V reakci na článek Challengera „Kdo ty kurvy volí?“, jsem se odhodlal na chvíli ponořit do čísel a zjistit, kdo „je“ vlastně volí a kolik jich je.
senát
O zbytečnosti Senátu
Neschválení Pandemického zákona Senátem opět rozpoutalo debatu o užitečnosti a neužitečnosti Senátu v českém státoprávním uspořádání. Senát překvapivě odmítl o jeden hlas zákon, který svým vyzněním odpovídá normám nacistického režimu. Ale tenkrát gestapo mělo tolik slušnosti, že vás sebralo do lágru osobně a ne přes telegram. Ukázaly události, že je Senát potřebná instituce?

Když se nesportuje, ale mělo by.
:D :D :D
Kristepane, co jsem to prave docetl?
Půjčil jsem si, vyzkoušel, odložil. Jsem proto nadále elektromobilně nevyprofilovaný, tedy střed mezi uvedenými úchylkami. Šlapohyby jsem zatím nevyhodil, ale půjdu-li do elektra, pak spíš do kolobrndy, protože mě dnes (...)
Elektrolíže sou těžkej adrenalín. Vod 60VAC vejš zahání i karpální nervíky a artrózu. Ale nesmí se to přehánět, jináč zčerná jazyk a chuťový poháry jdou do hajzlu. Jeden pak je (...)