Biolaboratoře na Ukrajině: nebyly tajné, byly mezinárodně auditované, nedělaly biozbraně – a celé to sídlilo v Moskvě - zpět na článek

Počet komentářů: 100

Přidat komentář
 1. Tak to asi byli v obraze z první ruky. A choré „mozky jsou všude.

  1. Docela schíza, tenhle článek. Skoro žádný název města v něm není bez překlepu …no nevím, pokud se autor chce ohánět nějaký odzdrojováním, mohl si aspoň zjistit, jak se ta města jmenují.
   …a ty počty laboratoří taky nesouhlasí. :-)

 2. Tak tady to máte. Koledovali jste koledovali, až jste si to vykoledovali.

  Naštěstí jsem pochopil, že určití diskutéři budou donekonečna tapetovat ta samá tvrzení zcela bez ohledu a bez reflexe čehokoli, co jim k tomu kdo v debatě řekne, takže všechny trochu delší protiargumenty-příspěvky jsem si začal ukládat pro případ opakovaného použití. Stačilo to učesat a doplnit pár zdrojů, slabé tři hodinky.

  Kdo z toho vzteky proskakuje stropem, může poděkovat sám sobě – kdybyste donekonečna neopakovali jednoznačnou lež, že to bylo „tajné“ když to bylo od prvopočátku maximálně veřejné, mezinárodní a online. A jednoznačnou lež, že se o tom nevědělo dokud to „neodhalila“ ruská invaze, ačkoli tam ruští vědci běžně hostovali. A jednoznačnou lež, že se tam vyvíjely biozbraně, když to bylo pod nepřetržitou mezinárodní kontrolou, inspekcemi, návštěvami novinářů a když to prohlíželi i ruští vědci. Tak bych se na to asi vykašlal.

  Jenže víte, pokud mě někdo dost dlouho prudí s dost drzou lží, prostě mě to vyprovokuje. Vy úplně stejně, jako třeba Lockheed se lhaním o F-35. A pak mu šlápnu do báboviček.

  Diskusi vám přenechám k vyvztekání, pokud mi někdo chce něco racionálního, mail na mě všichni znají B-)

  1. Díky pane! Na takový materiál má jeden chuť reagovat pomocí donate :)

  2. Pošlete prosím nějaký detail, jak jste tomu Lockheedu rozšlapal bábovičky….Děkuji

  3. Super díky.

  4. Moc čtete ty srajdonety a pak podléháte takovým konspiracím. Ještě byste mohl připojit tu rozprávku, jak Číňan snědl netopýra a protože ho jen tak ledabyle uvařil, dostal z toho kovid …anebo tu o dvou letadlech, co narazily do dvou baráků a ty baráky ve skutečnosti spadly hned tři …a pak hned spolknout prášek na uklidnění a spinkat. Hlavně ten prášeček, protože v článku máte spoustu překlepů v názvech měst, jakoby jste si je cucal z prstu v manické fázi a už to po sobě ani nebyl schopen přečíst. Tak pozor na prasklé žilky. :-)

 3. Já věděl, že Zmrdcasík to nutkaní na velkou nevydrží a vyloží si tady tu „nálož“ :o) A opět nadvakrát. Jedna mísa to nepobere :)

  To pálí, to pááálííí !!! :o)))))

 4. Dívej se kniHOVNÍKU. Si ty svoje moudra vkládej někde v „akademickém prostředí“.
  Zbytečné číst.

  1. viz b.6 tohoto webu, tak to jednoduše nečti a budeš mít klid v duši i těle … :-)

   1. Knihovník pod novým jménem?:-)
    Vás nezarazilo např.:¨Vše procházelo mezinárodním auditem – a Rusové odstoupili právě proto, že už nechtěli mít ruské biolaby pod dohledem a pod audity.
    A to ty audity probíhaly a probíhají v Emerice a Číně?

   2. Nebude od věci se psychicky pomalu připravit třeba i na takového Šafra… A nebo to jednoduše nečíst.

 5. Knihovník tu pořád píše o těch zdrojích. :-)
  Tj. podle jakých předpisů audit probíhal (konkrétně a to ve vztahu k předpisům RF)? Kdo konkrétně, jej prováděl (jmenovitě)?
  V Emerice a Číně takové audity také probíhají? S jakým konkrétním výsledkem? Kdo je provádí???

  1. Toto jsou správné otázky. Jsem zvědav, jak budou zodpovězeny.

   Z jiného soudku:

   Hrdina naší doby, Jose Vega, konfrontuje válečného štváče Hakeema Jeffriese (DEM).

  2. V USA a Číně takové audity pravděpodobně nejsou, proto taky Rusko zavřelo ISCT v Moskvě. Ale nic to nemění na tom, že oni dobře věděli, co se v těch laboratořích děje, a žádné biozbraně tam nebyly.

   1. Jak můžete tvrdit, co tam bylo a co tam nebylo? Byl jste tam na inspekci? Proč asi ta Nulandová říkala „je dobře že všechno včas odvezli“? Co tím asi myslela? Co tam teda bylo, to „všechno“?

 6. Američanům a anglosasům šlo odjakživa jen o zdraví a prospěch slovanů. To je zcela zřejmé.
  Asi tak jako o zdraví bůrů, které zavírali do ozdravných táborů, ale i přes jejich intenzivní péči jim v nich ve velkém umírali.

  Zjevně jsem Mrcasíka podcenil. Asi nepracuje pro ploskolebce z Vnitra, ale přímo pro americkou vlivovou agenturu napojenou na nějakou třípísmenkovou organizaci.

  Pro ty kteří nemají z mozku salát ale jsou schopni ještě logicky uvažovat bych dodal jednu zásadní věc. Covid je jen kouřová clona. To co je opravdu nebezpečné a smrtící, je ta selektivní genetická zbraň vydávaná za „vakcínu“.

  Napřed se zařídí rozsáhlý sběr genetických vzorků východoevropské populace pomocí agresivních nosošťourů. Tam nešlo o žádné testování virů, ale o vytvoření genetické databáze a profilu populace.
  A druhá, ostrá fáze testování genetické zbraně na populaci. Různé šarže s různými vzorky. Proto někteří opíchanci čile běhají po světě a jiní zaklepali bačkorama dva týdny po pokusu.
  To je vlhký zen všech lampasáků a generálů. Mít geneticky selektivní biologickou/chemickou zbrań, kterou můžu zasypávat vojáky, přičemž umírat budou jen ti nepřátelští z cizího národa.

  Tyhle výzkumy se začaly už za nacistů, a plynule se v nich pokračovalo v USA (latinské americe) dál. Jenže se nemohli dostat za železnou oponu k rozsáhlým genetickým vzorkům slovanského obyvatelstva. Až donedávna. (ostatně i ti východoevropští „židé“ v koncentrácích byli geneticky víc slované co si na židy jen hrají, takže i ten nacistický výzkum byl namířen proti slovanům a jen se v něm pokračovalo dál po válce)

  Jak říkám, kdo nemá v palici totál vymeteno, tomu je jasné, že události posledních 3 let jsou jen různé formy přípravy a provádění genocidy slovanů.
  A úplní imbecilové pak nad tím hýkají nadšením a ještě přilévají olej do ohně.

  1. Mrcasík to napsal, jakoby to psal magor. Stačí si ten článek přečíst. To jsou bláznovy zápisky ze kterých je na první pohled zřejmé, že pisatel byl všechno, jen ne v pohodě. …a pokud nebude v Černovicích zlobit, tak za ním přijede Kryštof Kolumbus a sveze ho lodí. :-)
   …s ostatním souhlas.

  2. Kabrňáku, zdá se mi, že našim západním přátelům křivdíš, když zde stále vytahuješ minulost. Je jiná doba a třeba hledět pozitivně vpřed, odstranit diskriminaci a zachovat rozmanitost tak, jako o to usiluje i NATO https://www.nato.int/cps/en/natohq/topics_64099.htm.

  3. tak to mame my cesi z prdele kliku, ze jsme spis keltove, nez slovani, ze?

   1. keltové moc ne. Hlavně Germáni smíchaní se Slovany. Keltové z Čech odešli už někdy okolo roku 0, po nich sem přišli Germáni a až dlouho po nich, někdy v 6. století, Slované.

    1. Shane: Tohle tvrzení jsi vzal od koho?Keltové z kráteru odešli?A kam?

     1. Bójové, podle kterých se Bohemia jmenuje, odešli plenit Řím ještě před příchodem Slovanů.
      „Germáni“ zde nikdy nebyli, teda aspoň ne do té doby, než je Karel IV. nepozval, aby kolonizovali pohraničí.
      Má v tom zmatek.

   2. Myslím, že jsme v rici všici. Dr. Peková nějak vyzkoumala nebo zjistila, ve spolupráci s dalšími vědci, že ten sajrajt nepůsobí jen na genetickou výbavu rodu AškeNAZI. Ale to bude jistě mezinárodní houx. 😏

 7. Myslím že další Mr.CIAsíkův článek článek by mohl být o tom, jek se na ukrajině už 9 let hromadně nekšeftuje s lidskými orgány zejména branců a mladých záložáků.
  V souvislosti s tím mě výzva Afroameričanové „zajděte si na předběžnou zdravotní prohlídku“ poněkud děsí.
  Ono totiž není možné transplantovat orgán z těžce raněného člověka třeba po výbuchu granátu nebo postřelení vysokorychlostním projektilem. Bo ty orgány jsou znehodnocené hydrošokem. Takže je musí vykuchat ještě nepoškozené. Asi se nějací mladí a podezřele moc zdraví branci ztratí vždy mezi odvodem a příjezdem na frontu.

  A pak by nám mohl Mr.CIAsík povykládat o tom, jak ruští vojáci nenašli v budově jednoho autoservisu podezřele velké množství dětských šatiček a botiček, a pak za ním na pozemku nrovněž nenašli hromadný hrob s dětskými tělíčky, kterým nějak podezřele chyběly orgány. Za čerstvoučké dětské orgány se totiž platí několikanásobek toho co za orgán od dospělého člověka.

  na závěr doporučení pro rodiče: pokud tu začne být válečný chaos a americké bezpráví a bezzákonnost, tak si sakra dobře hlídejte svoje děti

  1. No co takhle to nejak dolozit a to nerikam,ze po organech neni poptavka. V Cine treba tenhle byznis jede masove vcetne „neetickeho vyzkumu“,kde nove poznatky vedy jsou ignorovany,protoze nepochazi z etickych vyzkumu. Ono totiz,kdo vi na co tam sikmooky doctor skaza uz prisel myslim si totiz,ze vyzkum kmenovych bunek tam bude trochu na jine urovni…

   1. ISatd.
    Já jsem narazil na zajímavé video z Přátelské Republiky Čína:

    https://dodiri.cz/2023/02/24/obchod-s-detskymi-organy-%f0%9f%87%a8%f0%9f%87%b3/

   2. Tak určitě vysoce postavení čínští soudruzi na transplantace nečekají. To je jasné.
    Nicméně se Čína nestala světovou transplantační klinikou, jako Ukrajina za Pornošenkovy fašistické junty. Proběhl tam dokonce veřejný skandál s nějakým politikem ohledně kšeftování s orgány.

    Bohužel dnes to na google ani na jiném světovém vyhledávači nedohledáte. Stejně jako cokoliv jiného negativního o ukrajině nebo pozitivního o rusech.

    Vyšlo o tom několik článků i v zahraničních alternativních médiích, jak se po rozjetí mobilizace za Kokainského a pak s rozjetím války rozjel byznys s orgány ve velkém, proč asi tam přivezli mobilní krematoria ? Když mrtvoly vojáků nechávají buď hnít na poli nebo zavážejí do neoznačených jam (v lepším případě). Pomocí krematorií snadno zamaskujete zločiny proti lidem, mučení, rozřezávání na orgány.
    Na Ukrajině už se děje úplně vše nemyslitelné, když odtam zmizelo přes 20 milionů lidí, tak se po nějakých desítkách či stovkách rozřezaných na orgány nikdo shánět nebude.

  2. Za čerstvoučké dětské orgány se platí několikanásobek?

   Ocením poučení odborníka.

   Orgány se transplantují do zhruba stejně velkého těla, je to i jeden ze sledovaných paramatrů při párování dárce a příjemce. Dětský orgán do dospělého těla neeee.

   K dalšímu blouznění o Číně – pravděpodobnost imunologické příbuznosti a tudíž dobrého akceptování orgánu příjemcem má co dělat se skutečnou „příbuzností“ – takže je výrazně pravděpodobnější, že dárce orgánu z Prahy uplatní svou ledvinu u člověka z Kolína (protože aniž by to věděl, jejich pradědečkové v 17.století byli bratranci) než u člověka ze Šanghaje.

 8. Hele nic proto clanku ok,ale ten laptop a Biden mladsi…
  Zrovna tohle neni transparentni tema nemyslite?
  Vypichovat cokoliv z jeho laptopu,kde myslim byly illicit materials,dukazy o uplatcich,korupci atd.

 9. Tady soudruh mrdkasik neunesl mou kritiku a dal mě do bloku. Nicméně pro ostatní: prosím vás tento člověk je uplnej debil. Jeho problém je, že si neuvědomuje že média ať sou na jakékoli straně nikdy nebudou mluvit pravdu. Mrdkasikuv mozek nechápe že mainstreamová média, jakkoliv volnomyšlenkářsky se prezentují, jsou ovladana státy nebo sdruženími jako EU. Dále pak mrdkasik nechápe či je placen aby nechápal, že státům a státním složkám není možné důvěřovat.

  Téma je naprosto jedno. Covid, válka, naky laboratore.

  Jediný kdo zná pravdu jsou státní tajné služby, vysoce postavení politici kterým státní služby předávají informace, a pak centrální banky který od napoleonských válek financují všechny konflikty na planetě.

  Toto mrdkasik nechápe on prostě bude věřit systému do te doby dokud mu nepristabe vojenská bota na obličeji

  1. mne se nejvic libi, jak on nezavisle googloju oficialni medie, pricemz ty rusku stranici vyradi jako lzive a zaujate a ze zbytku mu pak vychazi cista pravda. To je tak blbe, ze uz to snad blbejsi byt nemuze.

   1. Tak zrovna po covidu a článcích co sem dával, je prdel říct, že nejvíc lžou určitě Rusáci. :-) Jako v otázkách války je to samozřejmě dycky možné, ale ohledně labů a po tom co jsme slyšeli, jak se nikde nic zakázanýho určitě nedělá, bych byl opatrný. Audity jsou jistě fajn, oni byli i na DEZE a v Rožnově určite, a Bečvu otrávili beztak Čug a Geg. Mám to tu za rohem, ale nejsem z toho doteď úplně chytrý, tak tohle fakt nemůžu brát, jako že pravda pravdoucí a nic než pravda, když je to pro mne daleko vzdálenější otázka. Že by uměl lhát tak dobře jen Babiš, ale jinak tady pravdu rozkrýváme jako nic? :-) Ale to je prosím jen názor obyčejného joudy, co do toho vůbec nevidí…

  2. WeaponizedAutism :
   „Tady soudruh mrdkasik …… Nicméně pro ostatní: prosím vás tento člověk je uplnej debil.“

   – Definuj „debil“.
   Debil nie je človek, ktorý dokáže oklamať väčšinu ostatných. On je iba genialny demagog. To tí OSTATNÍ sú debili.
   Mr.Casík dokáže aj ľudožrúta presvedčiť, že ľudské mäso je šialene nechutné a nezdravé. A Mr.Casík dokáže presvedčiť aj správcu tohto webu, že jedine z jeho článkov sa všetci dozvedia tú správnu , americkú pravdu.
   A Dfens bude vymazaný s pomedzi konšpiračných webov.

Napsat komentář

D-FENS © 2017