Řidičům utahujeme šrouby COVID neCOVID - zpět na článek

Počet komentářů: 20

 1. Fuj, takovej hnusnej hloupej vyžranej satelit fakt sedí v PS?

  Ufff…..

 2. S rozežranejma cyklozmrdama měli problém už před sto dvaceti lety

  https://www.facebook.com/photo/?fbid=267618678111109&set=gm.2476183969354725

  Tehdy ovšem drahý bicykl nebyl určen pro plebs, toliko pro bohatší.

 3. zduř,
  připomenu , myslím §330 tr. z. kdo si přisvojí pravomoc atd,,,,pravomoc měřit kohokoliv a cokoliv je nesmysl, neb každý si zatím může měřit cokoliv, předkladatel zákona, např ta , no , z orlové, a většinou i uřednici ,i ministerstev, ani netuší, nevědí, tady připomenu jednání z nedbalosti, tedy §329 tr z. že jakekoliv sankce vyplývající z měření lze vymáhat jen na základě uředního měření, uřednictvo, viz předchozí, se domnívá, že pokud měření provede uředník, tak je to uřední měření,což je lež, produkovaná za učelem někdy oloupení někdy podvodu ,spáchaném na občanovi, který je v tísni a s využitím jeho neznalosti, to rezultuje v to, že byvší minister kremlik mi osobně napsal, že jeho uředníci jsou genialní a neomylní , např dokážou měřit i okamžitou rychlost a dokonce i s tolerancí,
  no debilita v zákonech je i v tom, že ustava hovoří o: Každý občan může činit, co není zákonem zakázáno, a nikdo nesmí být nucen činit, co zákon neukládá,tedy v zákoně o sil. pr. je psáno o tom, že řidič v obcí smí jet nejvýše atd, tedy co je tam zakázano, není zcela jasné, jinak řečeno, právo se vymáha protiprávním jednáním, a nikomu to nevadí,

 4. Je to smutný, že jedinej kdo má rozum je za SDP. Jinak díky za přesnej popis, ono se to malinko mihlo v mediích, ale samozřejmě bez těch přílepků. Elektro koloběžku nebo kolo má dneska spousta lidí, to jsem zvědavej, jak to vezmou…

  1. Vezmu to tak, že na ně seru. Ten můj elektrovergl je prototyp, co umí jet až 70 km/h. Tak ať si mě fízl v oktávce zkusí v obci – silnice, chodník, průchod, podchod, park – chytit. (Jinak s tím ale jezdím naprosto defenzivně a pomalu, jen nechci helmičku a značičku).

   1. Snad to ani neproleze tenhle nesmysl. Stejně jako ten Hovňáčkovo zákaz činnosti. 30 let a máme tu komouše zpět, nejen ve vládě, ale i v názorech. Předpokládám, že většině to nedojde dokavaď nezakážou maso, pivo a cigára. Do tý doby se vždycky nějakej blbej vůl co bude tyhle zákazy pro vyšší dobro obhajovat najde.

    1. Většině to nedojde nikdy, těm to musí vždycky nějaký ten revolucionář do hlavy vtlouct, protože ji maj jinak úplně prázdnou.

 5. Jurečka vůbec nějak poslední dobou working hard. Zrovna nedávno se chlubil, že propašoval do novely stavebního zákona, ze který se stává neuvěřitelnej paskvil dovětek, že obec si může měnit územní plán i směrem „dolů“ (teď podle rozhodnutí US musí obec kompenzovat ztrátu hodnoty pozemku a to i budoucí, proto se to moc neděje), pokud od poslední změny uplynulo pět let. To v kombinaci s umožněním odvodu za změnu směrem „nahoru“ (zhodnocení) skrývá naprosto kulervoucí korupční potenciál.
  Úplně to vidím v barvách: vy jste koupil stavební pozemek za 5 mega, kde mega byl odvod bývalého majitele za změnu UP na stavební pozemek? Je to už čtyři roky? No to víte, ta délka toho stavebního řízení je různá,klidně se to může ještě dva roky táhnout a za rok, víte, je tady plán udělat z toho vašeho pozemku veřejné prostranství/park, to by byla teda smůla, kdyby se to stalo zrovna vám a pak byste musel znova žádat a znova platit ten megovej odvod, to by bylo mrzuté. Ale když si tady za půl mega necháte udělat posudej od pana inženýra XY a přinesete nám ho jako listinu do stavebního řízení, tak to víte, to by ty věci urychlilo, protože bysme s tím neměli tolik práce.
  U velkých developerů disponujících hromadou prachů to otvírá úplně jinej level ziskovosti stavebních řízení.

  1. Jak je ten blicí smajlík???

 6. Dal jsem za jedna, hezky zpracováno.
  Osobně bych ale souhlasil s tím, aby cyklisté měli nějaký průkaz alespoň o školení o zákonu na provozních komunikacích. To co někdy předvádějí je alarmující ( černé hadry v noci, neosvětlená kola za soumraku atd, atd ). S těmi elektrokoly to není tak jednoznačné. Mnohdy čiplé snímače otáček udělí kolu rychlost i hodně přes 25 km/hod a mnoho jich má jistě nad 1000W. V podstatě jsou to elektro skůtry a nevidím důvodu proč by nemuseli mít helmu a nějakou registrační fíčuru. Fízlové prudí řidiče za pásy v obci kde jedou mnohdy jen pár km/hod a cyklista je bez ochrany a navíc je mnohem zranitelnější a jede rychleji než mnohá auta.

 7. To tzv. elektrokolo vlastně motorka je. Nemá sice spalovací motor, ale elektromotor je taky motor.

  1. Jde jenom o to, kde je hranice mezi bicyklem s pomocným motorkem (nic nového – viz VeloSolex) a motocyklem…

   1. Ta hranice by měla být právě u toho motoru. Nemá motor – není motorové vozidlo, má (jakýkoliv) motor – je motorové vozidlo. Kam se poděl obyčejný selský rozum?

    1. A co z druhé strany: je plně funkční bez motoru (některé ty motorky – teda motůrky jsou dokonce nasazovací a sundávací) – není motorové vozidlo…

     1. To je jako říct, že samočinná zbraň nemusí nutně spadat do kat. A, protože když ji používám v samonabíjecím režimu, jedná se o zbraň kat. B.

      1. Když už, tak by to bylo spíš jako říct, že samonabíječka s bump-fire pažbou spadne do kat. A…
       Někdy a někde to platí, někdy a někde ne…
       Záleží na rozhodnutí zákonodárce…

 8. Dfens mi občas připomíná jednu pohádkovou postavičku co se všemu pořád divila. Pořád se diví, že agenda na totální likvidaci IAD a osobní mobility jede pořád dál, covid, necovid. V Londonistánu zašli tak daleko, že trestají lidi i za cestování letadlem. Na 10 dní je zavřou do covid koncentráku, i děti jim odeberou na tu dobu.

  Stejně tak dál běží agenda s migráčky a islamizací evropy.

  Toto jsou agendy desítky let plánované a nejmíň poslední 2 dekády jsou v chodu. Tak není důvod je přerušovat když se mezitím zavedla nová COVID agenda, rovněž plánovaná jako jedna z variant likvidace staré euroatlantické civilizace.
  Jestli elity nechají původní evropany povraždit islamisty a nebo je spořádaně odvezou do covit koncentráků, je v podstatě jedno. Cíl bude splněn tak jako tak.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017