Povzdychy kvůli „právu na analog“ z článků pana Mrcasíka a D-F jdou mimo. Poněkud mně připomínají příběh, který vyprávěl na srazu bývalý spolužák. Seděl tak na soudním kvůli otcovství a naproti němu zachmuřená pětice pánů, kteří si to rozdali na firemním večírku se servírkou. Asi usilovně přemýšleli nad tím, že si měli vzít kondom.
digitální měna
Karte macht frei!
Velmi mě potěšil článek pana kolegy Mrcasíka na téma budoucí měny v digitálním koncentráku, přičemž příklad s proměnou vztahu mezi koncovým uživatelem a výrobcem software v důsledku jeho „digitalizace“ pokládám za velmi trefnou a přiléhavou, Mám však potřebu k tomu něco doplnit a to něco směřuje k lidem, kteří žádný software nekupují, žijí v klidu a myslí si, že cloud není prostě jen počítač patřící někomu jinému.

Je pravda, že si Pávek chce vzít doprovod 35 pohunků? Původní delegace měla mít snad 12 lidí. To snad není možný, zasranej ústavní soud. Večer objednáš, ráno v Baxaboxu máš... (...)
No generator senzaci VK se neda cist denne, ale behem kovitu se nekolikrat trefil do cerneho. I slepe kure obcas zrno najde. Ze se tim zbytecne moc zasira cz24, to (...)
skvělé ...
naštěstí tyhle atributy nikde nepotkávám, ale nepřijdu příliš do styku s eurofašistickými úřady a karma spláchne i ožralovy lavičky. Vyslala Sedláčka a Šídla. TeĎ ještě zabavit co nakradl sponzor knihovny.
A.C: Ten vlak měl umyvadla vytrhaná, zčásti rozbitá na podlaze a některá vyhozená ven vylomenými okénky. Rozřezaná koženka na sedadlech, prokopané dveře, vylámané příčky z žebřin na zavazadla. O tom (...)