Je libo salámek…?

Featured Image

Blbá nálada nám skončila z rozkazu vohnoutího HQ ukrytého v malostranských střechách a je čas dát si pořádně do trumpety. Za tím účelem vám možná přijde vhod  Poličan, masný výrobek trvanlivý fermentovaný, výrobce Kmotr Masna Kroměříž. Chápejte to jako tip na letošního Silvestra, zejména pokud máte kachní žaludek a nebo chcete zhebnout.

Uvedenou pochutinu jsem zakoupil v obchodním domě Kaufland v Českých Budějovicích na Štědrý den dopoledne. Ano, byla to moje chyba. Žena tvrdila něco jako že udělá pár chlebíčků, kdyby dorazila nějaká návštěva. Moje žena dělá skvělé chlebíčky, ne ty rozmočené věci s vlašákem, co chuťově i konzistencí připomínají houbu na mytí auta. Jenže to ještě nevěděla, co strojírenské nemehlo přitáhne domů.

Ano, přiznávám se, ty sračky jsem koupil já. Salámek se v Kauflandu ve světle zářivek jevil mimořádně sexy. Nicméně když 25.12. k večeru došlo k rozbalení za běžného osvětlení, vyjevil se nám v celé své kráse. Viděli jsme jakousi sádelnou hmotu s žlutošedými skvrnami. Smrdělo to jak psí kšíry. Je to prostě věc pro totálně fajnové šmekry, dementy a jiné sebevrahy, kteří to Babišovi žerou.

Žena prohlásila, že tohle nedá ani psovi a že jsem pěkně naletěl. Měla pravdu.

Zřejmě ani Kaufland zcela nedůvěřoval názvu „masný výrobek trvanlivý fermentovaný“ a expiraci celého materiálu stanovil na 24 hodin. Rozbalil jsem ho tedy asi 4 hodiny po době expirace a tak si vlastně nemám na co stěžovat.

Kdyby vás to zajímalo, salámek obsahuje vepřové maso (což je pozitivní zpráva), vepřové sádlo (které evidentně hraje nad masem přesilovku), vepřové kůže (mňam), dále nějaká ta barviva, soli kyseliny dusité, startovací kulturu a další podobné věci, které do nich včlenil koncern samotného agenta Bureše. Ale to je jedno, že to je hnusné, má to žlutošedou barvu a smrdí to, je třeba podporovat české firmy, což jsem udělal částkou 31,40 Kč. Snad si za to Bureš koupí pár hlasů navíc v nějakém voličském průzkumu nebo za to napeče deset koblih pro svůj elektorát.

Součástí dodávky je kromě uvedených skvělých ingrediencí také něco hesel, které si nezadají s hesly, která všude visela za bolševika. Například logo Kauflandu obsahuje zvolání „Tady jsem správně“, na papíru, ve kterém vám to prodají, stojí zvolání „Čerstvost, která chutná“ (v tomto případě zůstalo obojí na úrovni zbožného přání) a abyste o čerstvosti nepochybovali, obsahuje balící papír ještě odkaz na „Pult s čerstvým zbožím“, který prý v Kauflandu také někde mají. Pravděpodobně jim už došel balící papír s nápisem „pult se smrdutejma zkaženejma sračkama“, kde jsem nakupoval já.

Salám tedy nebyl dobrý ani pro prase a smrděl jak rasův pytel, ale ideologická práce Kauflandu je na výši. Šéf nákupu Kauflandu a manžel někdejší Babišovy pražské favoritky Schopperové měl při výběru dodavatelů salámů pro jeho obchodní řetězec mimořádně štastnou ruku, jinak se to nedá popsat. Distribuce střevních infekcí a karcinogenů mezi lid by jistě potěšila členy Římského klubu v jejich tažení za redukci celosvětové populace.

Protože testování Babišových výrobků na lidech nepřicházelo z obecně humánních důvodů v úvahu, zkusil jsem to dát slepicím. Slepice, které chová na odlehlém pozemku moje žena, žerou všechno. Viděl jsem je žrát polystyren, zdivo i piliny, dokonce jsem je jednou nachytal, jak si dávají do zobáku prošlý jogurt od Olmy. Taková jsou to prasata. Když jsem jim hodil Poličan, masný výrobek trvanlivý fermentovaný, koukaly na to a k ničemu se neměly. Koukaly na mě podivným pohledem a nedůvěřivě pokvokávaly, znělo to jako „no to si z nás děláš prdel“. Zkoušel jsem jednu postarší samici kura domácího motivovat provoláváním hesel, například  „Vem si, tohle je čerstvost, která chutná“, „Ano, bude líp, nevidíš, ty slepice blbá“, „Co by za to děti v Africe daly“ a dalšími, ale ani to slepice neobměkčilo. Zkoumavě hleděly na salám a nevzaly to do zobáku, a to přesto, že jejich mozek nebude o tolik větší než mozek průměrného voliče hnutí ANO. Fotografie zachycuje slepici, jak zkoumá pochotku od Agrofertu. Slepice sice nemá mimické svaly, ale její výraz hovoří za vše.

Slepice jsou divný. Ale lidi jsou ještě divnější. Smějí se jiným lidem, že žerou kočičí žrádlo, ale sami žerou něco, co by kočka nežrala.

Po manipulaci s tím hnusem jsem si musel dvakrát umýt ruce a stejně jsem měl furt pocit, že to svinstvo cítím.

Nežerte to Bábovi a myslete na to, až Bába spolu s lidovci a agrární camorrou zase rozjede nějaké to tažení proti importovaným, zejména polským potravinám a že je třeba podporovat české zemědělce a zpracovatele, hlavně ty velké a pokud se jmenují Agrofert. Sice možná Poláci dochucují jídlo solí na silnice, ale takovouhle sračku by si netroufli nikomu prodat.


28.12.2015 D-FENS
 

12345 (473x hodnoceno, průměr: 1,62 z 5)
27 596x přečteno
Updatováno: 28.12.2015 — 23:21
D-FENS © 2017