Sieg der grünen Gefahr - zpět na článek

Počet komentářů: 27

Přidat komentář
 1. Pekný komentár, skoro taký vedecký. Lenže – keď treba vykydať z maštale hnoj, netreba k tomu vedu, ale veľkú lopatu a veľké svaly. Takže – ak na situáciu v Nemecku pred voľbami, a na výsledky volieb použijem veľkú lopatu, tak mi vyjde výsledok :

  Ovčania, nielen nemeckí, sú debilní a nie sú ochotný riešiť problémy, ale sú ochotní si tie problémy ešte pridať. Takto „vyriešili“ Nemci svoje obrovské problémy v r. 1925- 1930 zvolením svojho vodcu. A teraz robia to isté volbou červených a zelených vodcov. Ľudská debilita sa nestráca – iba mení farbu.

 2. +1
  Ano, vypadá to tak, že němci už dočista ztratili rozum.Už na začátku slimácké krize jsem nemohl té kurvě makrele přijít na jméno.Většinou němců jako národem nefachčenek a kravaťáků jsem opovrhoval již z principu-co volby to katasrofa.Ovšem tyto volby ukázali, že němci potřebují padnout na rypák jako ve 2.sv. Velká škoda, že D-FENS a jeho názory nejsou denně slyšet v té žumpě ČT,..za rok by o pirátských zmrdech neštěkl ani pes..Progresivní zelená levice? čím dál tím víc mám pocit,že válka je nevyhnutelná..

  1. Valka? Myslis tu, ve ktere jsme podepsali kapitulaci pod nazvem Lisabonska dohoda?

   1. Ne, tu, co bude až hovno vletí do větráku.

    1. Tak to se musi nejprve ujasnit, kolik bude mancaftu a tak.

     1. Navrhuji se v duchu bojových tradic vzdát a předat správu protektorátu silnému vůdci.
      Jestli VVP nedorazí, tak aspoň Ursule nebo Recepovi.

      1. Usi z lejna neni silnej vudce, to je jen krava nebeska. To uz spis ten otoman, pokud by nam schovivave ponechal krestanstvi.

       1. Vždyť jedním z titulů tureckých sultánů byl „ochránce Ježíšova hrobu“…
        A spousta dhimmi je přece potřeba – kdo by jinak pracoval a platil daně?

        1. Ano, a titulem Heydricha bylo „protektor“ :P

         Jak se to má se sultánem Erdoganem je vidět na předělávkách kostelů na mešity, podpoře agresivních muslimských „menšin“ tureckou rozvědkou, prohlášení „demokracie je jako vlak – když dojedete kam chcete, vystoupíte“ a hlavně na masivní podpoře náboženského vzdělávání, kde erdoganovy školy zvýšily produkci budižkničemu imámů cca. 30x oproti předchozímu stavu (který saturoval veškeré potřeby mešit).

         To už tu jednou bylo – když totéž udělala Saúdská arábie. Ta to vyřešila tak, že nadprodukci imámů a mulláhů exportovala mj. do Pákistánu. A tím se ze země, kde se tancovalo a nosily západní hadry, v průběhu 10 let stala fundamentalistická islámská de-facto-teokracie s pogromy na nemuslimy, vraždami ze cti, masovými únosy dhimmi dívek, žalobami za rouhání a dalšími perličkami islámské nadvlády.

         Nedík.

       2. @Sysop já věděl, že Vy starý cynik se těhotných tankistek v Tigrech a Panterech, eee čo to tárám, Leopardech nezaleknete.
        @ JM no tak dobrá, VVP lepší než Recep

        1. Snad to ‚tankistko‘, ne? Korektne, prosim, hlavne korektne.

     2. V občanský válce se právě ty mančafty docela špatně sledujou. A občanskou válkou to začne, jak to bude pokračovat to se uvidí.

 3. Přehled největších příjemců podpory obnovitelných zdrojů v milionech/rok.
  ČEZ + ČEZ Prodej 30 710
  Pavel Tykač 5 268
  ČEPS, a.s. 4 292
  Burza cenných papírů Praha 2 622
  E.ON 2 574
  innogy 1 439
  PRE 1 254
  Křetínský 1 059
  NET4GAS Luxembourg 926
  Alpiq AG 640
  Sokolvská uhelná 598
  Pražská plynárenská 546
  Nano Energies 470
  BOHEMIA ENERGY 385

  1. Tykač je velký šmejd. To vím od 90. let.

   1. Mě spíš fascinuje ČEZ. Draho prodá elektriku do které promítne podporu větrníků a pak ještě zkásne podporu. A uhelná? Zkurví přírody ve velkém, rozpordá uhlí a pak dostane od těch lidí, co jim prodala uhlí podporu. To nevymyslíš.

    1. Že se divíš, že veškerý dotace a jiný levičácký svinstvo dycky skončí u korporátů.

     Kdejakej papaláš to tenkrát výhodně postavil, chvilku hrabal a po pár letech, kór dyž došlo ke skrouhnutí dotací, to naprodal ČEZu a vodešel s pěkným balíkem. A ČEZ rejžuje dál, sice míň na jednotku, ale o to víc to dohoní jednotkama. Šak desítek miliard na rozházení mají každej rok až běda.

     1. ČEZ to dostal jako politické zadání to skupovat a v rámci možností je to dobře, protože to jde z jedné kapsy do druhé.

    2. To je trochu jinak tu podporu obnovitelných zdrojů za odebranou elektriku vlastně všichni pouze inkasují od spotřebitelů pro OTE. A OTE pak tyto vybrané prostředky přerozděluje podle vykázaného množství získané elektřiny z obnovitelných zdrojů. Přitom získaných neznamená, že někdo provozuje např. FVE nebo bioplynku. Prostě to znamená, že vykáže náklady na obnovitelné zdroje, ze kterých byla vyrobena energie dodaná do sítě. Takže v praxi může dostal zelenou podporu i hnědouhelná teplárna, která si sežene dostatek fiktivních faktur na dřevěnou štěpku. Nebo třeba i obchodník, který si sežene certifikát, že ta energie, co koupil na burze, je z obnovitelných zdrojů.
     Prostě pakárna.

 4. No my tu v EU máme momentálne vetry z Green Dealu, nemeckých volieb, rastúcich cien, nelegálnych privandrovalcov atp.
  No a v číne si idú tiež svoje – vyzerá to, že ďalší developer (či jak sa tie kundy volajú) smeruje pekne krásne do sračiek. Ak to tam padne, tak sa môžme tešiť na podobné „radosti“ ako okolo rokov 2008-2009. Je to radosť keď je celý svet takto pekne poprepájaný…….

 5. Mě na letošních volbách zaujal hlavně postoj médií ke Scholzovi vs Laschetovi – koneckonců o tom dneska psal Robejšek – v podstatě na začátku roku byla CDU favorit voleb a Armin byl miláček všech. Pak se to nějak mediálně začalo kašlat a od povodní, kde se při patetické řeči bundespresidenta v pozadí záběru řehtal nějakému fóru od místní podržtašky jde do háje. Naopak SPD byla na nejlepší cestě k zatracení, pak se volební kampaně chytl Scholz a v médiích se neustále oslavoval jak nějaká spása – skoro jako před posledními volbami ožralý knihkupec z europarlamentu – tentokrát ale spin vyšel a Scholz je realita. O sanitárním kordonu v médiích pro AfD darmo mluvit. Takže se nabízí otázka zda německá mainstreamová média rozhodla volby za voliče?

  1. Jistě. To je popsaný jev. Němci věří na „konsensuspolitik“, neboli nikdo nesmí jít proti hlavnímu proudu. A to do té míry, že proti „konsensuspolitik“ si nedovolila jít ani Makrela – každé ráno si nechala vyjet aktuální průzkum veřejného mínění a mediálních narativů a podle toho rozhodovala.

   A co je hlavní proud, to v Německu určují média…

   Je to čistokrevná mediokracie.

 6. Predikuju letos bencin běžně kolem 40 vočí litr a to na tom eště nejsou ty ideologický zmrďárny. S nima >>50.

  To sou asi ty jistoty a pozitíva, co slibujou socani?

  1. Benzín stál ke konci 89 tuším nejdřív 8 a pak 12 Kčs, na dnešní platy tedy cca 80-120 CZK za litr a taky jsme jezdili.
   Neboli „zdroje“ stále ještě jsou! ¨:-)

 7. Východní Německo je Prusko, nikoliv Německo. Je to historický fakt. Prusko není Německo. Vyhrál tam Hitler, jsou tam levičáci a nacionalistický dementi AfD. Opakuje se to každý volby.

Napsat komentář

D-FENS © 2017