České eurovolby plné příběhů – na co se těšit a čeho se bát - zpět na článek

Počet komentářů: 387

Přidat komentář
 1. Koukám, že se Alík koksů v diskusi napíchl prdelí na cool. Tak to já už jenom kávičku:D

  1. Dostal jsem zadarmo nalejvárnu o nejnovějších trendech v ezoterice. Aniž bych se v tom musel brodit.

   Z jiné strany a jiné diskuse jsem zase zjistil, že duchovno už nefetuje ahájasku, ale sliz z mexických žab ropuch koloradských. Je to prostě silnější fet. Dnes už se nefetuje, protože jste závislá smažka, ale protože jste duchovní člověk a provádíte osobní růst. Výsledek je sice stejný, ale být prochcanou troskou u silnice, protože duchovně rostete zní tak nějak vznešeněji.

   1. Ezoreriku a jiné termity do toho netahej, mohly by se ti zadřít mitochondrie a roztřepit prodloužená mícha. Tvoje existence je dakeko prostší, i když dvouciferným jedincům to možná tak nepřipadá. Obecný rozhled máš slušný a s mnohými obecnými vyblitky tvého mozkomíšního traktu by se člověk i ztotožnil. Když přijde řeč na nějaké odborné téma,tak se ale rychle pozná, že jsi úplně mimo. Akorát se ve finále kyblema sraček snažíš zneprehlednit diskusi a unavit oponenta ohňostrojem wikihnoje nebo AI nápověd. Ano, jak říkáš, viry existují a dokonce je lze izolovat a purifikovat. Přesný odvar toho, co tu vulgárně propagoval jiný exemplář tvého ražení. Akorát s opačným znaménkem. Ale budiž. Jsem dalek toho být vůči tobě nějak zaujatý a nenávistný. Hnij si dále svou bídnou existenci, ale prosimtě, hlavně dlouho, DLOUHO.

    1. Ě splašeney chudák, hlavně ho nehoň v technikáliích, jemu mimo rozsah nejhorší čínskou kletbu si nezaslouží, trpič. Je to zvláštní že se tlemím když se někdo nadře, proč?
     https://www.youtube.com/watch?v=7npX_8n5tUY

     1. cool: Čekám na odpověď na tu pětici otázek.

      Zvláštní, že ani kaBrnak ani cool si je nenajdou ani na té wikipedii, ze které mě podezříváte. Protože na wikipedii není všechno, a bez pochopení to prostě dohromady nedáte.

    2. Hellfire: To muselo dát práci, a přitom taková blbost, že jo.

     1. Blbost je snažit se z generátoru náhodných slov coola vyrazit smysluplnou nebo aspoň srozumitelnou odpověď. Ale klidně se snaž dál. Je to vcelku zábava a držím ti palce:).

      1. Cool je nejaka OpenAI 2.0. Mozna se nekdo placne pres kapsu a nasadi sem aspon ctyrku. Pak bych ho vytahl z ignore, at se aspon pobavim.

       1. Cool není umělá inteligence. Splnil by Turingův test, kterým byste odhalil AI. Je to prostě svojský člověk se svými názory.

        Nicméně já jsem reagoval hlavně na kaBrnaka a jeho tvrzení.

        Cool byl náhodou skvělým informátorem, který mi udělal svodku informací v ezoterice – a současných trendech. To zvládl velmi dokonale.

        1. No, ver si, cemu chces. Ja vim svoje :-)

         Zejmena ta ‚svodka informaci‘ by te mohla trknout.

         1. Už šel cool do ignore.

      2. Já jsem se snažil vyrazit z kaBrnaka nějaké důkazy, proč údajně viry neexistují a jsou podvod. Cool se jen přidal.

       Jako side effect jsem se dozvěděl, čím se vyplachují mozky v ezoterice právě dnes. Za tu trochu námahy to stálo. Kdepak by mě napadlo, že koronavirus údajně způsobily 5g sítě! A že je to tak rozšířená věc v ezoterice!

       Pak už jsem to ukončil testem základních znalostí.

       Ve své podstatě je šarlatánství dnes všude. Ve vědě, mezi odborníky, v alternativě. Vzájemně se mezi sebou inspirují a infiltrují. Vědci musejí přebírat bulvární metody, protože soutěží o počet spisovatelských dílek (počet publikovaných článků) a o dotace od v podstatě nevědců a nevědeckých organizací.

       Třeba český Národní ústav duševního zdraví jako hlavní činnost má rok od roku více a více propagování a doporučování drog. Jeho lidé – vědci – jsou nadšenci do drog a fetování, a z toho ústavu neustále chodí propagace a oslavné články na drogy, jejich skvělé vlastnosti, jejich doporučování, jejich podpora.

       1. Vypůjčím si citát od Voltaira:

        „coronavirus“ vznikl tak, že podvodník potkal hlupáka.

        S tím že ten podvodník z toho aspoň vytřískal miliony, zatímco hlupák přišel o vše, živnost, o peníze, případně o zdraví či o život (když té hovadině uvěřil natolik že se nechal napíchat).

        Co se týče 5G a ELEKTROSMOGU obecně, tak v širším slova smyslu skutečně způsobil tu „plandémii“.
        Aspoň by jsi Koksi nemusel být hlupák i ve svém vlastním oboru.
        A mohl by jsi vědět, že ELEKTROSMOG narušuje acidobazickou rovnováhu v těle, okyseluje organizmus a vytváří tak příznivé prostředí pro všechy možné patogeny a nemoci.
        Kromě toho elektrosmog ničí imunitu jako takovou.

        1. Já se ale nepřu o koronavirus, ale o údajnou neexistenci virů.

         Můžeme se shodnout, že mikrovlny narušují a oslabují organismus, a vytváří příznivější prostředí pro pategeny. Ale ti patogeni musejí ale existovat, aby organismus napadly.

 2. Nu, standard.
  Umazal, rozmazal, rozpatlal, neutřel, nespláchnul.
  Režimní Jasánek.

 3. jizlivec: „Nicméně tvrdím, že foton se nechová ani jako částice, ani jako vlnění… Foton se totiž chová jako… no přece jako foton…
  Akorát my to neumíme popsat komplexně a taxi pomáháme tím duálním popisem… A ono nám to zatím pro praktické aplikace stačí…“

  Všechno hmotné, foton nevyjímaje, se chová jako vlnící se vlnící se balík energie. Akorát, že tu energii může předat pouze jako celek a jen v určitých případech – pak se může jevit jako částice. (Foton nemá nulovou klidovou hmotnost, existuje jen ta vlnící energie.)

  Fotony, jako všechny bosony, se vzájemně nesrážejí – jsou to fakticky čisté vlny.

  1. Cancáš jak se ti hodí i s invektivami a wikipedii ale je to většinový stav a „normálka. 👎 🤓 😂 🤣 👏

   1. cool: Už jsi odpověděl na tu pětici otázek? Jestli ne, tak jsi zbabělý sráč, jehož slovo nemá pražádnou váhu.

    1. Hele, ty se fakt rad bavis s AI botem?

     1. Čechráš si peří, pípáku. S mazáctvím fakt nepochodíte jako šikani. 🧡 🌹

    2. Meleš něco jako lobomik co nerozumí mluvenému slovu a psanému textu a za mák nevím co s tebou zmítá za deviace, navíc jsi to tam měl na kaBrňáka jestli jsi si nerozšířil portfolio samonosných žvástů bez poin i cílů sdělení a na zpověď se ti vyseru nejsi svatý petr u nebeské brány, navíc nejsou dvě i víc pravd věcně na ta téma a co jsem chtěl to jsem dal, sekerníku.
     🙂 A úkoluj si tažného psa třeba do řeznické kárky, chudáku jakkoliv.

 4. Neznáte někdo největšího sponzora „motoristů“? – Maxim Ponomarenko –

  1. Znám. Tam to bylo klasické vyřizování účtů mezi Maximem, Yuriem a Vagramem. Respektive to byl boj lichvářských skupin. Vyhráli to ti napojení na Čechy. A ti Češi v pozadí pak podělali i ty ostatní „postsověty“. Teď si jezdí v Lambu, R8, Ferrari a víc raději nic. Nerad bych jezdil na kriplkáře.

   1. Panek:

    Opět vidím problém v naivních voličích.

    .

    1. Tři slova: Dolní Morava pozemky
     Zlatem ověšení postsověti, co byli zvyklí obírat alkáče, fetky a gamblery o jejich nemovitosti na Kralicku si mysleli, že se napakují na velké věci. A jaksi narazili.

     1. No já jenom, kdo to furt posílá(krom jinyho) důchodcům ty tuny letáků a dopisů do schránek s nabídkou odkupu, klidně i podílu.. Jeho jůtub jentaky hezká vizitka.

      https://m.youtube.com/@maximponomarenko/featured

Napsat komentář

D-FENS © 2017