Čínské viry expresně v ČR díky přímé lince Praha-Peking

Featured Image

Korona“ je dnes všude, ať otevřete okno, tv, internet, noviny… všude na vás vyskočí záplava článků, komentářů, rvoucích do vás horem dolem co si o tomto nejnovějším globálním prů..ru máte myslet. Prostor pro fakta, přesná čísla, nebo rozdílné názory je naopak velmi úzký. A hlavně vlastně nikoho absolutně nezajímá příčina problému. Kde vznikl, proč se v určitých zemích šířil a šíří daleko více (Itálie plná čínských fabrik, turistů) apod..

Přirovnal bych to k situaci, kdy vám někdo udělá díru do kýble, ale vy namísto shánění záplaty lejete více a více vody do kbelíku (peněz do ekonomiky). A pokud vás nějakým zázrakem napadne díru ucpat (jarní opatření), stejně nebudete řešit, kdo ji udělal a jestli se nemůže vše za nějaký čas zopakovat.

Sledování podobného vesnického prosťáčka s IQ houpacího koně by mnohé z nás velmi pobavilo, bohužel jako stát (a ne sami) se přesně takhle chováme, jsme jen pro smích těm, kteří problém skutečně řeší – vyrábí vakcíny, okamžitě na jaře uzavřeli své hranice a omezují obchodní závislost (Rusko, USA, Austrálie, Indie…) na zemi, kde vše začalo.

Myslete prosím! K čemu jsou i ta nejpřísnější opatření, včetně úplného uzavření ekonomiky a domácího vězení celé populace (kdyby na ně došlo). Pokud jsou stále otevřené hranice, lidé jezdí na dovolené, dováží se ze zahraničí obrovské množství potenciálně nakaženého jídla,  létají přímé linky z celého světa a z Německa sem jezdí kdo ví kdo.

Čínské vojenské laboratoře nedokážou podobné experimentální viry spolehlivě udržet uvnitř.

Čínské stravovací návyky (sežerou cokoli) zahrnují syrové výkaly, hmyz, krysy na tzv. mokrých tržištích se za posledních 5000 let nijak nezměnily? Co odtamtud přijde příště dalšího?

Wuhanské tržiště

Čínské pochoutky

Tradiční čínská medicína

Vše je pouze divadlo pro voliče, čím absurdnější nařízení, větší mediální pozdvižení, tím větší pocit určité voličské základny, že se na jejich záchraně pracuje!

Stovky miliard, které se dnes vyhazují doslova do kanálu (případně strkají do kapes příbuzných těch u kormidla) mohly posloužit k vybudování špičkových virologických center, specializovaných nemocnic, zaplatit zahraniční specialisty, nakoupit podíl v zahraničních farmaceutických společnostech.

Prostě udržitelná špičková lékařská péče pro jednotky tisíc vážně nemocných co by jinak zemřeli. Za 500 miliard se vše jmenované dalo pořídit a přinášelo by užitek mnoho let.

Bohužel pouze fantazie, místo skutečných odborníků, kterým jde o zmírnění následků viru, máme jedince bez svědomí, kteří vidí obrovskou příležitost osobního zisku. Čím déle bude krize trvat, čím více budou lidé umírat, tím větší moc a více peněz získají.

To, že neexistuje žádná důvěryhodná opoziční síla je něco jedinečného. Dokonce i v EU vidí situaci podobně a připravují své vlastní astronomické zadlužení. Prostě životní šance! Jen ať ti neschopní co nejsou napojeni na státní „kapačky, dotace, pobídky atd.“ zkrachují, zemřou, z nás budou skrz různé kšefty, vakcíny miliardáři!

Proč si myslíte, že sice neschopní, ale relativně morálně celiství jedinci raději opouští pozice honorované statisíci měsíčně? Nyní jsou, ale již pryč, je po volbách, takže jedeme z kopce panstvo.

Nedivme se proto, že namísto diskuse o nudných praktických opatřeních jako je dezinfekce sanitek po převozu každého pacienta (dnes máte infekci jízdou v jejím malém uzavřeném prostoru prakticky zaručenou).

Nebo místo podpory tuzemské masové výroby roušek s účinnou nano-membránou. Se na takovou firmu pošle opakovaná hloubková kontrola finančního úřadu!!! Aby je podobné nápady na fungující opatření proti šíření viru hodně rychle přešly.

Ne, raději se nakoupí za obrovské sumy průhledné neúčinné papírové pytlíky z Číny… té samé Číny, vše pak důchodcům balí pracovníci, kteří roušky sami často nemají a rozesílají se poštou.

Pak plán plošného testování = nahnání všech do malých nevětraných místností čekáren/ordinací, kde se pořádně  nadýchají viru od těch už nemocných ať chtějí, nebo ne.

Prostě čím hůř, tím líp, skutečná opatření nejsou žádána, je na ně příliš brzy, vše může přece trvat i několik dalších sladkých měsíců, let, můžeme si půjčit 500 – 1000 dalších miliard, my nahoře to platit nebudeme, ha ha.

A stádo na ten proud moči mířící mu na hlavu jen kouká a béká… prostě sen. Vše má jen jeden zádrhel, až se mrtvol staroušků nakupí příliš, bude z toho taková nepříjemná pachuť, ale vono se to jako vždycky nějak zakecá, zamlží, na někoho svede, přebije jinou kauzou, „však jsme dělali co šlo / u sousedů to není lepší“, prostě jako vždycky. A tak my si tu žijeme v té naší kotlině… béé bééé.

 


18.10.2020 Ovce

12345 (164x známkováno, průměr: 2,95 z 5)
14 812x přečteno
Updatováno: 20.10.2020 — 22:24

Reklama

D-FENS © 2017