zrusavpt17.6.2026 v 18:09 k Elektrosportovec Kristepane, co jsem to prave docetl?
Hupert17.6.2026 v 17:54 k Elektrosportovec Půjčil jsem si, vyzkoušel, odložil. Jsem proto nadále elektromobilně nevyprofilovaný, tedy střed mezi uvedenými úchylkami. Šlapohyby jsem zatím nevyhodil, ale půjdu-li do elektra, pak spíš do kolobrndy, protože mě dnes (...)
Malej Jarda17.6.2026 v 16:22 k Elektrosportovec Elektrolíže sou těžkej adrenalín. Vod 60VAC vejš zahání i karpální nervíky a artrózu. Ale nesmí se to přehánět, jináč zčerná jazyk a chuťový poháry jdou do hajzlu. Jeden pak je (...)
Když se nesportuje, ale mělo by.
:D :D :D
Kristepane, co jsem to prave docetl?
Půjčil jsem si, vyzkoušel, odložil. Jsem proto nadále elektromobilně nevyprofilovaný, tedy střed mezi uvedenými úchylkami. Šlapohyby jsem zatím nevyhodil, ale půjdu-li do elektra, pak spíš do kolobrndy, protože mě dnes (...)
Elektrolíže sou těžkej adrenalín. Vod 60VAC vejš zahání i karpální nervíky a artrózu. Ale nesmí se to přehánět, jináč zčerná jazyk a chuťový poháry jdou do hajzlu. Jeden pak je (...)