Stát je tu pro nás, ne my pro něj! - zpět na článek

Počet komentářů: 301

 1. „To se schválně dětem říká, aby s důvěrou šly spát, klidně spát, … “
  Nám to soudružka transformovaná na paní učitelku, roku 1990 v úvodu občanské nauky řekla natvrdo: „Stát je organizované násilí vládnoucí třídy.“ a platí to furt … zato krásné řeči z kurzu práva na VŠ o ústavě, nepřípustnosti cenzury, presumpci neviny, právu na spravedlivý proces apod. vzaly dávno za své. Ulhaní fízlové, blbá úřední veš plus skvělé služby České pošty dokážou, dokurvit život zcela hladce.
  Při dnešním stupni byrokracie by Hitler na zprocesování holokaustu potřeboval minimálně 18 milionů parazitů a musel by dobýt celou Sibiř, aby měl dost surovin na všechny ty papíry kolem toho.

  1. dneska by to bylo elektronicky.
   Pane jakotže nejste v koncentračním táboře? Posílal jsem vám to před týdnem e-mailem.
   Promiňte vyřizuju emaily teprve z minulého roku…

 2. Pitomý článek. Stát (= státní vrchnost, ne území ČR) tu není pro nás, ale proti nám.

  Každá koruna, kterou zaplatíš státu, bude použita v lepším případě na to, co bys možná chtěl, ale trochu jinak (zdravotní péče, soudy, katastrální ouřad, dlaždiči ulic a chodníků, …). V horším případě na tom, co nechceš (dotování socek, divadlo pro milovníky zvířat, zoo pro milovníky divadla, …). V nejhorším případě na to, co ti škodí (dopravní policie, hygiena, covid gameři, úředníci finančáku, inspekce práce, …).

  Tedy maximou je, aby ti zůstalo co nejvíc. Z toho vyplývá volba pravice (kde ji ale vzít?), případně pokud už akceptuješ status quo, nezbývá než se pokust vytěžit (dotace) alespoň část toho, co jsi odevzdal.

  Jestli chceš být tupě řízená ovce, plať si svého řidiče sám.

  V Rajchlově plánu mi chybí dvě věci. Požadavek snížení daňové kvóty a jakýkoli realistický plán, jak toho dosáhnout.

  1. S první větou nelze než souhlasit a omlouvám se za špatný titulek. Správně by mělo být „Státní aparát má sloužit jeho plátcům“. Přišlo mi to ale pochopitelnější i pro běžné ovce, které by to jinak pobraly jen do prvního cizího slova. Se zbytkem se ale nemůžu moc ztotožnit. Jsa OSVČ jsou mi veškeré dotace dost proti srsti a nemáš pravdu – z tý koruny bude použita max třetina (a to jsem optimista), zbytek sežere ten ouřední moloch. Proto mám vůči jakýmkoli dotacím averzi. Možná se s tím ale na „střední kolena“ smířím a začnu sát taky.

   1. Státní aparát nikdy nebude sloužit svým plátcům.
    Především politici ne – politik je člověk, který je na krátké období zvolen, je mu dáno právo disponovat s o několik řádů vyšší hodnotou než disponoval před a než bude disponovat po, a je logické, že je motivován se hlavně zajistit. Hlupáci formou peněz v base vína (Krysa), ti o něco chytřejší třeba vhodným pronájmem svých nemovitostí státu (Kůže). Ti ještě chytřejší vytvořením kontaktů, které zužitkují po odchodu z politiky (Falešný a prázdný).

    Jediným řešením je stát zpět vrátit do role rozhodčího a ne ekonomického aktéra. Státní aparát bude vždy sloužit především sám sobě.

    Dotace a srst: máš dvě možnosti. Platit daně a dotace nechat být nebo platit daně a dotace získávat. Stejně jako platím daně, i když s nimi nesouhlasím, pobírám ve stejném settingu i dotace.

    1. Falešný a prázdný je navíc zatraceně křivý.Jak dostala dáma garde, byl v píči.

  2. Okamura byl tak dlouho na středolevici až se stal pravicový :D

 3. :-) zvířata !!
  https://www.youtube.com/watch?v=7w_sCZoInck
  https://www.facebook.com/100094074429518/videos/315881277774647
  Cha cháá & antré
  Československo TV vysílal(a) živě.
  2 hod ·
  12/9 DOPOLEDNÍK:
  Pavel z rodu Zítků v ODPORU podle článku 23!
  Na vědomí:
  Ústavni soud Brno, veřejná korporace DUNS
  Nejvyšší soud Brno, veřejná korporace DUNS
  Krajský úřad Brno, veřejná korporace DUNS
  Senát veřejné korporace ČR, Miloš Vystrčil
  Parlament veřejné korporace Markéta Pekarová Adamová
  Kancelář PREZIDENTA REPUBLIKY, Petr Pavel
  Ministerstvo vnitra veřejné korporace ČR,
  Vít Rakušana
  A nakonec slavnostní PROCHÁZKA s Hradní stráží do kasáren!

 4. A pyjala „mněna či 5-6 coolky €h$ronů, 156 komorníků?
  https://www.youtube.com/watch?v=PD9LSD0IU84

  https://www.youtube.com/watch?v=EauJxn2wMTU

 5. A nejen pro hermany a hektory broučci, jo.
  https://www.ceskatelevize.cz/porady/13785507790-paul-mccartney-cesta-slavneho-brouka/
  Já vám dám „dydlace! :-)

 6. Doprdele poprve v zivote jsem pouzil funkci ignorovat a je to stejne uplne na hovno, protoze v tom uvodnim seznamu poslednich komentaru to stejne porad je a zasira to tam.
  Takze funkce na hovno :-(

  1. Kde jste sovy, je on ještě chrápe VSTANEŠ! Bombastýr a ne kńoura se stesky a problémy identit autisty, nadmutého hnidopicha sebeadorací bontónu omezence omezencům, seladona.
   https://www.youtube.com/watch?v=Qzg9UQCpQ4E

  2. Ne že se budeš třepat jako drahý pes, teda psi mám rád ale všechny taky ne. Ovšem zřejmě splňUješ kategorii devianta chráněného s postižením lekaři, tak můžeš ale nezkoušej to pořád. Pro jistotu. .-)

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017