Je úžasné, jak někteří autoři knih dokážou předvídat. Takové ponorky, roboty, rakety a atomovky bychom asi postupem času vymysleli, ale když má člověk cíl, ke kterému směřuje, je to tak nějak lepší a snazší. Novou techniku předvídají knihy už celá století.

Když se nesportuje, ale mělo by.
:D :D :D
Kristepane, co jsem to prave docetl?
Půjčil jsem si, vyzkoušel, odložil. Jsem proto nadále elektromobilně nevyprofilovaný, tedy střed mezi uvedenými úchylkami. Šlapohyby jsem zatím nevyhodil, ale půjdu-li do elektra, pak spíš do kolobrndy, protože mě dnes (...)
Elektrolíže sou těžkej adrenalín. Vod 60VAC vejš zahání i karpální nervíky a artrózu. Ale nesmí se to přehánět, jináč zčerná jazyk a chuťový poháry jdou do hajzlu. Jeden pak je (...)