Poslední květnový den tohoto roku nebylo zrovna slunečné počasí, byla však neděle a mne nenapadlo nic chytřejšího než se zjistit, jak deštivý den proměnit v nějak pro mne zajímavější. Na televizi již delší dobu nekoukám, avšak rádiových vln si někdy užívám, a tak jsem si vzpomněl na spot, který lákal k návštěvě zdejšího muzea s tím, že se něco zajímavého dozvím mj. i o panu Lannovi a jeho životě.

Jasně, další spasitel na orloji. Oni se Motoristů mocní bojej, že motovidla viděj velkým klukům do jejich kšeftíků, a tak je média schválně ukazujou jako spolek masturbátorů při veřejné masturbaci. (...)
1) Babis ale neni lidr. Ani Macinka. Respektive nic takoveho v tom nevnimam, krom formalniho oznaceni. 2) Tak se podivejte, kolik toho udelal, a jak ty kroky davaji dlouhodobe smysl; (...)
Petr007: "Hrotí" - - - Plní. Musí. Pokud nebude plnit, na další kampaň nedostane prostředky...
Tak vezměte na vědomí, že soudruh Pávek teď ukazuje tu svou lepší stránku. Pokud ho zvolíte podruhé, ukáže vám tu horší.
Lepší? Aha. Zatím nejhorší prezident. I ten Zeman jakš takš šel.