Trik s advokátem je systémový problém - zpět na článek

Počet komentářů: 16

 1. Ve větě „To je typické uvažování pokrokových myslitelů“ jsem nejprve namísto myslitelů četl „mstitelů“.

  Na druhý pohled si myslím, že Freud zafungoval správně a mstitelé je u permanentně pobouřených, represi vyžadujících progresivců případnější označení.

 2. Vážený pane Mrcasíku,
  myslím si, že to s těmi mstiteli nebude tak úplně mimo mísu. Lidé tohoto typu opravdu mají pocit, že se mstí za křivdu a jsou v právu, když opravují společnost. Takže by se tam hodilo oboje :)

  1. Historickou křivdu.

 3. Asi nejvetsi problem je ten,ze portret je,ze podle Novin ukradl nebo zproneveril 50 mega,ale z ceho ho vlastne obvinili? Ono to asi nebude tak Jednoduchy dokazat jak pisoi v novinach mmjine mozna podle tehdejsi legislative nic neudelal takze SE snazi delat Lync,protoze. Me to taky prijde Malo kdyz bych to podal tak ze zpronevera 50 mega, ale takhle to ta obzaloba asi postavena neni. Nejaky insight nekdo?

  1. Jestli mluvíte o AB, tak ten rozhodně 50 mega nezpronevěřil. To je jiná skutkovka.

 4. Nu, kolo dějin se točí neúprosně… a takhle my si tu žijem… omlouvám se, jdu zvracet

 5. Já jsem četl ten článek z odkazu a nenašel jsem tam téměř nic z toho, co autor přisuzuje zmíněným osobám. To byl jediný zdroj? Pokud ne, byl by někdo znalý ochoten se podělit o další zdroje?

  1. Já jsem tam tedy našel úplně všechno, o čem autor píše…

 6. To je jen důsledek devastace a amerikanizace českého soudnictví. Ve stylu „je to sice zmetek, ale NÁŠ zmetek“ a tudíž zcela beztrestný, pokud je nějak zaháčkovaný u amerického establishmentu.
  Ostatně české oligarchy, „kapitány průmyslu“ kteří ho rozkradli, tu v roce 1993 osobně vybírali američtí „poradci“ a určovali který sektor hospodářství mají za úkol rozkrást a převést na západní vlastníky.
  Tak se pak divíme, že celá věrchuška ODS jejíž členové prokazateelně rozkradli miliardy ve svých ministerských resortech je zcela beztrestná, zatímco Ratha nahání kvůli 7 milionům.
  Holt chlapec nemá tu správnou emerickou ochranu, a dovolil si jít veřejně proti zájmům amerických korporací. Zejména farmaceutických – a to americký žid neodpouští.

  Teď je krásně vidět, jak je celá česká státní správa jen poslušným výkonným orgánem americké administrativy.
  Pokud zavelí -vyhážete čechy z ubytoven a ubytujete tam banderovce, a dáte jim dávky a výhody o kterým se exekutorsky zadluženým čechům ani nezdá- tak ouřada/zastupič jen sklapne kramfleky, vyvěsí ukro vlajku a jde splnit rozkaz.

  Už čekám kdy začnou vyvěšovat ukrajinské vlajky i ve školkách a jeslích. Ve všech institucích vlastněných státem už visí, stejně jako na středních školách, dokonce některých základkách.

 7. Můj tchán (ročník 1932) byl velkým nadšencem jedné, rozumné evangelické církve. Žil pro ni, pracoval pro ni, dal by jí i poslední. V polovině 60. let v jeho kraji estébáci učinili velký zátah na „pámbíčkáře“. No a můj tchán se v té síti chytil. Za co? Za vzdělávací semináře (žádná letniční propaganda, ale vážně pojaté teologicky vzdělávací semináře) a za pořádání festivalů církevních písní. Prásk. Obdržel rok natvrdo a propadnutí veškerého majetku. Dodnes máme v rodině schovaný rozsudek s nádhernou formulací „soud se usnesl, že jste si myslel“.

  No a tak tohle tu máme zpátky. Kdo si ještě myslí, že zrovna v téhle oblasti se máme lépe, než za bolševika, musí být ducha mdlého. Tehdy, když se StB rozhodla někoho sledovat, musela dát do akce několik lidí (někdy i několik desítek, např. v akci ALFA, kdy byl sledován Jakeš), aplikovat Úkony TA-111, TA-122, TA-133 (krátko- a dlouhodobý odposlech prostorový, odposlech telefonního a dálnopisného provozu), případně TA-155 (skryté sledování a filmování), popř. TA-211 (monitoring korespondence) a tak … Dnes jim stačí jen kolaborace příslušného operátora mobilní sítě a operátora internetového připojení, plus jejich kamerové systémy a nemusí zvednout prdel od stolu.

  A bude to čím dále tím lepší. Již několikrát jsem pravil, že na bolševika budeme ještě vzpomínat jako na dobu svobody, prstíčkem hrabat a špendlíčkem kopat. Ta doba se blíží čím dále, tím rychleji.

  Jo a abych se vrátil k mému tchánovi – jakožto křepkého staříka bez vážných zdravotních komplikací ho zabili před rokem Pfajzrem. Nechal se holt ukecat, no. Chlap, se kterým měla i celá StB docela potíž …

  1. Dobrý příspěvek k věci a se znalostí reality.

  2. Jasně, starý pán na prahu devadesátky by tu s námi jistě jinak pobyl ještě dlouhá desetiletí. V tomto věku totiž lidé umírají přirozeně jen zcela výjimečně. Teda ti ilumináti jsou ale svině.

   1. Čuráku, kde jsem napsal, že zemřel přirozenou smrtí? Zemřel, samozřejmě, na trombotickou příhodu. On, kdo neměl nikdy problémy s krví. Docela bych Ti i (proti své povaze) přál, aby někoho zabili Tobě, aby sis uvědomil, co jsi za hovado takovýmito projevy. Že já ten ignore porušil …

 8. Opět slabý článek vypichující jen malou část problému nespravedlnosti ve zdejší kolonii. Vždyť tady se přímo státní správa podílí na páchání a krytí obrovského množství přestupků i trestných činů. To není nadsázka, ale ověřitelný fakt. Systém ztratil legitimitu.

  1. jak může ztratit něco, co nikdy neměl?

 9. „… musím žít. A ne, nechce se mi emigrovat ….“ pak ale musíš akceptovat následky tvého rozhodnutí a nějak se podle toho zařídit

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017