Socani budou spolupracovat s komouši

Featured Image

Není to nic divného, jelikož již teď spolupracují s fašisty. Ti socani a komouši se ke svému přesvědčení alespoň hlásí, kdežto takzvané ANO se k fašismu nehlásí, ač z něj přímo čiší.

Socani propásli svou dějinnou šanci, mohli zabránit spoustě totalitních zákonů, buzerujících občany a likvidujících drobné podnikatele na úkor korporací, čímž přispěli k tomu, že současná vláda je vůbec tou nejhorší, jakou jsme po „listopadu“ měli. Svobody občana jsou ořezány až na dřeň, korporace a dotační zloději jsou ve vatě, pracující občan, který po státu nic nechce, krom toho, aby mu dal pokoj, jen tupě platí daně, pod pohrůžkou sankcí. To je to jediné, co se ještě smí, jinak se už nesmí vůbec nic. Ale jsou to jen socani, pro koryta se spojí i s ďáblem nebo „marťany“, na nějakých občanech, přes všelijaké kecy, jim vůbec nezáleží.

Jsem pamětník „zlatých“ časů vlády jedné strany a vím, jak to tenkrát fungovalo, všichni povinně předstírali práci a stát, protože tenkrát bylo vše státní, předstíral, že je platí, takže kromě pár vyvolených všichni měli hovno. Ani svobodu, ani peníze. Byl to zvěrský systém, ale občanovi dopřál alespoň zdání svobody, do jejich soukromých životů se jim moc nesral. Pominu li všelijaké interrupční komise, domovní důvěrníky, hlášení o pověsti a policejní buzeraci.

Obávám se, ba jsem přímo přesvědčen, že tento systém se nám vrátil. Vyhodili jsme jej ze dveří a on se nám vrátil oknem. Ne tak násilně jako ve 48., ale postupně kousek po kousku, aby to tak nebilo do očí. Ještě horší je, že už to není jen doména východního bloku, který by přece jen měl být obezřetnější, ale hlavně bývalého „světa svobody“, který si na svobodě jednotlivce, svobodě podnikání, svobodě myšlení a názorů, osobní zodpovědnosti za svůj život a svůj majetek zakládal a postavil na ní svou prosperitu. Komunistická rakovina zachvátila celý rozvinutý, severoatlantický svět a zbavit se jí bude mnohem těžší, než před 27 léty. Většina lidí, na „západě“ všichni, vůbec nevědí, co se pod komunismem skrývá a jaké může mít tváře.

S odstupem času a dle výsledků voleb se domnívám, že jsme v 89. Vůbec změnu systému nechtěli, chtěli jsme jen socialismus s takzvaně „lidskou tváří“ a podle toho to u nás vypadá. Komunisti nebyli postaveni mimo zákon, nikdy neproběhla dekomunizace, proto se rozlezli do všech „demokratických“ stran a tahají za nitky. Že se to stane na západě, kde neměli občané tak neblahé zkušenosti bych ještě pochopit dokázal, že se to stane u nás, nechápu vůbec.

 


17.2.2017 Jahl

12345 (226x známkováno, průměr: 1,53 z 5)
12 171x přečteno
Updatováno: 19.2.2017 — 22:27

Reklama

D-FENS © 2017