České eurovolby plné příběhů – na co se těšit a čeho se bát - zpět na článek

Počet komentářů: 391

Přidat komentář
 1. Kde je panelákovej píčus? Turek se dostal hodně vysoko, co?

  1. lidi se očividně naučili kroužkovat, preferenčních hlasů napříč všema stranama je faaak hodně; Turek fajn, ta tlustá škatula nevim nevim teda, jediná naděja je, že bude hlasovat podle jeho befehlu :D pže ai vo uprchlívákách ví úplný hovno, neví ani tak ákladní fakta jako že v tomdle měla kunduša pravdu, prakticky žádní nelegáli nechodijou – totiž s notnou pomocou ziskovek se všici prohlásijou za uprchlíváky, a do soudního rozhodnutí (t. č. v průměru 5 let!!!!!!!!!!!!!), že jima nejsou, jsou pod uprchlíváckou vochranou

   no a po soudním rozhodnutí je nikdo nenaloží na náklaďák a nevyklopí v poušti, ale pustijou je zpravidla ven s papírem vo vyhoštění, s kerým si hned připálijou (slimáci si přece prdel utírajou rukou, né papírem) a jdou nekde podřezávat a znásilňovat, tak to tady vypadá

   1. jj, mandát Davida je toho skvělým důkazem, a taky fakáč okimu, nějak mu ten mr.“už jsem tam byl a pak jsem to musel zabalit a teď bych to zas vzal“ nevyšel

    1. no tak holt nekeří lidi mají soudnost a nebudou sedět na pěti židlích najednou, jak ten starej kripl v Pze aka Schlafenberg II., co chodí s tuberou nebo kerým že sajrajtem mezi lidi, ne?

     von zrovna úspěch dědka není žádná hitparáda, toho už tentokrát asi vynesou z funkce rovnou v šusťáku tvl

     1. On je na rozdíl od Zemana a Rychetskýho v mnohem lepším stavu (fyzickým i duševním) a ten svůj další jeden mandát si za svou „práci“(platí pro všechny poslance) zasloužil. Asi bych nebyl šťastnější kdyby ty tři kila co na tom sou tak jako tak bral boh bot nebo Majerová. Ale vím na co narážíš,taky mě to napadlo, ale sledoval jsem streamy s ním a jeho hlasování máš na úvodní stránce, je 100%..
      Věk je jen číslo.
      Je furt bystrej.
      Poslední mohykán starý dobrý doby.

      1. A hlavně nezapomeň, že to co je on, budeme i my.Já to beru, v jednasedumdesáti.

      2. jenže mandát má do šestasedumdesáti a čistě statisticky i kdyby to dal, tak seš si jistej, že za pět let bude eště schopnej tam neco dělat? i dyby si k sobě nabral plnej počet asistentů a kde čeho eště…nevim no

      3. No tak ono je to v podstatě jedno, jeho vliv je minimální, protože nacionalistické strany mají tu inherentní vlastnost, že upřednostňují zájmy vlastního národa, a vzhledem k počtu poslanců se v jeho frakci bude všechno vyjednávat mezi AfD a Lepeňákama a názor jednoho Čecha bude irelevantní, zvlášť když je z chronicky nevládní strany. Leda by byl extrémně charismatický vyjednávač a rétor, co by vymluvil z jalový krávy tele. Coź teda není. To už je užitečnější Turek, protože jeho motoristická agenda je tak nějak stejná bez ohledu na národy.

       1. Mezi AfD a lepeňákama a SPD se nic vyjednávat nebude, poslali AfD těžce do prdele. Idioti.
        https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/volby-evropsky-parlament-maximilian-krah-alternativa-pro-nemecko.A240522_112416_zahranicni_pitt

        1. Tak až extrémní jsem to teda nečekal, to se přiznám. Ale zas tak prekvapenej nejsem. Čekal jsem, že se budou čtyři roky hádat jak báby na trhu, ale zjevně neztrácí čas.

   2. Za moji osobu spokojenost, Filipa znám mj. přes Jagoše, takže jsem věděl, koho kroužkuju a výsledek má více, než slušný. Škoda jen, že se dostala Blbuše, magor Zdechy, zmrd Farský a zrádce Nýdrmajer, ale co už, jak se říká: dobrého pomálu. A nejlepší je, že neprošli ti čůráci od Pyjrádů a zbyla jen „Chceš prcat“ Gregorová.

    1. jako trochu soudnější lidi dost posílili, AfD, lepenka atd., ale hodně záleží, jak se domluví a esli ve frakcích teda převládne souhlas aspoň ty nejhorší sračky zastavit, nebo se zas anofert a jiní sčuchnou se socanama a ti se zas nechají uplatit a budou hubou mlít a pazourama pak všecko schvalovat

     1. AfD s Lepenkou? Dost blbě. Národovecký strany se v mnohonárodnostním celku shodnou obvykle jen na podružnostech, protože upřednostňují zájmy svého národa před zájmy jiného národa a ty zájmy jsou dost často v rozporu.

      1. To jsi shane vydedukoval z čeho? Že v každý zemi rostou jinak zahnuté okurky, takže by hrozilo, že budou v různých národních bednách různá množství?

       1. No, to je zrovna ta prkotina, na který se všichni shodnou. Ale podívej se třeba na Rakousko-Uhersko. Český, uherský a německé partaje měly problém se shodnout prakticky na čemkoliv, co by ty druhý národy mohlo jen hypoteticky posílit. A dnešní národovci zas tolik odlišní nejsou.

        1. Za R-U byla jiná doba. Ted mají velmi silné společné nepřátele a dokud to tak bude, o nějakou formu dohody se nebojím. V každém případě to bude lepší než „vložit český národ do rukou Říše“, jak udělali Fiala, Pávek a spol.

         1. Ta forma dohody zatím vypadá tak, že AfD vyhodili z tý jejich frakce.

         2. https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/volby-evropsky-parlament-maximilian-krah-alternativa-pro-nemecko.A240522_112416_zahranicni_pitt

          Je teda pravda, že i tohle se dá nazvat určitou formou dohody, panč se lepeňáci a espéďáci dohodli, že s AfD ne.

          1. shane 11.6.2024 v 15:13
           A nebylo to ještě před volbama, jejichž výsledek pak ukázal, že lidi v rajchu narozdíl od novinářů nemají s případnými vazbami AfD na Rusko žádnej větší problém?

          2. Jak psal karban, ten článek je předvolební. Pár lidí se vymění a vše bude košér. Navíc k tomu aby hlasovali unisono vůbec nemusí sedět ve stejné frakci…

     2. Nedomluví. Právě AfD vyloučili z koalice.

  2. Tak jsme třetí, no a co?

 2. No, když koukám, že do EP se dostali stávající a noví vlastizrádci za Spolu a STAN, je mi na blití…

  1. Jaci vlastizradci? Nase vlast je prece Ukrajina a budeme za ni bojovat az do uplneho uhajlovani.

   1. Mně nejvíce znepokojuje, zda budou mít LGBTQ úchyláci svá práva a pochody. A samozřejmě green deal. Neexistují naléhavější témata k řešení. Možná ještě urychlit nebinární WC na školách.

    1. Pokud vim, taxe planuje, ze by byl jen ctyrdenni pracovni tyden, evropska ekonomika preteka vykonem, tak co. Tak ze by ty patky mohli vymezit na pravidelne pochody zelenych (a) uchylu, ne? Rovnou by se mohly ucastnit i deti, ktere se v patek beztak flakaji ve prospech zachrany planety.

     Aspon by v tom byl Ordnung a clovek by vedel, ze patek je totalne zabitej.

     1. To je ale logické. Až bude třeba jen v České republice makat navíc milión Ukrajinců a migrantů z Afriky a Asie, tak bude tolik produktivity, že bude potřeba zvolnit.

      1. Prehrati pracovnici v prehrate ekonomice?

       Zatim se spis tlaci tepla nefachcenka v chladnouci ekonomice.

  2. Například tupý dobytek Kolář junior. No, aspoň se té štěnice na čas zbavíme.

   1. Šel se tam schovat před ricinem.

  3. Neuvěřitelná je taky nízká volební účast. Úředníci EU ženou Evropu a celý svět do katastrofy a 2/3 lidí je to lhostejné.
   Jsou líní zvednout zadky jít volit proti těmto šílencům. No očividně jsou s tím stavem spokojeni.

   1. A to ta účast byla v zásadě rekordní. Bejvalo kolem 20 procent

    1. Tak, i Nemci zacinaji vystrkovat ruzky a zjistili, ze za volbu Sahry, nebo AfD je nikdo ke zdi nepostavil. Bohuzel volby do Bundestagu jsou moc cerstvy, ale lze predpokladat, ze tento trend bude pokracovat.

     Vetsi prdel vidim ve Francii. Ze Makaronovi konci posledni mandat a bude chtit trisknout dverma, jsem predpokladal. Ale spis jsem to videl na francouzske vojaky na Ukrajine, nez na rozpusteni vlady. Prekvapil a potesil.

     1. jenže von aktuálně huláká že nejlepší nechat pozdechat pár desítek mega lidí, a že mu během toho vyprší mandát, no…se očividně inspiroval pyjanistou

      1. Světové války evidentně efektivně řeší problémy politiků s jejich popularitou. Řešení prostě existuje.

      2. Mozna by bylo dobry ho poslat do Cerveneho mlynku, at si tam vybere neco, co jeste suka a treba by chytil zase chut do zivota.

 3. Za mě překvapil Fízl-Dýzl, tohle jsem vážně nečekal. Mohl by být doprava, třeba i hodně. :-)
  Socani+Komanči+SPD se jen přeskupili.
  ANO v poločase voleb parlamentních dominuje, to je očekávatelné. Pirátů škoda není, to je levice srovnatelná se socany.

  Za mě opatrná spokojenost.

  1. No, už jsem se vyjádřil. ctrl
   Mikelo 9.6.2024 23:29:29 Odpovědět
   No, víc posrat už to skoro nešlo.
   Na tupé tschechische ojroovce je spoleh.

   cool 9.6.2024 23:37:50 Odpovědět
   Brzy zapomněli na kovid chuntu s “fimrou ANO. Výše odkaz 22:06:27. Třídenní pamět akvarijních rybiček?

   Odkaz jsem šoupnu.
   22:06:27 Odpovědět
   Dejte mňamku
   https://www.facebook.com/obcan.bily/videos/1140347390620052

  2. že pyjáti málem zdechli a zelený kurvy taky je aspoň malý plus v tom marasmu, v Pze to tam mladí pitomci vymletí propagandou házeli jak pominutí

  3. A já to Turkovi hodil a vůbec mne neodradil ten „fízl“, protože ten tam ani nebyl na běžně zvolitelném místě. Navíc ten „fízl“ fakt není výběrčí parkovacích pokut.

   1. To je ti docela podobné.
    Turek je ODS v.2.0, blbečku. Proč se tam asi fotila ta stará kurva Klaus?

    1. „Stara kurva“… a ja myslel, ze je to „pan prezident“ stejne, jako Zelenskyj. Toho take prezentuji jako prezidenta, ackoli mu skoncilo funkcni obdobi uplne stejne, jako Klausovi :-)

 4. Čekám na vyjádření Putina, že vybombarduje Prahu, Brno a Hradec Králové – a tak znovu osvobodí Českou republiku.

  1. mnohem zajímavější je jeho vodpověď že koho by chcel v bílým baráku – bideta :D

   1. Což je logické, protože ani Joe Biden, ani případný Donald Trump – by neměli žádný vliv na události v USA. POlitiku, směrování a akce USA řídí deep state úplně někde jinde.

    Donald Trump řídí politiku stylem celý svět je nepřítel USA – zejména Evropa, Rusko, Čína. Reálně by to dopadlo tak, že buď by deep state nedal možnost vůbec Trumpovi cokoli dokázat, nebo by musel zbytek světa vést silovou politiku proti USA, protože Trump je slon v porcelánu. Trumpa zajímají zájmy USA, ale už ne zpětná reakce světa.

    Zato Joe Biden nedokáže vůbec nic, protože jeho mentální stav je vepsí.

   2. Buď je pro něj ten dementní geront vydíratelnější anebo čitelnější než neřízená raketa Trump.

  2. Tak civilisty masove vrazdi vyhradne jen Banderovci, cizi i vlastni, a to uz pres 10 let. Zaujaly me ruzne ohlasy posledniho Putinova projevu, kde se spekuluje, na ktere ty „mekke cile“ v Evrope a okoli by mohl Kreml zautocit.

   1. Momentálně Ruská federace dělá v Karibiku a kolem Kuby vojenská cvičení, která rozhodně nebudou krátká. Zdá se, že Ruskop chce USA ordinovat jeho medicínu.

   2. Kreml utocit nemusi, nastesti jsme vetsinu zase nahazeli ANO, takze nejake nebezpeci navratu do normalu tady nehrozi a znicime se sami. Kremlu uplne staci, kdyz bude dal pokracovat v nastolenem trendu – budovani vlastniho prumyslu, osamostatneni od dolaru, ukonceni dodavek nerostu do Evropy a masova vojenska vyroba. Vsichni budou spokojeni – Rusko i Evropa.

    1. My, ani Evropa nerozhodujeme. Za nás rozhoduje USA.

     1. To jo, ale proč s tou likvidaci Evropy ještě amíkum pomáhat, že. Bohužel si díky nekonečnému proudu propagandy a ideologie tekoucího s TV obrazovky vychovali už tři generace užitečných idiotů.

      1. Protože pohled na sochu svobody a vlajku s pruhy je zárukou demokracii, svobody a prosperity.

       1. …se mi u toho vzdy vybavi Planeta opic a zaver filmu.

  3. Už se přeci vyjádřil že malé evropské státy mají velkou hustotu osídlení a oprášili jadernou doktrínu v případě napadení ruska a jenom dám známý fakt že v jejich listině darebáckých států je česko hned za usa. Použití taktických je s mírným odporem za louží přijímáno (aby se neřeklo?) Jen dám že jde i 150knt což je 10. násobek
   https://www.youtube.com/watch?v=vqtY8LGGSr0

   1. První strategický cíl jsou Pardubice a Explosia.

    Druhý strategický cíl je cokoli zásobující Prahu. Třeba likvidace vodní nádrže Želivka by byl zajímavý útok.

    1. na to hlavně není potřeba atom, to docela dobře obstará pár Kinžálů, nebo možná i starejch blbejch balistik – dyž ty pizdy dali zadarmo chochlům prakticky veškerou PVO, teď už tady není čím sestřelovat ani papírový lampióny tvl

     1. Je třeba si osvojit metody ukrajinských soudruhů. Sundávat drony láhvema kompotu. Trénovanější zvládnout i náročnější sítě. Protiletadlový kompot krátkého doletu, středního doletu a dalekého doletu.

      1. Možná by měli potravinářské firmy používat více aerodynamické tvary kompotových láhví, abychom mohli bránit úspěšně náš vzdušný prostor.

    2. Rozhodující vojenské cíle mají asi přednost, svou armádu nedají na lopatky když půjde do tuhého a centrum logistiky koordinace nato zbraňových zabezpečení s družicemi je asi kde?
     Úplná záhada že jo. Když tam avangard doletí za minutu po odpalu. …možná kdyby měli záklaďáky tak mladí by mohli dělat vítr aby to tam nepřiletělo, špatný fór jako vše okolo probuzené „valkýry.
     https://www.youtube.com/watch?v=OgnXm6m4GDY

     1. Obrana českého státu při případném útoku Ruské federace bude probíhat stylem, že všichni politici se rychle zdejchnou do Švýcarska nebo USA. A nechají to padat na české dezoláty, na kterých nezáleží, protože určitě nevolili Fialu a stěžovali si na Brusel.

      1. Tak mohou mít třeba rychlovýtah a když zmerčí hned že za tu minutu budou pod hranicí schopné prozářit masív 200 -300 metrů neutrony, tedy když nebudou likvidovat infrastrukturu. Ale asi je to sci fi stejně jako že WtC spadli volným pádem do kaveren po at. 5. generace, to 3wtc celé i bez hologramu letadla kdy ty typy letadel by tu rychlost a zatáčky nedali bez upadení křídel v hustém vzduchu při hladině moře. No hoši?

      2. Mozna ma uz nase vlada plan. Ajroplan.

       1. Doufám, že aspoň důkladně prověřili, že palivo do vrtulníku nepochází z Ruska.

        1. Nejde o to, odkud pochazi, ale kym bylo dodano.

     2. V Polsku byla vyhozena do povětří továrna na zbraně Mesko. Po výbuchu v závodě ve Skarzysku-Kamienna (Swiętokrzyskie vojvodství) vypukl požár v centru raketového paliva. Podle předběžných údajů zemřel pracovník závodu.

      1. Šéfovi Rheinmetalu nedávno shořela jakási chatička.
       To je mnohem efektivnější a praktičtější, než podpalovat celý závod.
       Jako varování.

       tedy ,pokud ho nedrží za koule američani. To je pak nutno podpálit fabriku nebo aspoň klíčový provoz.

       Něco mi říká, že v českých fabrikách se taky začnou stávat různé nehody a požáry.

       1. Tak jestli znovu vyhori neco v Pardubicich, tak to pernikarna asi nebude.

        1. Andrej Babiš po odhadu situaci loni prodal svou továrnu Syntesia, která dodávala suroviny pro Explosii. Zřejmě – na rozdíl od Fialy, médií a lepšolidí – se začal jistit, aby výbuch v Syntesii a Explosii pomocí Čuka a Geka nepoškodil jeho byznys.

         1. Mozna brnkl svejm bejvalejm spoluzakum z Institutu Dzerzinskeho a dozvedel se, ze si ten barak v hitparade cilu hovi celkem vysoko, no…

    3. Těšíš se? Zvláštní….

     1. Čím později zatáhne USA / Británie / Francie svět do třetí světové války, tím horší ta válka bude.

      Jestli už chtějí vyvolat válečný konflikt, pak čím dřív tím líp. Rusko prostě vybombí pár měst jako je Praha, Pardubice – a tím to skončí. Když bude válka později, bude to hořet po celé zemi.

      Praha si bombardování za svou vlastizrádnou politiku a pohrdání zbytek státu více než zaslouží. Potřebovala by bebí jako sůl. Zpětná vazba na důsledky pražské politiky by byla pro Pražany velmi poučná.

     2. misaka 10.6.2024 v 11:19

      „Těšíš se? Zvláštní….“

      – – –

      Už jsem ti psal, že by bylo dobře, kdybys zdechnul v ukrajinském bahně. Kdybys zapomněl proč, připomenu tvůj výrok „.. je nás tu pár, co bojujeme…“, kterým ses zde před rokem oháněl.

      .

      1. Mu závidíš, že měl drsnější vojnu jak ty, co?

       1. shane:

        „…závidíš, že měl drsnější vojnu…“

        – – –
        1. Neměl.

        2. I kdyby, není co závidět.

        .

        1. Prostě není možné zvítězit. Ať tak nebo tak, corona vyhrává.
         Pro diskuze zde obvyklé.

         1. Tedy řečmi.

         2. misaka:

          1.
          Holý fakt = neměls drsnější ZVS. Byla jiná doba. Klidně povedu debatu na tohle téma…

          2.
          Nikomu nemám co závidět, jsem realista.

          3.
          Nijak se netajím tím, že jsi pro mne nepřítel.

          .

  4. Vybombardování líhně zmrdů Brna mi neva a to jsem se tam 1975 narodil. Ačkoli všiči te zmrde už sou v Prahe, myslím.

   1. Podle volebni statistiky muzes bejt v klidu, v Brne zbylo debilu porad dost. Prozil jsem v tom meste ctvrt stoleti a rad odesel.

 5. Zisk dýzla byl po plánované popravě na tvprimát jasný. Se těším na debatu EUroposranců na ČT k žgryndýlu. Idealka Blbuše a dýzl.

  1. Nechápu, jak může příčetná osoba volit takový biologický odpad, jako je Blbuše, Farský, Nýdrmajer, Zdechlina, Vreciony, Prcačka Gregorová… Ke zblití.

   1. To je test inteligence.

    1. https://cz24.news/zruti-sa-to-ritter-hovoril-o-moznom-ruskom-udere-na-velku-britaniu/
     ..
     aamater
     před hodinou
     Banda debilov z KoZa stále sníva svoj mokrý sen o tom, ako si budú porcovať RF!!!

     0
     0
     Odpovědět
     O tom žádná. Navíc je británie ještě britská jako západ kontinentu evropský či už je to jen projekt businessmanů?
     https://www.youtube.com/watch?v=zK87uDviI7M
     https://www.rodon.cz/print/clanek.php?id=3886
     Možná že to beru zvráceně jako když jsem mastil karty a čertovsky. … prachy jsem si z putyky nosil napojen a zhulen, no. :-)))

    2. Pro ty kriply je klika, ze volebni pravo maji i blbci.

     1. Podle nového inkluzivního materiálu se neříká blbci, ale osoby alternativně myslící.

      1. To vymyslel Steve Jobs. Think Different. Dost přesně to odpovídá. ;-)

      2. No mymu nesvepravnymu sousedovi ty myslenky alternuji docela rychle a vyrazne. Neco na tom bude.

       1. Donald Trumpa se vyjádřil před časem o Joe Bidenovi, že USA má v době nejtěžších chvil prezidenta, který je mentally challenged.

        1. Nahodou, je slavnej. Uz ma i svuj tanec. Sen kazdyho jutubra.

   2. eště bych chápal že to hodijou straně, ale skutečně kroužkovat takovej ksindl, to chce řádně vymetenou palicu

    1. To jsou ti praví a skuteční EUmani. Pokud někdo věří, že EU je bůh, alfa samec a slunce naše jasné – tak přesně tuhle skvadru má za kněze jejich víry a nejlepší volbu.

  2. Mohou být spokojeni všichni. Zejména poté, co se provalilo, že Turek sbírá předměty s ukrajinskou symbolikou. Na což se pokusili neomarxisté pod vedení krásné a chytré profesorky Danuše Nerudové ugrilovat.

   1. Chyba byla v nem, ze se na to nepripravil. Mohl jim sebrat vitr hned v prvnim kole – „jo, zamlada jsem delal picoviny, taky jsem jezdil rychle, blbe parkoval a nezdravil sousedy. A pak jsem, na rozdil od vas, z toho vyrostl.“.

    1. Jo, v tomhle Turek selhal. Měl počítat s tím, že na něj zkusí vytáhnout něco z jeho mládí (neříkám, že nutně údajný hajlování apod.), a mělse s tím vypořádat, třeba vámi navrženým způsobem. Místo toho se dva dny před volbama stáhnul i z debat, a vysvětlení se možná dočkáme po volbách.

     1. Selhali lidi kolem Turka. Asi právě i ten Šlachta, který mu měl z pozice bonbónka hlásit zprávy z prostředí. A že se na Turka sbírají materiály už bylo jasné ještě před debatou v TV. Ostatně Danuše, že by se na Turka nevydala jen s květnými a budovatelskými hesly, bylo jasné. A videa liberálních levičáků se složkou na Turka už byla na net zavěšena cca 4-5 dní před prohlášením Danuše, že je na čase ho konfrontovat. Už to konfrontovat (s čím jako?) smrdělo. A Šlachta tedy selhal, mohl/měl ho varovat.

      1. Liberálním levičákem myslíš Bobo?

       1. Ne. Jestli Bobo je Bobošíková, tak to ne. Tohle byly příspěvky o stovkách až 5tis. shlédnutí. A sekvence střihl na screen, fotku, nebo video a otitulkováno. Ani tam nikdo nemluvil.

        1. Nevím jestli byla Bobošíková ten kdo to vytáh, ale rozhodně byla jedna z prvních.
         Btw, Tetuše a spol se v tom rochnili z ideologických důvodů, ale Turek pro ně nikdy nebyl konkurence. Ten sebral hlasy jinejm. Andymu, p. Tomiovi a tak. Proto to tak rozmázli na idnesu. Na titulce to visel9 snad celej den.

         1. souhlas… Turek měl mediální tlačenku (proč? nechť si každý dosadí dle svého uvažování). Nerudová je buď tak hloupá, že jí to vůbec nedocvakává, ale tak sebestředná a bezskrupulózní, že to dotáhla až do brusele. Pekarová i s Adamovou nebo Mirka ze Žďáru jsou proti ní čajíček.

          1. aj… chybí mi druhá část: „nebo tak mazaná, že ji nikdo neprokouk.“

          2. Chytrá moc nebude, ale splachovací a vychcaná to zas jo. Už jen dotáhnout to na rektorku není jednoduchý. Je mnoho slimáčků a málo kapustičky.

         2. iDnes ≠ Babiš

          1. Sice ji prodal, ale soudě podle obsahu a zaměření zjevně do dobrých rukou. Je snad ještě babišštější, než když ji měl agrofert.

          2. Idnes byl protibabišovský předtím i teď. Moc nechápu, proč si to neošéfoval. Koupil si média, a byla mu k prdu.

           To naše Pětikoalice se nijak nežinýruje dezinformovat a manipulovat ve svůj prospěch v České televizi.

           Bakala se nežinýruje manipulovat přes Ecnomii.

     2. Ty dva dny věnoval kontaktní kampani. Mělo to myslím větší smysl, než kdyby zas na sebe nechal blejt sračky nachystaný od Ropušana.

    2. 2 Sysop 10.6.2024 v 6:41 Mno taky to dost lidi dle meho hodilo Dýzlovi až po té debatě, protože stejně jako já chcou další dějství a vidět ty protáhlé ksichty Blbuše a preVítka. Aneb když tak dráždí Blbuši tak to bude cajk.

 6. Něco o generálu Pelzovi by nebylo?

  1. Bacha ať Zavazela nerozdráždíš, mohl by rychle spíchnout další balíček náhodně generovsného textu.

   1. Na to mám kopyrajt :-) od ešlakotkana ego tautologa vřískala.

   2. zmazal je negde zmazané pod stolem

    1. Myslis, ze ma depreze?

     1. Určitě. Pokud nemáme další díl o generálu Pelzovi, tak to svědčí o depresích.

      1. Depreze pry podporuji umeleckou tvorbu, napriklad malirstvi. Tak uvidime, treba priste bude nejaky barokni obrazek.

       1. Myslíš jako u toho rakouského malíře ?
        Tam to spíš podpořilo patologické ambice.

        U jiného to zase podpořilo potřebu si amputovat ucho. Ony ty duševní poruchy jsou poněkud nevyzpytatelné.

        1. Jestli ony ty patologické ambice nepodpořilo americké bankovnictví.

 7. Kdo se chce nad ránem pobavit pusťte si tam na stránce video.
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2024-06-09-necenzurovane-net-cxvi/

 8. Alan.Cox 10.6.2024 v 0:17

  Velká díra s hromadou ruin, třeba Hradčany – bylo by ohleduplnější k nevinným obyvatelům.

  .

  1. Ten barak nemuze za to, jaci kokoti do nej nalezli. A kdyz uz jsme je nenechali rozflakat Amiky pred 80 lety, tak by bylo fajn je nenechat rozflakat ani Rusaky.

   1. Amíci rozflákali všechno, kde v Českolovensku osvobozovali.

    Pokud někde zůstal průmysl a celá města, tak to jsou oblasti, které osvobozoval Sovětský svaz.

    1. Jasne, ale Rusaci jednak uz vedeli, ze to skonci v jejich sfere vlivu a druhak meli vic lidi, nez techniky.

     Dneska vedi, ze my v jejich sfere vlivu neskoncime a techniky maji dost.

     Takze bych je nepodcenoval stran nejake nostalgie k pamatkam.

     1. Já jsem si nijak nevšiml, že by Rusové měli tendenci zbytečně ničit, co není nutné. Na rozdíl od USA.

      Kdyby Rusové chtěli, tak mají Ukrajinu do 14 dní stejným stylem, jako když NATO včetně ČR bombardovalo Srby. Elektrárny, firmy, infrastrukturu by rozmbombardovali na cimpr campr a Ukrajina by to nedala ještě ten rok 2022.

      1. My ale nejsme v postaveni Ukrajincu, kde kdejakej Serjoza ma ruskyho dedu. Tady se padesat let pestuje nenavist k Rusum.

       1. Hlavně Husák a spol., ti ji pěstovali. Ve školách se povinně muselo plivat na Brežněvův obraz, v Rudém právu to byla samá antiruská karikatura, natočil se Rus Süss…. Pak to naštěstí trochu polevilo.

        1. @Mirek F.
         já ty Rusy tak nenáviděl, až jsem vstúpil l.p. 1987 do SČSP.
         Kvůli novinám, časákům s gramplastinkami utiskovaný kapitalických skupin a výletu do Pitěru.

         1. Bavil jsem se pred tydnem s tatikem a vylezlo z nej, ze byl pul roku v KSC. Ctyri mesice ped myma prijimackama na VS a dva mesice pote. Vubec jsem to nevedel. Vedel jsem, ze quliva dedovi jsem mel flastr a lehke problemy, ale ze mi soudruzi nechteli umoznit VS, to jsem nevedel. Ukazal mi knizku a nekecal, datum sedi.

       2. Sysop: Ale pořád to neznamená, že všichni mají stejný modus operandi. Každá kultura, národ, velmoc jedná trochu jinak – nedá se to zglajchšaltovat. Každá velmoc bude prosazovat své zájmy, ale budou to dělat v detailech rozdílným způsobem.

        Proto se také v historii i budoucnosti střídají dominance různých velmocí. Protože co je vítězného ve století A, nefunguje ve století B.

        Rusové nemají tendenci likvidovat všechno na co přijdou, jako USA. Základním desaterem USA je držet celý svět na nízké úrovni, aby nekonkuroval USA. Pokud se nějaký stát příliš vyšvihne nahoru, USA se snaží z něj vytunelovat co se dá pro USA, a následně z něj udělat měsíční krajinu a vrátit ho do středověku.

        1. Jenze ani tohle nemuzes glajchsaltovat. Mas Amika, co obdivuje evropskou architekturu a ruskeho muzika, co za lahev vodky bude strilet z kanonu, nez mu dojdou naboje. Obracene, muze byt muzik, co i po lahvi vodky zahraje na klavir Chacaturjana a Pze by neublizil, kdezto Amik z Bronxu to postavi na Barrandov a bude strilet, dokud se dole bude neco hejbat. Podstatne jsou, jak pises, zajmy. A ten zajem muze prijit na jakekoli strane. Ze za posledni velke valky Rusaci spis cistili hlavne pechotou, kdezto Amici pechotou docistovali, neni zadne dogma pro budoucnost.

    2. Zejménu Opavu – nejzničenější město u nás – nesmíme nikdy zapomenout. Takovou touhu po ničení SSSR/Rusko neznal a nezná, dokáže si někdo představit, že by během druhé světové bombardoval třeba Mělník nebo Mladou Boleslav? Nikdy v ani tak kruté válce, jakou byla druhé světová, tak neučinil. Zato, jak jsem slyšel, Domažlice, Klatovy, Rokycany, Mar. Lázně, Karlovy Vary, vše v americké zóně bylo Usáky totálně rozmláceno a zničeno.

     1. @Mirek F.
      tak obyvatelstvo Troppau 2/3 Němců, boj v městě po 3 týdnech bojů v oblasti vyztužené řopíky i sruby, nebyl čas ztrácet čas a morálku obránců bylo třeba zlomit.

      1. Lehce vás usvědčím z omylu, stačí když připomenu jeden žalm z Coxovy bible, tj. že Rusové nemají tendenci zbytečně ničit. Z toho vyplývá, že to nemohli udělat, protože by to zvládli jinak, bez takové destrukce. Koneckonců, možná jste se ještě učil ve škole, jak Rudá armáda postupovala ohleduplně, třeba právě v ostravské operaci. Němci by zas z většiny německé město asi taky neničili.
       Takže kdo zbývá? Ano, obvyklý podezřelý, ten, kdo i ted chce Evrropu zničit uvrhnutím do války. Ale o tom se nesmí mluvit, oni to zakázali.

       1. @Mirek F.
        myslíte Židy!? ;-)
        Ty bych nepodezíral, 99.9% jich v té době z Troppau odcestovalo bez zpáteční jízdenky…

 9. Tak tenhle článek, ve kterém autor metal hovna prakticky na všechny kandidující subjekty, zestárnul jak mlíko.

  „Pokud uspěje šlachtovsko-turkovský tým a i „rudá Kačka“, tak Babiš a Okamura spláčou nad výdělkem. Mezi oběma menšími subjekty pak mají lépe našlápnuto komunisté než „policejní motoristé“, což je trochu škoda.“ – zaprvé, Turek sebral minimálně část hlasů SPOLU, ne pouze ANO nebo SPD. Zadruhé, o stejnou skupinu voličů se přetahovala více SPD se Stačilo a méně s Motoristy. Zatřetí, ANO dokázalo volby vyhrát a má více mandátů, než před 5 lety, zatímco Motoristé dosáhli dvouciferného výsledku a mají 2 mandáty. Z toho plyne, že voličské skupiny ANO a jiných opozičních stran se překrývají méně, než třeba elektoráty SPD a Stačilo!, kde skutečně jde o hru s nulovým součtem (SPD sázka na Petra Macha coby sběrače pravicových hlasů jinak volících Svobodné nevyšla).

  „Je vcelku přirozené, že voliči TOP 09 i lidovců, tj. ti, co odolají dětinskému nutkání „Nebudu volit SPOLU, protože je tam Vondra.“, se mohou pokusit změnit tento stav kroužkováním.“ – gratulki, tohle je asi největší volovina v celém článku. Trojkoaliční kandidátka SPOLU je kroužkováním neřešitelná, protože těch kroužků (celé dva) je výrazně méně, než počet mandátů, které tohle účelové uskupení kandidující pod heslem „Chceme koryta za každou cenu“ mohlo získat a nakonec i získalo. Každý, kdo volil třeba Zdechovského, nutně volil taky Vondru s jeho konkubínou Vrecionovou a rovněž topkana Niedermayera. Každý, kdo volil Vondru, nutně volil i Zdechovského s Niedermayerem. Proto taky byla kandidátka sestavená tak, aby volič se svým kroužkováním vostrouhal a první minimálně 4 kandidáti se „dostali“ vždycky – což zahrnovalo eliminaci každého, kdo mohl být „skokanem“, ať už šlo o ožraleckého debila Kalouska, nebo pechfógla Okamuru. Spodní část kandidátní listiny SPOLU byla obsazena naprostými nulami.

  1. Nojo no, kdyz uz nekdo mele sracky, tak by si mel aspon davat pozor, aby se na to za tri dny neprislo.

   1. Nojo, to je začátečnická chyba mladých začínajících proroků. Naposledy se takhle blamoval Challenger v únoru 2021, kdy tuším 21. února přesvědčivě doložil, že rusko na Ukrajinu nezaútočí.
    Starý matadoři tyhle chyby nedělaj. Taková Šichtařová tak dlouho věštila hospodářskou krizi, až jí to vyšlo. A trvalo to ani ne deset let

    1. To uz neni vesteni, to je vyvolavani. Mozna ma nejaky pohansky predky.

     1. To my všichni :) ale s těma kozama by klidně mohla předtančovat na sabatu.

      1. @shane
       nebo kojit vodníky z mostu;-)

      2. aby tě paňmáma nepřetáhla mokrým hadrem po hubě :D

Napsat komentář

D-FENS © 2017