Stát je tu pro nás, ne my pro něj! - zpět na článek

Počet komentářů: 301

 1. https://www.facebook.com/people/Československo-TV/100094074429518/
  Dnes večer živě Libor 22:00 a ten chodí včas, většinou ale dočkáte se. :-)))
  Tragediozmastikům i jiným zvěříkum, podrbasným i ne.

 2. Krosáci a tůranti °!° °!°
  https://www.youtube.com/watch?v=euMvTiKQKnw
  :-)

 3. nejskvělejší funkce na dfensu, měly by to převzít všechny weby s komentáři. Zablokování identity „sergej“. Mám tu jen v této diskuzi asi 20× „Tohoto uživatele jste si přáli ignorovat.“ (třetí stránka komentářů nic jiného nemá).

  Jako, já se jako starověcí Římané rád bavím zrůdami, ale sergej, to je tak speciální typ putlerovce, že jsem ho nedával ;).

  1. No ale na zacatku v tom seznamu nejnovejsich komentaru to otravuje furt :-(
   Jeste by to chtelo doladit :-)

  2. Opravdu jste divní roboti, chytří? Když se vymezíte a pindy máte k čemu idioti a jaké tedy nedáváte, obludy a pohrkaní autisté či formanti obludária? A nemáte to rozkazem pitomci, třeba nevysloveným? :-)))
   Poradím vám, když nemáte co říct mlčte :-) a nebo se předveďte jako „brutopýráci to vám pomůže až vás lidé přečtou, do hrobu.
   Ještě a abych nešidil – citaci a odkaz.
   Někteří lidé netuší, co dělají, a spousta z nich je v tom opravdu dobrá. ” ~ George Carlin
   https://www.facebook.com/watch/?v=1309952142960874

   mektové

  3. S tím výrazem jsi opravdu nedospěl poznání, postižený mentále ale máš zrcadlo. Vážně.
   Chceš konfrontaci intelektuální invalido?

 4. Nahodil bych ještě jednu perličku, proč také jít 16.9. Nechejme chvíli bokem obsah, těch nesmyslů, co tu z Brusele proudí. Věnujme pozornost různému metru:

  Třeba si ještě někdo vzpomene na hysterii ohledně nutnosti převzít „zbraňovou směrnici EU“. Protože jinak je to za pokutu 300 milionu ročně a musíme implementovat a musíme a to jediná možná cesta jinak nás upálí na hranici jako Jana Husa v Kostnici (no západ nás již pálí).

  Tak a co tu máme dnes (ne idnes):
  Tři měsíce po uplynutí této lhůty a poté, co Evropská komise naúčtovala Česku pokutu kolem 90 milionů korun za zpoždění, se poslanci zdravotního výboru sešli nad vládním návrhem … (https://www.seznamzpravy.cz/clanek/nazory-komentare-komentar-bruselsky-nuz-na-krku-a-zakonik-prace-v-zemi-nejdeto-236789)

  Přijatý zákon by měl ochránit oznamovatele, kteří nahlásí protiprávní jednání u svého zaměstnavatele, například před propuštěním, snížením mzdy, uložením kárného opatření, přeložením na jiné místo, změnou rozvržení pracovní doby a před zásahy do práva na ochranu osobnosti.
  Pokud by tedy soud určil, že Česko splnilo povinnost až k letošnímu 1. srpnu – od tohoto data je nový zákon tzv. účinný – pokutu by mohl vypočítat za 592 dnů. V takovém případě by přesáhla 2,9 milionu eur, podle aktuálního kurzu by šlo o téměř 69 milionů korun. (https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/pokuta-evropska-komise-neprijeti-zakona-o-ochrane-oznamovatelu-54-milionu_2306250500_tec)

  A najednou nikomu nevadí, že tu proudí 10-ky – 100-ky milionu do kanálu. Žádná mediální masáž neprobíhá. Mění se zákoník práce (což se týká drtivé většiny obyvatel ČR) a je ticho po pěšině.

  A kdo je u vládního válu od konce r. 2021. No pan profesor se svou sqadrou.

  1. Ten výraz ho asi ještě čeká „providera chunty 108mičky 5-6koalky. Šlape po těch na kterých s nimi parazituje? Dám to otázkou, můžete posoudit.
   https://aeronet.news/wp-content/uploads/CryingZelensky.jpeg

  2. takovýdle svinstva se tady jedou denně, a i když o tom náhodou nekdo nejak informuje, tak drtivé většině vohnoutskejch debilů to je jedno až do té doby, než je to samotný přetáhne přes rypák

   firmy utíkají před vysokým zdaněním a naprosto nejobskurnějšíma cenama všeho, ale samozřejmě se, tipuju, s tímdle hovnem svezlo i další dojebání DPPčka/DPČka tak, aby z toho mohli zase ždímat prachy, ne?

  3. Lidi maj u prdele. Hlavní je, že máme nazavisle soudy, které nezávisle zajistily, že před volbami v r. 2024 bude zase probíhat projednávání Čapáku. Horda se musí aktivovat, Čapáku plnou hubu a media, Nerudová musí projít! Basta!

   1. Bašta ne.

 5. Helejte se, že prý pokud nemáte stroj času tak se k těmto filmům programu už nedostanete.
  https://smotret.tv/razvlekatelnye/4k

  https://www.facebook.com/100094074429518/videos/1240447910063328

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017