Minulý týden zde byl uveřejněn článek na téma zemědělských protestů. Tyto se u autora potkaly s velkým nepochopením. Ovšem, když postavíte svůj názor na špatných faktech, celý příběh se posouvá jinam.
protesty_zemedelcu
John Deere Gumball
Před nedávnem mne zaujaly prostesty zemědělců respektive dnes pod více sexy názvem farmářů, respektive těch, kdo točí svůj kapitál v zemědělské výrobě – rostlinná, živočišná a zpracovatelský průmysl. Tedy protesty kapitalistů v zemědělské výrobě – dále jen „zemědělců“. Ti to oproti obchodníkům mají těžší tím, že obzvláště v zemědělské výrobě dokáží otočit kapitál jen jednou za rok.

Kristepane, co jsem to prave docetl?
Půjčil jsem si, vyzkoušel, odložil. Jsem proto nadále elektromobilně nevyprofilovaný, tedy střed mezi uvedenými úchylkami. Šlapohyby jsem zatím nevyhodil, ale půjdu-li do elektra, pak spíš do kolobrndy, protože mě dnes (...)
Elektrolíže sou těžkej adrenalín. Vod 60VAC vejš zahání i karpální nervíky a artrózu. Ale nesmí se to přehánět, jináč zčerná jazyk a chuťový poháry jdou do hajzlu. Jeden pak je (...)
Sece se to na gryn a chudaci cmelaci nemaji co zrat.
Presne toto vidim tady, v Dansku. Vzajemna tolerance lidi. Jasne, decka jsou decka a delaji bordel, ale jinak klid, pohoda, kolo nebo boty. Zadnej problem. Jina kultura. Doporucuju zajit si (...)