Tak soudci se nám drobátko zadrhli. No, není divu. - zpět na článek

Počet komentářů: 45

 1. No a jako co co. Roboti nemají v rejstříku.
  https://www.youtube.com/watch?v=rgLfH5oCSdM

 2. No dřív novinářské vonuce psaly něco ve smyslu „kdo seje vítr…“, teď se to zatím snaží spíše vyignorovat. No jde těm smradům o všechno. Až to praskne, lidi se s takovými zmrdy jako je Doležal nebo Šafr mazat moc nebudou. Stačí jenom kousek a nebe je v plamenech.

  1. @Challenger: V Česku se určitě nic z toho, co se odehrává ve tvy fantazii nikdy nestane..

 3. Marně se snažím přijít na to, proč by se státní zástupci scházeli se soudci kvůli pravidlům pro vybírání nových soudců. Předpokládám, že soudci si do toho nechtějí nechat kecat. Není to náhodou blbost? Účast veřejnosti je výborná myšlenka, tedy pokud si například nepředstavím, že budu taky mezi uchazeči, podrobím se potřebnému psychologickému vyšetření a závěry se budou řešit před takovými „zástupci veřejnosti“, jako je koprolálista Chalenger, nebo tady fakt, ale opravdu fakt drsnej maník Staník, který má něco proti Angyalossymu, na kterého nedokáže vytáhnout nic jiného, než že byl za komoušů ve Straně. Fakt ve své rodině nemá nikoho, kdo má úplně stejnou minulost a taky pracuje pro erár? Tak to je asi jeden z mála. Každopádně pokud sám nedostal podobnou nabídku, kterou mnohdy nešlo odmítnout, mám zásadní pochybnosti, že má nárok tady na Angyalossyho, nebo kohokoliv jiného, flusat. Sám jsem takovou situaci díky bohu řešit nemusel a fakt nevím, jestli bych dokázal být zásadový hrdina. Autor to ví, jestli opravdu ano, tak blahopřeju.

 4. Je dobře, že když se na něco snažíte marně přijít, položíte dotaz. O naší justici evidentně nic nevíte. Na tohle téma jsem napsal již několik článků, poslední navazuje třeba na tento (dáván odkaz na jiný web, protože tady to trochu zlobí) http://www.k213.cz/JOOMLA/3800-reportaz-z-neverejneho-domu A pokud byste se chtěl o naší neobolševické justici dozvědět nejen jak funguje, ale i jak je konstruována, čeká Vás dost dlouhá cesta. No a jestli máte strach o můj charakter, tak to se bát nemusíte. Nabídku jsem dostal už ve svých 18-ti letech a s klidem jsem soudruhy poslal do prdele. Takže pokud jde o Vámi vyřčené nároky na justiční bolševiky moci „flusat“, tak já mohu s čistým svědomím, o tom mít pochybnosti nemusíte.

  1. Člověče, já se už víc jak čtvrt století živím jako právník, takže tomu, co jste právě předvedl, se říká… doplní každý sám. V tom vašem odkazu na váš vlastní článek se mimochodem nikde nepíše, že by byl přítomen schůzi komise nějaký státní zástupce. Nebo vlastně po vašem prokurátor, však se jim říká státní zástupci teprve třicet let, že. O fungování justice můžete poučovat jen někoho, kdo o ní ví méně než vy a takových lidí tu asi moc nebude. Přehnaným sebevědomím ty chybějící vědomosti fakt nedoženete. Ani ty o tom, komu se nabízelo členství ve straně a v kolika letech. Vy buď kecáte, nebo jste byl mimořádně vzorný svazák a pak byste určitě členství ve straně neodmítl. Neobolševická justice? Máte ponětí, kolik je dnes soudců a státních zástupců a kolik z nich bylo ve straně? Račte si to dohledat, ty údaje dostupné jsou, ať sem nemusím házet odkazy a totálně vás znemožnit.

   1. kolik jich bylo ve straně nevim, ale kolik jejich fotrů a matek tam bylo, to asi bude drtivá většina, co? :o) sou to furt ty stejný rodinný klany kurev co kam vítr, tam plášť…

     1. No dám to jsem CTRL aby jste to nepřehlédl vy fofr tydýti :-), datloval bych to zbytečně a až takové blbosti zbůhdarma nemusím.

      Tak je jasné že takovouto storku “vymyslí každý že jo ba jo nete ty novodobý “šejkspíre co diskuze co by multinick “fuanta kolikrát z poloviny zasere svým spamem tautologie bosingostalkingového kádrováka s nekonečných ctrl zblitků traktáta výheka hejkala brutopýrace ba jo netizace.

      V čase cca. 37:45
      https://www.facebook.com/zrodou.mojmir/videos/1011434726838345/?locale=cs_CZ

      Tak nějak mi to dává že to mohlo vzniknout v novém světě kupčíků a penězoměnců pindos “indianizace obyvatel území které v současnosti zastupuje největší státní firmu s exportem a importem vězeňství, ušáky i s prolongováním podhoubí na kterém parazité mohou vegetovat a i proto debilizace inkluzkami školastik a kryplnád soroš bendu neziskovek s.r.o. malou domů poblitiky a následně recipročně společnosti řízené pararelními zřízeními státu a vlády zřízenci ?dýpstejtu?.Tam ty magistráty v odkazu s nižšími soudními úředníky a policisty v civilu je tedy co až sedí.
      A ten světový lágr pro složku debilizace a degenerace dehonestacemi realizace pitomých drábů exploatacemi obětí je pro peklo imbecilizace otevřen, nebo ne? Prostě trh sebevyvolenými korupcí a arogancí moci, no to snad ne na vězeňské planetě nebo jak agendy 20-30 NWO “šwábizace.

      U blbejch na dvorku startují motorku.
      https://www.youtube.com/watch?v=eqqdL8NN46A

    1. Koncem roku 89 bylo členů strany včetně kandidátů nějakých 1 700 000. Takže skoro každý měl někoho z rodičů nebo prarodičů ve straně, s největší pravděpodobností i vy, samozřejmě i soudci. Přiznejte si, že patologicky nenávidíte celou justici, hádám z důvodu nějakého složitého rozvodu, případně tahanici o děti. „Zdůvodnění“, na které jste se vzmohl, je jednoduše směšné, sorry.

     1. Možná vycházíte ze skušeností z Vaší rodiny, ale moji rodiče ani prarodiče s bolševickou zločineckou organizací nemají nic společného. A nebýt vedení naší justice prošpikováno bolševiky, byla by na okraji mého zájmu i s Vašimi patologickými, fantasmagorickými závěry o mé nenávisti.

      1. Jasně, a proto vám už v osmnácti (!) letech nabídli členství ve straně. Člověče, když už lžete, tak by to mělo mít hlavu a patu. Takhle se pamětníci budou jen smát :-) Ostatně reagoval jsem na Behemota, jak je z vlákna patrné. Ani to nejste schopen pochopit?

       1. Tak záleží, co je míněno tím, nabídnuto. V mé rodině je případ, že kdo chtěl na konkrétním gymplu dostat formulář přihlášky na VŠ musel si převzít i přihlášku do strany.
        Je to nabídka?

        1. Nejen to. Komunistická strana měla vnitří předpis, že na jednoho kancelářského musí vstoupit do strany dva alespoň papírově zaměstnaní v dělnické profesi. A vzhledem k tomu, že kancelářských krys byl převis, tak se snažili znáborovat dělnictvo kde se dalo.

       2. Pravda nechal jsem se trochu unést a zareagoval na váš příspěvek, který reagoval na Behemota, který reagoval na Vás, po té co jste reagoval na příspěvek můj, který reagoval na Vaši reakci ke článku, kde jste se otřel o mně a moji rodinu, kterou jste zařadil po bok bolševického karieristy Angyalossyho. Angyalossyho se zastávejte jak chcete, ale své rudé sliny si o moje rodiče neotírejte. Ti mají štít čistý. Jasné!
        A co se týče pamětníků, tak tím jsem proti Vám já. Tak šoupejte nohama a vstřebávejte zkušenosti starších, ať se Vám nemusí smát.

   2. Tak to jste měl napsat hned, že jste absolventem bolševické právní fakulty. Plzeň?
    Je to prostě těžké, když vysokoškolsky vzdělaný jedinec není schopen dohledat si informace a když mu je člověk s „přehnaným sebevědomím a chybějícími vědomostmi“ strčí až pod nos (první odkaz v článku), není schopen na to ani kliknout. Tak specielně pro Vás. (A čtěte pozorně, setkání se zůčastnili i státní zástupci.)

    Česká justice. Uveřejněno 13.9.2023, autor Eva Paseková.

    „Jmenování nových soudců se zadrhlo, stěžují si špičky justice
    Na půdě Vrchního soudu v Praze se v úterý odpoledne sešli vrcholní představitelé soudů a státního zastupitelství.
    Řešili aktuální problémy justice. Mezi ty patří i to, že se zadrhl proces jmenování nových soudců, ale i státních zástupců. Podle mluvčího ministerstva spravedlnosti Vladimíra Řepky se další jmenovací etapa chystá ještě v tomto roce.
    Jednání se účastnil předseda a místopředseda Nejvyššího soudu Petr Angyalossy a Petr Šuk, předseda a místopředsedkyně Nejvyššího správního soudu Karel Šimka a Barbara Pořízková, nejvyšší státní zástupce Igor Stříž, předsedové Vrchního soudu v Praze a Vrchního soudu v Olomouci Luboš Dörfl a Václav Čapka, zástupci z řad představitelů krajských soudů, předsedkyně Krajského soudu v Ústí nad Labem Lenka Ceplová, předseda Krajského soudu v Ostravě Petr Novák a prezidenti Soudcovské unie a Unie státních zástupců Libor Vávra a Tomáš Foldyna.“

    Bolševický prokurátor se může přejmenovat jak chce, pořád je to bolševický prokurátor i po třiceti letech.
    Kolik je v justici a prokuratuře bolševiků vím naprosto přesně, protože mám jejich seznam. Přesto pro mne není až tak směrodatné kolik jich je celkem, ale jaké posty zastávají. Jestli je ještě nějaký bolševik v Horní Dolní není zas tak podstatné jako například to, že na Ústavním je jich rovná polovina. Polovina! Víte kolik to je?

    1. Vy budete zřejmě funkčně negramotný, to je ostatně autor odkazovaného článku též. Oba zjevně netušíte, že na jmenování státních zástupců nemají žádný vliv soudci a stejně tak na jmenování soudců státní zástupci. V článku se nepíše, co se mělo „zadrhnout“, zjevné je jen to, že špičky soudů a zastupitelství navrhnou ke jmenování více kandidátů, aby se nahradil přirozený úbytek, který je zřejmě z různých důvodů letos nadprůměrný. Opakuji, žádný zádrhel v článku pojmenován není a proto jsem si myslel, že píšete o něčem úplně jiném. Teď už jsem poučený, takže chápu, že jste schopen napsat úplný blábol. Vůbec už netuším, z čeho jste dovodil, že jsem „absolventem bolševické právní fakulty“ a navíc v Plzni. Pokud pominu, že správně česky by to mělo být „právnické“ a nikoliv „právní“ a vystudoval jsem pražskou právnickou fakultu, nikoliv za bolševika. Rovněž netuším, jak může být plzeňská fakulta, která první studenty nabrala na podzim 93, „bolševická“. Zase melete z cesty, zjevně o právu a justici nemáte ani ponětí. Je to typický projev skutečnosti, že fotbalu a justici v Čechách rozumí každý, respektive si to každý myslí. Ale klidně se tu zesměšňujte dál, je to váš boj.

     1. Vy jste vážně zábavný. Mně opravdu nemusíte vyvracet tvrzení, „že na jmenování státních zástupců nemají žádný vliv soudci“ a obráceně. Já to vím a nic takového ani netvrdím. Takže mě o tom ani nemusíte poučovat. Ten kdo tomu nerozuměl jste byl Vy. Trochu jsem Vám o důvodech jejich setkání napověděl, trkat Vás už ovšem nehodlám. Uvidíme na co soudruzi přijdou za čtrnáct dní u ministra.

      1. Jste schopen napsat, co se tedy (podle vás a autora článku) zadrhlo? Leží na Pávkově stole nevyřízené žádosti Fialy o jmenování soudců, nebo na Blažkově stole nevyřízené žádosti Stříže o jmenování státních zástupců? Nebo co jiného se tedy konkrétně zadrhlo? Vycházím z titulku vašeho článku :-)

       1. Schopen napsat to samozřejmě jsem a také jsem toho o tom už dosti napsal. Také jsem Vás přesměroval na stránky K213 Ing. Jiřího Fialy, který o tomto tématu napsal víc než dost. Kdybyste nebyl, jak že jste mi to napsal? Jo, „funkčně negramotný“ a jen trochu se zorientoval, je to popsáno dosti polopatysticky. Ale tak jen pro Vás.
        Výběr soudců je veřejně přístupný (třeba jako schůze obecního zastupitelstva). Tak jsme se tam jednoho dne vypravili. V čele výběrové komise, jmenované pravicovým ministrem byla stará komunistická čůza Švehlová, z etablované bolševické, justiční rodiny. Onu komisi, otázky které kladla i místo konání jsme, jakožto zástupci veřejnosti a daňoví poplatníci, jistým způsobem kritizovali. To ovšem komunističtí justiční pohlaváři neustáli a tak Angyalossy několik týdnů na to přišel s nápadem, že k výběru soudců už napříště veřejnost nepustí, aby si to tam pěkně po bolševicku mohli upéct sami. Což jsme podrobili tvrdé veřejné kritice. Od té doby se žádné výběrové řízení na soudce nekonalo. Protože soudruzi vědí, že jsme připraveni tam napochodovat s těžkou jízdou. A to je celé. Není třeba v tom hledat žádné hlubokomyslnosti.
        Tak jsem Vám to podal na zlatém podnosu a to i bez invektiv o lhářích, o bolševicky ušpiněné rodině a podobných nesmyslech. Ale jinak, to co jsem Vám zde shrnul je v těch článcích celkem srozumitelně popsáno, nebo ne?

    2. No, jelikož ZČU v Plzni byla založena roku 1991, těžko to může být bolševická fakulta.

     1. Tady nikdy jiné než bolševické strany „zájmových skupin nebyli a rozhodně ne pro všechny. J“elita

     2. shane: piráti taky byli založeni po ’89 a bolševičtí jsou až dost, takže bych řekl, že rozhodující je spíš aktuální stav než rok založení, nemyslíte?

      (poznámka je obecná, nemám o ŽČU a lidech tam s ohledem na skandály nijak zázračné mínění, ale ani nevím, kdo a jak se tam projevuje na PF)

      1. Piráti rozhodně nejsou bolševici. Já chápu, že je to u nás stejně oblíbená nadávka jako v rusku fašista, ale program piratů a program VKS(b) (a jejich derivátů, včetně KSČ) toho má jen minimum společného. Ne, že by piráti nebyli levicovej ksindl, to zas jo.
       Krom toho, nějak mi nepřijde, že by právnické fakulty byly zrovna bašta levičáctví.

  1. Nezblbnul i orchestrion na kývače? :-))
   Asi dělám sugesce a hypnózu líp jak pedagog či jak šaman a i stroj ožije co by golem formanti.
   https://www.youtube.com/watch?v=GfzsT86h948
   https://www.youtube.com/watch?v=o2rp53V2IPw

  2. Nezblbnul i orchestrion na kývače? :-))
   Asi dělám sugesce a hypnózu líp jak pedagog či jak šaman a i stroj ožije co by golem formanti.
   https://www.youtube.com/watch?v=GfzsT86h948
   https://www.youtube.com/watch?v=o2rp53V2IPw

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017