Socialisté vs. socialisté

Featured Image

Tak, máme za sebou další hudební událost roku. V Dražicích na Táborsku, jinak zakopaný prdeli, se odehrál megakoncert několika skinheadských skupin.

Landser nepřijel, protože Michael Regener nemohl a Ianu Stuartovi se zase rozbilo auto, takže si celých 200 přítomných skinů muselo vystačit s tím, co bylo, a že toho nebylo mnoho. „Neonacisté“ si vypili pivo, poslechli něco muziky, zavzpomínali na Rudolfa Hesse a odjeli domů.

Policie se zavčasu dozvěděla, že se koncert chystá. Zřejmě má mezi skinheady svoje lidi. Lépe řečeno, všechny podobné koncerty mi připadají jako tripartitní setkání policejních policistů převlečených za skinheady, policistů v uniformách a rozhořčených aktivistů, kteří si pak všude stěžují a brečí jako staré kurvy, že „policie nezasáhla“. Proč by policie zasahovala a mlátila svoje lidi? Aby jim pak mohla kromě platu vyplatit ještě bolestné?

Kdyby vás zajímalo, jak socialistické vlády infiltrují organizace svých národně socialistických (ne)přátel, koukněte se sem.

Akce si vyžádala asistenci téměř 200 policistů (při účasti 200 skinů vznikl poměr skinů a policistů 1:1, a to neberu v úvahu, že mezi skiny tam také někteří byli služebně, pak by se poměr sil definitivně zvrátil). Těch 200 policistů patrně nebylo vůbec zapotřebí jinde. Jako daňový poplatník se zdráhám uvěřit, že skinheadská akce lokálního formátu, infiltrovaná tajnou policií a sledovaná aktivisty placenými bůhvíodkud, navíc probíhající za zavřenými dveřmi kulturáku kdesi v Prdelákově, skutečně vyžaduje takovou silnou policejní asistenci. Až se tedy budou 411fans tázat v médiích, proč policie není na silnici vidět, mohou si taky rovnou odpovědět, že si policisté právě vybírají náhradní volno za přesčas, kdy v Dražicích blbli na politickou objednávku.

Kromě policejních skinů, profiskinů, učilištních skinů a více nebo méně muzikálních skinů se do Dražic dostavil Ondřej Cakl coby zástupce „občanského“ hnutí k poctě George Orwella pojmenovaného Tolerance a občanská společnost. Dále se zúčastnil senátor Jaromír Štětina, který se pravděpodobně rozhodl přesedlat z antikomunismu na něco výnosnějšího. Jaká náhoda, asi zrovna jeli okolo.

Dál si jako daňový poplatník musím položit otázku, podle jaké metodiky policie stanovuje počet mužů, které posílá do akce. Zda je použitá síla relevantní k podstatě zásahu a policie ji stanovuje sama na základě svých taktických plánů, nebo zda se stanovuje na základě politické objednávky shora. Protože se nestačili dostavit členové hnutí Antifa, pravděpodobně proto, že o víkendu a takhle navečer už byli všichni zfetovaný, mohlo se maximálně stát, že se opilí skini porvou mezi sebou, a to není nic, co bych vnímal jako společensky nebezpečný jev. Jako daňový poplatník bych slzy neronil, kdyby se antifa a skini požrali navzájem až do úplný mrtě. Mám takový dojem, že pořádková policie je zde používána jako politická policie, která jezdí podle politické objednávky demonstrovat sílu aparátu politickým odpůrcům pana Štetiny nebo pana Cakla.

Pan Cakl se opět vyznačoval postřehem. Zaznamenal, že jeden ze skinů prý hajloval. To, že na území ČR operuje komunistická organizace, která se hlásí k třídnímu boji a ještě je tak drzá, že žaluje ministerstvo, to Cakla nechává klidným, ale když někdo zvedal ruku z okénka, tak to je teda průser! Podle pohotové expertízy pana Cakla se jednalo o zpěváka budějovické skupiny Impérium, který tak učinil na zadním sedadle zeleného vozu Ford Focus combi. Když se jeden z politických poskoků na místě dožadoval policejnímu zásahu proti vozidlu s neposlušným národním socialistou, policista mu odpověděl: „To snad za ním máme běžet?“

Aktivistům se zjevně (zatím) nedaří přimět policii, aby se přestala řídit zákony této země a začala konečně dělat, co oni chtějí.

Pan Štětina se zase projevil jako skutečný demokrat. Vyvětil se takto:
 
„Samozřejmě, že měla policie zasáhnout. Vždyť policie sama říká, že to je shromáždění neonacistů, a jestliže nezasáhla, tak tím dává najevo, že nacismus je v našem státě povolen.“
 
Pozoruhodná úvaha hodná senátora. Zda na místě došlo nebo nedošlo k porušení některého zákona, to pana Štětinu zjevněnezajímá, uvažuje jen v úrovni -ismů.. Podle pana Štětiny tedy asi policie měla ty hololebky zmlátit a odpříště má také zmlátit každého, koho pánové Štětina a Cakl označí jako neonacistu, což může být v podstatě každý. Stačí se tedy panu Štětinovi znelíbit, nosit příliš krátké vlasy nebo nosit nevhodné oblečení, a i vy můžete se můžete stát neonacistou. Ve světě podle pana Štětiny bych definitivně žít nechtěl. Sice se zaklíná svým antikomunismem, ale v podstatě uvažuje jako kdejaký komunistický funkcionář. Jak za starých časů, muž s koženou brašnou nesmí projet a řekli dvě dávky, tak dvě dávky.

Internacionální (zelení) socialisté si vyřizují účty se socialisty nacionálními pomocí policie, která má sloužit všem.

To nehodlám sponzorovat z daní!


Mám ještě jednu zásadní otázku:

Je to Hitler Gruß, když zdravící sedí?

Za to by mu jeho Gauleiter v Mnichově nafackoval rukou v kožené rukavici.

Oblíbená zábava učilištního skinheads core, totiž hajlování, bylo původně pozdravem, kterým straník (nikoli České strany sociálně demokratické, ale její ideové předchůdkyně Národně socialistické německé strany pracujících) přál vůdci hodně zdaru (doslovný překlad: „Zdar Hitlerovi“). To samozřejmě znamená, že se zdravící vztyčil, zvedl pravici a prohlásil „Heil Hitler!“. V dnešní době je pozdrav z mnoha hledisek sporný, protože a) Hitler nežije a znovu se nenarodí b) Hitlerovy plány se slovanským obyvatelstvem jsou dostatečně známy a i kdyby žil, rozhodně bych jako Čech dobře zvažoval provolávat mu slávu. Nicméně občanské aktivisty tato neškodná a infantilní zábava vždy znovu rozvášní, byť její věcný náboj před šedesáti lety vyprchal.

Pronášení pozdravu v sedě by ve Führerových dobách bylo přijatelné snad jen za okolnosti, že dotyčný přišel u Kurska při vylézání z hořícího tanku Pz IV o minimálně dvě nohy. Jak takoví odborníci na fašismus, nacismus, neonacismus apod., jako jsou pánové Cakl a Štětina, mohou nazvat takto odfláknutý pozdrav hajlováním, když jeho podstatné formální znaky částečně nebo zcela chybějí????


21.11.2006 D-FENS
 
 

12345 (2x známkováno, průměr: 3,00 z 5)
325x přečteno
Updatováno: 28.11.2015 — 0:05
D-FENS © 2017