Ženy to těžší maj - zpět na článek

Počet komentářů: 445

Přidat komentář
 1. Škoda že autor nemá dar slova, aby nějak smysluplně vyjádřil svoje myšlenky.

  1. No já si nejsem jistý, že vůbec má nějaké myšlenky, které stojí za sdílení.
   Být žena a přečíst si, že abych vůbec za něco stála, tak musím být odmala správně vedená. A to samozřejmě především mužem („Ženy jsou skvělá část lidstva, jen musí být odmalička i v dospělosti dobře vedeny. A to je na slušné části mužů…“) – to by mi v lepším případě připadalo jako jasná provokace. Ovšem v případě zde profláklého autora bych to viděl na další díl frustrátových keců :-D

  2. Jaké myšlenky? 8-o

  3. notor: Ty jsi zase kdo, tenhle nick vidím prvně.
   Už jsem byl obviněn z lecčeho, ale že to neumím se slovem a písmem, ještě nikdy, ani od největších hejtrů. Pobavilo, nový argument, ještě ho nikdo nikdy nezkusil. Stejně absurdní, jako kus dál ty lživé pomluvy vůči osvalenému sportovci od tlustého, alkoholického zoufalce jpg apod.
   Tak tvou řečí, abys to pochopil.
   Od pologramotného, feministického sráče tvého typu fakt vtipné.
   Kde najdeme tvé články?
   *
   Škoda slov, promazal bych to (včas) od těchle zmrdů a mohla tu být normální chlapská diskuse k tématu. Článek je psán ve prospěch žen, je to z jeho obsahu naprosto jasné a strhla se tu aktivistická protirodinná a protimužská propaganda několika nicků a jejich alter eg. Jsem si skrz časté interakce se ženami zcela jist, že hodit to na emimino, většina žen by článek ocenila a uvítala. Takže zhruba tak to je dnes s diskusemi na dfensi.
   Leč tato práva autoři článků nemají, jen si nechat zasrat celou diskusi podobnými agenty a sračkami. Do toho samozřejmě až na pár hrdinných výjimek nikdo rozumný přispívat nebude.
   Je otázka, jestli pak má teda smysl tu diskusi pod články o ženách povolovat, aby tady podobná hovada exhibovala, dělala bordel a vydělávala na autorech za žold od svých zaměstnavatelů z neziskovek.

   1. Je to k nevíře, ale pod útokem páté kolony jsou dnes i obyčejné weby s básničkami.

    Tohle přece nemůže nikdo psát zadarmo. To by, kujwa, nedal do kupy ani Jasánek :

    https://www.liter.cz/basne-akcni-892825-cist

    1. moravan 20.7.2022 v 9.31

     Naštěstí to chlapec neumí a již forma je odpuzující. Navíc je zřejmé, že neabsolvoval základní vojenskou službu ani jako t.zv.pětimetr.

     1. Chlapec je ročník 1992, takže celkem nic zažít nemohl. Je naivní, myslí si že má literální vlohy. Je povrchní, snadno podlehne manipulaci.

      1. Ono mu je vlastně 30! Shovívavě jsem si říkal něco o vášnivých gymnazistech … Slovy jeho vrstevníků: #epicfail #cringe #coffindance

     2. Ja jsem taky zadnou zakladni vojenskou sluzbu neabsolvoval ty skurevna bolsevicka kundo, uspesne jsem dezertoval nez me tam bolsevicky mrdky jako ty mohly odvest.

      Lidem kteri se nechali prinutit aby slouzili v bolsevicke armade snad jde odpustit ale skurvenym kundam jako ty ygnore kteri se tim vychlobaji, albeit implicitly, odpustit nejde.

      Navzdy zustanes tim bolsevickym skurvencem kterym jses neuspesny zadateli o clenstvi v KSC, ygnoramusi ygnore.

    2. Jsem Slovanka, jsem,
     mám ráda svou zem.
     Kdo ji nemaj’ rádi,
     hodíme ho z báni.

     1. @Sandstorm
      Nejdřív jsem doufal ve váš zajímavý coming out, ale vzhledem k předcházejícímu odkazu si asi ještě budu muset chvíli počkat :-D

      1. Jako že jsem babička, která důvěřuje tisku, neboť v roce 1785 jí Kramerius v Pražských listech otiskl citovaný verš?

       1. :-)))))) Posouváte význam pojmu coming out na kvalitativně novou úroveň! Díky za pobavení :-)

       2. „Kdo si nevezme moji vnučku, shodíme ho s báně.“

     2. Sandstorm 20.7.2022 v 12:24

      Hezký příklad básníka předmětného typu v podání Michala Peška je podán ve filmu Vlak dětství a naděje, bohužel si vzpomenu jen na útržky poslední sloky:

      … kapitán
      … fronty pán
      toť kapitán Prichoďko
      na oči mu nechoď ko
      jote germánský

    3. moravan: Už jsem tady radil můj přístup ke všem podobným, stačí na to jen dvě slova – První linie. :,)

   2. Na chlapských webech se nepříjemné komentáře nepromazávají, Alíče. Tady nejsi doma, tady si nemůžeš nechat jen svůj fanclub a své fake profily (pár jsi jich nasral i sem, že?).

    1. Ty na svém webu sám přiznáváš, že mažeš, viz. tvé poslední příspěvky.

     Mažeš tedy na svém webu? Nebo to není chlapský web?

    2. Tvrdíš, že se ti tam potuluje Alien, ale není tam vidět žádný komentář, takže mažeš? Přiznáváš se že mažeš na svém ženském webu, ty holko?

  4. Autor má možná správné názory, ale skutečně je neumí prezentovat. Tohle číst je vážně hrůza. Vlastně ani mne to nebavilo číst. Škoda článku a škoda snahy autora.

 2. Udělila jsem sama sobě fiktivní medaili za to, že jsem to veledílo dočetla celé. Protože to bylo čitelné jen s nesnesitelným pocitem cringe, napadlo mě, že se to s minimálním množstvím jisté psychoaktivní substance a poslechu kvalitního Funky Acid Jazzu snad zlepší. Zlepšilo, byť marginálně, ale stačilo to na útrpné dočtení celého toho nadělení.
  Autor má možná prostě smůlu. Žije zřejmě někde, kde se kolem vyskytují pouze děvky, feministky a šampóni a už mu z toho možná i trochu hrabe. Obzvláště když o slušnou submisivní ženušku bez těch fuj ambicí se v životě uplatnit i jinak než u sporáku ne a ne nikde zakopnout, to je taková smůla. Pak není divu, že je autor silně frustrován a hromadí se v něm různé přetlaky, které pak vyvěrají na boží světlo právě v podobě takových a podobných článků.
  Tedy, Alienovi bych asi doporučila recept na zklidnění od Pepina z Postřižin, třeba to pomůže. Kdyby ne, tak se můžeme zase těšit na další článek.

  1. Jo tak jste si musela zahulit, aby to vůbec šlo dočíst. Já to pořešil kořalkou.

   1. Já jsem to nedočetl. Nešlo to.

    1. Treba sa cvičiť v rýchločetbe. Ja som to preletel za cca pol minuty. Viac som tomu nemusel venovať. Autor nesklamal (naplnil moje očakávanie). Rovnaká debilina ako predošlé.

  2. Znám osobně člověka, který má podobně pokřivený vztah k ženám. Tam za tím stojí pravděpodobně složitá rodinná situace v jeho dětství z které si odnesl negativní vztah s matkou a k ženám obecně.

   Ženy jsou pro něj v podstatě jen kus masa, služky a rodičky. Dává to celkem neskrývaně najevo před chlapama i před ženskejma. Ženský k němu většinou získávají odpor hned první den kdy ho poznají, protože se projevuje poměrně rychle. Každá normální holka ho má hned za idiota s kterým nechce nic mít. On je poměrně movitý, takže už se našlo pár takových co jeho chování vydrží nějakou dobu přehlížet, ale milovat takového člověka podle mě žádná nemůže. To pak nejspíš zpětně potvrzuje jeho názor na ženy. Těžko mu dojde, že to s jakými ženami se v životě setkává je těžce ovlivněné jeho osobností, které se normální holky vyhýbají.
   Má dospívajícího syna a jeho postoj je těžce zformovaný tím, co vídal u otce a považuje z normální.

   Docela mě to připomíná profil některých střelců ze států. Osobnost se složitým/defektním vztahem k ženám, která vede k neschopnosti s ženami komunikovat a seznámit se. Pak dojde k závěru, že za to můžou ženy a nenávidí je za to.

   1. Znal jsem jednoho takového, pro kterého byla každá baba jen kus masa, zbytečně přirostlého k píči.

    O to překvapenější jsem byl, když jsem zjistil, že je ženatý a koho si vzal..

    1. Některé ženy potřebují právě to. A není jich málo… ;-)

  3. Článek jsem přečetl naprosto bez potíží a celý.
   Jestli to není i o tom, zda čtenému chcete porozumět, nebo nechcete.
   Nepřímo úměrně to -bohužel- souvisí s věkem a takovými drobnostmi, jako porozumění psanému textu, který nebyl předem prefabrikován podle současných „pravidel“.

   1. Problém nebyl ani tak s chápáním psaného textu, jako spíše s vyzněním článku a některými opravdu podivnými formulacemi. C celého textu přímo čiší ublíženost a ne zrovna zdravý vztah k ženám. Jestli to nevidíš, tak to říká spíše něco o tobě než o mně.

    1. Ale jistěže, je to možné; každý jsme přece jiný a je to tak dobře.
     Však vyznění článku je autorovou věcí a nikdo, kromě pár identit, nedělá ze zdravého vztahu k ženám nějaký pomník, ke kterému by bylo nutno periodicky klást kytky.

    2. Zdravý vztah v ženám. No zajímalo by mě, jakou pro to mají ženy definici, když s tím operují.

     1. Mě by zase zajímalo, jestli existuje taky „zdravý vztah k mužům“, resp. definice.

     2. Co je rozhodně zapotřebí, tak dávat si dobrý pozor na kolaboranty – viz DeníkN a A2larm. Ale platí to v jakékoli oblasti lidského konání :D

     3. Zdravý vztah spočívá v tom, že prostě beru jako holý fakt, že někteří lidé z té nebo oné skupiny jsou svině, někteří jsou zase slušní a nevyvolává to ve mně nějaké mindráky, které si pak musím ventilovat psaním sáhodlouhých a ukřivděných článků, jak by to bylo lepší, kdyby ženy byly povolnější/poslušnější/za všechno může feminismus/jsou málo vedené/bla bla bla. Ženy dnes mají více svobody a jsou ekonomicky nezávislejší, což je jedině dobře, bez ohledu na to, co si o tom myslí Alien. Buď se tomu společnost přizpůsobí, nebo budou někteří pořád lkát, jak to bylo kdysi lepší a jaká je to dnes hrůza, že ty ženy nejsou vůbec poslušné, no fuj.

      1. tou ekonomickou nezávislostí myslíš, například, to, jak se ty mnohonásobný svobodný matky vdávají za stád, aby dál mohly předávat ty správný vzory neúplné rodiny?

      2. O kousek dál jsem popsal, jak to s tou „ekonomickou nezávislostí“ svobodných matek obvykle bývá.
       Co se týče svobody, tak už v ČSSR i celé Evropě ženy svobodné byly.
       A co přesně si mám představit pod pojmem „ženy mají více svobody“? V čem konkrétně svobodné předtím, řekněme ještě před 35 lety svobodné nebyly a dneska jsou?
       Zakazoval jim někdo řídit auta, chodit po ulici samotné, nebo zastávat vysoká a odborná místa?

       Platíme to všichni. Platíme i všechny ty soudy a celou tu mašinérii okolo a to jenom proto, že si pár tisícovek těch největších pizd usmyslelo, že vlastně nechtějí prát chlapovy spodky a ponožky, ale maximálně tak svoje a toho děcka, které odpírají či už odepřely jeho tátovi.
       Tos myslelo tou „ekonomickou nezávislostí“?

 3. Cau Aliene vole. Mam pro tebe vole takovy doporuceni. Az priste zase ucejtis neodolatelny nutkani napsat nejakou sracku, vyhon si svyho schliplyho pindika. Kdyz to nepomuze vyhon si znova hulibrku. Kdyz budes furt porad pocitovat neodolatelnou touhu sdelit svetu neco o zenskejch, tak si pindoura ufikni, radsi rovnou i s koulema vole. A kdyz ani to nezabere vole, tak si urizni hlavu.

  That should do the ol‘ fucking trick.

  Hope this helps.

  1. Já jsem tedy z toho vaginálního moulinexu nabyl dojmu, že článek nepsal muž.

 4. S pozdravem Nepiste mi, a nepiste pokud mozno vubec…
  Ale je to marny, je to marny, je to marny….

 5. Já si na rozdíl od vás lenochů zjistil, co Alien psal už dřív, kdysi třeba na Zpovednici.cz a jeho rady na ženy jsou stále platné. Bohužel nebo naštěstí, ale je to tak. Praxe a teorie tady jdou ruku v ruce. Ovšem samozřejmě se to týká balení. Je to v souladu s tím, co jsem poznal já sám.

  Ovšem jak v dnešní době udržet dlouhodobý kvalitní vztah (nikoliv tedy jen sbalit ženu do postele), to už díky dnešní kultuře není tak lehké (možná pro někoho nad 50let ještě, ti žijí v malinko jiné soc. bublině, ale i pro ty už to není lehké, spíš nad 70let… ).

  Není to prostě jako za našich dědů a pradědů atd… Ne vždy zůstat spolu je ideální samozřejmě, ale počet rozvodů (a rozvody už začly být i tehdy), byl o dost menší. Je fakt, že se žilo i chuději hmotně často, což může lidi spojit (dneska spíš rozdělit, právě díky té kultuře – už tu není ten společný boj proti nepřízni, ale spíš touha jít za „lepším“ za každou cenu, nic moc neřešit atd.).

  Takže dnešní kultura – ani liberální 90.léta, ani pozdější neomarxismus, který se sem cpe s feminismem ze Západu, nejsou dobré pro dlouhodobé vztahy. Ani tam, ani tady.

  Nechci ani islám a středověk, ani moderní feminismus a genderismus a trans-genderismus a jiné neomarxistické sračky. Chci něco mezi či něco jiného, rozumného.

  Zatím.

  1. Tvl Zpovednice :-D :-D
   Tak uz to chapu, kde se tohle lihne… :-D :-D

   1. Tehdy tam psali jiní lidé než dneska…

    Sám si přečti pár článků od něho a pak teprve něco kecej..

    1. Ja uz jsem jich bohuzel par cetl a uplne mi to staci.
     Ale chapu, ze ja mam tak nejak jine mysleni, jine zivotni hodnoty a vubec jiny pristup k zivotu / vecem, co obnasi…

    2. Ne, po téhle absurdní slátanině už si od něj určitě žádný článek nepřečtu. Zkoušel jsem to když tady na něj někdo odkazoval a jsou to po letech pořád stejný hovna. Jen idiot očeákvá nové prdy ze starých prdelí.

     1. Však je (Alien) to obtloustlý kretén, co žije s matkou v Brně, dle zde dostupných a nevyvrácených reakcí zde.
      Asi jeho názor na cokoliv (navíc žen) bude poněkud ohraničen a zkreslen.

      1. Jiní psali v Praze, musíte se sladit. Ahoj :)

      2. Nijak jsem ho nelustroval, je mi u prdele. Možná kdyby si zašukal s krásnou sebevědomou babou, tak by se mu ulevilo. Nic proti Brnu, i tam se může ztopořit.

      3. misaka: Jak jsme tu nedávno řešili ty alter ega – tohle vypadá jako alter jpg. Jinak samozřejmě (dávno jinde prokázané) lži, které jen nemá nikdo potřebu vyvracet a zabývat se zakomplexovanými blázny nebo agenty provokatéry, které zpravidla nečte a přeskakuje jako plevel.
       Proč by se měl kdokoliv obhajovat a vyviňovat za to, že napsal na dfense článek? Proč bychom tady měli řešit tvou mámu nebo tvé panictví nebo tvé malé péro nebo tvé socdávky nebo tvou obezitu či atrofii?
       Co na to říká tvůj lékař?
       Neměli by mít spíš autoři článků právo takové vyšinuté kokoty típnout, aby nezasírali diskusi?

       Ps: Krásných ženských jsem měl víc než ty budeš mít za celý život ve svých snech a dlouhodobé vztahy na úrovni, o které si můžeš nechat zdát. Co to tady ale má co dělat v debatě? Znovu – doporučuji ti lékaře a froté ručníky.

       1. Jo, pro pořádek, to jsem si ani nevšiml s tím Brnem, to je ještě víc absurdnější než zbytek.
        Hele, já to tady neprozradil, ale misaka – definoval prostě životní parametry jpg (o důvod víc myslet si, že jde o alter se snahou se zvráceně popularizovat).
        Já jsem Pražan, to ví snad každý.
        Zhruba tak můžete brát zbytek těchle kravin. :,)
        Nicméně – nově je dfens tedy instagram autorů článků? Tak je sem ale potřeba přivést i ty polonahé fanynky a možnosti výdělku za reklamy na spodní prádlo a deodoranty (pokud je autoři používají), jinak nemá smysl dávat sem fotky (sorry buzny).

        1. Jaképak sorry buzny??

 6. Tehdy tam psali jiní lidé než dneska…

  1. Ladik22: Přesně tak, zpovědnice skončila léta páně 2006, jako celá zlatá éra českého internetu. A s ní odešly tisíce velkých mužských a ženských osobností, i všech slušných lidí, co je četli.
   Kdo chce výlet do časů, kdy ještě většina lidí za něco stála, může se začíst do těch dob. Vše poté je o ničem, to už cz weby zaplavily feministky, hejtři a blbci. A dovedli to za požehnání majitelů webů až do dnešního stavu. Který můžeme ocenit i pod tímto nevinným diplomatickým článkem, pod kterým je latentními feministkami a buznami zazmrdováno jako málokdy.
   To už ani nemá smysl být diplomatický s těmi sračkami, co tady tihle pologramotní otroci režimu nakydaly.

 7. Nenávist kohokoliv k čemukoliv většinou pramení z toho, co mu dalo ťafku a co nevydýchal.
  Je jedno, jestli fight způsobil, je důležité, jak boj dopadl – a tady se asi o vítězství hovořit nedá.
  Chlap by se připravil na další boj, však území je veliké, neblábolil s ostatními honimíry o újmě a jejích příčinách.
  Mimochodem, pokud to jednou nastane a nejsilnější plavec vyhraje (bude-li mít přístav), ta (pokud bude) dcera dostane hustou směs rad do života.

  1. Není nenávist jako nenávist, je i racionální nenávist. Je racionální nenávidět nacisty ze strany Židů? Je, kvůli holokaustu maj přeci právo na nánávist k nacismu ne?… a je racionální nenávidět nebo mít odpor k dnešnímu neomarxismu, tedy multikulturalismu, genderismu a tak, což ničí naší kulturu demograficky i kulturně. To samé islám. I ten průměrnej, natož ty jeho nejhorší verze.

   Kdyby přeletěli marťani a chtěji tvůj matejek nebo si ho postupně dobývali a znásilňovali hromadně Evropanky víc než se to dělo předtím, taky bys je neměl rád. Ani jejich ideologii. Zřejmě. Pokud by ses k nim teda nepřidal. Ale pokud by o tebe vůbec stáli…

   Tohle co napsal Alien není nenávist k ženám, ale k některým ideologím, které jim pletou hlavy a chlapcům taky. Vymsleli je hlavně někteří „muži“, jestli je tak lze popsat vůbec. PRvní generace feminismu a volební právo chápu, ale potom už ty další vlny feminismu ne. Kvóty na manažerky a političky, přitom ne na hornice a metařky. Proč, když má být ta údajná „rovnost“ až stejnost? A hlavně už jde spíš o privilegia než rovnost. Pro někteřé menšiny, jen pro některé..

   Sice nevím, proč do toho Alien tahá občas ty Židy, ale celkově chápu co kritizuje na dnešní době.

   Zatím, dobrou noc.

   1. Ladik22: možná přijde marcusant a vysvětlí Vám, že „racionální nenávist“ je něco jako „hranatá koule“. Vycházíte z naprosto nesmyslného axiomu, takže holt pak ten zbytek tomu odpovídá. Misakova první věta je mnohem blíže realitě. Zkuste si aspoň něco přečíst, třeba Frankla a Men’s search for meaning (je to velmi krátké, to byste mohl dát).

   2. „Racionalni nenavist“

    I gather that you missed the class when the teacher was explaining the phenomenon of oxymoron.

    Pokud je mi tak ramcove znamo, tak tahle civilizace je zalozena na principu odpusteni. Asi nic horsiho nez nenavist a implikovana touha po pomste neexistuje. Tezko neco muze clovek vic uzirat zevnitr nez nenavist. A to bych rekl ze i doslova – nenavidejici clovek je plny kyseleho jedu a sam sebe zabije. Good riddance, if you ask me.

    Pokud tvoje zmatena psyche mela na mysli misto nenavisti averzi nebo opozici, tak to je neco uplne jineho. To jsou racionalni koncepty.

    Jinak obecne by si clovek mel na iracionalni chovani dat hodne velky pozor. Racionalita je nejvetsi asset ktery clovek ma a jakmile se ho vzda stava se totalne ovladatelnym.

    1. V čem je iracionální, že Žid nenávidí nacistu, který ho chce zabít nebo pomalu oloupit o práva?

     Nechápu…. :))))

     Racionalita a láska nebo nenávist se nevylučují automaticky.

     To nejsou protiklady nutně…

     Zatím…. )))) jsem vítěz :)))

  2. misaka: Realistický pohled, pravda, fakta, kritika, nebo i subjektivní názor neznamenají nenávist.
   Tu tady předvádíš delší čas například ty.
   Pokud někdo řekne, že má někoho rád, ale taky by rád, aby si občas vyčistil zuby, jen debil z toho vyvodí, že ho nenávidí. :,)

   1. No, podle toho článku, ty evidentně ano…
    Ovšem jestli podle tebe tak vypadá láska k někomu, tak to ledacos vysvětluje. :-D

 8. V Emerice jsou napřed jako skoro ve všem, tak si dovolím doporučit jeden slušně moderovaný subreddit:
  https://old.reddit.com/r/WhereAreAllTheGoodMen/
  No nejlepší je v „sidebaru“, to vpravo na stránce.

  „Women in their 20s have numerous opportunities to date the decent men they claim to want, but many reject or friendzone these men for jerks and promiscuity. She takes advantage of a good dude’s kindness for attention and favors, then accuses him of being a bad person who thinks he’s entitled to sex.

  But when she’s in her 30s with depreciating looks, jerks who won’t commit, the likelihood of being a single mom, and the social pressure from her married friends, she asks „Where have all the good men gone?“
  Funny how back when she was chasing the bad boys he was a „NiceGuy™“ unworthy of dating, but now that she’s past her prime and needs a bailout she wants a man with nice guy traits.

  1. Nj,klasický nářky.
   Ve dvaceti nikdo nemyslí na třicet natož dál a priority jsou utrhnout tu nejhečí květinku co jde a víc se moc neřeší. Kluci to tak maj, tak nevidím důvod proč by to ženský měly mít jinak.
   Blbý je že spousta holek v tomto období dojede na vrozenou vadu „já ho napravím“ a pořídí si sviště s někým … lze dosadit spousta variant.
   Po té třicítce a při hledání trvalých vztahů je to pak těžší no. Většinou to pramení z špatné sebereflexe a přehnaných požadavků, oboustraně.
   Ale kdo tam píše je víceméně jasné podle kraviny že „ve třiceti má ženská nejlepší roky za sebou“ :)

   1. Tak až tak klasické to není, teda v našich zeměpisných šířkách. Ještě pár desítek let byla nevdaná žena v 25 letech považována za divnou a nikdo celou pubertu dívkám netlačil do hlavy, že mají právo na prince na bílém koni, nekonečnou svobodu a neutuchající štěstí do konce života.

   2. no nejlepší v zásadě asi jo, což nezanmená že je potom snad nějaká špatná, bo to tam někde vidíš? a mohl bych to taky vidět?

    nicméně po čtyřicítce už to většinou bejvá krátkej proces…

    dlužno podotknout, že je nejedna, která kus života promarnila s dementem, co po 5-10 letech teprve natvrdo řekně, že rodinu nikdá nechcel a chtít nebude…

    1. Tak v zásadě tam píše že je to veskrze špatné plémně :D
     Ne vážně, píše tam „Ale když je jí třicet … … a má nejlepší roky za sebou …“, koment jsem psal k tomu Honzovýmu odkazu na redit, aby nedošlo k omylu že jsem to vyčet z Alienova článku.
     S tou čtyřicítkou je to většinou pravda, stejně jak u borců. To už nejde beztrestně sežrat kolik chceš o pití ani nemluvě.
     Ono „nejlepší roky“ je takový dost abstraktní pojem, a hlavně jak na co.

     1. gogan: „tak v zásadě tam píše že je to veskrze špatné plémně“
      Kdo, kde? Ve vaší hlavě?
      Nemůžu mluvit za jiné, ale já roky dokola opakuju, že ženy jsou od přírody skvělé, to špatný Systém, špatná výchova a špatná část mužů je kurví.
      Moc složitá věta pro některé „muže“?

      1. Alespoň čti příspěvky na které reaguješ …

       koment jsem psal k tomu Honzovýmu odkazu na redit, aby nedošlo k omylu že jsem to vyčet z Alienova článku

    2. Dneska už je to zásadně opačně. Baba po narození děcka natvrdo chlapovi oznámí, že s ním neplánovala žít, ale že chtěla jen dítě právě od něj.
     Jaká to je zatracená shoda náhod, že ti chlapi, kterým se tohle děje, jsou všichni celkem pohlední, urostlí, chytří a tímpádem finančně zajištění!!
     Ovšem ne každý, takto dobře zajištěný chlap, při pohledu na svého potomka, na svou krev (zvláště je-li to chlapec) změkne, zjihne a nechá si takovou sprostou vyjebávku líbit a zpravidla neváhá utratit opravdu veliké prachy za dobré právníky.
     Takže – mohl jsem skoro v „přímém přenosu“ sledovat „bitvu“ dcerky souseda o 2 baráky dál s fakt slušným chlapem – podnikatelem, o kterém sám dobře vím, že celé své jmění nabyl skutečnou prací a vlastní inteligencí – párkrát jsem pro něj něco dělal a je místní, takže se všechno ví.
     Chování dcerky totiž nechápali ani její rodiče, kteří vlastně vůbec nemuseli udělat, ani neudělali chybu v její výchově – ona vyrůstala spolu s teplým bratrem v úplné a dá se říci harmonické, středostavovské rodině.
     Otec dcerky, která mmch. po narození potomka od podnikatele odešla (samozřejmě se vším, co bylo „její“, ačkoli nebyli sezdáni) a zůstala s děckem v rodném domě, na ni zřejmě, v jedné z mnoha domácích hádek udeřil, co si o sobě vlastně myslí a kde přišla k takovému chování a postupu.
     Na internetu! Na všech těch kvokárnách svobodných matek, které se tam chvástaly jedna přes druhou, jak s podobně úspěšnými chlapy pěkně vyjebaly a kolik z nich sosají prachů.
     To jsem se dověděl samozřejmě od jejího otce, máme společnou hospodu i značku piva, ve slabé chvilce, kdy si potřeboval ulevit.
     Dopadlo to špatně, tedy pro zmíněnou děvenku. Pan podnikatel nedbal volání hlasu své krve, investoval do právní bitky opravdu velké peníze – a chyběl už jenom kousíček a rodiče zmíněné vychcané děvenky, málem přišli i o střechu nad hlavou, protože barák už byl přepsán na oba potomky.
     Momentálně ji živíme my všichni, tedy stát a stále pracující rodiče.
     Kolik takových vychcaných luder po ČR existuje, radši ani nechci vědět.

     1. To je ale kurva.
      Je zajímavé, jak se kromě veselých, přátelských a milých dívek občas vyskytne takováto ryzí kunda. Znám jen jednu takovou, zkažená od matky, která – rozvedená a nenávistná k mužům – jí vysvětlovala tak dlouho, že chlap je to nejhorší co jí může potkat, až tomu uvěřila. Sice jí biologické potřeby donutily navázat vztah s chlapem a pořídit si s ním dítě, ale jako partnerka se projevila naprosto nesnesitelná. Jmenuje se Věra, já jí překřtil na Nevěru, protože každého svého partnera tak dlouho a vytrvale podezírala z nevěry, až nebožáka k té nevěře skutečně dohnala.
      V mé sociální bublině se vyskytují skoro výhradně ženy veselé, přátelské a přítulné k mužům a jsem za to rád.

      1. kde se taková bublina dá najít? nemají v plánu tam začít pořádat poznávací zájezdy? :D

      2. Childeater: Už máš tedy s nějakou z nich 5+ let vztah a dvě děti ?
       Pokud ne, ptám se proč?
       Až to mít budeš, můžeš sem přijít napsat znovu.

     2. Tohle se bohužel děje čím dál častěji a já mám neodbytný pocit, že stát tomu stále nahrává.

      A taky by mě zajímalo, co si o tomhle myslí ostatní, protože je takových a podobných případů fakt hodně. Kdyby nebylo, nebyly by přetížené soudy. Taky všecky ty ospody a další podobné, které ve výsledku spíše ničí, než pomáhají. Kdo by si dnes pamatoval oběšeného otce rodiny, nařčeného ospodem z incestu s dcerou, že?
      Žijeme tak rychlý život, že události ne před pár lety, ale už před pár týdny nás nechávají zcela chladnými.

     3. servisdok: Klasická historka, takových znám tisíce z obou stran. Až na ten pohádkový konec, u těch co znám já, ženská přejely chlapy, včetně bohatých s klanovkami a politickou stranou v zádech, jako notorické alkoholičky apod.
      *
      Childeater: Je naivní předpokládat, že je takových žen málo. Nebo, že je většina „milých a přátelských dívek“.
      Ten poměr je jen otázka životních zkušeností daného muže i jeho kamarádů, aby prozřel.
      Ve fázi zamilovanosti nebo jako kamarádka je skvělá každá. Zajíci se počítají až po honu. Tedy po porodu či svatbě + v nemoci či nedostatku financí.

  2. Jihočech Honza: vždyť to stejné by se dalo napsat o chlapech. Těch, kteří (v dnešní době) ve 20 hledají partnerku pro život je jako šafránu, většina kouká ošukat, co se dá a parametry pro to, co „se dá“ se logicky týkají především vzhledu. A když pak ve 30 chtějí „nějakou normální“, tak se někteří diví, kde že jako jsou, protože priority se mění a dvacítka z diskotéky začíná být navzdory kvalitnímu sexu zcela mimo (intelektuálně, zkušenostmi, představami o životě). Protože ty vhodné jsou často rozebrané těmi, kteří si priority ujasnili dříve.

   Navíc, když se nad tím zamyslíte, jinak to být ani nemůže, pokud má platit to, co jste sem ocitoval. Ta situace není ve vákuu, logicky k ní musí existovat druhá strana mince.

   1. A když pak ve 30 chtějí „nějakou normální“, tak se někteří diví, kde že jako jsou, protože priority se mění a dvacítka z diskotéky začíná být navzdory kvalitnímu sexu zcela mimo (intelektuálně, zkušenostmi, představami o životě). Protože ty vhodné jsou často rozebrané těmi, kteří si priority ujasnili dříve.
    Asi se pohybuji v jiné sociální bublině. Okolo mě je spousta na rodinu nadržených PhD, lékařek….atd. Samozřejmě většinou vyžadují nějakou tu potravu pro mozek..

 9. Prej slovo pica vzniklo tak kdyz francouzsky vojaci s Napolepnem tahli pres Bohemii a holky tady byly tak povolny,ze vojaci rikali petit chat ve zkratce pica.
  Mame hezky holky, ale dotech privatu ochotne chodi Sami a prvni ligu sukaj taky dobrovolne mas opravdu,ze castecne je to dany vychovou, ale ne nadarmo SEM vsichni Zahranicni jezdi si za/. Takze ono to neni nejaky vitezstvi jinak pekny holky jsou skoro vsude Jen jejich vyskyt neni tak casty jako u nas…

  1. Pěkný holky jsou všude a kurvy taky. To že jsme oblíbená destinace je dáno z velké míry přepočtem výplaty na počet čísel.

  2. Petite chatte …

   1. Merci

  3. Ženská dokonce ráda šuká, co si to jako dovoluje, to se musí zatrhnout… Jen jak jim to podat tak nějak politicky? :-)

   1. No one
    Jak jim to podat politicky? Staletími prověřenou metodou fanatického náboženství?

  4. Trochu si nedovedu představit, že se francouzští vojáci našich děvčat „ptala“. Respektive si nedovedu představit, že ty styky byly dobrovolné.

   1. To jako že když jsou někde vojáci, tak automaticky znásilňují všechny okolo? Byl jste někdy na vojně? Nebo myslíte, že se jako něco podstatného změnilo?

  5. https://www.ctidoma.cz/zajimavosti/cestina-je-krasny-jazyk-sprosta-slova-maji-mnohdy-velmi-prekvapivy-puvod-64285

   Jedna z indicií hovoří o citoslovci, které popisuje močení, tedy pí, nebo inspirace z francouzštiny, kde označení pro kočku, číču a kočičku La petite chatte se zvukově podobobá českému vulgarismu.

   nebo

   vývoj českého jazyka někdy svůj význam posune velmi radikálně. V minulosti bylo zcela běžné používat slovo děvka jako oslovení dívky a služebné. Když se v historii někdo odhodlal říci kompliment jako „Ty jsi ale krásná děvka!“, dnes by místo úsměvu dívka vrazila facku. :-)

   1. Však ještě mnohá nářečí obsahují slovo „děuka“ ve smyslu dívka nebo děvče úplně normálně. Jak se pak Pražanda diví, když jí mládenec představí někde na východě a první co uslyší je „vítaj děuka“.:D

    1. Kdysi dávno jsem myslím do češtiny (znovu)zavedl slovo svlečna.

     1. Alien: to se říkalo už na základce, zavedlas leda tak hovno. Sebestřednější ufňukanou krávu aby člověk pohledal.

      1. fatdwi: Za prvé, mluv takhle doma se svou starou, pokud nějakou máš, ty ubrečená nulo.
       Za druhé, pokud je ti dvacet, pak Ok. Mně ne a na naší základce ne.
       Za třetí, kde jsou tihle submisivní netoví sráči tam venku do očí.

      2. fatdwi 19.7.2022 v 7:00

       Na základce nevím, potkal jsem to na střední škole. Někdy v době, kdy jsem slyšel k tradičním skutkům milosrdenství (nemocné navštěvovati, hladové sytiti, žíznivé napájeti, nahé odívati…) přidávat „svlékati oblečenou“.

     2. Jasně, zrovna ty… :-D

     3. Já myslím, že to byl Kundera (Směšné lásky? Majitelé klíčů?). Ty jsi byl vždycky jen vykradač hrobů.

      1. jpg: Vykradač hrobů, stejně jako udavač a stalker žen jsi přece byl vždycky ty. Nikdy bych si nedovolil ti brát tvůj status.
       Já píšu od 2004 za sebe a dá se říct, že mnozí kopírovali mě, to je jen fakt, který popírá opět jen debil a hejter.
       Ale ocenuji, jak jsi pod tento text nahnal svých pět kamarádů a založili jste si na to alter ega.
       To už máme jednou za sebou. Jen já vám to típl, njn.
       Já to slovo použil poprvé veřejně na internetu v roce 2004 – takže odkazy a Ok, nemám problém uznat. Mně je to totiž úplně u prdele, řeší to jen nějaký hejt/stalk magor. Já to řekl spíš jen ze srandy, vážně to řeší opět jen naprostý sebestředný vyšinutý debil. Skoro vše někdo historicky řekl v nějaké formě dřív, to moudří chlapi vědí.
       Pokud je někdo debil a nepovšiml si (znovu), je holt pologramotný debil.

       1. Pockat….zda se mi to, a nebo vubec netusis, kdo je nejakej Kundera? :-D :-D :-D

        1. Ten netuší, ani kdo je on sám. Ale na tom nezáleží, protože skoro všecko už někdo řekl před ním, jak vědí všichni moudří muži. Tuhle apologii jeho lží jsem tedy doposud neznal.

  6. IS250-3GR-FSE: Výchova + působení prostředí mohou dělat vše, zvláště u žen, které jsou jako celek od přírody vysoce docilní.
   Ale to je stará debata. Ještě se u ní řeší genetika, kterou ty dvě zmíněné roviny v klidu přejedou i s úroky.

   Pokud by ženy do privátů chodily radostně samy, proč to nedělají v muslimských zemích?
   Nebo se samy od sebe tetovaly, vyholovaly – proč to nedělaly v dřívějších dobách?
   Výchova/vzory rodičů a normy, vzory, víra společnosti.
   Ženy ve své drtivé většině vždy dělají to, co se v dané době má dělat a věří v to, v co se má věřit.
   Na tom není nic špatného, naopak. Je na mužích, co to bude.
   To jsem také v článku nastínil.

   1. Nebo se samy od sebe tetovaly, vyholovaly – proč to nedělaly v dřívějších dobách?
    Jak jsi přišel na to, že to nedělaly? To bylo třeba ve starém Římě úplně běžné… :-P

    1. RomanL: „Argumentace“ menšinovými jevy nebo výjimkami nebo překroucením úplně jiných jevů s jinými základy a účely.
     Klasické pro zastánce feminismu nebo feministky.
     Rozebírat danou historickou epochu nebudu, protože jsem na ni jaksi odborník. Samozřejmě nesmysl a to téma je tak komplexní a má tolik epoch, kolik jen můžou tisícileté říše mít. Stejně tak lze argumentovat nespočtem říší, kde nic takového nebylo ani jeden den u nikoho.
     To je zhruba relevantní jako říct, že s e Indiální malovali, tak je to v pořádku u dnešních mužů.
     Nebo, že v den pádu civilizace budou souložit všichni se všemi.
     Kdo je v tématu vzdělaný, chápe, o čem mluvím.

     1. *Oprava: To je zhruba relevantní jako říct, že se Indiáni malovali, tak je to v pořádku u dnešních mužů.

      1. No v tom Římě se tehdy muži také malovali zcela běžně. A bylo to důkazem kulturní vyspělosti. Ale jestli se opíráte v dějinách o nějaké polonahé negry z pralesa, co se nikdy neholili v podpaždí, tak je docela zřejmé, co máte za vzory, a docela to váš vztah k ženám vysvětluje.
       Je to právě naopak, pokud to většina lidstva nedělá, neznamená to, že být nemytý a smradlavý je v civilizované společnosti přirozené. :-P

       1. Utopie je volný trh, protože dříve či později ho ovládnou monopoly a kartely a to je jen daalší typ státu, ovšem soukromého, jakýsi feudalismus… to nechceme… to je utopie hlavně :)))

        1. komunismus + volný trh = nejdebilnější utopie posledních 200 set let :))

         1. 2 set let… :)))

          Zatím :)

Napsat komentář

D-FENS © 2017