Tak soudci se nám drobátko zadrhli. No, není divu. - zpět na článek

Počet komentářů: 38

Přidat komentář
 1. OT: jak vidno tak Libyjci mají větší smysl pro „přímou demokrecii“ než český vohnout:

  🇱🇾Obyvatelé povodněmi zničeného libyjského města Derna během nepokojů vypálili starostův dům.

  Činí úředníky a parlament země odpovědnými za krizi a protržení dvou přehrad za městem během silné bouře. Konstrukce, které potřebovaly opravy, nevydržely silné proudy vody. Celé čtvrti byly odplaveny.

  Demonstranti také požadovali rozpuštění městské rady a rady starších.

  Celkem si povodeň v Libyi podle posledních údajů vyžádala životy více než 11 tisíc lidí. Další tisíce lidí se stále pohřešují.

  Řekl bych že za covid games a fialenkovo ukro games u nás bylo povražděno o dost víc lidí byť nepřímo. A český vohnout vesele drží hubu a krok dál.

  1. Meli by si jit pobrecet na hrob Kaddafimu, ten by na udrzbu nesral.

 2. Jako by nestačila trockistická justice „by Rychetský“. Ta současná banderizovaná, co se řídí americko-ukrajinskými zájmy a nikoliv českou legislativou a ústavou, už není ani pro srandu králíkům.
  To je jak justice z filmu „Idiocracy“:
  https://www.youtube.com/watch?v=kn200lvmTZc

 3. Taktyktlátům a daglbergům a i jiné zvířeně pozor, pohov.
  https://www.facebook.com/100094074429518/videos/824498312737083/

 4. Já to shrnu. Autor navštívil jako veřejnost jeden výběr soudců a z nějakého důvodu, který by možná osvětlil psychiatr, protože racionální podklad to nemá veškerý žádný, se domnívá, že tato skutečnost vzbudila takové, obavy justičních špiček, že se musely sejít a „dokladuje to“ článkem, na který odkazuje ve svém spisku zde. Vůbec mu nevadí, že pocit autorky, že se „cosi zadrhlo“ není ničím konkrétním odůvodněn a že se i v tomto článku píše, že na jmenování je připraveno už cca 100 vybraných kandidátů. Jestli se tedy něco „zadrhlo“ není to výběr, nýbrž samo jmenování, na které samozřejmě nemá on ani Fiala naprosto žádný vliv. Ne, prostě tím, jak on a Fiala vlezli na jeden veřejný výběr soudců, tak celé „neobolševické“ justici“ způsobili obrovský problém. Že by nechápal rozdíl mezi výběrem a jmenováním? Proč je justice neobolševická? No protože je její vedení (prý) bývalými straníky celé prolezlé. Dočkali jsme se nějakých čísel na podporu tohoto tvrzení? Samozřejmě ne. A tak je to tady se vším. Prý jsem se já otřel o jeho rodinu. Zřejmě tím, že jsem napsal „Fakt ve své rodině nemá nikoho, kdo má úplně stejnou minulost a taky pracuje pro erár? Tak to je asi jeden z mála.“ Zcela nesmyslně označil právnickou fakultu v Plzni, založenou v roce 1993, za „bolševickou“ a mne za „absolventa bolševické právní fakulty“, ačkoliv z toho, co jsem tu napsal, je patrné, že jsem absolvoval v devadesátých letech. Dejme tomu, že on skutečně jako řadová lopata v osmnácti letech odepřel vstup do strany (osobně tomu nevěřím, takhle to fakt nechodilo). Mohl tak něco ztratit v těch osmdesátých letech? Nikoliv. Mohl něco ztratit Angyalossy a a kterýkoliv jiný soudce? No zřejmě by se bez toho trestními soudci ani nestali. Má proto jedinec, kterému dnes táhne nejmíň na šedesátku a dá si infantilní nick name „Staník drsnej maník“ právo se na Angyalossyho nebo kteréhokoliv jiného soudce jen z tohoto důvodu morálně vyvyšovat? IMHO nikoliv. Ale tohle už je, na rozdíl od ostatního, co jsem napsal, věc osobního názoru.

 5. Já bych to s dovolením také shrnul. Jestli mají justiční špičky z něčeho obavu, tak je to veřejná kontrola a veřejná kritika, o tom nepochybujte.
  A teď konkrétně. Jak jste přišel na to, že je připraveno cca 100 vybraných kandidátů? V článku autorky se nic takového nepíše. A jestli to odvozujete z tohoto („Účastníci poukázali na to, že jsou již řadu měsíců vybráni uchazeči o soudcovská místa, kteří vzešli z řádných výběrových řízení. Ti jsou připraveni nastoupit na uvolňovaná místa soudců, kterých bude koncem tohoto roku již kolem sta, a dalších sto soudcovských míst je uvolněných v důsledku mateřských dovolených a dlouhodobých pracovních neschopností,“ uvedla mluvčí Nejvyššího soudu Gabriela Tomíčková.)
  Sto je uvolněných soudcovských míst, ne uchazečů. Protože převážná většina vybraných soudců z výběrových řízení konaných na podzim v roce 2022 byla presidentem Zemanem jmenována v Prosinci ještě toho roku. https://advokatnidenik.cz/2022/12/08/prezident-zeman-na-hrade-jmenoval-ctyri-desitky-novych-soudcu-obecnych-soudu/
  O tom svědčí i zpráva ministerstva, kde se hovoří o jmenovací etapě a etapa může být od písemné zkoušky až po jmenování presidentem. Tak to alespoň chápu já. https://www.justice.cz/web/msp/tiskove-zpravy?clanek=do-konce-roku-2023-planujeme-uskutecnit-jednu-jmenovaci-etapu-soudcu
  Jestli máte ověřenou informaci, že je připraveno ke jmenování 100 soudců, sem s ní. Protože od loňského podzimu žádné výběrové řízení neproběhlo, až v současné době začínají.
  https://www.jacz.cz/o-nas/vyberova-rizeni/vyberova-rizeni-na-funkci-soudce
  https://www.jacz.cz/o-nas/vyberova-rizeni/vr-justicni-kandidat
  Víte co je na tom výběru nových soudců úžasné? Že musí předkládat negativní lustrační osvědčení. Soudcem se nesmí stát donašeč bolševiků, ale samotní soudci být bolševiky mohou. Tak tomu říkám paradox.
  „Proč je justice neobolševická“. S internetem evidentně pracovat umíte, tak by neměl být problém si to zjistit. Ale dám Vám alespoň základní informace. V roce 2011, po čtyřleté tahanici, vyhrál pan Pecina u Ústavního soudu nárok na informace o členství soudců a prokurátorů v KSČ. Seznam s justičními bolševiky visel nějaký čas na stránkách MSp, ale protože se justiční bolševici se svou minulostí neradi chlubí, byl nahrazen vyhledavačem na kterém není patrné kolik jich v té justici a na jakých pozicích ještě je. V původním seznamu jich byla víc než čtvrtina. Ovšem horší než samotný počet bylo v jakých pozicích seděli. Čím vyšší soudní instance, tím početnější zastoupení. A nic se na tom nezměnilo. Bolševika Rychetského vystřídal bolševik Baxa a nově jmenovaný nejvyšší státní zástupce je bolševik Stříž, přezdívaný Rudá smrt. Naše justice není neobolševická, je bolševická se vším všudy.
  Sorbóna v Plzni byla založena bolševiky a estébáky pro to, aby si tam mohli chodit pro diplomy jejich pitomé dětičky, spolu s politiky a jejich spřízněnými byznys kámoši. V roce 2009 všechen kal vyplaval na povrch a v roce 2011 byla škole odebrána akreditace. A co se týká Prahy. Do nedávna byl rektorem UK bolševik Zima. Dokud byl schovaný za rektorským stolcem s řetězem na krku a nemluvil, tak jak takž dobrý. Ale napadlo ho kandidovat na presidenta, kde se naplno projevila jeho bolševická idiocie. Podle toho také dopadl. A jen poznámka, jak výrazně se změnila bolševická právní skripta od sametu do Vašich studií v devadesátých letech? Změnila se vůbec?
  A teď to nejdůležitější. IMHO samozřejmě má. Už ve svých osmnácti letech jsem věděl, že se nikdy nestanu komunistou a to díky své morálce a vyznávaným hodnotám. Ve svých nácti jsem měl jasno, co jsou bolševici za vychcanou, zlodějskou, násilnickou svoloč s dvojí morálkou a dvojím právem. A buďte si jistý, že právě já mám plné právo hodnotit všechny ty Fremry, Rychetské, Angyalosse, Stříže a další. Protože pokud jsou komunisty z přesvědčení, pak jsou chudí duchem a nebo jsou to prodejné děvky s gumovou páteří a rozhodně nemají právo zastávat funkce vyžadující morální kredit. Já mám jak rovnou páteř tak morální kredit. Já jsem nikoho neodsuzoval, já jsem nikoho neokrádal, já jsem nikoho netýral ani nezotročoval a bylo to mým osobním rozhodnutím se na takových věcech nepodílet. Úsměvná je v tomto smyslu vaše poznámka o lopatě, která neměla co ztratit, zatímco ambiciózní křivák musel vstoupit do strany pro kariéru trestního soudce. Ona totiž i lopata mohla udělat kariéru díky rudé knížce. Přesně takoví byli vybíráni pro rychlostudium v PŠP aby jako dělničtí soudci a prokurátoři nahradili erudované a bolševiky vyházené justiční pracovníky. A to je přesně ten morální rozměr, o kterém se tu přeme. Až do konce bolševismu beztrestně mučili a zabíjeli své odpůrce, jako třeba Pavla Vonku. Jejich ruce jsou od krve poctivých a čestných lidí, na kterých páchali zločiny proti lidskosti. A jako právně vzdělaný víte, že ty jsou nepromlčitelné. Vy zkrátka o tom bolševismu nic nevíte a také vědět nemůžete, protože když končila vláda jedné strany, což byste si neměl plést s koncem bolševismu, vám rostlo chmýří na bradě. Vás o tom zřejmě nepřesvědčím, ale čtou to zde i jiní lidé.
  A poznámka na závěr. Pro mě Jiří, protože jsme kamarádi na stejné lodi, pro Vás pan Fiala nebo Ing. Fiala. Když už si tu hrajete na vzdělance.

Napsat komentář

D-FENS © 2017