Pauznete video kde potřebujete, zmáčknete pravé tlačítko na myši a vybrete: Kopírovat adresu URL videa s aktuálním časem. ;-)
ModrýKlokan
Co to? Myslím, že bych měl už dneska přestat chlastat. Začal jsem mít halucinace.
Hroch
Já jsem přestal chlastat letos dodržením Suchého Února, od té doby jenom asi 3x malé pivo, 2/3 šampusu, tři decky mimořádně odporného bílého vína, chlast mi tedy nechybí.
Mám výhodu, že jsem samotářské povahy, chodit do hospody mne nikdy nebavilo, takže nějaké sociální tlaky mne k chlastání nenutí.
V životě jsem vypil asi 3/4 chlastu naprosto zbytečně, dnes mne to mrzí.
Četl jsem článek od odborníka, kde se píše, že i v sedmdesáti letech stojí za to přestat chlastat, neboť …“regenerační schopnost lidského mozku je obdivuhodná…“
Childeater
Echt?
Prof. Beneš tvrdí, že pokud si vyrobíš z hlavy bramboračku, tak že se jedná o nevratný proces.
ModrýKlokan
@ Hroch
Mě to ani moc nechutná, doma nepiju. Jak píšeš, sociální proces v hospodě. Závěrem jsi mi velmi potěšil. Musíme mislet pozytyvně.
Dobrý, prostě to nemá cenu. Jdu si na YouTube pustit RedGuyovy videa, abych si připomněl dobu, kdy se tady takovéhle články nevyskytovaly, a to je asi celé.
RomanL
Co je to zase za sračku?
Jantar
Mě připadá mnohem víc šokující to co nedávno odhalil Jaroslav Grünwald.
Že česko je po dekády, hned vedle thajská, druhé největší centrum dětské prostituce.
A tak se to tají, že o tom nikdo neměl ponětí. Neviditelné pro všechny investigativní novináře celých 30 let.
Respektive oni to moc dobře věděli ale pomáhali to utajovat.
Museli sloužit „západnímu páníčkovi“ i v jeho zvrhlých choutkách.
ModrýKlokan
@ Jantar
Tak prostitut a presstitut jsou rodní bratři. Prachy jim nesmrdí a v hlavě voba nasráno.
Jantar
Mě jen přišlo zajímavé, jak si tu hrají různí Klímové a Johnové od 90. let na tèžké investigativnce. Vyšetřují kdeco, a to nejdůležitější „nevidí“ -že nám tu západní úchyláci masově przní děti.
Respektive „investigovali“ jen to co vadí a překáží západnímu páníškovi. A maskovali jeho zločiny na našem území.
Mimochodem, všímáte si že cca posledních 15 let se tu už nikdo ani nesnaží předstírat investigativní žurnalistiku ? S výjimkou pár zoufalců z výplatní listiny CIA jako Slonková apod.
Zcela ji nahradily americké neziskovky a „politické procesy“ zahrnující premiéra, ministry a nějakého „Urválka“ z ÚS, NS či krajských soudů.
Naprosté maňáskové divadlo.
Vohnout co chrochtá s hlavou zabořenou v korytu plném podřadného hytlermarketového žrádla, si samozřejmě naprosto ničeho nevšiml.
minsc
Autore myslím že Vás chápu lépe než ostatní, ale nejsem si moc jistý, že jste to úplně trefil. Nečetl jste “Vyhoďme ho z kola ven” od Kena Keseyho ?
yoker
Četl. Viděl jsem i film. (Mám ho i na DVD). Samozřejmě skvělé. Já ale hovořím o něčem trochu jiném. Jediný styčný bod, který mě napadl, je skutečnost, že se hlavní hrdina nezachrání. Ale alespoň zachrání Indiána. Já si myslím, že já se taky nezachráním. Ale vy třeba ano.
minsc
Skvěle, tak to vám musím dát hádanku. Která postava z českého divadla/filmu je velmi podobná McMurphymu ? Za mě dost zarážející podobnost.
ModrýKlokan
Milan Kňažko?
minsc
Asi jsem měl dodat že se jedná o fiktivní postavu, ale iniciály jste trefil :-)
ModrýKlokan
@ minsc
Modrý Klokan?
yoker
Šťastný Luk – částečně. Ale to není náš film. Přemýšlím a přemýšlím a tak možná kastelán z Bílé paní (hraje ho Brodský). Ale to také, myslím, není úplně ono. Protože to je sice taky muž, ale už není mladý a je to taťka od rodiny („Drž hubu a plav!“). Vy jste asi stejně starý jako já, a tak by mě opravdu hodně zajímalo, koho myslíte. Možná jsem nějaký film / divadlo prošvihl …
(Ještě jsem si vzpomněl na Maude z „Harold a Maude“.)
minsc
Martin Kabát:
– oba jsou bývalí vojáci, speciální jednotky (mariňák vs dragoun)
– oba dva jsou karbaníci, hrají rádi a dobře
– oba jsou tak trochu na ženský (v kontextu doby…)
– oba mají velký smysl pro humor a rádi si tropí z lidí různé fórky
– oba jsou fyzicky i mentálně silní, a chrání ty slabší
– oba dva bojují se zlem, nicméně je zdůrazněno, že to zlo není lidského původu (peklo vs „kombajn“)
…
Jo. Jasně. Mě ale tahle pohádka nějak minula: do roku 1964 jsme neměli televizi a po roce 1967 už jsem byl dost dospělý. Ale podívám se na ni. Jak člověk stárne, měl by si možná znova přečíst knihy, které už přečetl před 20, 30 nebo 50 lety. A totéž platí pro filmy. Některé věci pak chápe / ocení jinak …
Si děláš prdel, hodně chabá výmluva. Hlavně když to vysílajou každej rok, vo různý svátky se to kolikrát protočí mezi půlkou stanic postupně dokola.
Hroch
„Hrozivé pohřbívání ve Strašnické spalovně“…to jsem tedy zvědav, funerální problematika mne velice zajímá.
Vloni 1.11. jsem byl na prohlídce Krematoria Pardubice, letos v dubnu jsem prováděl (svépomocí, jak je na tamnějším hřbitově zvykem) vsyp popela pod drn ze dvou uren, minulý týden vsyp ze tří uren na hřbitově v městečku D., tam překonali očekávání, konečné umístění popela předků proběhlo za přítomnosti nejenom hrobníka, ale i úřednice z radnice.
Na hřbitovech se mi líbí ta uklidňující atmosféra, čtu si ta jména slavných, bohatých, významných, co odešli do pryč, jako se tam odeberu já.
yoker
„Na hřbitovech se mi líbí ta uklidňující atmosféra …“
No, nechci vám kazit náladu, ale: někteří z těch lidí, jejichž jména jsou na náhrobcích, ještě žijí …
Hroch
Tak to žádám o vysvětlení – sám jsem se setkal s tím, že si starosta malé vesničky v Lužických horách vybudoval hrob, na náhrobku nechal vytesat datum narození a roky, ve kterých byl starostou…jako starosta nebyl žádná hvězda. Po smrti a pohřbení mu doplnili datum úmrtí.
To se ti lidé takto přemístili do ilegality, zmizeli mazaně ze Systému?
yoker
Váš starosta zřejmě není ten případ. Ale pokud doktor podepíše úmrtní list žijícímu, tak ten může klidně „zmizet“.
Třeba Procházkovi by to bodlo, už brzo ho dostanou.
Já bych se musel rozloučit se svým mírně nadprůměrným důchodem, takže nemizet…jinak celá akce by si vyžádala asi značné náklady, muselo by se podplatit množství lidí, získat náhradní mrtvolu, nebo by topič v krematoriu získal časové okénko pro melouch…
grg
Falošné úmrtie, to je tá najjednoduchšia časť celého procesu. Oveľa ťažšia je získať dôveryhodnú druhú identitu a dokumenty, ak sa teda človek mieni pohybovať v civilizácii a nie na Sibíri či niekde v brazílskych slumoch (v afrických by bol príliš podozrivý).
Lukas B.
logicky se jako nejjednodušší možnost jeví ta, že žádné tělo nikde nebude chybět ani přebývat. nějaká ta kolaterální škoda jako že s novou identitou se získá několik drobných exekucí v souhrnu za medián tuzemského příjmu za dva roky se ovšem musí počítat.
grg
Iste, viem si predstaviť nejako prevziať identitu uchľastavšieho sa bezdomovca (tam by obstaranie tela za určitých známostí išlo aj bez násilia), ale v dnešnom systéme asi nebude úplne triviálne poupraviť detaily dotyčného v Systéme (trebárs fotku na OP), aby boli dostatočne zodpovedajúce tomu druhému.
Sebe neřeším, likvidaci mého těla budou řešit pozůstalí.
hellfire
Všimli jste si někdo té podoby těch primitivních morloků a Ronalda Trumpa? Ty grimasy jsou přesněji. Lidstvo se evidentně evolučně vydává správným směrem.
Profesionální plkalka? Blázníte? Co myslíte, že musí člověk dělat, aby se tam dostal?
yoker
Tedy do Světové banky.
fatdwi
yoker: poslat životopis, třeba? Přihlásit se do výběrka, třeba?
Místo těch senilně-konspiračních keců by to chtělo trochu řešit realitu. Jednoho znám, magor to sice trochu je, ale asi jako jakejkoliv jinej asperg-autista, co se v něčem našel. Jedno, jestli v programování nebo bankovních teoriích peněžních agregátů. Zatímco já se to učil, protože bylo potřeba udělat zkoušku, on toho věděl víc, než profesor.
https://youtu.be/atFE62e6alU?t=564
Dobrý. Díky.
Pauznete video kde potřebujete, zmáčknete pravé tlačítko na myši a vybrete: Kopírovat adresu URL videa s aktuálním časem. ;-)
Co to? Myslím, že bych měl už dneska přestat chlastat. Začal jsem mít halucinace.
Já jsem přestal chlastat letos dodržením Suchého Února, od té doby jenom asi 3x malé pivo, 2/3 šampusu, tři decky mimořádně odporného bílého vína, chlast mi tedy nechybí.
Mám výhodu, že jsem samotářské povahy, chodit do hospody mne nikdy nebavilo, takže nějaké sociální tlaky mne k chlastání nenutí.
V životě jsem vypil asi 3/4 chlastu naprosto zbytečně, dnes mne to mrzí.
Četl jsem článek od odborníka, kde se píše, že i v sedmdesáti letech stojí za to přestat chlastat, neboť …“regenerační schopnost lidského mozku je obdivuhodná…“
Echt?
Prof. Beneš tvrdí, že pokud si vyrobíš z hlavy bramboračku, tak že se jedná o nevratný proces.
@ Hroch
Mě to ani moc nechutná, doma nepiju. Jak píšeš, sociální proces v hospodě. Závěrem jsi mi velmi potěšil. Musíme mislet pozytyvně.
Mozku? Spíš jater. Odbourávají alkohol.
Dobrý, prostě to nemá cenu. Jdu si na YouTube pustit RedGuyovy videa, abych si připomněl dobu, kdy se tady takovéhle články nevyskytovaly, a to je asi celé.
Co je to zase za sračku?
Mě připadá mnohem víc šokující to co nedávno odhalil Jaroslav Grünwald.
Že česko je po dekády, hned vedle thajská, druhé největší centrum dětské prostituce.
A tak se to tají, že o tom nikdo neměl ponětí. Neviditelné pro všechny investigativní novináře celých 30 let.
Respektive oni to moc dobře věděli ale pomáhali to utajovat.
Museli sloužit „západnímu páníčkovi“ i v jeho zvrhlých choutkách.
@ Jantar
Tak prostitut a presstitut jsou rodní bratři. Prachy jim nesmrdí a v hlavě voba nasráno.
Mě jen přišlo zajímavé, jak si tu hrají různí Klímové a Johnové od 90. let na tèžké investigativnce. Vyšetřují kdeco, a to nejdůležitější „nevidí“ -že nám tu západní úchyláci masově przní děti.
Respektive „investigovali“ jen to co vadí a překáží západnímu páníškovi. A maskovali jeho zločiny na našem území.
Mimochodem, všímáte si že cca posledních 15 let se tu už nikdo ani nesnaží předstírat investigativní žurnalistiku ? S výjimkou pár zoufalců z výplatní listiny CIA jako Slonková apod.
Zcela ji nahradily americké neziskovky a „politické procesy“ zahrnující premiéra, ministry a nějakého „Urválka“ z ÚS, NS či krajských soudů.
Naprosté maňáskové divadlo.
Vohnout co chrochtá s hlavou zabořenou v korytu plném podřadného hytlermarketového žrádla, si samozřejmě naprosto ničeho nevšiml.
Autore myslím že Vás chápu lépe než ostatní, ale nejsem si moc jistý, že jste to úplně trefil. Nečetl jste “Vyhoďme ho z kola ven” od Kena Keseyho ?
Četl. Viděl jsem i film. (Mám ho i na DVD). Samozřejmě skvělé. Já ale hovořím o něčem trochu jiném. Jediný styčný bod, který mě napadl, je skutečnost, že se hlavní hrdina nezachrání. Ale alespoň zachrání Indiána. Já si myslím, že já se taky nezachráním. Ale vy třeba ano.
Skvěle, tak to vám musím dát hádanku. Která postava z českého divadla/filmu je velmi podobná McMurphymu ? Za mě dost zarážející podobnost.
Milan Kňažko?
Asi jsem měl dodat že se jedná o fiktivní postavu, ale iniciály jste trefil :-)
@ minsc
Modrý Klokan?
Šťastný Luk – částečně. Ale to není náš film. Přemýšlím a přemýšlím a tak možná kastelán z Bílé paní (hraje ho Brodský). Ale to také, myslím, není úplně ono. Protože to je sice taky muž, ale už není mladý a je to taťka od rodiny („Drž hubu a plav!“). Vy jste asi stejně starý jako já, a tak by mě opravdu hodně zajímalo, koho myslíte. Možná jsem nějaký film / divadlo prošvihl …
(Ještě jsem si vzpomněl na Maude z „Harold a Maude“.)
Martin Kabát:
– oba jsou bývalí vojáci, speciální jednotky (mariňák vs dragoun)
– oba dva jsou karbaníci, hrají rádi a dobře
– oba jsou tak trochu na ženský (v kontextu doby…)
– oba mají velký smysl pro humor a rádi si tropí z lidí různé fórky
– oba jsou fyzicky i mentálně silní, a chrání ty slabší
– oba dva bojují se zlem, nicméně je zdůrazněno, že to zlo není lidského původu (peklo vs „kombajn“)
…
Vůbec neznám. Co to je za film?
To je přece jedna ze známejch českejch pohádek :-)
https://www.youtube.com/watch?v=eE0w5pbWH5s
https://www.youtube.com/watch?v=am-H09jTIwU
Jo. Jasně. Mě ale tahle pohádka nějak minula: do roku 1964 jsme neměli televizi a po roce 1967 už jsem byl dost dospělý. Ale podívám se na ni. Jak člověk stárne, měl by si možná znova přečíst knihy, které už přečetl před 20, 30 nebo 50 lety. A totéž platí pro filmy. Některé věci pak chápe / ocení jinak …
Si děláš prdel, hodně chabá výmluva. Hlavně když to vysílajou každej rok, vo různý svátky se to kolikrát protočí mezi půlkou stanic postupně dokola.
„Hrozivé pohřbívání ve Strašnické spalovně“…to jsem tedy zvědav, funerální problematika mne velice zajímá.
Vloni 1.11. jsem byl na prohlídce Krematoria Pardubice, letos v dubnu jsem prováděl (svépomocí, jak je na tamnějším hřbitově zvykem) vsyp popela pod drn ze dvou uren, minulý týden vsyp ze tří uren na hřbitově v městečku D., tam překonali očekávání, konečné umístění popela předků proběhlo za přítomnosti nejenom hrobníka, ale i úřednice z radnice.
Na hřbitovech se mi líbí ta uklidňující atmosféra, čtu si ta jména slavných, bohatých, významných, co odešli do pryč, jako se tam odeberu já.
„Na hřbitovech se mi líbí ta uklidňující atmosféra …“
No, nechci vám kazit náladu, ale: někteří z těch lidí, jejichž jména jsou na náhrobcích, ještě žijí …
Tak to žádám o vysvětlení – sám jsem se setkal s tím, že si starosta malé vesničky v Lužických horách vybudoval hrob, na náhrobku nechal vytesat datum narození a roky, ve kterých byl starostou…jako starosta nebyl žádná hvězda. Po smrti a pohřbení mu doplnili datum úmrtí.
To se ti lidé takto přemístili do ilegality, zmizeli mazaně ze Systému?
Váš starosta zřejmě není ten případ. Ale pokud doktor podepíše úmrtní list žijícímu, tak ten může klidně „zmizet“.
A v čem by si pomohl?
Třeba Procházkovi by to bodlo, už brzo ho dostanou.
Já bych se musel rozloučit se svým mírně nadprůměrným důchodem, takže nemizet…jinak celá akce by si vyžádala asi značné náklady, muselo by se podplatit množství lidí, získat náhradní mrtvolu, nebo by topič v krematoriu získal časové okénko pro melouch…
Falošné úmrtie, to je tá najjednoduchšia časť celého procesu. Oveľa ťažšia je získať dôveryhodnú druhú identitu a dokumenty, ak sa teda človek mieni pohybovať v civilizácii a nie na Sibíri či niekde v brazílskych slumoch (v afrických by bol príliš podozrivý).
logicky se jako nejjednodušší možnost jeví ta, že žádné tělo nikde nebude chybět ani přebývat. nějaká ta kolaterální škoda jako že s novou identitou se získá několik drobných exekucí v souhrnu za medián tuzemského příjmu za dva roky se ovšem musí počítat.
Iste, viem si predstaviť nejako prevziať identitu uchľastavšieho sa bezdomovca (tam by obstaranie tela za určitých známostí išlo aj bez násilia), ale v dnešnom systéme asi nebude úplne triviálne poupraviť detaily dotyčného v Systéme (trebárs fotku na OP), aby boli dostatočne zodpovedajúce tomu druhému.
„funerální problematika mne velice zajímá“ :-D
Už jste si našel místečko?
Sebe neřeším, likvidaci mého těla budou řešit pozůstalí.
Všimli jste si někdo té podoby těch primitivních morloků a Ronalda Trumpa? Ty grimasy jsou přesněji. Lidstvo se evidentně evolučně vydává správným směrem.
Tahle Matesová? https://cs.wikipedia.org/wiki/Jana_Matesov%C3%A1
Profesionální plkalka, netřeba se tím zabývat.
Tak proč ji autor zmínil?
Profesionální plkalka? Blázníte? Co myslíte, že musí člověk dělat, aby se tam dostal?
Tedy do Světové banky.
yoker: poslat životopis, třeba? Přihlásit se do výběrka, třeba?
Místo těch senilně-konspiračních keců by to chtělo trochu řešit realitu. Jednoho znám, magor to sice trochu je, ale asi jako jakejkoliv jinej asperg-autista, co se v něčem našel. Jedno, jestli v programování nebo bankovních teoriích peněžních agregátů. Zatímco já se to učil, protože bylo potřeba udělat zkoušku, on toho věděl víc, než profesor.