od urcite doby ticho, co se tyka ruznych protestu, chciplych psu a dalsich aktivit.

  V podstate jsem zaznamenal akorat aktivitu zdejsi (dopisova kampan), pak byl chvilku relativne klid.
  Nato si vrchnost dovolila totalni drzost v podobe nasazeni armady proti vlastnim lidem behem okresnich blokad (sam jsem byl pravidelne kazdou sobotu stavenej doslova a do pismene uprostred sveho okresu, asi branili Sumavu pred luftakama, nechapu). Na to nasledoval posledni nejakej znatelnej pokus od Chciplyho psa udelat 7/3 akci v Praze, kterou na okresnich kontrolach rozpustili a nic moc z toho nebylo.

  A od te doby je proste… ticho, neslysel jsem o jedine dalsi akci, cemkoliv. Spis mi prijde, ze si lidi rekli „ok, stejne je hnusne, tak budeme chlastat zatim doma a nak to prezijem“ a jak skoncila zima, zaclo se aspon venku otevrene dlabat na nahubky, zahradky se taky otevrely tak nejak samovolne…
  Pripada mi, ze se preslo z aktivniho odporu na nejaky tichy svejkovani a ignorance aspon tech nejvetsich nesmyslu. Ale po prijeti toho pandemickyho zprasku (po vzoru dlouhodobeho nouzaku po kulturne obohacene Francii v 11/2015, kde opatreni z nouzaku po case dali natvrdo do zakonu beznych) uz nikdo moc nema koule na to jit do hospody, nebo rebelovat nejak aktivne. Horni hranice pokut jsou nejspis prilis vysoko, ze se to lidem moc nechce riskovat.

  Dneska meli projednavat zmeny Zakona o ochrane verejneho zdravi… vicemene v tichosti. Po prvnim alarmu na stavbeznouze.cz a nakonec se objevila i celkem rozsahla zprava na tohle tema na hovinkach…
  https://www.novinky.cz/domaci/clanek/pravnici-pro-reflex-navrhovane-zmeny-zakona-o-ochrane-verejneho-zdravi-znamenaji-poslapani-ustavniho-poradku-cr-40361290

  Jak tam koukam cely den, mela by tahle zprava tendenci uplne zapadnout. Ne, aby takhle zasadni vec byla uplne nahore na hlavni strance. Neni uz ani v tom feedu zprav serazenych podle casu, je schovana az uplne dole v sekci Domaci!

  Ale budiz, snaha medii todleto schovat mne nikterak neprekvapuje. Prekvapuje mne ale, ze je ohledne toho takove ticho. Je nejakej ChciplPES, nejaky OtevremeCesko, ruzni Svobodni, SPD, co ja vim jaky dalsi spolky proti corona buzeraci… a nechavaji to v tichosti? Zadnej koment, zadna demoska? To je divny.

  Zato kvuli „nezavisle justici“ (co to, neni nahodou ona justice na zakonech nezavisla dost?) se na Vaclavaku dokaze „spontanne“ sejit 4-5k lidi z milionovyho chlivku…
  https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/demonstrace-praha-vaclavske-namesti-marie-benesova-milion-chvilek_2105201958_ako

  Nebo opravdu Benesova vadi vice lidem, nez corona-buzerace? Divne.

  1. Asi nejde o to, jestli a co vadí lidem. Na lidi s. pes. Meze buržoazní demokracie bylo tč. dosaženo.

   Dnes po obědě se lid v parlamentu (Pozor, ne lidi, ale LID v parlamentu. Lid v parlamentu na lidi kolem parlamentu s.) rozhodoval, čím se bude zabývat. Nebude peticí zdravotníků, nebude ukončením pandemické pohotovosti, bude státním terorismem Běloruska.

   Máte Vy nebo Vaši známí stejnou potřebu jako Vámi volení zástupci, prostřednictvím kterých si darujete zákony? Tak třeba já ne.

   Podobné to je s těmi 4-5 tisíci demonstrujících či manifestujících. Je-li organizátor připojen k penězovodu, tak klaku zaplatí. Není-li, tak přijde „pár“ lidí. I těch „pár“ nedotovaných je dost. Mrdky mediální skutečnost interpretují tak, aby to vyhovovalo penězovodům, kdepak nějaká vyváženost. Ovšem rozumný člověk si může vybrat a nechce-li, tak si u něj frikulíni neškrtnou.

   Opravdu smutné podle mě je, že_více než málo jedinců se s kovid-bordelem dobrovolně_ztotožnilo („Pak už bude všechno jiný“). Zdůrazňuji tu dobrovolnost, neb chovancům starobince nelze vyčítat, že se nechali opíchat, přestože s tím nesouhlasili. Rovněž dětem nelze vyčítat, že mají – dobrovolně? – kryté čenichy celé dopoledne. (To je zločinné. Když za nic jiného, tak za to se profesor MUDr. Arenberger, DrSc., profesor MUDr. Prymula, CSc., doc. MUDr. Blatný, PhD. a Mgr. et Mgr. Votěch budou v pekle smažit.)

   Domnívám se, že člověku, pokud není revolucionář*, zbývá vybavit se pravdami z prověřených zdrojů, připravit je v jednotné úpravě a zcela nezpochybnitelném českém znění a čekat, až na něj vyjde řada v nějakém konfliktu s mocí výkonnou. Není to záruka úspěchu, to jistě ne. Ale být prohlášen za COVID na základě testu RCT pozitivního po Ct 40, subjektivně zdravý a – až na ten výsledek – objektivně taky, aspoň co se chřipky týká, je_oprávněním k poslání všech zúčastněných do prdele. Což nevyvrátí ani boží soud. Je to prostě moc, něco jako výroba vody v prášku, přičemž „stát“ tvrdí, že to je oukej a jinak být nemůže.

   * Např. vizte ruský seriál z období 1901-1908 „Napadená říše“ (Империя под ударом). Tehdy to měli Arenbergři, Prymulové, Blatní, Vojtěchové a další o dost těžší. Nikdo nevěděl, kdy pod kočárem něco bouchne. A státní moc disponovala, kromě svého rozumu, jen komprem zaháčkovanými informátory, semtam někým za prachy a občas nějakým skoro utýraným chudákem. Ideových spolupracovníků tenkrát moc nebylo, snad jen Pepek Vyskoč. K tomu tajné inkousty, poštovní holubi a mrtvé schránky.
   Hezky se na to v teple a po večeři kouká.

   1. To vypadá dobře, dá se to někde sehnat? Na YT k tomu nejsou titulky.

    1. Je to asi jen v ruštině. Ale běžná školní znalost lidí narozených tak do roku 1969 a možná i mladších na pochopení jakžtakž stačí. Argotu podsvětí či smažkám apod. rozumět není, to ale platí i o zdejší současnosti.
     Soráč za mírně pozdní reakci, byl jsem mimo.

  2. jk_ :
   „Prekvapuje mne ale, ze je ohledne toho takove ticho. Je nejakej ChciplPES, nejaky OtevremeCesko, ruzni Svobodni, SPD, co ja vim jaky dalsi spolky proti corona buzeraci… a nechavaji to v tichosti? Zadnej koment, zadna demoska? To je divny.“

   – myslím, že to má logicku príčinu, vlastne dve :
   1. Ľudia vidia, že vláda serie na ich protesty, je to k ničomu

   2. PROTI tým šialenstvám je menšina ľudí, väčšina s tým fakticky súhlasí, pretože : „Inak by sme všetci pomreli“. A menšina v demokracii si ani neprdne.

  3. Jak to mám přesně chápat? Že by ti jako ve stádní lživizi dávali každej den 4 hodiny reportáží vo akcích odpůrců režimu, či?

 5. Nic. Jsou strany, které na tom přímo bazírují, že se vrátíme k normálu, viz Trikolora – a kde jsou, kolem tří procent. Dopisové kampaně nebo protesty nic neřeší, všichni na ministerstvu vědí, co se děje, a dělají to úmyslně za podpory různých státních parazitů. Soudní systém je kompromitovaný (Rychetský, Dientsbier) nebo naprosto ignorovaný (NSS) a policie vlastního fízlministra fakt vyšetřovat nezačne. Na větší protesty se všichni navíc mají ještě moc dobře a z cizího krev neteče, takže ta polovina parazitů, co okrádá tu produktivní půlku národa, se fakt nikam nepohrne. Svádí mne to k myšlence, že si to všechno Češi zaslouží.

  Ale silver lining je, že s tou emigrací to zatím ještě je kam. Ne všechny státy v USA jsou neomarxistické peklo, počítám, že mimo města přeplněná negry se bude žít dobře (a za přijatelnou cenu) ještě dlouho.

 6. Nápad bych měl.
  Fidel a Che udělali revoluci s necelými čtyřiceti lidmi a malým člunem.
  Áda s nějakým násobkem lidí v pivnici.
  Komouši v Rusku to byla myslím rota námořníků nebo jak se ten útvar jmenuje.
  Možnosti sou. Jen to chce odhodlání, vysrat se na sekání zahrady a čištění bazénu, majetek, pojistku a důchodové spoření převést na potomky.
  „Konvenční armáda prohraje, pokud nevyhraje. Guerrilla vyhraje, pokud neprohraje.“ H. Kissinger.
  Možná to skončí před chatrčí jako s Butchem a Sundancem a armádou, ale já osobně jiné východisko nevidím.

  1. Souhlas. Boj za svobodu je v podstatě jedinou možností, jak to zvrátit. Obávám se ale, že budete čelit nepřátelskému obyvatelstvu, co si těch zbytků svobody a kusu žvance bude cenit víc než jakýchkoliv případných zisků. Tohle je Evropa, ne USA. Osobně jsem byl dlouho vlastenec, ale vlast není jen kus země nebo historie, jsou to především lidé a proč bojovat za někoho kdo o to vlastně vůbec nestojí.

   1. Tak kurva asi bojovat za sebe, ne? A ano, taky za zemi. A ti, kteří o to nestojí, s těma chuj, ti budou při boji těma collateral damage až jim guerilla vypálí barák poté, co ho vyžerou. Oni si to pak rozmyslí.

   2. Heh to je i ten duvod proc se tu nic nedeje, napsal ste to presne – paradoxne moznost semknout se jako stat a jit proti buzeraci mame vsichni, ale neudelame to, protoze jakozto lid na sebe navzajem serem a vsichni mame mentalitu takovou ze bysme ze strachu zase bonzovali na takovej odpor a nebo se mu stavili – ve state vohnoutu kde je zakorenena mentalita vohnoutska na just, se tezko dela revoluce.
    A to jeste si tak rikam ze lidi co naopak hodne profituje ze soucasny situace bude taky hodne.

    1. 1*

  2. De_Bill :
   „Nápad bych měl.
   Fidel a Che udělali revoluci s necelými čtyřiceti lidmi a malým člunem.“

   – no jo. Lenže oni vtedy nemali proti sebe vychcanú „demokratickú “ vládu.
   A hlavne – nemali proti sebe 80% (?) -nú väčšinu zdebilizovaných spoluovčanov.

 7. Náš civilizační okruh je, stejně jako mnoho civilizací před ním, na konci své životní dráhy, nic tu není na věky. Všechny ty věci, které se dějí kolem nás a děsí nás, nasírají nebo obojí (migrace:stěhování národů, utužování režimu, dekadence, řešení naprosto šílených a uměle vytvořených „problémů“ atd. atd.), pouhé jsou příznaky, nezbytné průvodní jevy historické nutnosti. Jakékoliv řešení, byť by i poněkud zbrzdilo pohyb na sestupné trajektorii vývoje, by bylo dočasné a k tomu ještě krajně nepravděpodobné.
  Shrnuto: aby to jednou šlo k lepšímu, musí se to napřed všechno pořádně posrat a pak se musí začít znovu (aby se to za pár století zase posralo). A tomu se říká dějiny.

  1. Souhlas.

  2. Každá civilizace kolabuje v průměru po 336 letech a kolaps té naší, je již hodně po splatnosti: https://youtu.be/XtUeYpK-FJM

   1. To je nepřesné. Civilizace nekolabují, ale jsou přeformátovávány těmi mocnými v pozadí.
    Když jim přestalo vyhovovat stabilní Rakousko-uhersko, tak začali v jeho státech masivně podporovat nacionalizmus a separatizmus. Do té doby až na nějaké alpské turisty Havlíčky Borovské a podobně, neměl nikdo potřebu nic měnit.

    A teď jim nevyhovují evropani a evropa jako taková, takže se ji snaží zničit masivní imigrací a islamizací. Pluc covidovou totalitou.

    1. Takže za rozpad RÚ môžu predkovia šoroša, ročilda, ilumináti, slobodomurári, prípadne predchodca Aštara Šerana. Samozrejme, ako inak. Nič múdrejšie sme od teba ani nečakali.

     1. Jen se nesměj. Ty snad věříš tomu, že například „sametová revoluce“, boření berlínské zdi a vůbec celý tenhle cirkus na východě byl spontánní převrat studentů s kytičkama v ruce? Kdyby loutkoví vládci chtěli, tak pomocí armád VS udělají z těch nejaktivnějších demonstrantů drcenou masokostní moučku pod pásy tanků, a ti ostatní by pak zalezli do děr. Dovedeš si něco takového spontánního představit nyní třeba v KLDR?

    2. kaBrnak :
     „To je nepřesné. Civilizace nekolabují, ale jsou přeformátovávány těmi mocnými v pozadí.“

     – ta naša sa intenzívne ničí SAMA SEBA. Zatiaľ nás nebombardujú Zuluovia, ani Berberi . Pekne si ich sem privážame sami, a sami im posielame prachy na účty.
     A v bratských USA vyjebávajú s belochmi prevažne bieli. A tí, „na ktorých životoch záleží“ prevažne iba hrajú kulisy a rabujú obchody.

     Tie „iné civilizácie“ predsa nezničia tých, ktorí ich živia. Oni nás nezničia, iba nám dovolia robiť pre nich otrokov.

 8. :o)))))) Teda musím říct, že dnes mě protektorátní divadlo opravdu pobavilo. :) Přídavek! Přídavek!

  https://youtu.be/ju2Q5UDdBco?t=1176

 9. Cesta ven je ve vrtulníku. Musí se vyhazovat z vrtulníku peníze!!! Jedině tak se začne pořádně tisknout a domalovávat nuly v české národní. Ty nasyslené úspory u hloupých lidí se musí znehodnocovat jinak se kola kapitalismu zastaví a stát převezme moc snad už nad vším. EU a USA toto už dělá.. nenechat si ujet urzavlaky

  1. „… jinak se kola kapitalismu zastaví…“ to jste se, kolego, asi upsal? Kde ještě probůh vidíte nějaký kapitalismus? Už dlouho žijeme v echt korporátním fašismu, což je pro neznalé festovní forma socialismu.

   1. Korporátní fašizmus je esencí a podstatou kapitalizmu, od jeho samého počátku v 19. století.
    Žádný funkční kapitalizmus který by fungoval ve prospěch většiny populace a ne ve prospěch hrstky mocných a superbohatých, tu nikdy nebyl ani nebude.
    Protože to je asi stejný oxymoron jako „nacizmus s lidskou tváří“.

    1. Kapitalizmus, ktorí funguje v prospech hrstky bohatých, spôsobuje zároveň masívne bohatnutie aj tých najposlednejších chudákov. Problémom je demokracia, v ktorej si politici korumpujú svojich voličov za ich vlastné peniaze. Korporátny fašizmus tiež vzniká iba v prostredí demokracie. Kapitalizmus najlepšie funguje v prostredí monarchie.

     1. To jsou takové atraktivní politicko-ekonomické kecy. Ta teorie platí jen za velmi speciálních okrajových podmínek. Stačí pár desítek měsíců omezených zdrojů a z kapitalistických chudáků jsou v lepším případě otroci, v horším mrtvoly.

    2. Nechceš zavolat záchranku ty magore?

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017