Tak nám mlátěj rodiče s dětmi – reloaded - zpět na článek

Počet komentářů: 302

Přidat komentář
 1. Čekal jsem, že revoluce začne v UH vypálením stanice městapa a….. NIC. Škoda, bude potřeba ze strany orgánů přilít do ohně. Nu což, počkáme. Nebude to dlouho trvat.

  1. Zdroje jsou, to je dulezity. Stamiliony si rozdavaji stadni urednici ve svych 14. a 15. platech, takze lze ocekavat, ze lid zacne frflat a nasledne i mestapo dostane dalsi financni injekci pro ‚udrzeni poradku‘, coz se dozvedi ti, kteri prisli o praci treba diky bravurnimu rizeni tohoto stadu ‚jako farmy‘. No… a pak uz staci pod tim sudem prachu skrtnout.

   1. Šílena hlásí, že státu dojdou prachy v červnu.
    Ale to je jen palebná příprava na zvýšení deficitu. Komunisti to podpoří, volí je už jen pár důchodců a kdyby jim nepřišli prachy, komanči to můžou zabalit.
    Takže zatím lidové bouře nečekám (but I keep my powder dry).

  2. Tak pár lidí před stanici MP v UH přišlo, demonstrace proběhla velmi kultivovaně, ve spoustě zemí by ta jejich auta lehla popelem.
   https://www.youtube.com/watch?v=Zfua4gJQCGo

   Starosta i náčelník se za zásah omluvili (i když je to jako s Biblí, najdete tam omluvu i řeči o nutnosti dodržovat opatření):
   https://www.youtube.com/watch?v=sJlUHyqzpec

 2. Ne, neprekracuje se nic, co se delo za protektoratu, ty hovado.
  Nejhorsi na tom je, ze clovek by samozrejme take nejradsi ty kreteny, co tohle provadej, nejradsi umlatil lopatou,ale srovnavat to s protektoratem? tvl…
  Btw, je zajimave, ze kdyz mlatej jine lidi pod nejakou jinou zaminkou, ale zrovna ti lide nejsou moc popularni, tak se jeste rekne „dobre jim tak, muzou si za to sami, nemeli provokovat…atd atd“
  Tohle pokrytectvi me fakt vytaci.
  Ze se ted vyrojil mrak lidi, co najednou prozrel a vidi, jak je to vsechnoi spatne..
  Kde jste byli predtim?
  Docela dobre si pamatuju, jak jsem tu byl nazyvan, kdyz jsem uz pred lety a lety zacal zdravit vsechny prislusniky „Topolankovo jednickou“

  1. No to máte tak, takovou liknavost jako nechat dítě schvalovače nenošení roušek po zákrokz pekařce by Gestapo rozhodně nedopustilo.
   Otázkou je, zda by bylo dítě posláno do koncentráku nebo jen na převýchovu do německé rodiny.
   Stát se to v Norsku, už by bylo u nějakých pěstounů buzerantů…
   Takže ano tvl, zatím dobrý…

   1. No jistě, dá se takto argumentovat, a v detailu by se to dalo i asi obhájit. Nějak, možná částečně. Fakt ale je, že Protektorát byl takový vražedný průser, že s ním nejde srovnávat dnes prakticky nic. Ano, svobody jsou do prdele, ano, nastupuje totalita, ano, už se likviduje za názory, ale ne, není to horší než za Protektorátu. A i když chápu, že jsem ovlivněn tím, že moji prarodiče si v Protektorátu užili a nesli si celoživotní následky, zatímco pro lidi narozené po 00 je to jen stránka v dějepisu, na to, že je takové srovnání zatím pitomé, by mělo stačit i základní vzdělání.

    1. Nein, s Protektorat to selbstverständlich srofnafat nelse, protose damals to nepyl satny exces, ale richtig gemacht potle platny sakon!

     Ktesto dneskcha je sakon friedlich, ale ty mestapo si delat so je napatne! Schweinerei!

     1. Na ja, richtig.

 3. Stačí sledovat komentáře na některých webech a nestačit se divit, kupříkladu:
  „Dělali svojí práci a dělali jí dobře,Měli dostat pochvalu. Pokud si bude každý Eman vyskakovat na policii,jsme v koncích s pořádkem,se zákony i s demokracií.“

  Befehl ist Befehl, řekli si klucí od VB když pár neukázněných mírně pacifikovali v listopadu 89.
  Befehl ist Befehl, řekli si správní hoši od StB a rozdali zopár výchovných flákanců několika disidentským máničkám.
  Befehl ist Befehl, řek si pohraničník a pustil pár včel do oportunistického utíkáčka ze země socialistické.
  Befehl ist Befehl, proč teda ten humbuk ohledně Burešovic čestné služby v StB, když byla zcela v pořádku v rámci platných zákonů.

  Z uvedeného vyplývá, že když vláda nařídí nosit venku plynovou masku v létě a skafandry v zimě, tak si to hošani z výkonných zložek hezky uhlídaj protože Befehl ist Befehl.
  Befehl ist Befehl, a to je fakt, jak i to, že s tím chátra neudělá lautr nic.

  PS. Kupujte faciometry, prý brzy nebudou.

  1. Jo, je mi z takových na dávení. Byl bych zde pro systém tzv. fyzického odstranění jehož proponentem je jistý pan Hoppe. Chtělo by to tyto morálně vadné kusy podlidské špíny jednoznačně identifikovat a ekonomicky odstřihnout od zbytku slušné společnosti:

   „Promiňte pane, od té doby co jste u nás byl naposled jsme se dozvěděli, že jste pěkná kurva. Museli jsme díky zmrdům jako Vy zavřít hospodu/krám/etc., propustit půlku zaměstnanců a zadlužit se. Zmizte mi z očí a už nikdy se sem nevracejte.“

   nebo

   „Máte něco s kotlem a chcete abych se na to podíval? A Vaše jméno? Aha, moment, dejte mi chvilku.

   Podívejte, pane Čůráček, vaše jméno je na seznamu. Umíme to opravit, ale ve vašem případě bude oprava bez záruky, za trojnásobek ceny a budeme chtít zaplatit předem. Pošlu zálohovou fakturu. Že se Vám to nelíbí? Nevadí. V takovém případě si v té chatrči třeba račte zmrznout a přeji hezký den.“

   Nástrojem k fyzickému odstranění by mohla být pouhá webová stránka, buď na clearnetu nebo na TORu. Databáze všeho, co tito „lidé“ vyblili do diskusí na Lžidnesu, Hovinkách, atd., ve které půjde vyhledávat. Svá celá jména už vykdákali když po nich mediální mrdky chtěly zaslat kopie občanek, takže ještě zbývá doplnit fotky, adresy, data narození, telefonní čísla a jména příbuzných. Doplňování údajů by mohla být komunitní činnost, pokud by se našel způsob jak zařídit, aby v tom různí vykurvenci nemohli dělat bordel.

   Obdobná databáze by se dala vyrobit i pro prasata. Jak jistě všichni víme, prasata nemají jména ale čísla. Proto je třeba jména doplnit. A také adresy, fotky, jména příbuzných a pokud jsou podsvinčata, i místa kde chodí do školy (za předpokladu, že se někdy školy otevřou). Každé prase by ještě mohlo mít anonymní diskusi. Věřím, že v létě bude chtít spousta prasat na pivo nebo budou někdy shánět nové zaměstnání až je vrchnost nebude mít z čeho platit. Zvýšením daní se totiž už moc dobře nedá vybrat víc peněz, žeáno.

   Berte to jako takový nápad pro někoho kdo na rozdíl ode mně dělá do PHP a byl by to schopen naprogramovat. Myslím že většina místního osazenstva by ráda na takový projekt něco přispěla, což dnes jde udělat i anonymně (Monero).

   1. Uvedomujes si, ze do nejake takove dbs te klidne soupne nekdo jinej a bude buzerovat tebe? Bude se ti to libit? Ja te sice chapu, ale zatim jakykoli nastroj na neco byl vyvinut, byl take ihned zneuzit.

    1. Naprosto si to uvědomuji. Podívej se ale např. na tu hromadu hoven co zkopíroval Brundibar dole. Skoro jsem si nablil do huby když jsem to četl. Myslím že jakýkoli nástroj který by pomohl slušným lidem udržet si tuto svoloč od sebe co nejdál by byl ku prospěchu. DB nemusí být open source a jakákoli případná alternativa kterou vyvine nepřítel by musela mít jistou kredibilitu aby s ní bylo možné kohokoli buzerovat.

 4. To s tím ,,dělám jen svou práci,, jsem už od MP párkrát do očí slyšel, na to odpovídám: Tak se běžte živit něčím slušným.

  1. Mně přijde docela troufalé to vůbec nazývat prací.

  2. Ano, na to staci opacit ‚a to se chlubite, nebo si stezujete?‘. Taky tenhle argument neberu. Tim se mohu ohanet i jako najemny vrah.

 5. Přiznám se, že jsem článek nedočetl, přišlo mi to, že to je pořád dokola jedno a to samé. Ale co mě nejvíc zarazilo – hergot, záleží na tom, jestli kvůli náhubku venku policajt buzeruje člověka s dítětem nebo bez? Já bych řekl, že ani moc ne, protože obojí je od základu špatně. Samozřejmě čest těm rozumným policajtům, kteří si o tom myslí své a snaží se nikomu neškodit, pokud to v rámci možností jde.

  1. Tak taktiku zákroku by přítomnost dítěte asi ovlivnit měla, ne?

 6. Celý problém s UH městkými primáty nespočívá v tom, že konali, ale v tom, že celou situaci dovedli tak daleko, že konali protizákonně, a to nejméně 2x – ponechali dítě bez na ulici bez dozoru a unesli občana této země na svou stanici. Obojí jim zákon zakazuje. A protože celou věc spáchali v uniformě, jediný, kdo tuto věc může rozhodnout, je soud, musí tedy následovat obžaloba.

 7. Aby toho nebylo málo, další brutální útok pcr z Českých Budějovic.

  https://www.facebook.com/100000618600781/videos/4117267438303836/

  Akce začíná v šesté minutě.

  1. No vidíte, já jsem přes tohle náměstí šel v pátek ráno, bez roušky. V dálce jsem sice viděl dva měšťáky, ale nejspíš si mě nevšimli. Jen asi o hodinu později jsem šel nakoupit do Vrbenky (pro nebudějčáky: Prodejna potravin na jednom z předměstí). Šel jsem z parkoviště, opět bez roušky, u vchodu stál další chlapík s rouškou staženou pod bradou, když v tom z prodejny vyšli další dva měšťáci. koukli na chlapíka, koukli na mě … a pokračovali dál v cestě za svými těžko definovatelnými cíli. Takže jako obvykle – záleží na lidech…

   Já jsem ten poslední, kdo by se chtěl polucie zastávat, ale situace, podobné těm na videu, se bez přímé osobní účasti hodnotí hrozně těžko.

   Jediné pozoruhodné na tom „budějckém“ videu je to, kolik tam těch fízlů bylo – zřejmě chápou, že nálada obyvatelstva začíná bublat, a že by se i taková trivialita mohla nějak zvrtnout…

   1. Ale to přece nejde, voni to musí řešit! Potvrdí 11 z 10 shanů a jinejch pitomců!

    1. Ne že musí. Že jsou povinni. Ale vysvětlovat rozdíl někomu tvýho ražení je asi zbytečný.

     1. muší s oruadní povinnosti, vole blbej, kroutit se můžeš jak chceš, ale nic to nezmění na tom, že meleš sračky…

      1. Ano, díky za praktickou demonstraci. Ale nebylo to třeba.

  2. Jakej brutální zákrok?!? Namachrovanej výrostek utrpěl srážku s realitou a příště ho možná nebudou napadat píčoviny (si blbec možná myslel, že bude bitka, no policajt to udělal tak rychle a nečekaně, že se nezmohl ani na překvapený au). Vyžraná bába si o odvezení na stanici přímo koledovala.

   1. Jasně, jen houšť… jen ať pořádně pocítěj srážku s realitou, ať je příště nebudou napadat píčoviny.

    A co si ty představuješ pod takovým pojmem realita?

    1. Realita je, že když mám kolem sebe osm policajtů a těm dělaj stafáž další strážníci, tak je dobrý bejt uplně nejhodnější a nediskutovat, protože takovejhle boj by vyhrál jen John Rambo a to já rozhodně nejsem. Mimochodem mládežník byl pěknej kretén, že to nechal zajít takhle daleko.

     1. Já teda mám za to, že v této situaci bych měl být maximálně ochráněn nebo tak nějak to maj psaný na těch autech.

      1. Aby se ti z tý vochrany nespustila krev a nezmodralo voko

       1. No moc namachrovaně nepůsobil, jen si nechtěl nandat roušku. Ten zákrok mi moc adekvátní nepřijde, to ho musí takhle nečekaně napadnout a sejmout? Nešlo to vyřešit domluvou nebo tak?

         1. Eh… ja na dalku blbe vidim a podle tech hader jsem myslel, ze prijela parta vycistit na namesti kanaly.

          1. Se divím, že nikdo neřeší propagaci hentěch idejí…ideologií.. porušování práv a tak. Černá jako černá, SS jako policie.

       2. Kdyby vedoucí těch hradišťských debilů druhej, nejpozději třetí den napsal na sociálky: „Vyhodil jsem je oba na hodinu“, neměli bychom si tady a teď o čem psát.

        To zoufalé okecávání a obhajování neobhajitelného jenom přilívá do ohně. Snadno se pak stane, že někde jinde dostanou tihle kriplové na budku a třeba i kvůli malichernosti, která by se za normálního stavu řešila „domluvou“. Jenže tady není normálního už skoro nic.

        Normální už není ani to, jít s děckem po liduprázdné ulici a nebýt napaden psychopaty.
        Náhodou navlečenými v černých hadrách, kterým říkají uniforma a co si o sobě myslí, že snad jsou nějaká policie.
        Dobře pamatuju šedý vlky. Taky to byl pěknej odpad, ale bývali to taky o dost chytřejší lidi, než tenhle odpad společnosti.

        1. A můžeme se vsadit, že vesměs s režimem kolaborující média, budou celý další následující týden vyhledávat „zásluhy“ tohoto odpadu společnosti.

         Kdyby to měl být jenom jeden odchycený čokl, tak budou sáhodlouze vytahovat jejich nepostradatelnost a užitečnost. Kriplů, vylepšujících městský rozpočty pokutami, který by se ničím jiným a nikde jinde neuživili. Jeden druh se prostě sleze na jednom místě, je to očekávatelný.

       3. https://navratdoreality.cz/trenovany-zabijak-vs-policie-13191.html

        https://www.krimi-plzen.cz/a/ja-sem-zaskodnik-z-plzne/

        Zajímavý je, že když někdo někomu zničí zadek auta kanálem, je evidentně sfetovanej a ožralej, útpčí na ostatní lidi, nemá roušku ani na bradě a policajtům ještě vyhrožuje, tak zákrok trvá cca hodinu. Přitom ta přesila bylo podobná jako v těch budějkách. Ale mám pocit, že tam hrdinové cejtili větši teplo v podbřišku a bezpečí, tak toho týpka sundali za 6 minut…

        je to takhle teda ok? Shane, Sysop? Já jen že to moc nechápu.

        1. neni to v pořádku. Tvrdím někde že jo?

         1. Ok dobrá.

     2. Připomnělo mi to jednu situaci, kdysi dávno (10 roků zpět? Tak nějak.). Jedu si takhle s manželkou domů, krátkou výpadovkou mezi obcemi Budějce a Dobrá Voda. Na rovném úseku (ještě tedy v Budějcích, pravda) přidám, ale nejedu nijak extrémně… Třeba 70-75 km/h. Uprostřed toho rovného úseku (cca 400 m) přechází uhlopříčně skupina tří mládežníků. Na všechny akce je relativně dost času, ale vytáhlý adolescent se vyloženě plouží, začíná zaostávat za skupinou. Začínám být ostražitý, ale neubírám. Cápek zpomaluje ještě trochu, tak zatroubím, no, minu ho těsně za zadkem. Trumpeta ovšem považuje za nutné mě vzápětí vyfakovat… Když dojedu na místo, kde se dokážu otočit, otáčím. Cápek se skupinou mezitím zmizel v boční ulici, ale netrvá dlouho, a vidím je. Dostihnu grupu, vyrazím z auta, při konfrontaci face to face zjišťuji, že cápek má asi 185 na výšku, což je asi o 10 cm víc, než mám já. Čapnu ho za klopy (i když u trika nevím, co to vlastně znamená), a ptám se ho, co tím gestem myslel. Pindá něco o tom, že si mám pořídit ještě jedny brejle a podobné invektivy a souběžně se mě pokouší kopnout do kolena (či kolenoulí, nevím)… Trochu mě to zlobí, připouštím. Ale protože, na rozdíl od něj, už jsem ve svém životě zvednul pár cihel a odvezl pár koleček s betonem, bafnu ho za pastelky (kterým on nejspíš říká „ruce“), a v podstatě ho odnesu na trávník na kraji ulice. Tím asi mohla celá ta taškařice skončit… Jenže cápek, zřejmě pod dojmem, že je „vůdce“ té skupinky, považoval za nutné sdělit auditoriu, že moje žena je kráva, a že by měla jít krákorat jinam (očividně nebyl zběhlý v biologii). A to už jsem se opravdu nahvízdnul. Cápek dostal lepáka, jeho squadra hysterický záchvat „Teče mu krev, co jste mu to udělal, teče mu krev!“ „Zavolejte policajty!“. Soudím, že je čas seanci ukončit, sedáme do auta, a jedeme domů…

      Proč to tu popisuji? Není to proto, abych se chlubil, jak jsem dal facku výrostkovi (ostatně moje bilance s podobnými týpky je přinejlepším remíza), je to proto, aby si zdejší diskutující uvědomili, že výrostek dokáže v krátké době rozčílit (ba víc než to, i nasrat – dámy opět prominou) kohokoli. A že výrostek nemusí být nutně jen ve věku 16-20 let – u někoho je to stav mysli…

      1. Co zkusit radši pohledat v okolí nějakou zábavnou matičku, na kterou tohle bude zabírat?

       1. Můžete svou výhradu (předpokládám, že je to výhrada) nějak rozvést?

        Jen na okraj – rád bych Vás ujistil, že moje matička je zábavná tak, že se Vám o tom nejspíš ani nesnilo. Co tam, krom matičky, máte dál? :-)

      2. Pane sroubek, bez jakýchkoli ironii a invektiv: co vas vedlo k té otočce a „řešení“ situace? Já kdybych měl reagovat na každýho fakáče, co jsem jich v životě viděl, tak hádám že mám pár jizev a odseděnejch let navíc a lichej počet vočí (tím nemyslím tři). Protože nebylo jednodušší normálně pokračovat v jízdě? Je moudré nechat hněv cloumat svým majestátem? Díky za odpověď.

       1. Odpověď je jednoduchá: Občas (častěji, často, furt) jsem trochu cholerik.

        Ta jen o málo složitější odpověď je ta, že nemám rád, když mi ostatní činí to, co já nečiním jim. To je inverze přísloví „Co sám nemáš rád, druhému nečiň.“. Já, jsa na přechodu(!), kde jsem se ocitl, aniž jsem zaregistroval blížící se auto, před přijíždějícím autem popoběhnu – ačkoli mé šediny (jimiž jsem obdařen, dík genetické predispozici, už od pětatřicátého roku věku) by můj případně pomalejší pohyb mohly omluvit. Nevím, proč bych měl někoho obtěžovat svou případnou nepozorností. Ale stejně tak nevím, proč by někdo měl obtěžovat mě svou nepozorností, či (v popisovaném případě) spíše schválností.

        Stačí to takhle, nebo mám vzít ještě v úvahu Freuda? :-)

        1. fpoho, stačí, dík :)

   2. Přesně tak. Je potřeba dát přes hubu každýmu bez ohledu na to, že existujou nějaký zákony, nebo předpisy. A pochopitelně bez ohledu na to, že existuje nějaká Ústava. A proč? Protože můžu!!! Uvědom si, že příště to budeš ty, kdo dostane po hubě od polointeligentních opic jen proto, že oni můžou!

    1. Tomuhle blbovi a jemu podobným to nemá cenu vysvětlovat, protože je to fízl, kterej si o sobě myslí, že je něco víc než všichni ostatní.

  3. Vyzván, poučen, sbalen. Proharaje všechno SO1, SO2 i u případného správního soudu (pokud to SO neodflákne).

  4. Mimochodem všimněte si, že si to i PČR dokumentuje na video.

   1. To jsou ta kouzelna videa, co funguji jen ve prospech PCR a mafianu, ale jakmile se jich dovolava nekdo jiny, tak se ztraceji?

  5. Obtloustly, sedivy mestak, modry hadr? Nebo respirator, z videa to nepoznam. S hadrem by neplnil …

   Vysoky policista s brylemi-po celou dobu ma jen nakrcnik. Tedy hadr. Neplni.

   Namisto absurdní argumentace dvema metry, postekavani na strazniky a provokovani evidentne nastartovaneho policejniho bojare by bylo mnohem zabavnejsi nahodit rousku a nahlas a na video se dozadovat reseni tech dvou uniformovanych u jejich kolegu.

   1. Ten obtloustly má respirator, má tam i to pérko na nastavení.

   2. Nahlas a na video chtít po zasahujících cajtech řešení jejich kolegů je kravina, to nikdy nezabere. Dostanete stejně a vaše stížnosti odpálkujou s tim, že to předali k řešení GIBSu nebo jinýmu oddělení a to to hodí do autu (nákrčník byl nanovláknovej s ertifikátem nebo podobně).

    1. Mestaka s modrym respiratorem na malem telefonku neumim rozlisit. Budiz, ma respirator, plni.
     Ale ten nano-nakrcnik by urcite byl hratelny. A porad s lepsim vystupem, nez sebou nechat placnout o dlazbu, nebo jako pani se nechat odvezt k lustraci na fizlarnu.
     I kdyby nic jineho, tak dobu, kterou s nima stravite debatou nad nano technologii nakrcniku, nebudou moci venovat otravovani dalsich kolemjdoucich.

     Dneska mi nejakejma facebookama proteklo kraticky video, autor popreje dobrou chut policistum, co se laduji v Parizsky bezprostredne po zakroku proti bezrouskovym na Staromaku. Nasleduji dva krasne zabery, jeden sedi na chodniku, v ruce bagetu, na hube rousku. A ten nejakcnejsi, jeste dozvykava posledni sousto a uz se dozaduje prukazu totoznosti, pres cislo mu klasicky visi mikrofon od vysilacky. :D

 8. „Těmito bestiálními zákroky proti malým dětem překračujeme dalece to, co se v naší zemi dělo za nacistického protektorátu.“

  Vážený autore, jakou hyperbolou nás u tohoto tématu chcete obšťastnit příště? Zbývá Vám ještě nějaké další stupňování těch Vašich výlevů? Co třeba: Je to genocida srovnatelná s holocaustem nebo s Rwandou…?

  Že jsou ti zúčastnění fízli pitomci, kteří nezvládají svoji práci ani mentálně, ani fyzicky, je očividné. Ale nebyl to zákrok ani bestiální a ani proti dětem. A s přirovnáváním těchto situací k protektorátu, s tím jděte, dámy prominou, už rovnou do prdele.

  1. Srovnávat to s protektorátem v NĚKTERÝCH věcech je samozřejmě mimo mísu.

   Ovšem. Pokud vás členové ozbrojených složek strhnou na dlažbu, zkroutí vám ruce, budou škrtit a zakleknou na vás, můžu vám zaručit, že to jako brutalitu pocítíte a to dost. Protože další level je už jen bití a mučení. Pokud jste hrdina, není nic snazšího, než to na sobě vyzkoušet, příležitost k tomu máte.

   Nehledě na psychické trauma dítěte, které se teď bude bát i pošťáka v uniformě.

   Takže do prdele běžte vy a ani dámy promíjet nemusejí.

   1. Tuším, že tenkrát člověka nezaklekli a nevodvlekli dyž neměl správnou fangli nebo nějakej jinej podobnej silnej důvod, srovnatelnej se slintákama. No a s ohledem na to, jak to nabírá grády, tak fakt nebude dlouho trvat a budou tai i koncentráky a další.

    1. Co koncentráky, na stadionech nás budou střílet. Jako v Čile. Nejdřív poprava a pak Liga Mistrů. Lístek na fočus za 300, s popravou za pětibábu. Děti polovic a když řeknou pěknou básničku, tak pak můžou jít na pažit hledat hilzny.

     1. šejne, zapomněls ale dodat, že na tom stadiónu stříleli z naprosté většiny fanatické Allendovy přívržence. Tedy stejně, jako sám Allende, pravověrný bolšány. Za mě cajk. Zůstat tam bolševici, byla by z Chile za pár let dnešní Venezuela.
      Naši bolšáni se z toho tenkrát mohli posrat, tak to v televizi ukázali nejspíš celý – resp. všechno to, co do východního ruskýho bloku, nejspíš s potěšením, poslala tehda reportující BBC.
      Byla toho snad i půlhodina, report BBC proložený nějakými amatérskými záběry jakoby z horních ochozů. Vysílali to v nějakých odpoledních mimořádných zprávách a nějaký náš bolševik to zapáleně komentoval, původní zvuk chyběl. To tehdejší, větší logo BBC v pravým horním rohu si pamatuju, bylo to dobře vidět i na černobílým Salermu.

      1. Proč bych to měl dodávat? Já jsem jen odkazoval na způsob provedení. Když řeknu, že další na řadě je přibíjení na kříž, tak taky nepociťuju potřebu provádět krátký exkurs do trestního práva Starých Římanů se zvláštním přihlédnutím k rabbi Ješuovi ben Jóséph.
       Jinak co se týče Chile, tak za mě dobrý.

    2. A zvlášť zavilý popírače budou vyhazovat z vrtulníku. Nebo aspoň z anduly. A kdo bude chtít, může si za nima skočit HALO a udělat si pár legračních selfíček.

     1. @shane
      Zapomínáte, že shoz byl prováděn do Tichého oceánu…

      1. Lipno bude stačit. Nebo rybník Svět. Aspoň se kapři pomějou.

   2. 1) Můžeme srovnávat období protektorátu se současnou situací z několika pohledů
    a) z pohledu celkové politicko-ekonomické situace – tam to srovnání bude +/- na místě. Máme sice soukromé vlastnictví, leč soukromí vlastníci už nejsou ani tak vlastníci, jako spíše správci vlastního majetku zcela v područí státních orgánů – a to jak z pohledu vlastnictví ryze soukromého, tak z pohledu vlastnictví výtrobních prostředků. Nicméně (zatím): Přímo jmenované státní (případně národní) správce nemáme. Takže ne, zatím ještě v protektorátu nejsme.
    b) z pohledu chování silových složek – tam si skoro myslím, že kultura silových složek za protektorátu byla o chlup vyšší, ale tahle „vyšší kultura“ vyplývala zejména z toho, co zmíním níže v odstavci c). Ale dobře, řekněme, že ve styku s běžnou veřejností je tohle (s obrovskou výhradou) bod pro protektorát.
    c) Nedovedu si představit situaci, kdy by za protektorátu někdo riskoval střet s ať už protektorátní policií, nebo, v horším případě s Gestapo, jen proto, že by se odmítl legitimovat nebo z nějaké jiné, podobně hloupé, příčiny. Ten důvod byl jednoduchý – dostat se do soukolí říšských úřadů mohlo být velmi, velmi nebezpečné. Hrozba koncentračního tábora (případně přímé exekuce) byla příliš bezprostřední. Jen proto mohly být protektorátní složky „vnitra“ o chlup kulturnější.
    Resumé: Srovnání jakýchsi excesivních (protože víme o kolika? O třech, čtyřech, pěti – v dnešní době okamžité dokumentace a sdílení?) zákroků dnešních fízlů s „běžným“ protektorátem je úplně mimo. A pokud bych vzal v úvahu protektorátní stanné právo, tak je takové srovnání (třeba s ohledem na počty popravených) skoro nechutné.

    A navíc: Autorovy pokusy o manipulaci publikem (které jsem zmínil už u jeho předchozího článku), tedy: BESTIÁLNÍ zákroky proti MALÝM DĚTEM překračují dalece to, co se v naší zemi dělo za NACISTICKÉHO protektorátu“ mě iritují stejně, jako podobné pokusy o manipulaci v podání mainstreamových médií.

    2) Nehodlám na sobě zkoušet připravenost represivních složek k zákroku z důvodů tak slaboduchých, jako je odmítání nošení roušky (v situaci, kdy na její efektivitu sice nevěřím, ale zcela její, byť jakkoli malý, přínos vyloučit nemohu), nebo jako je odmítnutí prokázat svoji totožnost (když zákon jednoznačně, a dle mého soudu oprávněně, umožňuje represivním složkám legitimovat osobu, která je podezřelá z přestupku). A můžete (nebo nemusíte) mi věřit, že vyhrocených setkání s polucisty jsem za svůj život zažil víc, než 99% obyvatelstva tohoto státu.

    Možná nejsem hrdina, ale eskalace zde diskutovaných situací (ve kterých nemůžu vyhrát ani náhodou) mi přijde jako naprosté mrhání energií. Je to hodně podobné tomu „disentu“ se sčítáním obyvatel (kde to navíc nedává žádný smysl), který se tu probíral nedávno. Dávám přednost tomu, vzepřít se režimu tam, kde to opravdu dává smysl – tohle ta situace zcela zřejmě není.

    Nu, snad jste hrdina alespoň Vy…?

    1. na efektivitu roušky sice nevěřím, ale zcela její, byť jakkoli malý, přínos vyloučit nemohu
     V situaci gdy ten člověk býl venku sám akorát s členem rodiny je přece úplně jedno, jak je róška (respirátor) učinná. Nemňél keho nakazit, až do příchodu téch příslušníků Sboru Národní Buzerace.
     Esi jednó nakážó nosit v zastavěné voblasti plovací vesty, tak případné vodpírač přece netvrdí, že plovací vesta nefunguje ve vodě. Vodpírá dělat ze sebe hňupa a nosit ju na suchu.

     1. Možná jste si, místo „vltava“, měl dát přezdívku Morava, či Dyje… Případně Mor.Dyjé… :-)
      Sice úplně nevím, co sledujete tím pseudomoravským (protože Vaše rodné to pravděpodobně není) nářečím, ale pokusím se jej dešifrovat a odpovědět…

      Ta dříve diskutovaná dáma s dítětem u toho stánku s občerstvením očividně sama nebyla. Ten dnes probíraný pán s dítětem sice vypadají, že byli na ulici zcela opuštění, nicméně začátek taky nevidíme. Ale už v okamžiku, kdy se přiblížila ona hlídka, se srtav změnil. Tagže už mňél keho nakazit… Ano, je to (alespoň v některých případech) buzerace. Ale opravdu neznáme ani počátek (nebyla tam původně skupina dalších lidí?) a ani motivaci zasahujících (nebylo to na udání?, nebyl na konci ulice šéf MP?).

      Situace s plovací vestou ukazuje na to, že nesmyslné příkazy jsou vnímány různým procentem populace různě. U roušek to může být spektrum od „Roušku si nikdy nevezmu, je to kravina“ přes třeba můj názor, dále přes postoj „nevěřím, ale asi jo“ až k „Rouška mě uchrání před jakoukoli smrtí“. A stejné spektrum bude u těch represivních složek. Ale důležité je, jak kdo (a zejména jak vládnoucí) vyhodnotí převažující mínění… Je to blbý, ale říká se tomu „demokracie“. A demokracie káže, že plovací vesta na vrcholu Kleti (abych zůstal patriotem) je kravina, zatímco rouška na (hypoteticky) opuštěné ulici zachraňuje životy.

      Nezlobte se na mě, já jsem si demokracii nevymyslel… :-)

  2. No ono jde tak trochu o princip. Ústavní soud opakovaně říká, že ta opatření jsou nezákonná, že nejsou odůvodněná, že nemají zákonný podklad… A když na to někdo poukáže (třeba majitel silného astmatu) a dostane po hubě od dvou imbecilů v uniformě, je to správně, protože je potřeba dát za vyučenou všem hajzlům, kteří nedodržují protizákonná opatření. Ordnung must sein, genosse!!!

   1. Ovčím bezmozkům to nevysvětlíš.

 9. Mno já nevim :/ celej tenhle rant je víceméně založenej na citovým rozpoložení „rodiči s malým dítětem se nemá ubližovat“, nebo tak něco. Zvalchovanej pán tomu ovšem šel naproti ze všech sil – odmítl několik výzev nasadit si hadr, odmítl se legitimovat, „kladl odpor“ při pokusu o zadržení…

  O to děcko se postarali okolostojící hned na začátku, děcko tam nestálo „samo na chodníku“.

  Já chápu, že někdo nesouhlasí s celým tím rouškošílenstvím a přijde mu pitomý nosit jí na liduprázdný ulici a je to pochopitelný, ale demonstrovat tohle svoje přesvědčení i za cenu gumoléčby mi nepřijde jako ideální. Oni policajti sou primárně REPRESIVNÍ složka, na domlouvání a vyjednávání mají specialisty a ti rozhodně nejsou součástí běžný hlídky. A tohle bylo navíc městapo, o jejich kvalitách si doufám nikdo nedělá žádný iluze.

  Čili když jdu bez roušky po ulici a zastaví mě cajti, ať si jí nandám, tak to udělám – za rohem jí můžu zase sundat. A když jí třeba nemám a chtěj mě legitimovat, tak jim tu občanku dám (ve správním je možnost argumentovat). A když nemám ani tu občanku, tak se jim nesnažim utýct nebo se přetlačovat – to je rudej hadr na bejka a v takovým případě si ten zákrok vždycky obhájí. Nespolíhám na to, že sem narazil na „rozumnou“ hlídku, ale vzpomenu si na ten fór s tím „dva přijali pro nadprůměrnou inteligenci a osm pro nadprůměrnou sílu“.

  1. Počkej, ty to schytáš :)

   1. @shane
    to, že bych se já tak nezachoval neznamená, že to co se stalo není hnus a že nebýt takových excesů, tak by nám mozkové myšlení části ozbrojených složek zůstalo utajeno a to je to hlavní.
    Připomíná to ten vtip, jak se Polák a Slovák chlubí, jak byli za války u partyzánů, a český horník, dělník, strojvůdce smutně povzdychne, já bych šel taky k partyzánům, ale v protektorátu to bylo zakázaný.
    Pokud budeme všichni jako ovce nosit roušky i v liduprázdných ulicích, tak co bude příště?
    Židovské hvězdy pro neočkované?
    Zákaz vycházení od 18:00 do 6:00?
    Školy zavřené až do září 2021(2)?

    1. To ano, ale proč to píšeš zrovna mě? Já jen Charlieho upozornil že to schytal a šel dát popcorn do mikrovlnky.
     Mimochodem, ten vtip je silně urážlivej pro ty tisíce českých a moravských odbojářů a jejich rodiny. Za války jsme měli docela silnej odboj, akorát se holt v kulturní hustě osídlený krajině neschovaj tisícový partyzánský armády jako v Rusku nebo Jugošce.

    2. A Slováci můžou akorát držet hubu. Až do roku 1944 byli věrní němečtí spojenci a platili jim 500 RM za každého Žida co si odvezou. Až když jim Rusové stáli na hranicích, tak Slováci zjistili, že jsou vlastně celou dobu proti Němcům.

     1. Ty tisíce českých a moravských odbojářů a jejich rodiny dokázal úplně v klídku udržet v lati jeden Heydrich. Až když jim Angličani poslali do Prahe dva atentátniky, až pak (jak hrdě píše CharlieV) tisíce namachrovaných českých a moravských odbojářů a jejich rodiny zjistily co to je stážka s realitou, aby je příště nikoho z nich náhodou nenapadlo dělat píčoviny v rozporu z platnými nařízeními, zákonama Říše.

      1. Ty taky neser, kundo z ryby. Jdi k zrcadlu a vraž si facku. A pak jdi do Pečkárny a na Kobyliskou střelnici a pak si zajeď do Brna do Kounicovejch kolejí, všude si klekni a omluv se, špíno.

       1. Kundo z ryby? Nepleť si mne s dechem tvojí matky, zmrde.

        1. Nevymlouvej se.

         1. Jo, nejdřív omlouvat dnešní násilí na lidech, pak se navážet do jiných národu počas války, a pak špatně hrát pokryteckej tyjátr o tom jak ti je líto nevinných obětí válečného teroru…

          Bež a vraž si sám po zasyflený pokrytecký tlamě, zmrde….

        2. Tak zkratku máš přímo v nicku. Někdo do kundy teprv doroste, někdo se jako kunda už narodí..

      2. Nenapíšu to tak expresívně jako shane, ale má pravdu. To „udržení v lati jedním Heydrichem“ byl docela brutální teror při zavedeném stanném právu (se spoustou poprav a deportací do koncentráků).

       Jinak já sem o něm nic hrdě nepsal.

       1. Nene chlapci, cukr a bič.
        Můj děd, od roku 35 komunista (horník) vzpomínal, že na první dovolené byl za Heydricha v Luhačovicích.
        Partyzánů tu bylo oproti polské části Beskyd poskrovnu.
        Odboj se tu vedl tak nějak v rukavičkách oboustranně až do října 41, pak udělal Reinhard pořádek.
        Že ho padákoví agenti Čech a pseudospojenec Slovák s notnou dávkou štěstí zavraždili bombou, místo dávkou ze zaseklého Stenu je sice pěkný přiklad odboje a spolupráce s místními, ale zase taková divočina to tu nebyla.
        A Slováci?
        Mno přece jen povstat i když blbě v srpnu 44 je větší výkon než 5.5.1945…

        1. O těch Luhačovicích je to dost známo, stejně jako to, že tam bylo jedno z výcvikových středisek Hitlerjugend, se kterým kolaborovala půlka městečka. Horníci z celého ostravsko-karvinského revíru tam měli jezdit na léčení až do půlky 80.let.

        2. V srpnu 1944 byla fronta od místa povstání asi tak daleko jako v květnu 1945, takže to vyšlo tak na stejno. (Pařížské a Varšavské nemlich tak). Smyslem povstání není se nechat velkolepě zmasakrovat, ale usnadnit postup spojeneckých armád. Výjimkou je Povstání Varšavského ghetta, kde šlo prostě o to nedat svou kůži lacino a umřít vestoje.

         1. Nie je to náhodou nejaký český mindrák? Že keď sa slovákovi zadarí, tak je aj tak nahovno?:-)) To SNP bolo docela odvážnou akciou na ktorů sa Česši nikdy za 6 rokov neodhodlali. Už len to je počin sám o sebe, že regulérna armáda prešla k povstalcom. V Bohmen und Mahren to mali zakazany ne?:-) Jako trochu vtipkujem, ale ktosi ma tu minule osočoval z mindru, tak teda na SNP si rozhodne nenechám kakať a zrovnávať ho s nejakou bitkou o pražský rozhlas.

          1. Njn, vo co jste dřív kolaborovali, vo to jste pak byli větší hrdinové:-).

           Jo, a při tom pokusu vás vytáhnout z průseru na Dukle zařvalo tolik Čechů, bo Sověti to Svobodovcům dali sežrat za vás, protože jste jim tím povstáním udělali opravdu hroznou radost, že byste ve věci SNP měli být zticha a nedělat moc ramena.

          2. No dúfali sme že sa povstaním zbavíme žida, čecha a nemca. No holt nevyšlo to:-))

          3. Jo. Při SNP měli chudáci Slováci smůlu hlavně v logistickém zajištění. Němci jim jaksi přestali dodávat munici. :-)

          4. Panek, no vidis a ja preto hovorim, ze na nemcurov nie je spolah.

          5. To je zajímavý jev.

           Ten Maďar, co ošukal rezavou opicu a pak ju jebnul přes Dunaj, měl nějakou zajímavou genetickou vadu.

           Zajímavé je to tím, že se to projevuje dost nepravidelně :D Někdy aj přes 3-4 kolena :D

      3. Leda tak hovno a ne držet v lati.
       Sami Němci, slovy pana Čvančary v protokolech přiznávají, že tolik odporu, při takové intenzitě tlaku na obyvatele, jinde neexistuje.
       Jinak řečeno, pokud by měla platit slova o nějakém Heydrichově držení Čechů v lati, pak tedy ani neexistovali všichni ti popravení za spolupráci. Necelých 300 přímo a dalších asi 1.300 nepřímo, plus Lidice.
       Kdyby to držení v lati bylo funkční, tak Heydrich chcípl o dost jinak, nejspíš stářím a v Argentině. Protože Češi by si ho odtamtud nevytáhli, jako Židi Eichmanna.

       1. Přitlač. Jen Druhá Heydrichiáda je asi 1200 popravených. Za celou válku to jsou desítky tisíc popravených a zavražděných za odbojovou činnost.

        1. Ale s Poláky a jejich 3 mega z 35 bez židů to asi srovnávat raději nebudeme, že?
         No jo no, polské roviny, tam se to Armiji Krajowe odbojovalo, to není jako v protektorátu, kde Vás soused udal hned…

         1. Nejlepší volební výsledek udělala před válkou NSDAP mezi polsku menšinou. Asi 85%. No řekněte – není ten svět zvláštní místo?

          1. @AJR
           myslím, že se mýlíte.
           Poláci měli ZPwCz, Związek Polaków v Czechosłowacji.
           Místní Slezané, tzv. Koždoňovci kteří od roku 1918 stáli spíše na straně Čechů, Koždoň byl m.j. starostou Českého Těšína, v 38 pochopili, že silnější pes mrdá a hodili to SdP.
           Je to holt region razovity a tzv. Slezany právě Poláci nenáviděli, neb byli podle RU sčítání do roku 1910 řazeni na základě tzv. obcovací řeči k polské většině na Těšínsku, ač se Poláky necítili, což po roce 1918 ve sčítáních vedlo k překlopení většiny na menšinu.
           P.S. zdravím Jungvoja ;-)

         2. A 6863 polských Spravedlivých mezi národy vůči našim 118 radši taky ne. Slovenských 564 už vůbec. Já jsem ten poslední kdo by chování Čechů za války idealizoval. Ale odboj jsme měli a vzhledem k možnostem a okolnostem nebyl úplně zanedbatelnej.

     2. No neviem, moj dedo z maminej strany pri prvej prilezitosti zdrhol na druhu stranu aj s kamaratmi z jednotky a potom sa so Svobodom vratil naspat. O lagri sice nikdy nehovoril, tato kapitola bola tabu a velmi malo sa toho mama dozvedela o ceste domov ale netrvalo mu to do 1944.
      Ze Slovensky stat nie je idealom historie na ktory by sme mohli byt pysni je tiez pravda, platit za odkraglovanie vlastnych obcanov aby sme si mohli rozobrat ich majetok nie je nic pekne.
      Ale za to aj tak mozete vy, mali ste sa postavit Hitlerovi v 38. a bol by pokoj, zahnali by ste ho do Berlina a vojna by nebola. :)

     3. A prekvapivo, Rusové im tam potom doviezli Beneša do Košicov. Úplná paráda, to si lecktorý SNP povstalec hodil mašlu:-) Tisa vyhodíš dvermi a Beneš sa vráti oknom:-)

      1. No zjavne chybala koordinacia. :)

  2. Kolaboruješ pěkně, ale zatím seš akorát za blbečka:

   „Incident proběhl tak, že pan M. Z. byl spolu se svým tříletým synem na cestě z obchodu zdravé výživy ke svému automobilu, který byl zaparkován zhruba 30 až 50 metrů od obchodu. V rámci nákupu měl pan M. Z. ochranný prostředek řádně nasazen, stejně jako jeho syn. Poté, co vyšli z obchodu, si na cestu dlouhou přibližně 30 metrů ochranné prostředky sundali a směřovali k zaparkovanému automobilu. Na jejich cestě se v dané chvíli nenacházely žádné další osoby,“ konstatuje Filip Petráš. „Při této cestě byli zastaveni hlídkou městské policie, která k nim přistoupila, a pan M. Z. byl upozorněn na to, že nemá ochranu úst a nosu. Pan M. Z. odpověděl, že o tom ví, že je pouze na cestě k automobilu a vzhledem k tomu, že se v okolí nenachází žádné jiné osoby, se chce jen nadýchat čerstvého vzduchu. Následně byl hlídkou městské policie vyzván, aby se legitimoval, načež uvedl, že pouze posadí své dítě do automobilu a bude se hlídce věnovat. Na otázku, jestli se tedy nebude legitimovat, odpověděl, že nyní ne, ale bude se jim věnovat po usazení syna do automobilu.“
   https://www.seznamzpravy.cz/clanek/muz-zakleknuty-strazniky-bezduvodne-me-napadli-a-syna-pak-nechali-na-ulici-146772

   1. Hele a s kým jako kolaboruju? S těma cajtama? Já tu jenom píšu že když sem takovej debil, že se dohaduju s policajtem/strážníkem a seru na jeho výzvy, musím očekávat, že přilítne VUML, aby mi vysvětlil nesprávnost mého počínání. Je to represivní složka, která má oprávnění použít sílu k prosazování zákonů a nařízení. Nemaj o nich diskutovat, přemýšlet ani nic jinýho. Chlapík si mohl nasadit roušku (když jí teda měl), mohl jim ukázat občanku, nebo jim říct že má doklady v autě nebo tak něco. Že na něj hopsli jen tak ze sportu je sice možný (i takový tupouni se u „sboru“ nejspíš najdou), ale spíš si myslim že pán dělal ramena a sral na ně a jeho právník se to teď do novin slaží zakulatit, aby nevypadal před veřejností jako uplněj debil.

    Já chápu že se to někomu může zdát blbý, že po něm policajt může něco chtít a když na něj hodí dobek, použijou hrubou sílu, ale tak je prostě současněj svět nastavenej.

   2. Může bejt rád, že mu nehrozí osm let natvrdo.

    A takhle si tady žijem…na víc jsem neměl žaludek

    Stanislav Řečník
    Lidi si budou muset zvyknout na to, že když budou vyzváni orgány, činnými v trestním řízení k legitimování, anebo plnění vládních, či jiných nařízení, že musí uposlechnout ! Jinak zde bude anarchie a my slušní občané se budeme neustále a neustále divit, co se v naší zemi děje a jaký morální a nezákonný marast, zde panuje ! Tak se už konečně vzpamatujte !!!

    Petr Vlček
    Ten právník je hlupák a já bych ho nechtěl. Hned na začátku se přiznal, že jeho klient sundal neoprávněně roušku na ulici. Vyhláška neříká nic o tom, na jak velkou vzdálenost můžete jít po ulici bez roušky. Proč si tu roušku po vyzvání otec dítěte nenasadil? No protože je to čecháček a frajírek. Já a nikdo jiný. To si myslí, že nás všechny baví různá omezení. Já chci také jezdit po dálnici 180, ale nemohu. Chci chodit do muzea o půlnoci, ale je zavřeno. To se tam mám vloupat? Tento pán je sobec a myslí jen na sebe. Teď mu teče do bot a odvolává se na dítě. Zajímalo by mě, čím by argumentoval bez syna. Podporuji ty dva policisty a vzkazuji: Slušní lidé nesmí ustupovat póvlu.

    Josef Luňák
    Muž se choval velmi nevhodně, kdyby toto zkusil v USA, nejvyspělejší demokracii, dostal by minimálně taserem, kdyby dal vyváděl, přišla by na taru střelná zbraň a masivní fyzický útok!

    Milan Fišera
    Jsem za strážníky. Lidi se chovaj hnusně. Sám jsem asi dvakrát někoho upozornil na roušku a odstup, ale málem jsem dostal flákanec. Jdete po městě a takových 30% lidí nemá nic, přitom se míjíte na chodníku v dost blízkosti. Jestli se takhle budeme chovat pořád, budeme ty blbý roušky nosit do konce života. Mrkněte někdy na zásahy strážců v USA, který je teď náš vzor a buďte rádi, že to není jak u nich.

    Tibor Oravec
    samozřejmě nakonec je z toho provokatéra chudinka a určitě na tom bude chtít vydolovat ještě nějaké „bolestné“…je to směšný, že se dávají za vzor všemožný idioti, který se jen snaží o rozklad opatření státu, nech už jsou jakákoliv…a samozřejmě kopec mudrců bude mudrovat jak se to má dělat lépe, jak je to zbytečný, atd…klidně ať to ukáží na nekonečných směnách v přetížených nemocnicích…to by byli praví hrdinové a tím se klidně složím i na „bolestné“

    Martin Vojta
    Jak vidím, je to tady samý Ústavní soudce a znalec Listiny práv a svobod! Chlap nemá co pindat, má udělat to, co po něm strážníci chtěli a nadávat a stěžovat si, mohl později. Hrál si na hrdinu a dostal. Je jedno, jestli tam měl dítě. A že jeho manželka dělá na COVID oddělení nemocnice? Měla by mu nafackovat jako první!!! Já jen doufám, že až se ukáže, že strážníci postupovali v intencích zákona, že se jim všichni veřejně omluví za ty bláboly, co tu produkujete, vy hrdinové z davu! Pindat umíte, jen si neustále stěžujete na to, jak vám všichni pošlapávají vaše práva, ale že máte hlavně povinnosti, to ignorujete!

    Božena Švecová
    Tak si to trošku otočíme, když tady všichni tak remcáte, kdyby táta nebyl namistrovaný machr a při výzvě si ten respirátor nasadil nemuselo k incidentu vůbec dojít. Kdo vystavil syna stresu? Táta, jasně do obchodu si ho nasadit musel, tam by ho nepustili. Znám dost takovejch machrů co říkají že to na hubě nosit nebudou. A tenhle patří mezi ně!

    1. Tam už chybí snad jen Věra Pohlová, 72 let, důchodkyně.

     1. Pěstební dělnice

    2. Hovinky?

  3. Kde je Lojza? Podobný silácký cancy měl před lety i von a podivej dneska, když na něj došlo tak fňuká jak stará indiánka.
   No jestli jsem ti rozuměl dobře tak to chceš vojebávat stejně jak ten fotr, ale zároveň jsi pro, že za to maj dávat fízli přes držku vobuchem. A s tou schizofrenií jsi již odbornou pomoc navštívil?

  4. Ten typek byl podle mne blb. Jak porad rikam – bojovat s kymkoli nesmim na jeho hristi. S urednikem v kanclu, s mestapakem na chodniku. Kdo tohle nechape, necht se nedivi.

   1. To je taková knížecí rada. Není třeba být raketový vědec k tomu si přečíst pár paragrafů o policii a správním právu. Ale to tvoje žena nebo dítě řešit moc nebude a fízl si pak na nich vyzkouší mma tak jak v budějcích na náměstí.

   2. Jak teda bojovat s fizlem? Nechat se od něj zbuzerovat a pak si počkat až půjde z práce, sledovat ho až dom a tam přejet na chodníku ?
    Jestli to už někde zaznělo tak se omlouvam, nezvladam číst vsecko, já jen že už mě to pěkně začína srát, minulo nedělu cestou do práce (mám to přes 6 okresů) mě prvně zastavili až v tom předposlednim, fízlovy nemistne dotazy jsem snažil odbyvat tím nejvíce pohrdavym způsobem a to jsem se krotil protože se mnou jela žena, abych si pak vyslechl pseudo-moralni kázání, že kdybych se choval slušnejc nechali by nás jet hned, přitom hovno, nejdýl se dohadovali kvůli „papíru“ ženy, kerá právě byla slušna.

Napsat komentář

D-FENS © 2017