Jak debilní článek zvládne napsat novinář? Kdo někdy četl v novinách něco z oboru, ve kterém se vyzná, ví, že dost. Popisy, ač formálně dobře, jsou natolik povrchní a zjednodušené, až jsou fakticky špatně. Někdy se vyznění úplně změní tím, že se něco neřekne, ale něco neříct není lež. Kontext se dá ohnout nebo se jím rovnou nemusíme zabývat. Nebo se zaměříme na nějakou nicotnou věc místo na tu podstatnou. Argumentační fauly ani neřešme.

Festy. Kéž je mu země lebka.
Příště už jenom na punkový testy, Oldo https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-kauzy-vypiskany-klempir-byl-alkohol-buranstvi-a-sprostota-309496
Tipuju, že to jde z Ukrajiny na švýcarský konta. Česku se to vyhne obloukem. Nebo z těch ukr. dodávek převážejících pro Zelenskyho zlato na určitých místech nějakou tu cihlu vyloží. (...)
Rád bych se autora se vší úctou zeptal, jak se stane, že má tři děti právě s tou ženou, kterou popsal v článku. Díky.
sice teprve bude, ale už objednáno. blbé je, že to cílí na víceméně poučené. problém dnešní doby-info získávají ti, co už tak nějak ví, ale, které by bylo třeba přesvědčit, (...)