Zelená dohoda pro Evropu – bližší pohled - zpět na článek

Počet komentářů: 393

 1. Ja myslim, ze veselo je velmi velice.
  Delnik v ceske montovne se smeje, az se cela linka chveje.

  Daimler AG today reported its results for the second quarter, which ended June 30, 2020. The key figures were strongly influenced by the corona pandemic and the resulting decline in demand for cars, vans, trucks and buses. The Group’s total unit sales decreased by 34%
  Volkswagen of America Q2 -39%
  Fiat Chrysler lost $1.24B in 2nd quarter of 2020, GM lost $800 million, and Ford reported a $1.1 billion profit but only because of a one-time investment gain from its partnership with Volkswagen in Argo AI, the autonomous driving technology company, of approximately $3.5 billion.

 2. Pánové, jak to tady čtu, tak bych rád řekl, že jedinou adekvátní obranou proti z mu co zde popisujete je včasná a bezbolestná smrt. To tomu vážně věříte, že jsme v rukou někoho, kdo nás chce zotročit a uvrhnout do pátého století n.l.?

  1. @Adanedhel
   No asi takto. To co se v poslední době s Evropou děje se dá vysvětlit pouze dvěma způsoby:
   1) buď Evropu vedou totální dementi
   2) vedou to tak, protože jsou za to zaplacení.

   Co hovoří pro bod 2)
   – tak velká míra demence v tak širokém záběru by snad byla možná pouze v případě, že by se šířila kapénkami

   – minulý týden proběhl médii článek o tom, jak to sbalil španělský král,o důvodech proč to sbalil atd a jedním z důvodů proč to sbalil, bylo odhalení přijetí mnoha milionových plateb ze Saudské Arábie. Dost pochybuji, že By Saudi platili jen tak zrovna Španělskýmu králi miliony Eur a na na jiných hlavounech by škudlili.

   – jednotná propaganda. Vždy, když se objeví nějaký propagandistický blábol o tom, co je třeba dělat, jak se chovat, kdo je zlej a kdo je hodnej, proletí tenhle propagandistický blábol západními médie v okamžiku jednoho maximálně dvou dnů. Typický je například nějaký blábol z propagandistické neziskovky typu Bellingcat o tom, co zas ti zlí Rusáci provedli. Když se následně ukáže, že se ze strany Bellingcatu jednalo o „omyl“, je naopak sdílené ticho po pěšině. Další dobrý příklad jsou informace o Asadovo chemických útocích a následné ticho o výsledcích vyšetřování. O tom, že je propaganda účinná svědčí to, že i pod články o zeleném šílenství, se v diskuzi minimálně řeší role Německa, ale nikdy se nezapomene na zkurvený Rusáky, který se podle logiky mnohých, nejspíš nemohou dočkat, aby v další světový válce ztratily poslední zbytky svého práceschopného obyvatelstva. Jinými slovy, místo aby ovce řešili kam je vedou a kdo je tam vede, bojí se hlavně zlýho Putina.

   – v podstatě neomezené zdroje pro neziskovky, aby ty prováděly to, co politické strany a stát nemohou provádět otevřeně, aniž by to lidi nasralo. Probíhá tedy v režii, kdy se stát tváří, to mi nic, to neziskovky (které ovšem stát spoufinancuje) Typickým příkladem bylo dovezení Iráčanů, pro který ovšem nebyl kravín v krajským městě, za kterej by našinec platil 30 let hypotéku ve výši půl průměrnýho platu, dost dobrej a odešli do Německa.

   – politici, kteří se prováděným krokům brání, jsou kriminalizováni jako Salvini nebo likvidováni akcemi ze kterých trčí práce rozvědky na sto honů viz rakouský Strache.

   Realita bude taková, že se jedná o relativně malé procento placených škůdců, doplněných užitečnými idioty, kteří konají z přesvědčení.

   1. A už se formuje nějaká lidová fronta která se tomu chce postavit? Vím, to je docela o hubu odpovídat přímo. Já to vnímám jako docela zábavný doomsaying a mám jistotu, že to bude úplně jinak. Jak se proti takovému scénáři hodláme bránit?

    1. @Adanedhel
     A proč bych se tomu měl bránit? My starší už to nějak doklepeme a ti mladší uvedený vývoj plně podporují,prý na rozdíl od starých volí chytře, takže, kdo chce kam, pomozme mu tam. Proč by mně to mělo trhat žíly?
     Případný lidový frontě smažou stránky na facebooku, kdo by ji zmínil, toho smažou taky a to je tak zhuba všechno, co by k „rozdrcení“ nějaký lidový fronty bylo dnes třeba. Možná tak max pár flastrů a profesní likvidace za šíření nenávisti pro pár nepoučitelných. Nic co bychom neznali od bolševiků.

     1. A co my třicátníci, kteří nejsme ani staří na doklepání, ani mladí na podporování? Já bych chtěl jen aby doktoři léčili, učitelé učili, vlaky jezdily na čas a opravovaly se silnice… A aby mě všichni nechali na pokoji.

       1. Přesně.

      1. vnitřní emigrace jako za bolševika. Nebo doufat, že Adanedhel má pravdu a jedná se jen o zábavný doomsaying.

      2. Mně to moc zábavný nepřijde. Mám děcka a vnoučata.
       „Já už to tady nějak doklepu“ – co na to říct..

       1. @servisdok
        No a ta děcka a vnoučata to budou mít přesně tak, jak si to zařídí. Pokud je pro ně náš názor zábavný doomsaying, tak proč já bych měl řešit nějakou „lidovou frontu“?
        Nemůžete je „zachraňovat“ proti jejich vůli. Já na rozdíl od nich proti výsledku voleb demontrovat nepůjdu. Bartoš premiér a svazačka Pekarová ministrině? Proč ne, aspoň bude prdel a konečně to půjde podle mladejch, chytrejch a vzdělanejch voličů.

        1. Pořád doufám, že betaverze se soudruhem Hřibem stačila.

       2. No tak to mám potom děti blbě vychovaný..

    2. Ta šílená stádovitost a nekritické přejímání jakýchkoliv sviňáren, třebaže se navenek tak netváří, je imho způsobena sociálním sítěmi. Někým vytvořené, typicky účelové svinstvo typu „tiší a vděční“, si může během několika desítek minut prohlédnout mnoho stovek tisíc až miliónů lidí.
     Vnímám to jako problém, který neodstraní žádný druh cenzury. Problém je sama podstata toho, že naprosto kdokoli může, třebas i soukromou síť použít k čemukoliv.
     Že zrovna funguje cenzura bolševického typu, mě nepřekvapuje.

     1. @servisdok
      Souhlas.
      Tydlencty sítě, třeba Rudé Právo se měly zakázat už v roce 1945.
      Nebo ten Völkischer Beobachter v roce 1931.
      Co corona zeťák, koho volí?
      A koho tak asi budou volit vnoučata?
      Podle rad zapšklého starce, jenž l.p. 1990 držel prst na tepu doby, vyskytujíc se v místním OF, ale znechucen jej pustil a nadále se v politice angažoval pouze brbláním?
      A archivováním proslovů StBáků a revolučních pokynů z Prahe…

   2. To tomu vážně věříte, že jsme v rukou někoho, kdo nás chce zotročit a uvrhnout do pátého století n.l.?

    Toho Adaghanel cosi mam na ignore, takze je to vul, ktery me uz nasral.
    jinak, ona to neni otazka vereni Vereni je:
    1. Napicu
    2. pro kokoty ala Ocas-Mrcas, ktery zase zasral celou diskuzi picovinama
    3. pro stadni kokoty ala krestani
    4. pro lidi pohodlne, bez vlastniho mozku, bez vlastniho nazoru, bez soft skillu ziskavat si informace, provadet nezavislou analyzu a kriticke vyhodnocovani ruznych zdroju

    To, ze ctyri roky predikuju globalni krach ekonomiky a valku mezi velmocema a ze se to letos naplnilo neni vec vereni, to jsou kurva tisice hodin stravenych na internetu a tisice prectenych normostran textu v ruznych jazycich na strankach, na ktere vas google vazne neposle a ktere vam S0ros maze a banuje pod rukama.
    A to, ze to umim vsecko dat do souvislosti a vyhodnotit je celozivotni trening, protoze shodou okolnosti delam na pozici, ktera s tim souvisi.
    Ale vite jak. Muzete verit, ze to je jen nahoda, ze zrg je debil, idiot a troska, ktera obcas nahodou jako to slepe kure klofne zrno.
    Ze, pice banikovske, smradlave…. Nejak jste posledni dobou potichu. Ted mate kecat a tapetovat, neco o zrgovi trollovi, varovani pro ctenare atd.

    1. Na to že mě máš v ingore, máš o mých příspěvcích dobrý přehled. Nenech prchlivost cloumat svým majestátem a řekni jak se tomu odpornému plánu hodláš bránit a jak ho chceš přežít? Já si myslím že časem se vrátíme k něčemu co popisuje Vondruška v kronice zániku Evropy. Že zkrátka budeme asi žít v neofeudalismu.

    2. Už to teda krachlo, jo? A ta válka mezi velmocema už začala taky, jo?

  2. Adanedhel: zkuste s vírou v to „uvrhnutí do pekel“ paralelu s lety 1914, 1917 nebo 1939, ať to máme časově co nejblíž dnešku.
   V roce 1914, ještě v březnu, tomu, co přijde, nevěřil téměř nikdo.
   V září 1917 ani sám Uljanov nevěřil, že by v Rusku mohla vypuknout komunistická revoluce.
   Na jaře 1939 už dávno všichni věděli, co přijde, a hrálo se jen o čas.

   V roce 2020??? Fakt jste hluboce přesvědčen o tom, že jsme nějak výrazně jiní lidé, než byli naši předci v letech 1914, 1917 nebo 1939? Když se podívám kolem sebe a přečtu si nějaké to budovatelské čtení, tak se v podstatě mění jen vlastní názvy. Zbytek je stejný. V nedávno nalezených novinách z roku 1911 jsem taky těch náznaků našel požehnaně, ale bylo to takové zastřené, asi jako v EU před 5 lety.

 3. Nechápu, že se tomu na tomhle serveru někdo diví. Již zhruba jedno půl století se tisknou prachy jak o závod, cca 40 let pak ve zcela zbankrotovaném systému (zbankrotovaný systém definuji jako systém, kde už se tisklo jako o závod a zároveň došlo k první finanční krizi od dob, kdy se tisklo jak o závod).

  Co to znamená?

  To znamená, že takový systém v podstatě nezná krachy nefunkčních projektů. Může v něm teoreticky vzniknout 1000+1 píčovina, kterou tisk peněz jak o závod prostě udrží při životě.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017