Rozvolňování neexistuje! - zpět na článek

Počet komentářů: 160

 1. Soudní cestou? D-FENSi, za takového optimistu jsem Vás nepovažoval. Co soud zruší, na to se ministerstvo buď vykašle, nebo další den schválí znova. Tohle neskončí, dokud jednoho z těch „vědců“ někdo na ulici (nebo i doma, pro větší efekt) neumlátí nebo nezastřelí. Dokud nepoteče krev, bát se nebudou. Samozřejmě jsou zde lidé, co by si to zasloužili ještě víc, ale na ně je čas. Hamy tu ochranku nebude mít věčně.

 2. Tuhle „epidemii“ slo udelat s jakymkoli jinym virem. A do budoucna to tak podle mne bude probihat. Covid-22, Covid-25 atd. Do normalu se v nejblizsi dobe nedostaneme, vsichni v mem okoli voli taktiku nechat se naockovat, aby meli pokoj.

  1. No, v mém okolí jakbysmet. Dlouho jsem se domníval, že to dá zlomit, teď už si to rozhodně nemyslím. Psal jsem to jinde, já už mám v prdeli vztahy s rodinou (naštěstí ne doma) a vcelku brzy očekávám velký problémy v práci. Jediný téma? Testovaní, kdy půjdeš na očkování, náhubky i na chodbě. Dělá se mi šoufl, když vidím okolo jedoucí bus či tram a tam všichni v náhubcích. 99% dobrovolně. Humus. To nemůže dopadnout dobře.

   1. Já ten náhubek vnímám jako ponížení člověka, je to k hovnu a ani pes to nechce.

   2. V praci mi slibili, ze nebudou delat problemy, kdyz jsem na dotaz, kdy jdu na ockovani, odpovedel, ze nikdy. Trochu jsem vypenil, jako by to bylo nejake milosrdenstvi z jejich strany.

    1. Tak jsou lidi, co se na očkování třesou… Mě v práci velmi překvapili. Volal mi majitel a hned na začátku: „Samozřejmě nevím, jaký na to máte názor, takže je to čistě vaše věc, ale je tu možnost…“ No šlo o přednostní očkování, jak moc legal, to , neposoudím (a je mi to jedno). Když jsem řekl, že se na očkování nechystám, tak no problem. Že on taky ne. Každý jsme měli jiné důvody. No a šel obvolávat další.
     Kupříkladu ale jeho rodiče očkovaní jsou.
     Striktně – každého jeho volba. Doufám, že mu to vydrží.

     1. Celkem pekne je to popsane v tomto clanku (ac server jako takovy neznam a nektere clanky mi prisly na urovni Aeronetu): https://otevrisvoumysl.cz/dr-yeadon-o-nebezpeci-genovych-vakcin-proti-covidu-ucelu-covid-krize/

      1. No ono je k tomu video na téže stránce. Nebo je uloženo i na Rumble https://rumble.com/vfzhnr-dr.-yeadon-o-nebezpe-genovch-vakcn-proti-covidu.html

 3. Jak říká Dr. Klopfer ve filmu Conspiracy/Konference ve Wannsee: !Ale my si uděláme zákony podle potřeby, to vám snad nemusím říkat. Kolik je tady právníků?“

 4. „Pokud by se tedy našla dobře organizovaná a důsledná skupina občanů, dokázala by soudně vyviklat jakákoli vládní opatření a proces „rozvolňování“ by zcela přestal existovat i de iure.“

  Než to systém vůbec zpracuje a než to tím systémem proleze, ostřelováno ze všech stran, bude o několik let víc a může se stát, že navrhovatel bude na konci vyviklávat to, co ty kurvy už radši zrušily samy.

  1. A nebo to dopadne tak, že sice soud opatření zruší, ale zrušení odloží o 4 dny, aby vláda stihla vydat stejné opatření znovu (jednalo se o druhé zrušení toho samého a stejně vláda dostala čas vydat to samé potřetí).

   Jak sakra může neústavní věc zůstat v platnosti byť jen minutu navíc? Já úplně vidím stejný způsob rozhodování např. u znásilnění. Jako madam jasně, zrovna Vás někdo znásilňuje, ale tak dejte tomu ještě 5 minut, ať máte čas s tím případně souhlasit.

 5. Podle mě celou situaci geniálně vystihuje scéna ve české komedii „Tajemství hradu v karpatech“.
  Kde hlavnímu padouchovi (Kopecký) oddaně sloužil šílený vědec (Hrušínský) vděčný za to že ho dostal z blázince ven.
  Pak ale vyšlo najevo, že on sám ho do toho blázince nechal předtím zavřít.

  Typické „rozvolňování“.
  Takhle se cvičí pes. Že ho zavřu do kotce 2X1m. A když ho pak pustím na řetěz na dvorek 5X5metrů, tak mi z vděčnosti bude lízat nohy. Holt většina lidí má asi mentalitu toho psa.

  1. Psycholog Albert Biderman vyvinul již v r. 1956 návod, jak vymámit lživé přiznání od válečných zajatců. Dnes se tomuto návodu říká „Bidermanova tabulka donucování.“ Je to metoda, která dokáže člověka zlomit, vzít mu veškeré sebevědomí a odstranit jakýkoliv odpor.

   https://www.citarny.cz/knihy-lide/vzdelavani-a-souvislosti/souvislosti/bidermanova-tabulka-donucovani

  2. „… ale to, že jsem tě do toho blázince dal zavřít já, to už se NIKDY nedozvíš. Přilož ho k náááložíííím, hahaha!“

   1. …tvurce si malem zadelal na trezorak :-)

 6. Jo, je to hezký, to „nezadatelné, nezcizitelné, nepromlčitelné a nezrušitelné“. Tzn. základní práva nelze vypnout.

  Kdyby… kdyby na stejném místě nebylo, že “ …upraveny pouze zákonem“, “ …jen v případech stanovených zákonem“,“ …důvodů a způsobem, který stanoví zákon“ apod.

  Když takový ZÁKON zapne současný český dvoukomorový parlament z vůle v něm sedícího lidu tak do týdne, když chce. (Zapne, ne zákonodaruje. Zákon spíchnou úředníci státní správy dle zadání globální elity.)

  Něco – přesně zážitky uplynulého roku – mi říká, že listin se seznamy práv na práva lze vhodněji použít. Je zbytečné čekat, že z nebe spadne nějaké dobrodiní jejich textu, že najednou budou mít kladný vliv na náš život ve smyslu myšlenky Havlova sládka „pak už bude všechno jiný“. Seznam práv, nebo Linteo 3vrstvý, tropico perfumed.

  Ti znalí z nás to věděli vždy, my ostatní na to přišli až po setkání se skutečností.

  Za okrajem: připomenutí obětí tisíci svíčkami v kemílcích i bez nich, květinami, křížkováním a možná i dalšími postupy. Dodatečně nám došlo, že (ačkoliv to tak být nemělo) připomenuti byli ti mrtví, kteří zemřeli jako vedlejší ztráty kovid-bordelu. To byli ti, jejichž život by ještě nebyl ukončen, kdyby jim byla věnována do té doby normální péče místo zvláštního ošetření, kdyby si nebyli nuceni zapamatovat, že jsou nejohroženejší nejbližší atd. v duchu mediálních, expertních a vládních sraček uplynulého roku. Jsou to oběti celosvětových organizátorů vejvaru pro kovid- a navazující byznys a jejich místních přisluhovačů.

  Jak napsal dnes seznam.cz, projevil se primář I. kliniky tuberkulózy Jiří Votruba mimo jiné myšlenkou, že „pokud chce člověk žít v nějaké společnosti, tak se musí podřídit některým jejím potřebám“.

  Platí pro přistěhovalce do Čech po roce 1945 do současnosti?
  Ale no tak! Je to kovid – týká se to pouze tak zvaného „očkování“.

  Kdo tvoří zmíněnou „nějakou“ zdejší_společnost? My, po rodičích Češi, nebo globální elita – ústa společnosti – bůhví odkud? (Ona je „nějaká“ jen pro přivandrovalce, ať už dnes z Blízkého východu, nebo kdysi od Lembergu či později Košic či Satu Mare.)

  Je to kovid, stejně jako tisíce nadšených normalizovaných, konečně opět svobodných, s_náhubky tam, kde to je nakázáno. Opichujících sebe, testujích sebe, testujících potomky, opichujících potomky, jak to půjde. Vítajících všechny ostatní zhovadilosti. S radostí, aktivně, proaktivně, třeba i radioaktivně, protože budoucnost.

  Více podobný debilovi je radostný EU člověk normalizovaný, budoucí Homo Sorosensus, nebo člověk obyčejný, pochybující a kdysi poprávu nazvaný Sapiens?

 7. Otazka na autora. V SR upozornuju niektori pravnici na to, ze medzi „zakonom“ a „na zaklade zakona“ je isty rozdiel. Tu su oba pojmy pouzite v dvoch za sebou iducich odstavcoch v rovnakom vyzname, alebo som volaco prehliadol?

 8. Genocide Watch je koordinační organizace Aliance proti genocidě (AAG). Genocide Watch používá prediktivní modely, jako je „Deset fází genocidy“ Dr. Gregoryho Stantona, k analýze vysoce rizikových situací. Genocida je proces, který se vyvíjí v deseti předvídatelných, ale ne neúprosných fázích. V každé fázi jej mohou preventivní opatření zastavit. Proces není lineární. Fáze mohou nastat současně. Každá fáze je sama o sobě procesem. Logicky pozdějším fázím předcházejí dřívější fáze. Ale všechny fáze pokračují v průběhu celého procesu. V čem spočívá těchto 10 fází:

  1) Klasifikace
  2) Symbolizace
  3) Diskrimnace
  4) Odlidštění
  5) Organizace
  6) Polarizace
  7) Příprava
  8) Pronásledování
  9) Vyhlazení
  10) Odmítnutí zodpovědnosti

  Při analýze pandemie Covid-19, z hlediska času, zasaženého prostoru, možných zdravotních následků a v mnoha případech zcela protichůdných přijímaných opatření, lze všech těchto 10 fází aplikovat na stávající stav ve světě. Buď je to náhoda, nebo něčí úmysl, ale vše nsvědčuje tomu, že byla odstartována genocida značného množství lidské populace, jen místo válek a hrubých zbraní, byla použita tichá biologická zbraň. Pokusil jsem se o tom napsat článek. Můžete mi v diskusi vynadat zda se mi to povedlo. Mimochodem jsem někde také objevil obrázek s názvem „Programme du Haut Commissariat au Plan“, kde je časová osa a jednotlivé úkoly jsou přeloženy do češtiny. Třeba pro období duben – červenec je tam uvedeno „Nová omezení, třetí uzamčení“. Nevímo o co jde, koukněte se na to.

 9. I kdyby to zachránilo jeden jediný život………….. bohužel to známe déle, jen se to teď povedlo dovést skoro k dokonalosti. Ale já začínám být velmi opatrným optimistou. I spousty dříve a ze začátku přesvědčených už dávno nevěří a pochybuje. Tohle přinutilo hodně lidí hodnotit co se děje a to i hodně těch, co to nikdy před tím nemuseli dělat. Nemluvím o mase zmasírovaných tupců, ale spíš o těch co doteď tomu „státnímu systému“ dost věřili a nechávali to na něm. To se mění. A to je dobře. Masu nezměníme. Ale to ani nejde. :)

  1. Pochybovat si můžou jak chcou, dokud všichni radostně mávají fanglema a jinejma náhubkama a budou se radostně nechávat vopíchávat jak ovce každej tejden, nezmění se ani hovno.

   1. Ale to je prece ta oblibena demokracie, ze mala skupinka prostrednictvim vetsiny urcuje pravidla utlacovane mensine.

    1. Máš něco lepšího? Sem s tím!

     1. Nekolikrat zde vyl pretrasan osvicensky absolutismus a vzhledem k tomu, jaky je problem najit alespon jednoho slusneho ministra… napriklad zdravotnictvi, tak s tim absolutistou to o nic horsi nebude.

      1. Má to docela dost do sebe, mít toho nejvyššího jednoho, a ne takový zástupy ksindlu, kterej jde ruku v ruce za svým cílem, ale jakákoli odpovědnost a cokoli se rozmělním mezi všema, a všechny zvolit ze střechy nemůžeš.

       Absolutista a těch pár kolem něj, mají-li trochu soudnosti, si uvědomujou co a jak a že by neměli lidi úplně srát, chtějí-li zůstat nějakou chvílu nahoře, a ne hned v mauzoleu. Jestli si zrovna bude říkat plukovník nebo císař je asi docela technikálie, ne?

       1. Vsak prave. Ja, coby minarchista, v tom smysl vidim.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017