Izrael a Palestina

Featured Image

Začátek října byl poznamenán útoky Hamás na Izrael. Se zábavou jsem očekával, jak se budou čeští politici, a další zbytečná svoloč, jako novináři, či politologové, předhánět, aby vyjádřili podporu té, či oné straně.

Na celý ten cirkus stačilo počkat pár hodin, česká smetánka dostala notičky a mohlo se začít psát a vytrubovat. Dlouhodobě mainstreamová média a všichni vládní politici zastávají jednotný názor:

  • Ukrajinec bojující za svou vlast proti Rusku = správné.

Tedy jsem byl překvapen, jakou mentální gymnastiku dokáží liberální demokraté udělat, protože téměř všichni politici od Fialy až po Zdechovského vydávali nyní signály

  • Palestinec bojující za svou vlast proti Izraeli = špatné

Tímto bych chtěl mimochodem pogratulovat tvrdému jádru od Pirátů, kteří dlouhodobě vystupují, jako jediná strana v parlamentu, s konzistentními názory. Pan domácí tady psal článek, kde se posmíval pirátům. Já bych tady chtěl velmi krátce reagovat na jeho článek, a to – byť jsou to kokoti, tak je to jediná parlamentní strana v ČR, od které voliči ví přesně co očekávat, voliči jiných stran 5ti koalice či Bureše mohou leda tak v koutě závidět. Nicméně zpátky k Izraeli.

Izrael, a jeho tajná služba Mossad, jsou schopni vypátrat nacisty v Argentině, najít teroristy i mimo Izrael, nejdražší a nejdokonalejší zbraňový systém na světě “iron dome” se nachází také v Izraeli, do toho všeho Izrael má na hranicích umístěny vojenské jednotky a kamerové systémy. Je tedy velmi zajímavé, pokud se pár mrdačů koz dokáže dostat přes všechny tyto úrovně zabezpečení za pomoci motoru ze sekačky a padáku.

  • Iron dome, čistě náhodou, selže
  • Mossad, čistě náhodou nezjistí, že je mu přímo pod nosem, nejspíše po několik let připravována největší teroristická akce snad za celou historii Izraele
  • Izraelská armáda byla, čistě náhodou, odsunuta od Gazy na uzemí West Bank, kde chráníla židovské osadníky.
  • Tento útok přijde, čistě náhodou, pár měsíců po tom, co v Izraeli proběhnou největší protesty v historii proti vládě Netanyahuja

Já nejsem člověk, který by věřil na náhody, o to více mi přijde podezřelé, pokud se těch náhod stane více najednou, tedy mi zbývají pouze dvě vysvětlení.

  1. Allah akbar – bůh je všemocný – a v ten den stál na straně Hamásu
  2. Nebyla to náhoda, Izrael o útocích věděl a schválně nekonal, či naopak izrael útoky sám plánoval.

Navíc jakožto ateista se přikláním k vysvětlení číslo 2. Navíc nebylo by to poprvé kdy stát záměrně ignoruje hrozbu teroristického útoku, kvůli svým dlouhodobým politickým cílům.

Izrael není náš spojenec, a pro dosažení svých cílů půjde přes mrtvoly.

Lavon Affair

Izrael se obával, že Amerika a Británie stáhnou své vojáky z Egypta, tedy v létě 1954 proběhla teroristická akce na území Egypta vedená izraelskou tajnou službou. Byly spáchány bombové útoky na civilní cíle – pošta v Alexandrii, a britské divadlo. Následně izraelská propaganda šířila narrativ, že útoky spáchalo Muslimské bratrstvo.

USS Liberty

Před začátkem 6ti denní války Izraelské letectvo napadlo americkou loď USS Liberty u severního pobřeží Sinajského poloostrova. Útok trval přes hodinu. Americká posádka se snažila z lodi uprchnout, Izraelské letectvo ale zaútočilo i na záchranné čluny.

Apollo Affair

V 70 a 80tých letech FBI vyšetřovala Zalmana Shapira za krádež 100 kg obohaceného Uranu. S největší pravděpodobností byl tento uran přepraven do Izraele a použit v izraelském jaderném programu pro výrobu zbraní.

Samson Option

Během Yom Kippur války, Izraelská premiérka Meir nařídila armádě připravit k použití 13 atomových bomb. Prezident Nixon byl následně informován Izraelským velvyslancem, že by mohlo dojít k „vážným následkům“, pokud Spojené státy nedodají Izraeli armádní zásoby.

Můžeme jistě spekulovat, kam by ty atomové bomby dopadly. Dle mého názoru by to však okolní arabské země rozhodně nebyly.

ISIS

Izrael platil žold a dodával zbraně vojákům islámského státu, stejně tak jim poskytoval zdravotní pomoc.

Migrace v Evropě

Není snad žádné tajemství, že za migraci do Evropy stojí převážně neziskové organizace. Co už však je tajemství, či se o tom alespoň nemluví, Izrael přímo sponzoruje velké množství těchto organizací.

Abychom pochopili, že Sionisté nenávidí Evropany, stačí se podívat na dějiny komunismu ve 20. století, či si přečíst Solženicyna. Od povstání Spartakovců v Německu, až po Rudý teror v Rusku. Jména jako Jagoda, Trockij, Evžen Leviné, Jurovsky, v Maďarsku Bela Kohn, u nás Slánský snad není třeba blíže představovat.

Amicus meus, inimicus inimici mei

Pokud nemám rád Sionisty neznamená, že musím podporovat Palestinu a naopak, ale je třeba si uvědomit, že v zájmu Evropy, pokud jde o oblast blízkého východu, je mít v oblasti stabilitu.

Do té doby, dokud budou v Izraeli ve vládě Sionisté, stabilita v tomto regionu není jednoduše možná.

Jediný, kdo na těchto útocích Hamásu vydělá je Izraelská vládnoucí garnitura. Sionisté budou moci dokončit etnickou čistku Palestinců a ostatních arabských menšin žijících na území Palestiny a zabrat zbytky jejich území. K válce, či etnickým čistkám je třeba důvod a peníze a Izrael si je vědom, že jeho hlavní sponzor – penězovod z Ameriky jednou vyschne. Nejvíce pro-izraelská generace stárne – jsou to jiz ekonomicky neproduktivní důchodci, a mladší generace si uvědomují. že by raději chtěli evropský styl zdravotní péče, než sponzorovat pochybného spojence jako je Izrael miliardy dolarů ročně.

Izrael nyní provádí etnické čistky, ve velkém a s velkým úsměvem bombarduje Palestinské města, Hamás a další Islamistické skupiny následně použiji momentálně probíhající odvetný útok na Palestinu jako důvod k budoucímu teroru. Na kterou v budoucnu opět Izrael odpoví ještě větším bombardováním Palestinských měst. Tento konflikt nezačal včera, minulý týden, ani před deseti lety. Tento konflikt začal podpisem Balfourovy deklarace, kdy se hlavní iniciátoři Walter Rothschild, a Artur Balfour jaksi zapomněli zeptat na názor Palestinců.

Jediný rozdíl mezi Palestinou a Izraelem je ten, že Izrael má ohromné lobby v Americe, které mu zajišťuje nekonečnou finanční, vojenskou a mediální pomoc (Představte si ten povyk, kdyby Rusko zasahovalo do Amerických volen stejně jako Izrael), k sobě navzájem se však chovají naprosto stejně.

 


15.10.2023 Weaponized Autism

12345 (384x známkováno, průměr: 2,83 z 5)
14 547x přečteno
Updatováno: 18.10.2023 — 21:21
D-FENS © 2017