Zazmrdováno reloaded

Featured Image

Na české weby už se dávno nevyplatí publikovat. Všechny jsou zaspamovány a kompletně ovládnuty hejtry, blbci, feministkami, režimními troly a agenty. Slušní lidé a rozumné reakce už netvoří ani 1%. Rozumní chlapi a slušné ženy z českého internetu emigrovali, protože mezi takovými sračkami nikdo normální nebude.

Když kdokoliv píše cokoliv na jakýkoliv český web, zpravidla si v okamžiku publikace povzdychne – ach jo, pod tím bude zase nasráno, že já vůl se na to nevysral. A přitom to dalo takové práce a vzalo tolik času.

Prostor pod články na českých webech už slouží pouze k urážení autorů, k sprostému/nenávistnému hádání se lidí mezi sebou a k psaní offtopic. Na jednu dobrou reakci připadají desítky bezcenných sraček, bez ohledu na kvalitu autorů a článků.

Pro autory, kteří nepíší moc kvalitně, nemají s tím moc práce, nejde jim o žádné vyšší cíle nebo sledují jen počet views a reakcí, to nemusí být tak určující. Ale všichni autoři, kteří si naopak dávají s články práci, píší kvalitně, představují zajímavé myšlenky, fakta, řešení, díla, projekty a na statistiky moc nehrají – tak nemůžou udělat nic horšího, než tak učinit na jakémkoliv českém webu. Dnes už platí, že tím sebe, myšlenku, řešení, projekt, vizi akorát poškodíte, zdiskreditujete, necháte pošpinit. Bez ohledu na kvalitu autora a obsah článku budou reakce z drtivé většiny hejt, urážky, nesmysly a offtopic. Proto také z českých webů odcházejí a přestávají publikovat všechny kvalitní osobnosti. Pro blbce, hejtry a feministky nikdo svéprávný nic psát nebude, jen pro rozumné a slušné lidi.

Některé weby mají stále dočasně nějaké kvalitní autory, primárně tam, kde s nimi má majitel dobré vztahy a chová se k nim korektně, nebo jsou za to placeni. Několik jich má dokonce i rozumné majitele ctnostných hodnotových mravů, kteří ale z nějakého důvodu připouštějí likvidaci nebo zneužívání vlastních webů proti zájmům českých lidí. Proč si nechávají ukrást vlastní weby hejtry, blbci a režimními agenty, je otázka.

Jestli je to nekompetentnost, blbost, lenost nebo účel, je individuální otázka případ od případu. Ale po dvaceti letech už bych si na neúčelnost daných jevů vsadil snad jen u dvou tří webů českého internetu, kde majitele z přímých interakcí znám.

Tento text překvapivě přímo navazuje na článek Zazmrdováno, kde jsem krom jiného definoval typy reagujících osob na českých webech. Je očekávatelné, že stejní kokoti zazmrdují i prostor pod tímto článkem, takže si je pro připomenutí shrneme už jen jmenovitě. Někam se uvědoměle zařaďte a ukažte autorům i majiteli, co a jak: rozumní chlapi, blbci, hejtři, flameři, stalkeři, feministky/feministi, mužoženy, neomarxisti, fatalisti, idealisti, děvkaři, nálepkovači, mulťáci, trolové, fejkaři, attention koňové, placení/neplacení agenti, sebereflexní vesty, mamánci, věštci z prdelní jámy, mimoni a ženy.

Katastrofální stav českého internetu a webů samozřejmě nevznikl sám od sebe, ale má své příčiny a dvě dekády vývoje, které sem vedly. Na začátku byla tzv. Zlatá éra, kde byly určité webové prostory místem setkávání české elity v pravém slova smyslu a desetitisíců lidí, kteří je chodili číst. Na konci je hejterská primitivní žumpa, která nemá celosvětově srovnání. Cílem celé anabáze bylo primárně zlikvidovat veškeré setkávací body (meet pointy), kde si čeští lidé povídali, seznamovali se, domlouvali spolupráce a prezentovali sebe i svá díla, myšlenky, vize nebo projekty. Což se v současné době na cz netu dokonale povedlo. Není si kde povídat, seznamovat se, prezentovat cokoliv, domluvit se na čemkoliv – aniž by do toho nevstupovali hejtři, blbci, feministky, trolové, fejkaři, mulťáci, agenti režimu nebo nesvéprávní admini/moderátoři s absurdní censurou slušných lidí.

Prakticky všechny největší osobnosti české scény už minimálně deset let čelí plošně na celém českém internetu systematickému hejterskému a stalkerskému napadání od placených i neplacených osob. Samozřejmě jsou jim na většině webů mazány účty i reakce. A v mainstream médiích prostor nedostanou. Takže většinově odešli z veřejného prostoru nebo se vydali působit do zahraničí příp. na zahraniční internetové platformy.

V následku tohoto exodu osobností zmizeli z českého veřejného prostoru potažmo internetu až na výjimky slušní, rozumní lidé, kteří na ně chodili, takže už ani není s kým slušně mluvit. A s tím logicky započal i obrovský úpadek návštěvnosti cz webů (ne, opravdu to nebylo způsobeno jen existencí sociálních sítí, které pro tento typ webů nikdy nebyly přímou konkurencí). Drtivá většina reakcí je digitalizována do 3 bezobsažných řádků a jakékoliv slušné nebo faktické příspěvky jsou napadány hejny blbců a hejtrů působících pod mnoha nicky. V principu každý slušný člověk čelí extrémní sprostotě a primitivitě s cílem, aby znechuceně odešel pryč.

Do jakékoliv debaty na jakémkoli českém webu se dá moudře vstoupit oslovením „Hovno, vy mrdky“ a budete považováni za inteligenta a slušňáka.

Jaký přesně mají takové weby smysl, je otázka. V tomto stavu a standardu jen slouží poslušně režimu k tomu, aby byly veškeré rizikové osobnosti, myšlenky i řešení včas odstřeleny. A aby prostý lid upustil na internetu žabomyšími spory páru, nebyl se schopen na ničem shodnout a zbytečně se nevzrušoval svinstvy tam venku.

*Terče

Důležité je zmínit, co vše bylo na českém internetu v rámci akce „zazmrdovat a odstřelit“ zničeno:

-větší komunikačně-interakční weby na originálních frameworcích

-menší tématická fora

-blogovací platformy plné různorodých bloggerů a názorů

-kvalitní autoři, kvalitní články, kvalitní diskutéři

-textové seznamky i seznamovací weby: většina ukončila činnost a zbylé jsou v kategorii „Ona hledá jeho“ zaplaveny spamem prostitutek a fejkařů, takže tam žádná normální žena nebude psát (vyčistit to je práce na pár minut týdně, takže jde o účel)

-sex/bdsm weby

–místo toho vznikla z většiny unifikovaná prorežimní hejterská žumpa bez různých názorů, bez slušných lidí, bez normálních žen, bez originálních osobností a bez možnosti si normálně povídat nebo se seznámit

*Prostředky

-censura, ostrakizace všech odlišných a rizikových osobností, absence pravidel/moderace, tendenční moderace

-zaspamování diskusních for osobními urážkami, hejtem, offtopic, nesmysly, fejky

-multiúčty, alter nicky, vytváření fiktivní přesily, většiny a dojmu davu v reakcích, diskusích i flamech

-zaplavení webového prostoru hejtry, feministkami, stalkery

-placení i neplacení agenti režimu, AI boti

-nákup a následná likvidace nebo uzavření lokálních webových a blogovacích platforem

-systematická likvidace všech tradičních a českých hodnot

-totální převracení venkovní reality na její opak v rámci diskusí ve všech rovinách a tématech

-znechucení a odrazení všech slušných lidí od aktivního působení

*Cíle:

-umožnit nástup a udržení monopolu odlidštěných, primitivizujících, censurovaných globálních sociálních sítí

-odstranit z veřejného prostoru rizikové osobnosti, názory, myšlenky, řešení, vize a ovládnout ho

-totálně na všech úrovních online i offline zničit interakční místa, mezilidskou komunikaci a seznamování, čímž se logicky naruší a zničí vztahy, přátelství, spolupráce a nastane rozeštvání až hejterizace společnosti

*Příčiny

-povaha režimu a hodnot společnosti

-neuvěřitelná nekompetentnost majitelů webů a jimi pověřených osob adminů, moderátorů

-koupení majitelů nebo platforem k dosažení stanovených cílů

-webové systémy

-absence jakýchkoliv férových psaných i nepsaných pravidel v praxi

-hejterizace, ostrakizace, feminisace, nálepkování

-ztráta schopnosti lidí spolu normálně mluvit nebo se seznámit osobně

-rozdělení a rozeštvání celé společnosti i sociálních vrstev všemi prostředky

*Řešení stavu

-změna režimu, obnova tradičních hodnot a slušného mezilidského chování

-vznik lokální velké, kvalitní webové platformy příp. větší sociální sítě pod českým zásadovým majitelem

-obnova lokálních menších webů a blogovacích platforem

-obnova slušné diskuse, transparentní pravidla a jejich aplikace stejným metrem vůči všem a všemu

-nekompromisní regulace ad hominem rétoriky a hejtrů, feministek, trolů, fejkařů, mulťáků, režimních agentů

-správou webu pověřené charakterní a respektované osobnosti

-profi marketing, výborná nabídka, rozumná správa, získání důvěry a navrácení osobnostních elit a slušných lidí na český internet

*Administrace/Moderace

Administrace/moderace českých webů za posledních dvacet let je kapitola sama pro sebe. Lze ji vnímat jako jednu z hlavních ne-li hlavní příčinu úpadku českého internetu a stavu uživatelů i obsahu.

Dá se doslovně zjednodušit na dva majitelsko-moderační přístupy. A) sereme na to a přenecháme forum blbcům, hejtrům a feministkám, B) tendenční moderování bez jakýchkoliv pravidel a přenecháme forum blbcům, hejtrům a feministkám. Celkově, když se ke slušným lidem a osobnostem chováte jako prasata, získáte web plný prasat.

Každopádně, nikde na žádném českém webu neplatí u moderace žádná psaná ani nepsaná pravidla (ač třeba psána jsou). Buď se nemoderuje vůbec a web skončí jako hejterská sračka. Nebo se moderuje ve prospěch hejtrů (protože sám správce je flamer/hejter/zakomplexovaný psychopat) a web skončí jako hejterská sračka.

A logicky, pokud se majitelé/jimi pověření správci chovají jako zmrdi nebo jako idioti, tak se na ně na web nabalují zase zmrdi, feministky a idioti, ne inteligentní, schopní a slušní lidé.

Slovy klasika, český lid ve své většině není špatný. Jen potřebuje jasně vymezené mantinely, vědět, co se smí a nesmí, a vidět, že to platí rovným metrem. Pak to většinově dodržuje. Vlastně mu ani nevadí jakákoliv pravidla hry, mohou být klidně špatná – jen musí být, kurva do prdele, pískaná rovným metrem pro každého, vole pičo.

Jak lid ale vidí, že žádná pravidla nejsou nebo platí jen pro někoho a pro jiného ne, začne na ně právem srát.

S moderací uživatelů a webového obsahu je to prosté. Je potřeba ji dělat a je potřeba ji dělat dobře.

Když ji neděláte vůbec nebo špatně, předáváte zpravidla svůj web za své peníze nejhoršímu lidskému odpadu nebo režimu. Pokud jste s tím srozuměni, ok pohoda jazz, jestli ne, zůstává nad tím rozum stát.

Majitelé českých webů si z neznámého důvodu myslí, že tuto práci dělat netřeba nebo je nutné dělat ji špatně.

Pak je správné pověřit s ní ty největší kokoty, bezcharakterní zmrdy, zakomplexované zoufalce a blázny – a očekávat výborné výsledky. Ideálně, čím víc kokotů a zmrdů tím pověří, tím se práce udělá lépe tam, kde to samé s desetinásobnou návštěvností za zlaté éry zvládal jeden rozumný chlap. Výsledkem je, že na kdysi skvěle prosperujících českých webech často zůstanou jen admini a jejich pár kamarádů.

Minimem by tedy měla být možnost nechat administraci diskuse pod svým textem na (prověřených) autorech článků, jinak se vám na to vyserou. Srát se s jakoukoliv prací jen proto, abyste za to byli uráženi lidským odpadem a agenty režimu, to může pravidelně dělat jen blbec nebo sadomasochista. S oficiální moderací se samozřejmě pojí několik nutných potíží. Jak s ní začnete, musíte stanovit rozumná pravidla diskuse a pak někoho rozumného, kdo je bude vymáhat. Tento proces se v praxi bohužel ukázal pro majitele českých webů natolik náročný, že zcela přesáhl jejich mentální kapacitu. A aby se poradili s profíky, to je nejspíš ponižuje.

Pozor, tím vůbec nevolám po jakékoliv censuře, jsem zastáncem absolutní svobody slova. Svobodná diskuse ale právě víc než cokoliv jiného potřebuje kvalitní moderaci, aby svobodnou a smysluplnou zůstala.

Dobrá moderace neřeší jakékoliv názory, ale reguluje ad hominem rétoriku, tedy primárně osobní urážky – jakmile to neděláte, skončí to vždy flamem, hejtem, hospodskou rvačkou. Censura naopak reguluje rizikové názory a zpravidla vůbec neřeší osobní urážky, jak vidíme na většině českých webů, na socsítích, v mainstreamu.

Mnoho lidí si dnes svobodu slova a vyjadřování názorů plete se svobodou urážet ostatní přes všechny hranice. Žádná beztrestná, neomezená svoboda urážet ostatní ovšem neexistuje. Když to samé řeknou dotyční tam venku, dostanou zpravidla přes hubu. A proto venku mlčí, klopí oči a realizují se zbaběle v anonymitě internetu.

Svoboda projevu tedy není a nikdy ani nebyla svobodou urážet a chovat se jako svině. Za to jste za každé doby dostali v lepším případě přes držku, v horším kulku mezi oči. A hlavně, jakmile není systémově nebo vyšší autoritou stanoven a hlídán standard chování, lidi se vždy začnou chovat jako prasata – i ti dobří, natož ti špatní. V tomto funguje princip vločky a laviny. Jak pustíte jednoho dva hejtry zmrdy, zásadně se rychle zhorší chování i těch, kteří by se jinak chovali slušně. Když naopak budou v prostoru jako vzory slušní lidé, nabalí se na ně další a i chování ostatních se zlepší. Prostředí a jeho normy mají totiž na lidi řádově větší vliv než genetika.

*Závěrečné shrnutí

Celá situace je vlastně tragikomická. Kdyby určité kruhy majitelům českých webů za zkurvení českého internetu platily (a je nepochybné, že části i platí), nemohli by to dělat lépe, než to někteří dělají zadarmo, tedy za své.

Přitom, už dávno neplatí, že by tu byl boom a hype next gen socsítí. Právě naopak, značná část nejen českých uživatelů je jejich stavem i censurou právem znechucena. A doslova zoufale se rozhlížejí po nějaké lokální platformě, která by nestála úplně za hovno a nabídla „jen“ to, co kdysi nabízel každý menší i větší český web.

Tedy dobře vedený prostor pro úplně normální lidské popovídání a seznámení s normálními českými lidmi.

Jenže žádný takový dobrý komunikačně-seznamovací web na českém internetu už dlouhé roky neexistuje.

Já jsem realistický optimista. Jak jiné věci nevidím příliš radostně, kdoví proč si stále myslím, že je tady spousta dobrých českých lidí a to v řádech milionů. Jen prostě nemají kam jít, kde spolu mluvit, na něčem nebo pod někým se sjednotit. Skutečných zmrdů, sviní a kurev je ve společnosti vždy maximálně jen 10-30%. Ale pokud je necháte, tak řvou a všechno všude zaserou, jako by byli většina. My jsme jim jen zcela vyklidili a přenechali veřejný prostor online i tam venku. Natolik, že tady sami nemáme žádná místa, kde bychom spolu mohli normálně mluvit, domluvit se, podpořit dobré lidi a věci. Dokud se tohle nezmění a nevzniknou komunikační platformy pro slušné lidi, není žádná šance v ČR cokoliv změnit k lepšímu. Proto také, když vám kdokoli nabízí politickou změnu, ale nenabízí s ní novou Ústavu, jiný společenský systém a vlastní mediální platformu, můžete si být naprosto jisti, že je to podvodník nebo idiot.

Celkově to tady šlo kvůli kapitalismu (ANO, KAPITALISMU) a feminismu úplně do prdele.

Nelze prostě čekat, že bude režim odmala vychovávat lidi k nekonečnému sobectví, kriplovství, sprostotě, aroganci, bezcharakternosti, kurevskosti, zmrdství – a na konci budou rozumní chlapi a hodné holky.

NE, na konci budou zmrdi a kurvy. Což je smutné, protože na začátku jsou naprosto úžasné a skvělé české děti.

Ta změna musí přijít zeshora i zesdola, jak drtivým tlakem slušných lidí, tak autentickými zásadovými lídry.

 


02.07.2023 Alien

12345 (2 233x známkováno, průměr: 4,74 z 5)
26 168x přečteno
Updatováno: 2.7.2023 — 22:51

Reklama

D-FENS © 2017